Persoonlijk Sneldamkampioenschap van Gelderland 2015
Categorie A
Stand
Pl
Naam
Plaats
Rating
Cat
AW
+
=
-
Pt
WP
SB
Opmerking(en)
1
Marcel Knipper
Aalten
1321
A
13
8
4
1
20
162
231
2
Han Seinhorst
Heelweg
1232
A
13
4
9
0
17
165
211
Na barrage
3
Henk Ruesink
Houten
1183
A
13
6
5
2
17
165
197
Na barrage
4
Pepijn van den Brink
Tilburg
1258
A
13
6
5
2
17
165
216
Na barrage
5
René Alderliesten
Putten
1250
A
13
6
4
3
16
166
169
6
Erik van de Weerdhof
Veenendaal
1290
A
13
5
5
3
15
167
183
7
Erik ten Hagen
Winterswijk
1131
A
13
4
6
3
14
168
163
8
Pieter van Splunter
Zutphen
1270
A
13
4
4
5
12
170
148
9
Dirk Joosten
Gendt
1150
A
13
3
5
5
11
171
136
9
Owen Donkers
Bennekom
1105
A
13
4
3
6
11
171
119
11
Bertus Bosch
Zutphen
1115
A
13
4
2
7
10
172
114
12
Jan Masselink
Doetinchem
1171
A
13
2
4
7
8
174
89
12
Fred Elgersma
Harderwijk
1183
A
13
3
2
8
8
174
83
14
Bert Foppen
Harderwijk
1117
A
13
1
4
8
6
176
79
Uitslagen
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
1
25-04-2015
René Alderliesten
Marcel Knipper
0 - 2
1
25-04-2015
Pepijn van den Brink
Pieter van Splunter
0 - 2
1
25-04-2015
Owen Donkers
Han Seinhorst
0 - 2
1
25-04-2015
Fred Elgersma
Henk Ruesink
0 - 2
1
25-04-2015
Bert Foppen
Jan Masselink
1 - 1
1
25-04-2015
Erik ten Hagen
Dirk Joosten
0 - 2
1
25-04-2015
Bertus Bosch
Erik van de Weerdhof
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
2
25-04-2015
Pieter van Splunter
Owen Donkers
1 - 1
2
25-04-2015
Marcel Knipper
Dirk Joosten
1 - 1
2
25-04-2015
Erik van de Weerdhof
Pepijn van den Brink
1 - 1
2
25-04-2015
Han Seinhorst
Fred Elgersma
1 - 1
2
25-04-2015
Henk Ruesink
Bert Foppen
1 - 1
2
25-04-2015
Jan Masselink
Erik ten Hagen
0 - 2
2
25-04-2015
René Alderliesten
Bertus Bosch
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
3
25-04-2015
Bertus Bosch
Marcel Knipper
0 - 2
3
25-04-2015
Pepijn van den Brink
René Alderliesten
1 - 1
3
25-04-2015
Owen Donkers
Erik van de Weerdhof
1 - 1
3
25-04-2015
Fred Elgersma
Pieter van Splunter
1 - 1
3
25-04-2015
Bert Foppen
Han Seinhorst
1 - 1
3
25-04-2015
Erik ten Hagen
Henk Ruesink
1 - 1
3
25-04-2015
Dirk Joosten
Jan Masselink
1 - 1
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
4
25-04-2015
Pieter van Splunter
Bert Foppen
2 - 0
4
25-04-2015
Marcel Knipper
Jan Masselink
2 - 0
4
25-04-2015
Erik van de Weerdhof
Fred Elgersma
2 - 0
4
25-04-2015
Bertus Bosch
Pepijn van den Brink
2 - 0
4
25-04-2015
Han Seinhorst
Erik ten Hagen
1 - 1
4
25-04-2015
René Alderliesten
Owen Donkers
2 - 0
4
25-04-2015
Henk Ruesink
Dirk Joosten
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
5
25-04-2015
Pepijn van den Brink
Marcel Knipper
2 - 0
5
25-04-2015
Owen Donkers
Bertus Bosch
1 - 1
5
25-04-2015
Fred Elgersma
René Alderliesten
0 - 2
5
25-04-2015
Bert Foppen
Erik van de Weerdhof
1 - 1
5
25-04-2015
Erik ten Hagen
Pieter van Splunter
1 - 1
5
25-04-2015
Dirk Joosten
Han Seinhorst
1 - 1
5
25-04-2015
Jan Masselink
Henk Ruesink
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
6
25-04-2015
Pieter van Splunter
Dirk Joosten
2 - 0
6
25-04-2015
Marcel Knipper
Henk Ruesink
1 - 1
6
25-04-2015
Erik van de Weerdhof
Erik ten Hagen
2 - 0
6
25-04-2015
René Alderliesten
Bert Foppen
2 - 0
6
25-04-2015
Han Seinhorst
Jan Masselink
2 - 0
6
25-04-2015
Pepijn van den Brink
Owen Donkers
2 - 0
6
25-04-2015
Bertus Bosch
Fred Elgersma
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
7
25-04-2015
Henk Ruesink
Han Seinhorst
1 - 1
7
25-04-2015
Jan Masselink
Pieter van Splunter
2 - 0
7
25-04-2015
Dirk Joosten
Erik van de Weerdhof
1 - 1
7
25-04-2015
Erik ten Hagen
René Alderliesten
1 - 1
7
25-04-2015
Bert Foppen
Bertus Bosch
0 - 2
7
25-04-2015
Fred Elgersma
Pepijn van den Brink
0 - 2
7
25-04-2015
Owen Donkers
Marcel Knipper
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
8
25-04-2015
Pieter van Splunter
Henk Ruesink
1 - 1
8
25-04-2015
René Alderliesten
Dirk Joosten
1 - 1
8
25-04-2015
Erik van de Weerdhof
Jan Masselink
1 - 1
8
25-04-2015
Marcel Knipper
Han Seinhorst
1 - 1
8
25-04-2015
Owen Donkers
Fred Elgersma
2 - 0
8
25-04-2015
Pepijn van den Brink
Bert Foppen
2 - 0
8
25-04-2015
Bertus Bosch
Erik ten Hagen
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
9
25-04-2015
Bert Foppen
Owen Donkers
2 - 0
9
25-04-2015
Erik ten Hagen
Pepijn van den Brink
1 - 1
9
25-04-2015
Dirk Joosten
Bertus Bosch
2 - 0
9
25-04-2015
Jan Masselink
René Alderliesten
0 - 2
9
25-04-2015
Henk Ruesink
Erik van de Weerdhof
0 - 2
9
25-04-2015
Han Seinhorst
Pieter van Splunter
2 - 0
9
25-04-2015
Fred Elgersma
Marcel Knipper
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
10
25-04-2015
Fred Elgersma
Bert Foppen
2 - 0
10
25-04-2015
Marcel Knipper
Pieter van Splunter
2 - 0
10
25-04-2015
Erik van de Weerdhof
Han Seinhorst
0 - 2
10
25-04-2015
Owen Donkers
Erik ten Hagen
2 - 0
10
25-04-2015
Bertus Bosch
Jan Masselink
2 - 0
10
25-04-2015
René Alderliesten
Henk Ruesink
0 - 2
10
25-04-2015
Pepijn van den Brink
Dirk Joosten
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
11
25-04-2015
Bert Foppen
Marcel Knipper
0 - 2
11
25-04-2015
Erik ten Hagen
Fred Elgersma
2 - 0
11
25-04-2015
Dirk Joosten
Owen Donkers
0 - 2
11
25-04-2015
Jan Masselink
Pepijn van den Brink
1 - 1
11
25-04-2015
Henk Ruesink
Bertus Bosch
2 - 0
11
25-04-2015
Han Seinhorst
René Alderliesten
1 - 1
11
25-04-2015
Pieter van Splunter
Erik van de Weerdhof
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
12
25-04-2015
Fred Elgersma
Dirk Joosten
2 - 0
12
25-04-2015
Marcel Knipper
Erik van de Weerdhof
2 - 0
12
25-04-2015
Bert Foppen
Erik ten Hagen
0 - 2
12
25-04-2015
Bertus Bosch
Han Seinhorst
1 - 1
12
25-04-2015
Owen Donkers
Jan Masselink
2 - 0
12
25-04-2015
Pepijn van den Brink
Henk Ruesink
2 - 0
12
25-04-2015
René Alderliesten
Pieter van Splunter
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
13
25-04-2015
Erik ten Hagen
Marcel Knipper
1 - 1
13
25-04-2015
Dirk Joosten
Bert Foppen
2 - 0
13
25-04-2015
Jan Masselink
Fred Elgersma
2 - 0
13
25-04-2015
Henk Ruesink
Owen Donkers
2 - 0
13
25-04-2015
Han Seinhorst
Pepijn van den Brink
1 - 1
13
25-04-2015
Pieter van Splunter
Bertus Bosch
0 - 2
13
25-04-2015
Erik van de Weerdhof
René Alderliesten
2 - 0
Categorie B + Vrouwen
Stand
Pl
Naam
Plaats
Rating
Cat
AW
+
=
-
Pt
WP
SB
Opmerking(en)
1
Wijnand Voskuil jr.
