Team wedstrijden - Snel tempo


Kampioenschap van Gelderland
Sneldammen voor Teams 2016-2017

Hoofdklasse, eerste klasse en tweede klasse

Stand (Algemeen)

PlNaamKlasseAW+=-PtWPBP
1DES Lunteren 1Hoofdklasse7700146045
2DCH Harderwijk 2Hoofdklasse7511116035
3WSDV Wageningen 1Hoofdklasse7502105941
4CTD Arnhem 1Hoofdklasse7502106636
5DCH Harderwijk 1Hoofdklasse741295529
6DUO Doetinchem 1Hoofdklasse740386232
7DSV Sinderen 1Hoofdklasse740386131
8DCH Hengelo 1Hoofdklasse740384931
9DES Lunteren 2Eerste klasse740384830
10BDV Brummen 1Eerste klasse732284829
11BDSV Barneveld 1Hoofdklasse731374632
12BDV Bennekom 1Eerste klasse731374729
13DEZ Laren 1Eerste klasse731374825
14WDV Winterswijk 1Eerste klasse730464630
15DES Lunteren 3Tweede klasse730463528
16Kroonschijf Ede 1Tweede klasse730464524
17DCZ Zevenaar 1Eerste klasse730464224
18WSDV Wageningen 2Hoofdklasse721454031
19DCH Harderwijk 3Eerste klasse721454724
20Kroonschijf Ede 2Tweede klasse711533915
21DEZ Laren 2Tweede klasse710624015

Stand (Hoofdklasse)

PlNaamAW+=-PtWPBP
1DES Lunteren 17700146045
2DCH Harderwijk 27511116035
3WSDV Wageningen 17502105941
4CTD Arnhem 17502106636
5DCH Harderwijk 1741295529
6DUO Doetinchem 1740386232
7DSV Sinderen 1740386131
8DCH Hengelo 1740384931
9BDSV Barneveld 1731374632
10WSDV Wageningen 2721454031

Stand (Eerste klasse)

PlNaamAW+=-PtWPBP
1DES Lunteren 2740384830
2BDV Brummen 1732284829
3BDV Bennekom 1731374729
4DEZ Laren 1731374825
5WDV Winterswijk 1730464630
6DCZ Zevenaar 1730464224
7DCH Harderwijk 3721454724

Stand (Tweede klasse)

PlNaamAW+=-PtWPBP
1DES Lunteren 3730463528
2Kroonschijf Ede 1730464524
3Kroonschijf Ede 2711533915
4DEZ Laren 2710624015


Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
124-03-2017CTD Arnhem 1
Erik van der Weerdhof
Henk Grotenhuis ten Harkel
Rik Twillaar
Peter Kort
BDV Bennekom 1
Coen Bommel
Chris Versteegen
Johan de haas
Henk-Jan van der Kolk
7 - 1
1 - 1
2 - 0
2 - 0
2 - 0
124-03-2017DCH Harderwijk 1
Ruurd Wuestman
Gerwin van der Meer
Wout Mensink
Hilco Aarten
DEZ Laren 1
Egbert Harkink
Alfred van Lenthe
Johan Beltman
Gerrit Roeterdink
6 - 2
2 - 0
0 - 2
2 - 0
2 - 0
124-03-2017DCH Harderwijk 3
Eibert Smit
Jakob de Vries
Jan van der Pol
Wouter van der Berg
DES Lunteren 1
Henk Klarenbeek
Harmjan Lammers
Arjen Timmer
Arwin Lammers
0 - 8
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2
124-03-2017WSDV Wageningen 1
Fred Ivens
Henk Kleinrensink
Arie Janssen van Doorn
Robert Jan van Steenbergen
DCZ Zevenaar 1
Coen Donders
Peter van Ooijen
Gerrit Kelderman
Hans Geurds
8 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
124-03-2017DCH Harderwijk 2
Henry Offenga
Fred Elgersma
Ton Eekelshot
Bert Foppen
Kroonschijf Ede 1
Evert Jochemsen
Arnold van Harn
Erwin Jochemsen
Johan Teunissen
7 - 1
1 - 1
2 - 0
2 - 0
2 - 0
124-03-2017BDV Brummen 1
Gerben te Raa
Tom Westhof
Johan Haijtink
Tom Molenaar
DUO Doetinchem 1
Wouter Ludwig
Bert Woolschot
Michiel Bibbe
Hans Rinner
3 - 5
0 - 2
0 - 2
2 - 0
1 - 1
124-03-2017DCH Hengelo 1
Arnoud de Greef
Eddy Hoebink
Rodier Evers
Jaap de Vries
DEZ Laren 2
Herman Beuzel
Sarah Hanhart
Thomas Hanhart
Karsten Konniger
8 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
124-03-2017DES Lunteren 3
Jeroen van der Brink
Tristan van der Velde
Jan Heij
Ries van Ee
DSV Sinderen 1
Han Seinhorst
Lambert-Jan Koops
Gert Wisselink
Michel Westerveld
1 - 7
1 - 1
0 - 2
0 - 2
0 - 2
124-03-2017WSDV Wageningen 2
Owen Donkers
Jozef Linssen
Wim van Mourik
Kees Maliepaard
DES Lunteren 2
Arjan van Galen
Jaap Heij
Gera Hol
Johan Top
3 - 5
0 - 2
0 - 2
1 - 1
2 - 0
124-03-2017BDSV Barneveld 1
Ap van Ingen
Evert van der Pol
Bram Cysouw
Jan Cysouw
Kroonschijf Ede 2
Rob Vogelezang
Geurt Hendriksen
Jan Janssen
Jan Roseboom
7 - 1
2 - 0
2 - 0
1 - 1
2 - 0
124-03-2017WDV Winterswijk 1dummy8 - 0R
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
224-03-2017DUO Doetinchem 1
Wouter Ludwig
Bert Woolschot
Michiel Bibbe
Hans Rinner
DES Lunteren 2
Arjan van Galen
Jaap Heij
Gera Hol
Johan Top
5 - 3
2 - 0
0 - 2
1 - 1
2 - 0
224-03-2017DCZ Zevenaar 1
Coen Donders
Peter van Ooijen
Gerrit Kelderman
Hans Geurds
DCH Harderwijk 3
Eibert Smit
Jakob de Vries
Jan van der Pol
Wouter van der Berg
6 - 2
2 - 0
1 - 1
1 - 1
2 - 0
224-03-2017Kroonschijf Ede 1
Evert Jochemsen
Arnold van Harn
Erwin Jochemsen
Johan Teunissen
Kroonschijf Ede 2
Rob Vogelezang
Geurt Hendriksen
Jan Janssen
Jan Roseboom
7 - 1
2 - 0
2 - 0
1 - 1
2 - 0
224-03-2017DEZ Laren 1
Egbert Harkink
Alfred van Lenthe
Johan Beltman
Gerrit Roeterdink
BDV Brummen 1
Gerben te Raa
Tom Westhof
Johan Haijtink
Tom Molenaar
4 - 4
0 - 2
2 - 0
0 - 2
2 - 0
224-03-2017BDV Bennekom 1
Coen Bommel
Chris Versteegen
Johan de haas
Henk-Jan van der Kolk
DES Lunteren 3
Jeroen van der Brink
Tristan van der Velde
Jan Heij
Ries van Ee
5 - 3
2 - 0
0 - 2
2 - 0
1 - 1
224-03-2017DCH Harderwijk 1
Ruurd Wuestman
Gerwin van der Meer
Wout Mensink
Hilco Aarten
DCH Harderwijk 2
Henry Offenga
Fred Elgersma
Ton Eekelshot
Bert Foppen
4 - 4
0 - 2
2 - 0
2 - 0
0 - 2
224-03-2017BDSV Barneveld 1
Ap van Ingen
Evert van der Pol
Bram Cysouw
Jan Cysouw
CTD Arnhem 1
Erik van der Weerdhof
Henk Grotenhuis ten Harkel
Rik Twillaar
Peter Kort
2 - 6
2 - 0
0 - 2
0 - 2
0 - 2
224-03-2017DSV Sinderen 1
Han Seinhorst
Lambert-Jan Koops
Gert Wisselink
Michel Westerveld
WDV Winterswijk 1
Erik ten Hagen
Frits Zegelink
