Team wedstrijden - Normaal tempo


Clubcompetities 2015-2016 - Overzicht uitslagen inleveren

CompetitieRondeDatumThuisUitInlevertermijnUitslag gemeldLaatste wijziging
Hoofdklasse12021-10-04DSV 1 te SinderenDCH 1 te Harderwijk2021-10-06 01:00:002021-10-05 08:11:112021-10-05 08:11:11
Hoofdklasse12021-10-07DCH 1 te HengeloDCL 1 te Lent2021-10-09 01:00:002021-10-08 10:50:192021-10-08 10:50:19
Hoofdklasse12021-10-07WSDV 1 te WageningenWSDV 2 te Wageningen2021-10-09 01:00:002021-10-08 10:43:232021-10-08 10:43:23
Hoofdklasse12021-10-07DV VBI 1 te HuissenWDV 1 te Winterswijk2021-10-09 01:00:002021-10-07 23:31:042021-10-07 23:31:04
Hoofdklasse12021-10-08DUO 1 te DoetinchemCTD 1 te Arnhem2021-10-10 01:00:002021-10-09 00:08:232021-10-09 00:08:23
Hoofdklasse22021-10-21DCH 1 te HarderwijkWDV 1 te Winterswijk2021-10-23 01:00:002021-10-22 20:44:192021-10-22 20:44:19
Hoofdklasse22021-10-21WSDV 2 te WageningenDSV 1 te Sinderen2021-10-23 01:00:002021-10-21 23:59:102021-10-21 23:59:10
Hoofdklasse22021-10-22CTD 1 te ArnhemDCH 1 te Hengelo2021-10-24 01:00:002021-10-22 23:21:092021-10-22 23:21:09
Hoofdklasse22021-10-22DCL 1 te LentWSDV 1 te Wageningen2021-10-24 01:00:002021-10-23 08:59:022021-10-23 08:59:02
Hoofdklasse22021-10-22DUO 1 te DoetinchemDV VBI 1 te Huissen2021-10-24 01:00:002021-10-22 23:56:422021-10-22 23:56:42
Hoofdklasse32021-11-01DSV 1 te SinderenDCL 1 te Lent2021-11-03 01:00:002021-11-02 00:15:342021-11-02 00:15:34
Hoofdklasse32021-11-04WSDV 1 te WageningenCTD 1 te Arnhem2021-11-06 01:00:002021-11-05 00:00:202021-11-05 00:00:20
Hoofdklasse32021-11-04DV VBI 1 te HuissenDCH 1 te Harderwijk2021-11-06 01:00:002021-11-05 07:42:482021-11-05 07:42:48
Hoofdklasse32021-11-04DCH 1 te HengeloDUO 1 te Doetinchem2021-11-06 01:00:002021-11-05 21:19:452021-11-05 21:19:45
Hoofdklasse32021-11-05WDV 1 te WinterswijkWSDV 2 te Wageningen2021-11-07 01:00:002021-11-05 23:44:122021-11-05 23:44:12
Hoofdklasse42021-11-18WSDV 2 te WageningenDCH 1 te Harderwijk2021-11-20 01:00:002021-11-19 08:50:362021-11-19 08:50:36
Hoofdklasse42021-11-19DUO 1 te DoetinchemWSDV 1 te Wageningen2021-11-21 01:00:002021-11-20 13:01:242021-11-20 13:01:24
Hoofdklasse52022-03-10WSDV 1 te WageningenDCH 1 te Hengelo2022-03-12 01:00:002022-03-11 11:15:182022-03-11 11:15:18
Hoofdklasse52022-03-10DV VBI 1 te HuissenWSDV 2 te Wageningen2022-03-12 01:00:002022-03-11 00:30:482022-03-11 00:30:48
Hoofdklasse52022-03-11WDV 1 te WinterswijkCTD 1 te Arnhem2022-03-13 01:00:002022-03-12 07:42:322022-03-12 07:42:32
Hoofdklasse52022-03-14DSV 1 te SinderenDUO 1 te Doetinchem2022-03-16 01:00:002022-03-17 21:51:202022-03-17 21:51:20