Lunteren
1077
B
12
9
2
1
20
157
260
2
Frank ten Hagen
Winterswijk
998
B
12
8
2
2
18
148
203
3
Henk Timmer
Putten
1072
B
12
6
4
2
16
161
204
4
Egbert Harkink
Laren
1068
B
12
5
5
2
15
160
184
5
Gerben te Raa
Brummen
1076
B
12
6
2
4
14
156
157
6
Melanie Voskuil
Lunteren
850
V
12
4
5
3
13
161
167
7
Harry Vos
Hengelo
1075
B
12
5
3
4
13
157
156
8
Gerard Zijlema
Ede
1036
B
12
4
5
3
13
155
153
9
Tonny Roeterdink
Laren
1009
B
12
4
5
3
13
145
141
10
Gert Wisselink
Heelweg
1013
B
12
5
2
5
12
165
155
11
Simon Wiersma
Vorden
943
B
12
4
4
4
12
152
128
12
Dinand Stegeman
Laren
890
B
12
4
4
4
12
138
133
13
Jan Fokkink
Terborg
912
B
12
4
4
4
12
133
101
14
Annemieke Stunnenberg
Bennekom
950
V
12
6
0
6
12
122
96
15
Rodier Evers
Doetinchem
1016
B
12
5
1
6
11
139
102
16
Tonnie Schutte
Harfsen
919
B
12
4
3
5
11
134
108
17
Henk Hoksbergen
Heteren
1023
B
12
4
3
5
11
131
106
18
Rob Hesselink
Eefde
964
B
12
4
3
5
11
126
92
19
Jaap Vos
Zelhem
906
B
12
4
2
6
10
124
77
20
Jur van Ginkel
Terschuur
978
B
12
2
4
6
8
140
60
21
Clemens Keurentjes
‘s-Heerenberg
939
B
12
1
5
6
7
128
59
Uitslagen
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
1
25-04-2015
Tonny Roeterdink
Melanie Voskuil
1 - 1
1
25-04-2015
Wijnand Voskuil jr.
Jur van Ginkel
2 - 0
1
25-04-2015
Gerben te Raa
Rob Hesselink
2 - 0
1
25-04-2015
Harry Vos
Annemieke Stunnenberg
2 - 0
1
25-04-2015
Henk Timmer
Simon Wiersma
1 - 1
1
25-04-2015
Egbert Harkink
Clemens Keurentjes
2 - 0
1
25-04-2015
Gerard Zijlema
Tonnie Schutte
1 - 1
1
25-04-2015
Henk Hoksbergen
Jan Fokkink
2 - 0
1
25-04-2015
Rodier Evers
Jaap Vos
2 - 0
1
25-04-2015
Gert Wisselink
Dinand Stegeman
0 - 2
1
25-04-2015
dummy
Frank ten Hagen
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
2
25-04-2015
Frank ten Hagen
Wijnand Voskuil jr.
0 - 2
2
25-04-2015
Dinand Stegeman
Gerben te Raa
2 - 0
2
25-04-2015
Harry Vos
Egbert Harkink
1 - 1
2
25-04-2015
Henk Hoksbergen
Rodier Evers
0 - 2
2
25-04-2015
Tonnie Schutte
Henk Timmer
2 - 0
2
25-04-2015
Simon Wiersma
Tonny Roeterdink
1 - 1
2
25-04-2015
Melanie Voskuil
Gerard Zijlema
1 - 1
2
25-04-2015
Jaap Vos
Jan Fokkink
0 - 2
2
25-04-2015
Rob Hesselink
Gert Wisselink
0 - 2
2
25-04-2015
Annemieke Stunnenberg
Clemens Keurentjes
2 - 0
2
25-04-2015
Jur van Ginkel
dummy
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
3
25-04-2015
Wijnand Voskuil jr.
Egbert Harkink
1 - 1
3
25-04-2015
Rodier Evers
Dinand Stegeman
2 - 0
3
25-04-2015
Tonnie Schutte
Harry Vos
2 - 0
3
25-04-2015
Henk Timmer
Henk Hoksbergen
1 - 1
3
25-04-2015
Jan Fokkink
Gerard Zijlema
0 - 2
3
25-04-2015
Tonny Roeterdink
Annemieke Stunnenberg
2 - 0
3
25-04-2015
Melanie Voskuil
Simon Wiersma
0 - 2
3
25-04-2015
Gert Wisselink
Frank ten Hagen
2 - 0
3
25-04-2015
Gerben te Raa
Jur van Ginkel
2 - 0
3
25-04-2015
Jaap Vos
Rob Hesselink
0 - 2
3
25-04-2015
Clemens Keurentjes
dummy
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
4
25-04-2015
Clemens Keurentjes
Melanie Voskuil
1 - 1
4
25-04-2015
Jur van Ginkel
Frank ten Hagen
0 - 2
4
25-04-2015
Rob Hesselink
Annemieke Stunnenberg
0 - 2
4
25-04-2015
Jan Fokkink
Henk Timmer
0 - 2
4
25-04-2015
Dinand Stegeman
Tonny Roeterdink
1 - 1
4
25-04-2015
Harry Vos
Henk Hoksbergen
2 - 0
4
25-04-2015
Egbert Harkink
Gerben te Raa
2 - 0
4
25-04-2015
Wijnand Voskuil jr.