Erik Oonk
Augustin Sawadogo
6 - 2
1 - 1
1 - 1
2 - 0
2 - 0
224-03-2017DES Lunteren 1
Henk Klarenbeek
Harmjan Lammers
Arjen Timmer
Arwin Lammers
WSDV Wageningen 1
Fred Ivens
Henk Kleinrensink
Arie Janssen van Doorn
Robert Jan van Steenbergen
5 - 3
0 - 2
2 - 0
2 - 0
1 - 1
224-03-2017WSDV Wageningen 2
Owen Donkers
Jozef Linssen
Wim van Mourik
Kees Maliepaard
DCH Hengelo 1
Arnoud de Greef
Eddy Hoebink
Rodier Evers
Jaap de Vries
2 - 6
0 - 2
0 - 2
2 - 0
0 - 2
224-03-2017DEZ Laren 2dummy8 - 0R
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
324-03-2017DES Lunteren 3
Jeroen van der Brink
Tristan van der Velde
Jan Heij
Ries van Ee
DCH Harderwijk 3
Eibert Smit
Jakob de Vries
Jan van der Pol
Wouter van der Berg
0 - 8
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2
324-03-2017Kroonschijf Ede 2
Rob Vogelezang
Geurt Hendriksen
Jan Janssen
Jan Roseboom
BDV Brummen 1
Gerben te Raa
Tom Westhof
Johan Haijtink
Tom Molenaar
4 - 4
2 - 0
0 - 2
2 - 0
0 - 2
324-03-2017DES Lunteren 2
Arjan van Galen
Jaap Heij
Gera Hol
Johan Top
DEZ Laren 2
Herman Beuzel
Sarah Hanhart
Thomas Hanhart
Karsten Konniger
8 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
324-03-2017BDV Bennekom 1
Coen Bommel
Chris Versteegen
Johan de haas
Henk-Jan van der Kolk
BDSV Barneveld 1
Ap van Ingen
Evert van der Pol
Bram Cysouw
Jan Cysouw
4 - 4
0 - 2
2 - 0
1 - 1
1 - 1
324-03-2017WSDV Wageningen 1
Fred Ivens
Henk Kleinrensink
Arie Janssen van Doorn
Robert Jan van Steenbergen
DEZ Laren 1
Egbert Harkink
Alfred van Lenthe
Johan Beltman
Gerrit Roeterdink
8 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
324-03-2017WDV Winterswijk 1
Erik ten Hagen
Frits Zegelink
Erik Oonk
Augustin Sawadogo
Kroonschijf Ede 1
Evert Jochemsen
Arnold van Harn
Erwin Jochemsen
Johan Teunissen
8 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
324-03-2017DCH Harderwijk 2
Henry Offenga
Fred Elgersma
Ton Eekelshot
Bert Foppen
DCZ Zevenaar 1
Coen Donders
Peter van Ooijen
Gerrit Kelderman
Hans Geurds
7 - 1
2 - 0
1 - 1
2 - 0
2 - 0
324-03-2017DCH Hengelo 1
Arnoud de Greef
Eddy Hoebink
Rodier Evers
Jaap de Vries
DES Lunteren 1
Henk Klarenbeek
Harmjan Lammers
Arjen Timmer
Arwin Lammers
1 - 7
0 - 2
0 - 2
0 - 2
1 - 1
324-03-2017DSV Sinderen 1
Han Seinhorst
Lambert-Jan Koops
Gert Wisselink
Michel Westerveld
DUO Doetinchem 1
Wouter Ludwig
Bert Woolschot
Michiel Bibbe
Hans Rinner
5 - 3
1 - 1
2 - 0
2 - 0
0 - 2
324-03-2017CTD Arnhem 1
Erik van der Weerdhof
Henk Grotenhuis ten Harkel
Rik Twillaar
Peter Kort
DCH Harderwijk 1
Ruurd Wuestman
Gerwin van der Meer
Wout Mensink
Hilco Aarten
8 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
324-03-2017dummyWSDV Wageningen 20 - 8R
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
424-03-2017DEZ Laren 1
Egbert Harkink
Alfred van Lenthe
Johan Beltman
Gerrit Roeterdink
Kroonschijf Ede 2
Rob Vogelezang
Geurt Hendriksen
Jan Janssen
Jan Roseboom
8 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
424-03-2017DCH Harderwijk 3
Eibert Smit
Jakob de Vries
Jan van der Pol
Wouter van der Berg
WSDV Wageningen 2
Owen Donkers
Jozef Linssen
Wim van Mourik
Kees Maliepaard
4 - 4
0 - 2
0 - 2
2 - 0
2 - 0
424-03-2017DEZ Laren 2
Herman Beuzel
Sarah Hanhart
Thomas Hanhart
Karsten Konniger
Kroonschijf Ede 1
Evert Jochemsen
Arnold van Harn
Erwin Jochemsen
Johan Teunissen
2 - 6
0 - 2
2 - 0
0 - 2
0 - 2
424-03-2017DCZ Zevenaar 1
Coen Donders
Peter van Ooijen
Gerrit Kelderman
Hans Geurds
BDV Brummen 1
Gerben te Raa
Tom Westhof
Johan Haijtink
Tom Molenaar
2 - 6
0 - 2
0 - 2
0 - 2
2 - 0
424-03-2017DCH Harderwijk 1
Ruurd Wuestman
Gerwin van der Meer
Wout Mensink
Hilco Aarten
BDSV Barneveld 1
Ap van Ingen
Evert van der Pol