Hoofdklasse62022-03-24WSDV 1 te WageningenDV VBI 1 te Huissen2022-03-26 01:00:002022-03-26 22:22:452022-03-26 22:22:45
Hoofdklasse62022-03-24DCH 1 te HengeloDSV 1 te Sinderen2022-03-26 01:00:002022-03-25 09:14:582022-03-25 09:14:58
Hoofdklasse62022-03-25DCL 1 te LentWSDV 2 te Wageningen2022-03-27 01:00:002022-03-26 22:26:182022-03-26 22:26:18
Hoofdklasse62022-03-25CTD 1 te ArnhemDCH 1 te Harderwijk2022-03-27 01:00:002022-03-25 23:39:362022-03-25 23:39:36
Hoofdklasse52022-03-31DCH 1 te HarderwijkDCL 1 te Lent2022-04-02 01:00:002022-03-31 23:18:522022-03-31 23:18:52
Hoofdklasse72022-04-04DSV 1 te SinderenWSDV 1 te Wageningen2022-04-06 01:00:002022-04-05 06:26:482022-04-10 08:37:15
Hoofdklasse72022-04-07DCH 1 te HarderwijkDUO 1 te Doetinchem2022-04-09 01:00:002022-04-07 23:52:242022-04-07 23:52:24
Hoofdklasse72022-04-07DV VBI 1 te HuissenDCL 1 te Lent2022-04-09 01:00:002022-04-08 09:56:452022-04-08 09:56:45
Hoofdklasse72022-04-07WSDV 2 te WageningenCTD 1 te Arnhem2022-04-09 01:00:002022-04-08 10:21:442022-04-08 10:21:44
Hoofdklasse72022-04-08WDV 1 te WinterswijkDCH 1 te Hengelo2022-04-10 01:00:002022-04-09 09:59:292022-04-09 09:59:29
Hoofdklasse92022-04-21DCH 1 te HarderwijkWSDV 1 te Wageningen2022-04-23 01:00:002022-04-21 23:31:242022-04-21 23:31:24
Hoofdklasse92022-04-21WSDV 2 te WageningenDCH 1 te Hengelo2022-04-23 01:00:002022-04-21 23:08:392022-04-21 23:08:39
Hoofdklasse92022-04-21DV VBI 1 te HuissenCTD 1 te Arnhem2022-04-23 01:00:002022-04-22 09:16:322022-04-22 09:16:32
Hoofdklasse92022-04-22WDV 1 te WinterswijkDSV 1 te Sinderen2022-04-24 01:00:002022-04-23 00:47:102022-04-23 00:47:10
Hoofdklasse92022-04-22DCL 1 te LentDUO 1 te Doetinchem2022-04-24 01:00:002022-04-23 11:14:092022-04-23 11:14:09
Hoofdklasse62022-04-29DUO 1 te DoetinchemWDV 1 te Winterswijk2022-05-01 01:00:002022-04-30 00:13:472022-04-30 00:13:47
Hoofdklasse42022-05-05DCH 1 te HengeloDV VBI 1 te Huissen2022-05-07 01:00:002022-05-06 14:01:232022-05-06 14:01:23
Hoofdklasse42022-05-06DCL 1 te LentWDV 1 te Winterswijk2022-05-08 01:00:002022-05-07 00:18:092022-05-07 00:18:09
Hoofdklasse42022-05-06CTD 1 te ArnhemDSV 1 te Sinderen2022-05-08 01:00:002022-05-06 23:11:112022-05-06 23:11:11
Hoofdklasse82022-05-09DSV 1 te SinderenDV VBI 1 te Huissen2022-05-11 01:00:002022-05-10 00:15:402022-05-10 00:15:40
Hoofdklasse82022-05-12WSDV 1 te WageningenWDV 1 te Winterswijk2022-05-14 01:00:002022-05-13 10:49:202022-05-13 10:49:20
Hoofdklasse82022-05-12DCH 1 te HengeloDCH 1 te Harderwijk2022-05-14 01:00:002022-05-13 20:40:522022-05-13 20:40:52
Hoofdklasse82022-05-13DUO 1 te DoetinchemWSDV 2 te Wageningen2022-05-15 01:00:002022-05-13 23:25:372022-05-13 23:25:37