Rodier Evers
2 - 0
4
25-04-2015
Tonnie Schutte
Gert Wisselink
0 - 2
4
25-04-2015
Gerard Zijlema
Simon Wiersma
1 - 1
4
25-04-2015
dummy
Jaap Vos
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
5
25-04-2015
Frank ten Hagen
Henk Timmer
1 - 1
5
25-04-2015
Henk Hoksbergen
Clemens Keurentjes
1 - 1
5
25-04-2015
Melanie Voskuil
Jaap Vos
2 - 0
5
25-04-2015
Annemieke Stunnenberg
Gerben te Raa
0 - 2
5
25-04-2015
Jan Fokkink
Jur van Ginkel
1 - 1
5
25-04-2015
Tonny Roeterdink
Harry Vos
0 - 2
5
25-04-2015
Simon Wiersma
Tonnie Schutte
2 - 0
5
25-04-2015
Dinand Stegeman
Gerard Zijlema
0 - 2
5
25-04-2015
Rodier Evers
Egbert Harkink
0 - 2
5
25-04-2015
Gert Wisselink
Wijnand Voskuil jr.
0 - 2
5
25-04-2015
dummy
Rob Hesselink
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
6
25-04-2015
Jur van Ginkel
Jaap Vos
0 - 2
6
25-04-2015
Rob Hesselink
Clemens Keurentjes
1 - 1
6
25-04-2015
Annemieke Stunnenberg
Henk Hoksbergen
0 - 2
6
25-04-2015
Henk Timmer
Tonny Roeterdink
2 - 0
6
25-04-2015
Frank ten Hagen
Tonnie Schutte
2 - 0
6
25-04-2015
Dinand Stegeman
Melanie Voskuil
0 - 2
6
25-04-2015
Gert Wisselink
Rodier Evers
2 - 0
6
25-04-2015
Gerben te Raa
Simon Wiersma
2 - 0
6
25-04-2015
Egbert Harkink
Gerard Zijlema
1 - 1
6
25-04-2015
Wijnand Voskuil jr.
Harry Vos
2 - 0
6
25-04-2015
dummy
Jan Fokkink
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
7
25-04-2015
Henk Hoksbergen
Rob Hesselink
0 - 2
7
25-04-2015
Clemens Keurentjes
Tonny Roeterdink
1 - 1
7
25-04-2015
Jaap Vos
Dinand Stegeman
1 - 1
7
25-04-2015
Tonnie Schutte
Jur van Ginkel
1 - 1
7
25-04-2015
Gerben te Raa
Wijnand Voskuil jr.
0 - 2
7
25-04-2015
Rodier Evers
Jan Fokkink
1 - 1
7
25-04-2015
Simon Wiersma
Harry Vos
2 - 0
7
25-04-2015
Gerard Zijlema
Frank ten Hagen
0 - 2
7
25-04-2015
Egbert Harkink
Gert Wisselink
1 - 1
7
25-04-2015
Melanie Voskuil
Henk Timmer
0 - 2
7
25-04-2015
Annemieke Stunnenberg
dummy
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
8
25-04-2015
Rodier Evers
Melanie Voskuil
0 - 2
8
25-04-2015
Jaap Vos
Henk Hoksbergen
2 - 0
8
25-04-2015
Tonny Roeterdink
Jur van Ginkel
2 - 0
8
25-04-2015
Dinand Stegeman
Annemieke Stunnenberg
2 - 0
8
25-04-2015
Jan Fokkink
Clemens Keurentjes
2 - 0
8
25-04-2015
Rob Hesselink
Harry Vos
1 - 1
8
25-04-2015
Gerard Zijlema
Gerben te Raa
1 - 1
8
25-04-2015
Simon Wiersma
Gert Wisselink
1 - 1
8
25-04-2015
Frank ten Hagen
Egbert Harkink
2 - 0
8
25-04-2015
Henk Timmer
Wijnand Voskuil jr.
0 - 2
8
25-04-2015
dummy
Tonnie Schutte
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
9
25-04-2015
Clemens Keurentjes
Jur van Ginkel
0 - 2
9
25-04-2015
Annemieke Stunnenberg
Rodier Evers
0 - 2
9
25-04-2015
Tonnie Schutte
Tonny Roeterdink
0 - 2
9
25-04-2015
Jan Fokkink
Dinand Stegeman
1 - 1
9
25-04-2015
Harry Vos
Jaap Vos
1 - 1
9
25-04-2015
Henk Timmer
Rob Hesselink
2 - 0
9
25-04-2015
Egbert Harkink
Melanie Voskuil
0 - 2
9
25-04-2015
Gert Wisselink
Gerard Zijlema
2 - 0
9
25-04-2015
Gerben te Raa
Frank ten Hagen
0 - 2
9
25-04-2015
Wijnand Voskuil jr.
Simon Wiersma
2 - 0
9
25-04-2015
Henk Hoksbergen
dummy
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
10
25-04-2015
Jur van Ginkel
Annemieke Stunnenberg
0 - 2
10
25-04-2015
Jaap Vos
Clemens Keurentjes
2 - 0
10
25-04-2015
Jan Fokkink
Gerben te Raa
1 - 1
10
25-04-2015
Henk Hoksbergen
Tonnie Schutte
2 - 0
10
25-04-2015
Harry Vos
Dinand Stegeman
2 - 0
10
25-04-2015
Henk Timmer
Gert Wisselink
2 - 0
10
25-04-2015
Rob Hesselink
Rodier Evers
2 - 0
10
25-04-2015
Simon Wiersma
Egbert Harkink
0 - 2
10
25-04-2015
Frank ten Hagen
Tonny Roeterdink
2 - 0
10
25-04-2015
Melanie Voskuil
Wijnand Voskuil jr.
1 - 1
10
25-04-2015
Gerard Zijlema
dummy
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
11
25-04-2015
Clemens Keurentjes
Tonnie Schutte
1 - 1
11
25-04-2015
Wijnand Voskuil jr.
Gerard Zijlema
0 - 2
11
25-04-2015
Melanie Voskuil
Frank ten Hagen
1 - 1
11
25-04-2015
Egbert Harkink
Henk Timmer
1 - 1
11
25-04-2015
Gert Wisselink
Harry Vos
0 - 2
11
25-04-2015
Annemieke Stunnenberg
Simon Wiersma
2 - 0
11
25-04-2015
Gerben te Raa
Jaap Vos
2 - 0
11
25-04-2015
Tonny Roeterdink
Henk Hoksbergen
1 - 1
11
25-04-2015
Rob Hesselink
Jan Fokkink
0 - 2
11
25-04-2015
Jur van Ginkel
Dinand Stegeman
1 - 1
11
25-04-2015
Rodier Evers
dummy
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
12
25-04-2015
Jan Fokkink
Wijnand Voskuil jr.