Bram Cysouw
Jan Cysouw
2 - 6
0 - 2
2 - 0
0 - 2
0 - 2
424-03-2017WSDV Wageningen 1
Fred Ivens
Henk Kleinrensink
Arie Janssen van Doorn
Robert Jan van Steenbergen
WDV Winterswijk 1
Erik ten Hagen
Frits Zegelink
Erik Oonk
Augustin Sawadogo
6 - 2
2 - 0
2 - 2
0 - 0
2 - 0
424-03-2017DUO Doetinchem 1
Wouter Ludwig
Bert Woolschot
Michiel Bibbe
Hans Rinner
BDV Bennekom 1
Coen Bommel
Chris Versteegen
Johan de haas
Henk-Jan van der Kolk
5 - 3
2 - 0
0 - 2
1 - 1
2 - 0
424-03-2017CTD Arnhem 1
Erik van der Weerdhof
Henk Grotenhuis ten Harkel
Rik Twillaar
Peter Kort
DSV Sinderen 1
Han Seinhorst
Lambert-Jan Koops
Gert Wisselink
Michel Westerveld
5 - 3
2 - 0
1 - 1
1 - 1
1 - 1
424-03-2017DES Lunteren 1
Henk Klarenbeek
Harmjan Lammers
Arjen Timmer
Arwin Lammers
DCH Harderwijk 2
Henry Offenga
Fred Elgersma
Ton Eekelshot
Bert Foppen
8 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
424-03-2017DES Lunteren 2
Arjan van Galen
Jaap Heij
Gera Hol
Johan Top
DCH Hengelo 1
Arnoud de Greef
Eddy Hoebink
Rodier Evers
Jaap de Vries
5 - 3
0 - 2
2 - 0
2 - 0
1 - 1
424-03-2017dummyDES Lunteren 30 - 8R
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
524-03-2017BDV Bennekom 1
Coen Bommel
Chris Versteegen
Johan de haas
Henk-Jan van der Kolk
DEZ Laren 2
Herman Beuzel
Sarah Hanhart
Thomas Hanhart
Karsten Konniger
8 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
524-03-2017DES Lunteren 3
Jeroen van der Brink
Tristan van der Velde
Jan Heij
Ries van Ee
DCZ Zevenaar 1
Coen Donders
Peter van Ooijen
Gerrit Kelderman
Hans Geurds
6 - 2
2 - 0
1 - 1
2 - 0
1 - 1
524-03-2017DCH Harderwijk 3
Eibert Smit
Jakob de Vries
Jan van der Pol
Wouter van der Berg
DEZ Laren 1
Egbert Harkink
Alfred van Lenthe
Johan Beltman
Gerrit Roeterdink
2 - 6
0 - 2
0 - 2
0 - 2
2 - 0
524-03-2017WSDV Wageningen 2
Owen Donkers
Jozef Linssen
Wim van Mourik
Kees Maliepaard
DCH Harderwijk 1
Ruurd Wuestman
Gerwin van der Meer
Wout Mensink
Hilco Aarten
3 - 5
1 - 1
1 - 1
0 - 2
0 - 2
524-03-2017Kroonschijf Ede 1
Evert Jochemsen
Arnold van Harn
Erwin Jochemsen
Johan Teunissen
DCH Hengelo 1
Arnoud de Greef
Eddy Hoebink
Rodier Evers
Jaap de Vries
2 - 6
0 - 2
0 - 2
2 - 0
0 - 1
524-03-2017BDV Brummen 1
Gerben te Raa
Tom Westhof
Johan Haijtink
Tom Molenaar
WDV Winterswijk 1
Erik ten Hagen
Frits Zegelink
Erik Oonk
Augustin Sawadogo
6 - 2
0 - 2
2 - 0
2 - 0
2 - 0
524-03-2017BDSV Barneveld 1
Ap van Ingen
Evert van der Pol
Bram Cysouw
Jan Cysouw
DCH Harderwijk 2
Henry Offenga
Fred Elgersma
Ton Eekelshot
Bert Foppen
2 - 6
1 - 1
0 - 2
1 - 1
0 - 2
524-03-2017DUO Doetinchem 1
Wouter Ludwig
Bert Woolschot
Michiel Bibbe
Hans Rinner
WSDV Wageningen 1
Fred Ivens
Henk Kleinrensink
Arie Janssen van Doorn
Robert Jan van Steenbergen
3 - 5
1 - 1
2 - 0
0 - 2
0 - 2
524-03-2017DSV Sinderen 1
Han Seinhorst
Lambert-Jan Koops
Gert Wisselink
Michel Westerveld
DES Lunteren 2
Arjan van Galen
Jaap Heij
Gera Hol
Johan Top
6 - 2
0 - 2
2 - 0
2 - 0
2 - 0
524-03-2017DES Lunteren 1
Henk Klarenbeek
Harmjan Lammers
Arjen Timmer
Arwin Lammers
CTD Arnhem 1
Erik van der Weerdhof
Henk Grotenhuis ten Harkel
Rik Twillaar
Peter Kort
6 - 2
1 - 1
2 - 0
2 - 0
1 - 1
524-03-2017Kroonschijf Ede 2dummy8 - 0R
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
624-03-2017DCH Harderwijk 1
Ruurd Wuestman
Gerwin van der Meer
Wout Mensink
Hilco Aarten
BDV Bennekom 1
Coen Bommel
Chris Versteegen
Johan de haas
Henk-Jan van der Kolk
6 - 2
1 - 1
2 - 0
2 - 0
1 - 1
624-03-2017Kroonschijf Ede 2
Rob Vogelezang
Geurt Hendriksen
Jan Janssen
Jan Roseboom
WSDV Wageningen 2
Owen Donkers
Jozef Linssen
Wim van Mourik
Kees Maliepaard
0 - 8
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2
624-03-2017DEZ Laren 2
Herman Beuzel