Hoofdklasse82022-05-13CTD 1 te ArnhemDCL 1 te Lent2022-05-15 01:00:002022-05-13 23:29:432022-05-13 23:29:43
Eerste klasse A12021-10-12DEZ 1 te LarenDEZ 2 te Laren2021-10-14 01:00:002021-10-12 23:57:572021-10-12 23:57:57
Eerste klasse A22021-10-26DEZ 2 te LarenDCG 1 te Groesbeek2021-10-28 01:00:002021-10-27 01:14:032021-10-27 01:14:03
Eerste klasse A22021-10-28DZW 1 te WarnsveldWDV 2 te Winterswijk2021-10-30 01:00:002021-10-29 00:18:502021-10-29 00:18:50
Eerste klasse A32021-11-04DZW 1 te WarnsveldZwart-Wit 86 1 te Malden2021-11-06 01:00:002021-11-05 00:21:112021-11-05 00:21:11
Eerste klasse A42022-03-08DEZ 1 te LarenZwart-Wit 86 1 te Malden2022-03-10 01:00:002022-03-08 23:17:062022-03-08 23:17:06
Eerste klasse A42022-03-08DEZ 2 te LarenWDV 2 te Winterswijk2022-03-10 01:00:002022-03-08 23:16:372022-03-08 23:16:37
Eerste klasse A52022-03-24Zwart-Wit 86 1 te MaldenDCG 1 te Groesbeek2022-03-26 01:00:002022-03-25 11:00:242022-03-25 11:00:24
Eerste klasse A52022-03-24DZW 1 te WarnsveldDEZ 1 te Laren2022-03-26 01:00:002022-03-24 23:05:052022-03-24 23:05:05
Eerste klasse A62022-04-05DEZ 2 te LarenDZW 1 te Warnsveld2022-04-07 01:00:002022-04-06 16:01:162022-04-06 16:01:16
Eerste klasse A82022-04-06WDV 2 te WinterswijkDEZ 1 te Laren2022-04-08 01:00:002022-04-09 12:28:352022-04-09 12:28:35
Eerste klasse A72022-04-14Zwart-Wit 86 1 te MaldenWDV 2 te Winterswijk2022-04-16 01:00:002022-04-15 10:33:492022-04-15 10:33:49
Eerste klasse A72022-04-22DCG 1 te GroesbeekDZW 1 te Warnsveld2022-04-24 01:00:002022-04-23 10:28:142022-04-23 10:28:14
Eerste klasse A62022-05-06DCG 1 te GroesbeekDEZ 1 te Laren2022-05-08 01:00:002022-05-07 10:13:102022-05-07 10:13:10
Eerste klasse A92022-05-12Zwart-Wit 86 1 te MaldenDEZ 2 te Laren2022-05-14 01:00:002022-05-13 11:41:252022-05-13 11:41:25
Eerste klasse A92022-05-18WDV 2 te WinterswijkDCG 1 te Groesbeek2022-05-20 01:00:002022-05-21 10:43:372022-05-21 10:43:37
Eerste klasse B12021-10-07DCH 2 te HarderwijkPDC 1 te Putten2021-10-09 01:00:002021-10-07 23:27:282021-10-07 23:27:28
Eerste klasse B12021-10-12DCE 1 te EderveenBDV 1 te Eerbeek2021-10-14 01:00:002021-10-13 00:23:042021-10-13 00:23:04
Eerste klasse B22021-10-18Kroonschijf 1 te EdeDES 1 te Lunteren2021-10-20 01:00:002021-10-19 00:14:152021-10-19 00:14:15
Eerste klasse B22021-10-19PDC 1 te PuttenDenk en Zet 1 te Culemborg2021-10-21 01:00:002021-10-20 10:57:552021-10-20 10:57:55
Eerste klasse B22021-10-19BDSV 1 te BarneveldDCE 1 te Ederveen2021-10-21 01:00:002021-10-20 10:40:152021-10-20 10:40:15
Eerste klasse B22021-10-28BDV 1 te EerbeekDCH 2 te Harderwijk2021-10-30 01:00:002021-10-29 00:27:242021-10-29 00:27:24