0 - 2
12
25-04-2015
Frank ten Hagen
Harry Vos
2 - 0
12
25-04-2015
Gerard Zijlema
Henk Timmer
0 - 2
12
25-04-2015
Henk Hoksbergen
Egbert Harkink
0 - 2
12
25-04-2015
Melanie Voskuil
Gerben te Raa
0 - 2
12
25-04-2015
Tonny Roeterdink
Gert Wisselink
2 - 0
12
25-04-2015
Tonnie Schutte
Rodier Evers
2 - 0
12
25-04-2015
Dinand Stegeman
Clemens Keurentjes
2 - 0
12
25-04-2015
Jur van Ginkel
Rob Hesselink
1 - 1
12
25-04-2015
Jaap Vos
Annemieke Stunnenberg
0 - 2
12
25-04-2015
Simon Wiersma
dummy
2 - 0
Categorie C + Categorie D
Stand
Pl
Naam
Plaats
Rating
Cat
AW
+
=
-
Pt
WP
SB
Opmerking(en)
1
Gerrit Klompenhouwer
Winterswijk
854
C
15
13
1
1
27
213
355
2
Tom Westhof
Brummen
829
C
15
11
2
2
24
216
304
3
Gerrit Roeterdink
Laren
847
C
15
11
1
3
23
217
290
Na loting
4
Henk Klein Kranenbarg
Wichmond
875
C
15
9
5
1
23
217
295
Na loting
5
Herman Beuzel
Lochem
898
C
15
9
2
4
20
220
249
6
Gert Raayen
Harderwijk
664
D
15
6
7
2
19
221
244
7
Stefan von Kann
Eibergen
874
C
15
7
3
5
17
223
197
8
Teus Klok
Harskamp
660
C
15
6
3
6
15
225
170
9
Willem Klein Wassink
Lochem
814
C
15
4
4
7
12
228
133
9
Pieter Staal
Eefde
718
C
15
5
2
8
12
228
127
11
Berend-Jan Schoneveld
Almen
823
C
15
4
3
8
11
229
116
12
Jelte Lokhorst
Voorthuizen
794
C
15
2
5
8
9
231
85
13
Ton Orriëns
Doetichem
659
D
15
2
4
9
8
232
96
13
Gerrit Maalderink
Gorssel
561
D
15
2
4
9
8
232
95
13
Jan Hoenink
Vorden
772
C
15
2
4
9
8
232
73
16
Brigitte Feyt
Wageningen
D
15
1
2
12
4
236
35
Uitslagen
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
1
25-04-2015
Herman Beuzel
Gert Raayen
1 - 1
1
25-04-2015
Teus Klok
Pieter Staal
2 - 0
1
25-04-2015
Jelte Lokhorst
Gerrit Roeterdink
0 - 2
1
25-04-2015
Gerrit Klompenhouwer
Berend-Jan Schoneveld
2 - 0
1
25-04-2015
Jan Hoenink
Ton Orriëns
1 - 1
1
25-04-2015
Willem Klein Wassink
Tom Westhof
0 - 2
1
25-04-2015
Stefan von Kann
Gerrit Maalderink
1 - 1
1
25-04-2015
Henk Klein Kranenbarg
Brigitte Feyt
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
2
25-04-2015
Brigitte Feyt
Willem Klein Wassink
0 - 2
2
25-04-2015
Gert Raayen
Gerrit Roeterdink
2 - 0
2
25-04-2015
Ton Orriëns
Stefan von Kann
2 - 0
2
25-04-2015
Gerrit Maalderink
Henk Klein Kranenbarg
0 - 2
2
25-04-2015
Tom Westhof
Teus Klok
2 - 0
2
25-04-2015
Pieter Staal
Gerrit Klompenhouwer
0 - 2
2
25-04-2015
Berend-Jan Schoneveld
Jelte Lokhorst
1 - 1
2
25-04-2015
Herman Beuzel
Jan Hoenink
1 - 1
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
3
25-04-2015
Stefan von Kann
Herman Beuzel
2 - 0
3
25-04-2015
Henk Klein Kranenbarg
Ton Orriëns
2 - 0
3
25-04-2015
Willem Klein Wassink
Gerrit Maalderink
0 - 2
3
25-04-2015
Teus Klok
Brigitte Feyt
2 - 0
3
25-04-2015
Gerrit Klompenhouwer
Tom Westhof
0 - 2
3
25-04-2015
Jelte Lokhorst
Pieter Staal
0 - 2
3
25-04-2015
Gerrit Roeterdink
Berend-Jan Schoneveld
2 - 0
3
25-04-2015
Jan Hoenink
Gert Raayen
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
4
25-04-2015
Brigitte Feyt
Gerrit Klompenhouwer
0 - 2
4
25-04-2015
Gert Raayen
Berend-Jan Schoneveld
2 - 0
4
25-04-2015
Ton Orriëns
Willem Klein Wassink
0 - 2
4
25-04-2015
Gerrit Maalderink
Teus Klok
2 - 0
4
25-04-2015
Tom Westhof
Jelte Lokhorst
2 - 0
4
25-04-2015
Pieter Staal
Gerrit Roeterdink
1 - 1
4
25-04-2015
Jan Hoenink
Stefan von Kann
0 - 2
4
25-04-2015
Herman Beuzel
Henk Klein Kranenbarg
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
5
25-04-2015
Stefan von Kann
Gert Raayen
1 - 1
5
25-04-2015
Henk Klein Kranenbarg
Jan Hoenink
2 - 0
5
25-04-2015
Willem Klein Wassink
Herman Beuzel
0 - 2
5
25-04-2015
Teus Klok
Ton Orriëns
1 - 1
5
25-04-2015
Gerrit Klompenhouwer
Gerrit Maalderink
2 - 0
5
25-04-2015
Jelte Lokhorst
Brigitte Feyt
2 - 0
5
25-04-2015
Gerrit Roeterdink
Tom Westhof
2 - 0
5
25-04-2015
Berend-Jan Schoneveld
Pieter Staal
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
6
25-04-2015
Gert Raayen
Pieter Staal
0 - 2
6
25-04-2015
Ton Orriëns
Gerrit Klompenhouwer
0 - 2
6
25-04-2015
Gerrit Maalderink
Jelte Lokhorst
0 - 2
6
25-04-2015
Tom Westhof
Berend-Jan Schoneveld
2 - 0
6
25-04-2015
Brigitte Feyt
Gerrit Roeterdink
0 - 2
6
25-04-2015
Stefan von Kann
Henk Klein Kranenbarg
0 - 2
6
25-04-2015
Jan Hoenink
Willem Klein Wassink
1 - 1
6
25-04-2015
Herman Beuzel
Teus Klok
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
7
25-04-2015
Henk Klein Kranenbarg
Gert Raayen
1 - 1
7
25-04-2015
Willem Klein Wassink
Stefan von Kann
1 - 1
7
25-04-2015
Teus Klok
Jan Hoenink
2 - 0
7
25-04-2015
Gerrit Klompenhouwer
Herman Beuzel
2 - 0
7
25-04-2015
Jelte Lokhorst
Ton Orriëns
1 - 1
7
25-04-2015
Gerrit Roeterdink
Gerrit Maalderink
2 - 0
7
25-04-2015
Berend-Jan Schoneveld
Brigitte Feyt
1 - 1
7
25-04-2015
Pieter Staal
Tom Westhof