Sarah Hanhart
Thomas Hanhart
Karsten Konniger
DCH Harderwijk 3
Eibert Smit
Jakob de Vries
Jan van der Pol
Wouter van der Berg
2 - 6
1 - 1
1 - 1
0 - 2
0 - 2
624-03-2017WDV Winterswijk 1
Erik ten Hagen
Frits Zegelink
Erik Oonk
Augustin Sawadogo
DES Lunteren 3
Jeroen van der Brink
Tristan van der Velde
Jan Heij
Ries van Ee
5 - 3
0 - 2
2 - 0
2 - 0
1 - 1
624-03-2017DES Lunteren 2
Arjan van Galen
Jaap Heij
Gera Hol
Johan Top
DCH Harderwijk 2
Henry Offenga
Fred Elgersma
Ton Eekelshot
Bert Foppen
2 - 6
1 - 1
0 - 2
0 - 2
1 - 1
624-03-2017Kroonschijf Ede 1
Evert Jochemsen
Arnold van Harn
Erwin Jochemsen
Johan Teunissen
BDSV Barneveld 1
Ap van Ingen
Evert van der Pol
Bram Cysouw
Jan Cysouw
5 - 3
1 - 1
2 - 0
1 - 1
1 - 1
624-03-2017DEZ Laren 1
Egbert Harkink
Alfred van Lenthe
Johan Beltman
Gerrit Roeterdink
DUO Doetinchem 1
Wouter Ludwig
Bert Woolschot
Michiel Bibbe
Hans Rinner
0 - 8
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2
624-03-2017WSDV Wageningen 1
Fred Ivens
Henk Kleinrensink
Arie Janssen van Doorn
Robert Jan van Steenbergen
CTD Arnhem 1
Erik van der Weerdhof
Henk Grotenhuis ten Harkel
Rik Twillaar
Peter Kort
3 - 5
1 - 1
1 - 1
1 - 1
0 - 2
624-03-2017DES Lunteren 1
Henk Klarenbeek
Harmjan Lammers
Arjen Timmer
Arwin Lammers
DSV Sinderen 1
Han Seinhorst
Lambert-Jan Koops
Gert Wisselink
Michel Westerveld
6 - 2
1 - 1
1 - 1
2 - 0
2 - 0
624-03-2017DCH Hengelo 1
Arnoud de Greef
Eddy Hoebink
Rodier Evers
Jaap de Vries
BDV Brummen 1
Gerben te Raa
Tom Westhof
Johan Haijtink
Tom Molenaar
2 - 6
1 - 1
1 - 1
0 - 2
0 - 2
624-03-2017DCZ Zevenaar 1dummy8 - 0R
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
724-03-2017Kroonschijf Ede 1
Evert Jochemsen
Arnold van Harn
Erwin Jochemsen
Johan Teunissen
DES Lunteren 2
Arjan van Galen
Jaap Heij
Gera Hol
Johan Top
3 - 5
0 - 2
1 - 1
2 - 0
0 - 2
724-03-2017DEZ Laren 2
Herman Beuzel
Sarah Hanhart
Thomas Hanhart
Karsten Konniger
DCZ Zevenaar 1
Coen Donders
Peter van Ooijen
Gerrit Kelderman
Hans Geurds
3 - 5
2 - 0
0 - 2
1 - 1
0 - 2
724-03-2017DCH Harderwijk 3
Eibert Smit
Jakob de Vries
Jan van der Pol
Wouter van der Berg
BDV Bennekom 1
Coen Bommel
Chris Versteegen
Johan de haas
Henk-Jan van der Kolk
2 - 6
2 - 0
0 - 2
0 - 2
0 - 2
724-03-2017WSDV Wageningen 2
Owen Donkers
Jozef Linssen
Wim van Mourik
Kees Maliepaard
DEZ Laren 1
Egbert Harkink
Alfred van Lenthe
Johan Beltman
Gerrit Roeterdink
3 - 5
0 - 2
2 - 0
0 - 2
1 - 1
724-03-2017DSV Sinderen 1
Han Seinhorst
Lambert-Jan Koops
Gert Wisselink
Michel Westerveld
DCH Harderwijk 1
Ruurd Wuestman
Gerwin van der Meer
Wout Mensink
Hilco Aarten
2 - 6
0 - 2
0 - 2
0 - 2
2 - 0
724-03-2017WDV Winterswijk 1
Erik ten Hagen
Frits Zegelink
Erik Oonk
Augustin Sawadogo
DCH Hengelo 1
Arnoud de Greef
Eddy Hoebink
Rodier Evers
Jaap de Vries
3 - 5
2 - 0
1 - 1
0 - 2
0 - 2
724-03-2017BDV Brummen 1
Gerben te Raa
Tom Westhof
Johan Haijtink
Tom Molenaar
WSDV Wageningen 1
Fred Ivens
Henk Kleinrensink
Arie Janssen van Doorn
Robert Jan van Steenbergen
0 - 8
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2
724-03-2017DCH Harderwijk 2
Henry Offenga
Fred Elgersma
Ton Eekelshot
Bert Foppen
CTD Arnhem 1
Erik van der Weerdhof
Henk Grotenhuis ten Harkel
Rik Twillaar
Peter Kort
5 - 3
2 - 0
2 - 0
1 - 1
0 - 2
724-03-2017DUO Doetinchem 1
Wouter Ludwig
Bert Woolschot
Michiel Bibbe
Hans Rinner
DES Lunteren 1
Henk Klarenbeek
Harmjan Lammers
Arjen Timmer
Arwin Lammers
3 - 5
2 - 0
0 - 2
0 - 2
1 - 1
724-03-2017DES Lunteren 3
Jeroen van der Brink
Tristan van der Velde
Jan Heij
Ries van Ee
Kroonschijf Ede 2
Rob Vogelezang
Geurt Hendriksen
Jan Janssen
Jan Roseboom
7 - 1
2 - 0
1 - 1
2 - 0
2 - 0
724-03-2017dummyBDSV Barneveld 10 - 8R