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
8
25-04-2015
Gert Raayen
Tom Westhof
1 - 1
8
25-04-2015
Ton Orriëns
Gerrit Roeterdink
0 - 2
8
25-04-2015
Gerrit Maalderink
Berend-Jan Schoneveld
0 - 2
8
25-04-2015
Brigitte Feyt
Pieter Staal
0 - 2
8
25-04-2015
Henk Klein Kranenbarg
Willem Klein Wassink
1 - 1
8
25-04-2015
Herman Beuzel
Jelte Lokhorst
2 - 0
8
25-04-2015
Stefan von Kann
Teus Klok
2 - 0
8
25-04-2015
Jan Hoenink
Gerrit Klompenhouwer
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
9
25-04-2015
Teus Klok
Henk Klein Kranenbarg
0 - 2
9
25-04-2015
Gerrit Klompenhouwer
Stefan von Kann
2 - 0
9
25-04-2015
Jelte Lokhorst
Jan Hoenink
1 - 1
9
25-04-2015
Gerrit Roeterdink
Herman Beuzel
0 - 2
9
25-04-2015
Berend-Jan Schoneveld
Ton Orriëns
0 - 2
9
25-04-2015
Pieter Staal
Gerrit Maalderink
1 - 1
9
25-04-2015
Tom Westhof
Brigitte Feyt
2 - 0
9
25-04-2015
Willem Klein Wassink
Gert Raayen
1 - 1
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
10
25-04-2015
Willem Klein Wassink
Teus Klok
0 - 2
10
25-04-2015
Gert Raayen
Brigitte Feyt
2 - 0
10
25-04-2015
Ton Orriëns
Pieter Staal
0 - 2
10
25-04-2015
Gerrit Maalderink
Tom Westhof
0 - 2
10
25-04-2015
Stefan von Kann
Jelte Lokhorst
2 - 0
10
25-04-2015
Jan Hoenink
Gerrit Roeterdink
0 - 2
10
25-04-2015
Herman Beuzel
Berend-Jan Schoneveld
2 - 0
10
25-04-2015
Henk Klein Kranenbarg
Gerrit Klompenhouwer
1 - 1
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
11
25-04-2015
Teus Klok
Gert Raayen
1 - 1
11
25-04-2015
Gerrit Klompenhouwer
Willem Klein Wassink
2 - 0
11
25-04-2015
Jelte Lokhorst
Henk Klein Kranenbarg
0 - 2
11
25-04-2015
Gerrit Roeterdink
Stefan von Kann
2 - 0
11
25-04-2015
Berend-Jan Schoneveld
Jan Hoenink
2 - 0
11
25-04-2015
Pieter Staal
Herman Beuzel
0 - 2
11
25-04-2015
Tom Westhof
Ton Orriëns
2 - 0
11
25-04-2015
Brigitte Feyt
Gerrit Maalderink
1 - 1
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
12
25-04-2015
Teus Klok
Gerrit Klompenhouwer
0 - 2
12
25-04-2015
Gert Raayen
Gerrit Maalderink
2 - 0
12
25-04-2015
Ton Orriëns
Brigitte Feyt
0 - 2
12
25-04-2015
Stefan von Kann
Berend-Jan Schoneveld
2 - 0
12
25-04-2015
Willem Klein Wassink
Jelte Lokhorst
2 - 0
12
25-04-2015
Jan Hoenink
Pieter Staal
0 - 2
12
25-04-2015
Herman Beuzel
Tom Westhof
2 - 0
12
25-04-2015
Henk Klein Kranenbarg
Gerrit Roeterdink
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
13
25-04-2015
Gerrit Klompenhouwer
Gert Raayen
2 - 0
13
25-04-2015
Jelte Lokhorst
Teus Klok
1 - 1
13
25-04-2015
Gerrit Roeterdink
Willem Klein Wassink
2 - 0
13
25-04-2015
Berend-Jan Schoneveld
Henk Klein Kranenbarg
1 - 1
13
25-04-2015
Pieter Staal
Stefan von Kann
0 - 2
13
25-04-2015
Tom Westhof
Jan Hoenink
2 - 0
13
25-04-2015
Brigitte Feyt
Herman Beuzel
0 - 2
13
25-04-2015
Gerrit Maalderink
Ton Orriëns
1 - 1
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
14
25-04-2015
Teus Klok
Gerrit Roeterdink
0 - 2
14
25-04-2015
Gert Raayen
Ton Orriëns
2 - 0
14
25-04-2015
Gerrit Klompenhouwer
Jelte Lokhorst
2 - 0
14
25-04-2015
Stefan von Kann
Tom Westhof
0 - 2
14
25-04-2015
Willem Klein Wassink
Berend-Jan Schoneveld
0 - 2
14
25-04-2015
Henk Klein Kranenbarg
Pieter Staal
2 - 0
14
25-04-2015
Jan Hoenink
Brigitte Feyt
2 - 0
14
25-04-2015
Herman Beuzel
Gerrit Maalderink
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
15
25-04-2015
Jelte Lokhorst
Gert Raayen
1 - 1
15
25-04-2015
Gerrit Roeterdink
Gerrit Klompenhouwer
0 - 2
15
25-04-2015
Berend-Jan Schoneveld
Teus Klok
0 - 2
15
25-04-2015
Pieter Staal
Willem Klein Wassink
0 - 2
15
25-04-2015
Tom Westhof
Henk Klein Kranenbarg
1 - 1
15
25-04-2015
Brigitte Feyt
Stefan von Kann
0 - 2
15
25-04-2015
Gerrit Maalderink
Jan Hoenink
0 - 2
15
25-04-2015
Ton Orriëns
Herman Beuzel
0 - 2
Junioren + Aspiranten
Stand
Pl
Naam
Plaats
Rating
Cat
AW
+
=
-
Pt
Opmerking(en)
1
Jannes Kromhout
Wageningen
1222
J
13
10
3
0
23
1
Jorne Huiting
Doetinchem
1055
A
13
11
1
1
23
3
Tom Knapen
Lochem
956
A
13
8
2
3
18
Na barrage
4
Robert-Jan van Steenberge
Bennekom
719
A
13
8
2
3
18
Na barrage
5
Jeroen van den Brink
Ede
626
A
13
8
2
3
18
Na barrage
6
Thijs Vreugdenhil
Culemborg
1075
J
13
8
1
4
17
7
Michiel Bibbe
Doetinchem
619
J
13
7
0
6
14
8
Johan Top
Ede
835
A
13
4
5
4
13
8
Hans Rinner
Doetinchem
A
13
6
1
6
13
10
Tom Molenaar
Eerbeek
661
A
13
4
2
7
10
11
Selke Riedel
Wageningen
A
13
4
1
8
9
12
Thomas Hanhart
Lochem
A
13
2
0
11
4
13
Fleur Niquille
Breedenbroek
A
13
1
0
12
2
Uitslagen
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
1
25-04-2015
Jeroen van den Brink
Tom Molenaar
2 - 0
1
25-04-2015
Tom Knapen
Fleur Niquille
2 - 0
1
25-04-2015
Thijs Vreugdenhil
Hans Rinner
2 - 0
1
25-04-2015
Michiel Bibbe
Robert-Jan van Steenberge
0 - 2
1
25-04-2015
Jorne Huiting
Selke Riedel
2 - 0
1
25-04-2015
Thomas Hanhart
Johan Top
0 - 2
1
25-04-2015
Jannes Kromhout
Dummy
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
2
25-04-2015
Jannes Kromhout
Jeroen van den Brink
2 - 0
2
25-04-2015
Johan Top
Tom Knapen
0 - 2
2
25-04-2015
Selke Riedel
Thomas Hanhart
2 - 0
2
25-04-2015
Robert-Jan van Steenberge
Jorne Huiting
0 - 2
2
25-04-2015
Tom Molenaar
Thijs Vreugdenhil
0 - 2
2
25-04-2015
Hans Rinner
Michiel Bibbe
0 - 2
2
25-04-2015
Dummy
Fleur Niquille
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
3
25-04-2015
Thijs Vreugdenhil
Jannes Kromhout
0 - 2
3
25-04-2015
Michiel Bibbe
Tom Molenaar
2 - 0
3
25-04-2015
Jorne Huiting
Hans Rinner
2 - 0
3
25-04-2015
Thomas Hanhart
Robert-Jan van Steenberge
0 - 2
3
25-04-2015
Tom Knapen
Selke Riedel
0 - 2
3
25-04-2015
Fleur Niquille
Johan Top
0 - 2
3
25-04-2015
Jeroen van den Brink
Dummy
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
4
25-04-2015
Hans Rinner
Thomas Hanhart
2 - 0
4
25-04-2015
Tom Molenaar
Jorne Huiting
0 - 2
4
25-04-2015
Jeroen van den Brink
Thijs Vreugdenhil
0 - 2
4
25-04-2015
Robert-Jan van Steenberge
Tom Knapen
0 - 2
4
25-04-2015
Jannes Kromhout
Michiel Bibbe
2 - 0
4
25-04-2015
Selke Riedel
Fleur Niquille
2 - 0
4
25-04-2015
Dummy
Johan Top
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
5
25-04-2015
Tom Knapen
Hans Rinner
2 - 0
5
25-04-2015
Fleur Niquille
Robert-Jan van Steenberge
0 - 2
5
25-04-2015
Johan Top
Selke Riedel
1 - 1
5
25-04-2015
Thomas Hanhart
Tom Molenaar
0 - 2
5
25-04-2015
Jorne Huiting
Jannes Kromhout
1 - 1
5
25-04-2015
Michiel Bibbe
Jeroen van den Brink
0 - 2
5
25-04-2015
Thijs Vreugdenhil
Dummy
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
6
25-04-2015
Jannes Kromhout
Thomas Hanhart
2 - 0
6
25-04-2015
Jeroen van den Brink
Jorne Huiting
2 - 0
6
25-04-2015
Thijs Vreugdenhil
Michiel Bibbe
2 - 0
6
25-04-2015
Robert-Jan van Steenberge
Johan Top
1 - 1
6
25-04-2015
Hans Rinner
Fleur Niquille
2 - 0
6
25-04-2015
Tom Molenaar
Tom Knapen
0 - 2
6
25-04-2015
Dummy
Selke Riedel
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
7
25-04-2015
Selke Riedel
Robert-Jan van Steenberge
0 - 2
7
25-04-2015
Johan Top
Hans Rinner
0 - 2
7
25-04-2015
Fleur Niquille
Tom Molenaar
0 - 2
7
25-04-2015
Tom Knapen
Jannes Kromhout
1 - 1
7
25-04-2015
Thomas Hanhart
Jeroen van den Brink
0 - 2
7
25-04-2015
Jorne Huiting
Thijs Vreugdenhil
2 - 0
7
25-04-2015
Michiel Bibbe
Dummy
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
8
25-04-2015
Jannes Kromhout
Fleur Niquille
2 - 0
8
25-04-2015
Jeroen van den Brink
Tom Knapen
1 - 1
8
25-04-2015
Thijs Vreugdenhil
Thomas Hanhart
2 - 0
8
25-04-2015
Michiel Bibbe
Jorne Huiting
0 - 2
8
25-04-2015
Hans Rinner
Selke Riedel
2 - 0
8
25-04-2015
Tom Molenaar
Johan Top
1 - 1
8
25-04-2015
Dummy
Robert-Jan van Steenberge
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
9
25-04-2015
Thomas Hanhart
Michiel Bibbe
0 - 2
9
25-04-2015
Tom Knapen
Thijs Vreugdenhil
2 - 0
9
25-04-2015
Fleur Niquille
Jeroen van den Brink
0 - 2
9
25-04-2015
Johan Top
Jannes Kromhout
0 - 2
9
25-04-2015
Selke Riedel
Tom Molenaar
0 - 2
9
25-04-2015
Robert-Jan van Steenberge
Hans Rinner
1 - 1
9
25-04-2015
Jorne Huiting
Dummy
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
10
25-04-2015
Michiel Bibbe
Tom Knapen
2 - 0
10
25-04-2015
Jorne Huiting
Thomas Hanhart
2 - 0
10
25-04-2015
Tom Molenaar
Robert-Jan van Steenberge
0 - 2
10
25-04-2015
Thijs Vreugdenhil
Fleur Niquille
2 - 0
10
25-04-2015
Jannes Kromhout
Selke Riedel
2 - 0
10
25-04-2015
Jeroen van den Brink
Johan Top
1 - 1
10
25-04-2015
Dummy
Hans Rinner
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
11
25-04-2015
Tom Knapen
Jorne Huiting
0 - 2
11
25-04-2015
Fleur Niquille
Michiel Bibbe
0 - 2
11
25-04-2015
Johan Top
Thijs Vreugdenhil
1 - 1
11
25-04-2015
Selke Riedel
Jeroen van den Brink
0 - 2
11
25-04-2015
Robert-Jan van Steenberge
Jannes Kromhout
0 - 2
11
25-04-2015
Hans Rinner
Tom Molenaar
2 - 0
11
25-04-2015
Thomas Hanhart
Dummy
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
12
25-04-2015
Jorne Huiting
Fleur Niquille
2 - 0
12
25-04-2015
Thomas Hanhart
Tom Knapen
0 - 2
12
25-04-2015
Jeroen van den Brink
Robert-Jan van Steenberge
0 - 2
12
25-04-2015
Michiel Bibbe
Johan Top
0 - 2
12
25-04-2015
Thijs Vreugdenhil
Selke Riedel
2 - 0
12
25-04-2015
Jannes Kromhout
Hans Rinner
2 - 0
12
25-04-2015
Dummy
Tom Molenaar
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
13
25-04-2015
Fleur Niquille
Thomas Hanhart
0 - 2
13
25-04-2015
Johan Top
Jorne Huiting
0 - 2
13
25-04-2015
Selke Riedel
Michiel Bibbe
0 - 2
13
25-04-2015
Robert-Jan van Steenberge
Thijs Vreugdenhil
2 - 0
13