Topscorer (Algemeen)

PlNaamTeamKlasseBordAWPt
1Arjen TimmerDES Lunteren 1Hoofdklasse3714
2Harmjan LammersDES Lunteren 1Hoofdklasse2713
3Ap van IngenBDSV Barneveld 1Hoofdklasse1712
3Fred IvensWSDV Wageningen 1Hoofdklasse1712
3Wouter LudwigDUO Doetinchem 1Hoofdklasse1712
3Peter KortCTD Arnhem 1Hoofdklasse4712
7Robert Jan van SteenbergenWSDV Wageningen 1Hoofdklasse4711
8Frits ZegelinkWDV Winterswijk 1Eerste klasse2710
8Johan HaijtinkBDV Brummen 1Eerste klasse3710
8Wout MensinkDCH Harderwijk 1Hoofdklasse3710
8Arwin LammersDES Lunteren 1Hoofdklasse4710
8Hans RinnerDUO Doetinchem 1Hoofdklasse4710
13Arjan van GalenDES Lunteren 2Eerste klasse179
13Arnoud de GreefDCH Hengelo 1Hoofdklasse179
13Erik ten HagenWDV Winterswijk 1Eerste klasse179
13Henry OffengaDCH Harderwijk 2Hoofdklasse179
13Jeroen van der BrinkDES Lunteren 3Tweede klasse179
13Fred ElgersmaDCH Harderwijk 2Hoofdklasse279
13Gerwin van der MeerDCH Harderwijk 1Hoofdklasse279
13Henk KleinrensinkWSDV Wageningen 1Hoofdklasse279
13Jaap HeijDES Lunteren 2Eerste klasse279
13Jozef LinssenWSDV Wageningen 2Hoofdklasse279
13Lambert-Jan KoopsDSV Sinderen 1Hoofdklasse279
13Arie Janssen van DoornWSDV Wageningen 1Hoofdklasse379
13Gert WisselinkDSV Sinderen 1Hoofdklasse379
13Rik TwillaarCTD Arnhem 1Hoofdklasse379
13Bert FoppenDCH Harderwijk 2Hoofdklasse479
13Hans GeurdsDCZ Zevenaar 1Eerste klasse479
13Jaap de VriesDCH Hengelo 1Hoofdklasse479
13Michel WesterveldDSV Sinderen 1Hoofdklasse479
31Henk KlarenbeekDES Lunteren 1Hoofdklasse178
31Alfred van LentheDEZ Laren 1Eerste klasse278
31Chris VersteegenBDV Bennekom 1Eerste klasse278
31Eddy HoebinkDCH Hengelo 1Hoofdklasse278
31Henk Grotenhuis ten HarkelCTD Arnhem 1Hoofdklasse278
31Bram CysouwBDSV Barneveld 1Hoofdklasse378
31Erwin JochemsenKroonschijf Ede 1Tweede klasse378
31Johan de haasBDV Bennekom 1Eerste klasse378
31Ton EekelshotDCH Harderwijk 2Hoofdklasse378
31Jan CysouwBDSV Barneveld 1Hoofdklasse478
31Wouter van der BergDCH Harderwijk 3Eerste klasse478
42Erik van der WeerdhofCTD Arnhem 1Hoofdklasse177
42Owen DonkersWSDV Wageningen 2Hoofdklasse177
42Peter van OoijenDCZ Zevenaar 1Eerste klasse277
42Tom WesthofBDV Brummen 1Eerste klasse277
42Jan van der PolDCH Harderwijk 3Eerste klasse377
42Wim van MourikWSDV Wageningen 2Hoofdklasse377
42Henk-Jan van der KolkBDV Bennekom 1Eerste klasse477
42Kees MaliepaardWSDV Wageningen 2Hoofdklasse477
42Ries van EeDES Lunteren 3Tweede klasse477
42Tom MolenaarBDV Brummen 1Eerste klasse477
52Coen BommelBDV Bennekom 1Eerste klasse176
52Egbert HarkinkDEZ Laren 1Eerste klasse176
52Evert JochemsenKroonschijf Ede 1Tweede klasse176
52Ruurd WuestmanDCH Harderwijk 1Hoofdklasse176
52Bert WoolschotDUO Doetinchem 1Hoofdklasse276
52Tristan van der VeldeDES Lunteren 3Tweede klasse276
52Erik OonkWDV Winterswijk 1Eerste klasse376
52Gera HolDES Lunteren 2Eerste klasse376
52Jan HeijDES Lunteren 3Tweede klasse376
52Jan JanssenKroonschijf Ede 2Tweede klasse376
52Johan BeltmanDEZ Laren 1Eerste klasse376
52Johan TopDES Lunteren 2Eerste klasse476
64Eibert SmitDCH Harderwijk 3Eerste klasse175
64Gerben te RaaBDV Brummen 1Eerste klasse175
64Herman BeuzelDEZ Laren 2Tweede klasse175
64Arnold van HarnKroonschijf Ede 1Tweede klasse275
64Sarah HanhartDEZ Laren 2Tweede klasse275
64Augustin SawadogoWDV Winterswijk 1Eerste klasse475
64Gerrit RoeterdinkDEZ Laren 1Eerste klasse475
64Hilco AartenDCH Harderwijk 1Hoofdklasse475
64Johan TeunissenKroonschijf Ede 1Tweede klasse475
73Coen DondersDCZ Zevenaar 1Eerste klasse174
73Han SeinhorstDSV Sinderen 1Hoofdklasse174
73Rob VogelezangKroonschijf Ede 2Tweede klasse174
73Evert van der PolBDSV Barneveld 1Hoofdklasse274
73Jakob de VriesDCH Harderwijk 3Eerste klasse274
73Gerrit KeldermanDCZ Zevenaar 1Eerste klasse374
73Michiel BibbeDUO Doetinchem 1Hoofdklasse374
73Rodier EversDCH Hengelo 1Hoofdklasse374
81Geurt HendriksenKroonschijf Ede 2Tweede klasse273
81Thomas HanhartDEZ Laren 2Tweede klasse373
83Jan RoseboomKroonschijf Ede 2Tweede klasse472
83Karsten KonnigerDEZ Laren 2Tweede klasse472