25-04-2015
Hans Rinner
Jeroen van den Brink
0 - 2
13
25-04-2015
Tom Molenaar
Jannes Kromhout
1 - 1
13
25-04-2015
Tom Knapen
Dummy
2 - 0
Pupillen + Welpen
Stand
Pl
Naam
Plaats
Rating
Cat
AW
+
=
-
Pt
Opmerking(en)
1
Tristan van der Velde
Putten
688
P
12
10
1
1
21
2
Ákosh Kardos
Wageningen
P
12
10
0
2
20
3
Tom Rinner
Doetinchem
P
12
8
3
1
19
4
Machiel Weistra
Heteren
648
P
12
8
2
2
18
5
Merel van der Heijden
Heteren
P
12
7
0
5
14
6
Pieter Hanhart
Lochem
P
12
6
1
5
13
7
Luise Gabbert
Bennekom
W
12
5
3
4
13
8
Sarah Hanhart
Lochem
P
12
6
1
5
13
9
Lieke Vreugdenhil
Culemborg
P
12
6
1
5
13
10
Ivar Smijers
Wageningen
W
12
6
1
5
13
11
Alijn Kuijer
Culemborg
W
12
6
0
6
12
12
Marie Gabbert
Bennekom
P
12
6
0
6
12
13
Alex Immeker
Harderwijk
W
12
4
4
4
12
14
Lars Dirksen
Harderwijk
P
12
6
0
6
12
15
Marjory Feyt
Wageningen
W
12
5
1
6
11
16
Jamie Feyt
Wageningen
W
12
5
1
6
11
17
Kelsi Riedel
Wageningen
P
12
5
1
6
11
18
Frank de Bruijn
Wageningen
W
12
5
0
7
10
19
Lucas Nicolai
Harderwijk
P
12
3
3
6
9
20
Oscar Hoekstra
Harderwijk
P
12
4
1
7
9
21
Albert Cramer
Culemborg
W
12
4
0
8
8
22
Milan Wolters
Harderwijk
W
12
3
1
8
7
23
Gregory de Vries
Culemborg
P
12
2
3
7
7
24
Joris Ottens
Brummen
P
12
0
0
12
0
Uitslagen
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
1
25-04-2015
Tristan van der Velde
Alex Immeker
2 - 0
1
25-04-2015
Machiel Weistra
Frank de Bruijn
2 - 0
1
25-04-2015
Joris Ottens
Marjory Feyt
0 - 2
1
25-04-2015
Milan Wolters
Pieter Hanhart
0 - 2
1
25-04-2015
Lieke Vreugdenhil
Marie Gabbert
2 - 0
1
25-04-2015
Ivar Smijers
Sarah Hanhart
0 - 2
1
25-04-2015
Oscar Hoekstra
Gregory de Vries
1 - 1
1
25-04-2015
Albert Cramer
Luise Gabbert
0 - 2
1
25-04-2015
Kelsi Riedel
Tom Rinner
0 - 2
1
25-04-2015
Lars Dirksen
Lucas Nicolai
2 - 0
1
25-04-2015
Alijn Kuijer
Ákosh Kardos
0 - 2
1
25-04-2015
Jamie Feyt
Merel van der Heijden
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
2
25-04-2015
Alex Immeker
Oscar Hoekstra
2 - 0
2
25-04-2015
Ivar Smijers
Milan Wolters
2 - 0
2
25-04-2015
Albert Cramer
Kelsi Riedel
2 - 0
2
25-04-2015
Marie Gabbert
Alijn Kuijer
2 - 0
2
25-04-2015
Lucas Nicolai
Joris Ottens
2 - 0
2
25-04-2015
Frank de Bruijn
Jamie Feyt
0 - 2
2
25-04-2015
Pieter Hanhart
Sarah Hanhart
2 - 0
2
25-04-2015
Luise Gabbert
Tom Rinner
1 - 1
2
25-04-2015
Gregory de Vries
Tristan van der Velde
0 - 2
2
25-04-2015
Ákosh Kardos
Lieke Vreugdenhil
2 - 0
2
25-04-2015
Merel van der Heijden
Machiel Weistra
0 - 2
2
25-04-2015
Marjory Feyt
Lars Dirksen
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
3
25-04-2015
Alijn Kuijer
Frank de Bruijn
2 - 0
3
25-04-2015
Milan Wolters
Joris Ottens
2 - 0
3
25-04-2015
Kelsi Riedel
Gregory de Vries
2 - 0
3
25-04-2015
Alex Immeker
Albert Cramer
0 - 2
3
25-04-2015
Lieke Vreugdenhil
Jamie Feyt
2 - 0
3
25-04-2015
Lars Dirksen
Ivar Smijers
0 - 2
3
25-04-2015
Sarah Hanhart
Lucas Nicolai
0 - 2
3
25-04-2015
Oscar Hoekstra
Merel van der Heijden
0 - 2
3
25-04-2015
Marie Gabbert
Luise Gabbert
2 - 0
3
25-04-2015
Machiel Weistra
Ákosh Kardos
2 - 0
3
25-04-2015
Pieter Hanhart
Marjory Feyt
2 - 0
3
25-04-2015
Tom Rinner
Tristan van der Velde
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
4
25-04-2015
Jamie Feyt
Sarah Hanhart
0 - 2
4
25-04-2015
Joris Ottens
Oscar Hoekstra
0 - 2
4
25-04-2015
Frank de Bruijn
Gregory de Vries
2 - 0
4
25-04-2015
Alex Immeker
Milan Wolters
0 - 2
4
25-04-2015
Lars Dirksen
Kelsi Riedel
2 - 0
4
25-04-2015
Ákosh Kardos
Tom Rinner
0 - 2
4
25-04-2015
Luise Gabbert
Alijn Kuijer
2 - 0
4
25-04-2015
Albert Cramer
Marie Gabbert
0 - 2
4
25-04-2015
Ivar Smijers
Lieke Vreugdenhil
2 - 0
4
25-04-2015
Lucas Nicolai
Machiel Weistra
0 - 2
4
25-04-2015
Tristan van der Velde
Pieter Hanhart
2 - 0
4
25-04-2015
Merel van der Heijden
Marjory Feyt
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
5
25-04-2015
Marjory Feyt
Sarah Hanhart
0 - 2
5
25-04-2015
Alijn Kuijer
Jamie Feyt
2 - 0
5
25-04-2015
Kelsi Riedel
Alex Immeker
1 - 1
5
25-04-2015
Oscar Hoekstra
Frank de Bruijn
2 - 0
5
25-04-2015
Lieke Vreugdenhil
Lars Dirksen
2 - 0
5
25-04-2015
Gregory de Vries
Joris Ottens
2 - 0
5
25-04-2015
Ákosh Kardos
Albert Cramer
2 - 0
5
25-04-2015
Lucas Nicolai
Luise Gabbert
0 - 2
5
25-04-2015
Tom Rinner
Milan Wolters
2 - 0
5
25-04-2015
Merel van der Heijden
Ivar Smijers
2 - 0
5
25-04-2015
Marie Gabbert
Pieter Hanhart
0 - 2
5
25-04-2015
Machiel Weistra
Tristan van der Velde
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
6
25-04-2015
Jamie Feyt
Joris Ottens
2 - 0
6
25-04-2015
Frank de Bruijn
Kelsi Riedel
0 - 2
6
25-04-2015
Gregory de Vries
Alex Immeker
1 - 1
6
25-04-2015
Lars Dirksen
Albert Cramer
0 - 2
6
25-04-2015
Milan Wolters
Lucas Nicolai
1 - 1
6
25-04-2015
Ivar Smijers
Ákosh Kardos
0 - 2
6
25-04-2015
Marjory Feyt
Alijn Kuijer
0 - 2
6
25-04-2015
Oscar Hoekstra
Marie Gabbert
0 - 2
6
25-04-2015
Sarah Hanhart
Luise Gabbert
2 - 0
6
25-04-2015
Tom Rinner
Lieke Vreugdenhil
2 - 0
6
25-04-2015
Pieter Hanhart
Machiel Weistra
1 - 1
6
25-04-2015
Tristan van der Velde
Merel van der Heijden
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
7
25-04-2015
Lucas Nicolai
Gregory de Vries
1 - 1
7
25-04-2015
Joris Ottens
Frank de Bruijn
0 - 2
7
25-04-2015
Jamie Feyt
Marjory Feyt
1 - 1
7
25-04-2015
Alex Immeker
Lars Dirksen
2 - 0
7
25-04-2015
Kelsi Riedel
Milan Wolters
2 - 0
7
25-04-2015
Sarah Hanhart
Tristan van der Velde
0 - 2
7
25-04-2015
Albert Cramer
Alijn Kuijer
0 - 2
7
25-04-2015
Luise Gabbert
Ivar Smijers
2 - 0
7
25-04-2015
Marie Gabbert
Ákosh Kardos
0 - 2
7
25-04-2015
Machiel Weistra
Tom Rinner
0 - 2
7
25-04-2015
Merel van der Heijden
Pieter Hanhart
2 - 0
7
25-04-2015
Lieke Vreugdenhil
Oscar Hoekstra
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
8
25-04-2015
Ivar Smijers
Alex Immeker
0 - 2
8
25-04-2015
Gregory de Vries
Jamie Feyt
0 - 2
8
25-04-2015
Marjory Feyt
Oscar Hoekstra
2 - 0
8
25-04-2015
Milan Wolters
Frank de Bruijn
0 - 2
8
25-04-2015
Albert Cramer
Lucas Nicolai
0 - 2
8
25-04-2015
Joris Ottens
Lars Dirksen
0 - 2
8
25-04-2015
Sarah Hanhart
Lieke Vreugdenhil
1 - 1
8
25-04-2015
Kelsi Riedel
Marie Gabbert
0 - 2
8
25-04-2015
Pieter Hanhart
Luise Gabbert
2 - 0
8
25-04-2015
Alijn Kuijer
Machiel Weistra
0 - 2
8
25-04-2015
Tom Rinner
Merel van der Heijden
2 - 0
8
25-04-2015
Tristan van der Velde
Ákosh Kardos
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
9
25-04-2015
Milan Wolters
Gregory de Vries
0 - 2
9
25-04-2015
Oscar Hoekstra
Ivar Smijers
0 - 2
9
25-04-2015
Joris Ottens
Albert Cramer
0 - 2
9
25-04-2015
Jamie Feyt
Lars Dirksen
2 - 0
9
25-04-2015
Frank de Bruijn
Marjory Feyt
0 - 2
9
25-04-2015
Alijn Kuijer
Kelsi Riedel
2 - 0
9
25-04-2015
Alex Immeker
Lucas Nicolai
1 - 1
9
25-04-2015
Luise Gabbert
Lieke Vreugdenhil
0 - 2
9
25-04-2015
Machiel Weistra
Sarah Hanhart
2 - 0
9
25-04-2015
Ákosh Kardos
Merel van der Heijden
2 - 0
9
25-04-2015
Tom Rinner
Pieter Hanhart
2 - 0
9
25-04-2015
Marie Gabbert
Tristan van der Velde
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
10
25-04-2015
Oscar Hoekstra
Milan Wolters
0 - 2
10
25-04-2015
Lars Dirksen
Frank de Bruijn
2 - 0
10
25-04-2015
Kelsi Riedel
Joris Ottens
2 - 0
10
25-04-2015
Jamie Feyt
Alex Immeker
0 - 2
10
25-04-2015
Gregory de Vries
Ivar Smijers
0 - 2
10
25-04-2015
Machiel Weistra
Marie Gabbert
2 - 0
10
25-04-2015
Marjory Feyt
Luise Gabbert
0 - 2
10
25-04-2015
Merel van der Heijden
Lucas Nicolai
2 - 0
10
25-04-2015
Pieter Hanhart
Ákosh Kardos
0 - 2
10
25-04-2015
Alijn Kuijer
Tom Rinner
0 - 2
10
25-04-2015
Tristan van der Velde
Lieke Vreugdenhil
2 - 0
10
25-04-2015
Sarah Hanhart
Albert Cramer
2 - 0
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
11
25-04-2015
Marie Gabbert
Joris Ottens
2 - 0
11
25-04-2015
Gregory de Vries
Lars Dirksen
0 - 2
11
25-04-2015
Albert Cramer
Oscar Hoekstra
0 - 2
11
25-04-2015
Milan Wolters
Jamie Feyt
0 - 2
11
25-04-2015
Lucas Nicolai
Frank de Bruijn
0 - 2
11
25-04-2015
Marjory Feyt
Kelsi Riedel
0 - 2
11
25-04-2015
Ivar Smijers
Pieter Hanhart
2 - 0
11
25-04-2015
Lieke Vreugdenhil
Machiel Weistra
0 - 2
11
25-04-2015
Ákosh Kardos
Sarah Hanhart
2 - 0
11
25-04-2015
Tom Rinner
Alex Immeker
1 - 1
11
25-04-2015
Luise Gabbert
Tristan van der Velde
1 - 1
11
25-04-2015
Merel van der Heijden
Alijn Kuijer
0 - 2
Ronde
Datum
Naam
Naam
Uitslag
Opm
12
25-04-2015
Joris Ottens
Lieke Vreugdenhil
0 - 2
12
25-04-2015
Lucas Nicolai
Oscar Hoekstra
0 - 2
12
25-04-2015
Gregory de Vries
Marjory Feyt
0 - 2
12
25-04-2015
Lars Dirksen
Milan Wolters
2 - 0
12
25-04-2015
Sarah Hanhart
Kelsi Riedel
2 - 0
12
25-04-2015
Luise Gabbert
Machiel Weistra
1 - 1
12
25-04-2015
Pieter Hanhart
Jamie Feyt
2 - 0
12
25-04-2015
Marie Gabbert
Merel van der Heijden
0 - 2
12
25-04-2015
Tom Rinner
Ivar Smijers
1 - 1
12
25-04-2015
Alex Immeker
Ákosh Kardos
0 - 2
12
25-04-2015
Tristan van der Velde
Alijn Kuijer
2 - 0
12
25-04-2015
Frank de Bruijn
Albert Cramer
2 - 0
De GDB heeft voor deze wedstrijden de volgende aantallen plaatsen per categorie toegewezen gekregen.
Categorie
Aantal plaatsen NK
Categorie A
4
Categorie B
4
Categorie C *
4
Categorie D
Geen NK
Vrouwen **
5
Junioren **
7
Aspiranten
6
Pupillen
8
Welpen
7
* In categorie C gaat de nummer vier niet naar het NK en daardoor heeft de nummer vijf zich geplaatst.
** Bij de Vrouwen en bij de Junioren zijn er nog plekken vrij, neem hiervoor contact op met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.