Topscorer (Hoofdklasse)

PlNaamTeamBordAWPt
1Arjen TimmerDES Lunteren 13816
2Harmjan LammersDES Lunteren 12815
3Ap van IngenBDSV Barneveld 11814
3Fred IvensWSDV Wageningen 11814
3Wouter LudwigDUO Doetinchem 11814
3Peter KortCTD Arnhem 14814
7Robert Jan van SteenbergenWSDV Wageningen 14813
8Wout MensinkDCH Harderwijk 13812
9Henry OffengaDCH Harderwijk 21811
9Fred ElgersmaDCH Harderwijk 22811
9Gerwin van der MeerDCH Harderwijk 12811
9Henk KleinrensinkWSDV Wageningen 12811
9Jozef LinssenWSDV Wageningen 22811
9Arie Janssen van DoornWSDV Wageningen 13811
9Arwin LammersDES Lunteren 14811
9Hans RinnerDUO Doetinchem 14811
9Jaap de VriesDCH Hengelo 14811
9Michel WesterveldDSV Sinderen 14811
19Bram CysouwBDSV Barneveld 13810
19Rik TwillaarCTD Arnhem 13810
19Jan CysouwBDSV Barneveld 14810
22Arnoud de GreefDCH Hengelo 1189
22Eddy HoebinkDCH Hengelo 1289
22Lambert-Jan KoopsDSV Sinderen 1289
22Gert WisselinkDSV Sinderen 1389
22Ton EekelshotDCH Harderwijk 2389
22Bert FoppenDCH Harderwijk 2489
28Henk KlarenbeekDES Lunteren 1188
28Ruurd WuestmanDCH Harderwijk 1188
28Henk Grotenhuis ten HarkelCTD Arnhem 1288
28Kees MaliepaardWSDV Wageningen 2488
32Erik van der WeerdhofCTD Arnhem 1187
32Owen DonkersWSDV Wageningen 2187
32Wim van MourikWSDV Wageningen 2387
35Bert WoolschotDUO Doetinchem 1286
35Evert van der PolBDSV Barneveld 1286
35Rodier EversDCH Hengelo 1386
38Hilco AartenDCH Harderwijk 1485
39Han SeinhorstDSV Sinderen 1184
39Michiel BibbeDUO Doetinchem 1384

Topscorer (Eerste klasse)

PlNaamTeamBordAWPt
1Arjan van GalenDES Lunteren 21811
1Erik ten HagenWDV Winterswijk 11811
1Frits ZegelinkWDV Winterswijk 12811
1Hans GeurdsDCZ Zevenaar 14811
5Chris VersteegenBDV Bennekom 12810
5Jaap HeijDES Lunteren 22810
5Johan de haasBDV Bennekom 13810
5Johan HaijtinkBDV Brummen 13810
9Peter van OoijenDCZ Zevenaar 1289
9Henk-Jan van der KolkBDV Bennekom 1489
11Egbert HarkinkDEZ Laren 1188
11Alfred van LentheDEZ Laren 1288
11Johan BeltmanDEZ Laren 1388
11Johan TopDES Lunteren 2488
11Wouter van der BergDCH Harderwijk 3488
16Eibert SmitDCH Harderwijk 3187
16Tom WesthofBDV Brummen 1287
16Jan van der PolDCH Harderwijk 3387
16Tom MolenaarBDV Brummen 1487
20Coen BommelBDV Bennekom 1186
20Erik OonkWDV Winterswijk 1386
20Gera HolDES Lunteren 2386
20Gerrit RoeterdinkDEZ Laren 1486
24Gerben te RaaBDV Brummen 1185
24Gerrit KeldermanDCZ Zevenaar 1385
24Augustin SawadogoWDV Winterswijk 1485
27Coen DondersDCZ Zevenaar 1184
27Jakob de VriesDCH Harderwijk 3284

Topscorer (Tweede klasse)

PlNaamTeamBordAWPt
1Jeroen van der BrinkDES Lunteren 31811
2Erwin JochemsenKroonschijf Ede 13810
3Ries van EeDES Lunteren 3489
4Jan HeijDES Lunteren 3388
5Herman BeuzelDEZ Laren 2187
5Tristan van der VeldeDES Lunteren 3287
7Evert JochemsenKroonschijf Ede 1186
7Arnold van HarnKroonschijf Ede 1286
7Jan JanssenKroonschijf Ede 2386
10Sarah HanhartDEZ Laren 2285
10Johan TeunissenKroonschijf Ede 1485
12Rob VogelezangKroonschijf Ede 2184
12Geurt HendriksenKroonschijf Ede 2284
12Thomas HanhartDEZ Laren 2384
15Jan RoseboomKroonschijf Ede 2482
15Karsten KonnigerDEZ Laren 2482


Foto's


/