Eerste klasse B32021-11-05DES 1 te LunterenPDC 1 te Putten2021-11-07 01:00:002021-11-05 23:33:322021-11-05 23:33:32
Eerste klasse B32021-11-05Denk en Zet 1 te CulemborgBDV 1 te Eerbeek2021-11-07 01:00:002021-11-07 10:56:132021-11-07 10:56:13
Eerste klasse B32021-11-11DCH 2 te HarderwijkBDSV 1 te Barneveld2021-11-13 01:00:002021-11-11 23:54:042021-11-11 23:54:04
Eerste klasse B12022-03-04Denk en Zet 1 te CulemborgKroonschijf 1 te Ede2022-03-06 01:00:002022-03-06 21:48:302022-03-11 21:22:05
Eerste klasse B42022-03-08BDSV 1 te BarneveldDenk en Zet 1 te Culemborg2022-03-10 01:00:002022-03-09 11:43:182022-03-11 21:26:06
Eerste klasse B42022-03-08DCE 1 te EderveenDCH 2 te Harderwijk2022-03-10 01:00:002022-03-09 00:20:332022-03-09 00:20:33
Eerste klasse B42022-03-10BDV 1 te EerbeekDES 1 te Lunteren2022-03-12 01:00:002022-03-11 00:04:292022-03-11 00:04:29
Eerste klasse B52022-03-21Kroonschijf 1 te EdePDC 1 te Putten2022-03-23 01:00:002022-03-22 07:18:312022-03-22 07:18:31
Eerste klasse B52022-03-25Denk en Zet 1 te CulemborgDCE 1 te Ederveen2022-03-27 01:00:00
Eerste klasse B52022-03-25DES 1 te LunterenBDSV 1 te Barneveld2022-03-27 01:00:002022-03-26 00:19:112022-03-26 00:19:11
Eerste klasse B72022-04-04Kroonschijf 1 te EdeBDSV 1 te Barneveld2022-04-06 01:00:002022-04-05 05:01:472022-04-05 05:01:47
Eerste klasse B72022-04-05PDC 1 te PuttenBDV 1 te Eerbeek2022-04-07 01:00:002022-04-06 00:25:112022-04-06 00:25:11
Eerste klasse B62022-04-19DCE 1 te EderveenDES 1 te Lunteren2022-04-21 01:00:002022-04-20 00:02:042022-04-20 00:02:04
Eerste klasse B62022-04-21DCH 2 te HarderwijkDenk en Zet 1 te Culemborg2022-04-23 01:00:002022-04-21 23:13:562022-04-21 23:13:56
Eerste klasse B72022-04-29DES 1 te LunterenDCH 2 te Harderwijk2022-05-01 01:00:002022-04-30 03:36:352022-04-30 03:36:35
Eerste klasse B82022-05-03DCE 1 te EderveenKroonschijf 1 te Ede2022-05-05 01:00:002022-05-04 00:27:402022-05-04 00:27:40
Eerste klasse B82022-05-03BDSV 1 te BarneveldPDC 1 te Putten2022-05-05 01:00:002022-05-04 09:46:092022-05-04 09:46:09
Eerste klasse B82022-05-06Denk en Zet 1 te CulemborgDES 1 te Lunteren2022-05-08 01:00:002022-05-08 14:40:382022-05-08 14:40:38
Eerste klasse B92022-05-09Kroonschijf 1 te EdeDCH 2 te Harderwijk2022-05-11 01:00:002022-05-10 00:44:182022-05-10 00:44:18
Eerste klasse B92022-05-10PDC 1 te PuttenDCE 1 te Ederveen2022-05-12 01:00:002022-05-15 22:08:342022-05-15 22:08:34
Eerste klasse B92022-05-12BDV 1 te EerbeekBDSV 1 te Barneveld2022-05-14 01:00:002022-05-12 23:30:202022-05-12 23:30:20
Eerste klasse B62022-05-19BDV 1 te EerbeekKroonschijf 1 te Ede2022-05-21 01:00:002022-05-20 00:00:002022-05-20 00:00:00
Tweede klasse A12021-10-11DSV 2 te SinderenDSV 3 te Sinderen2021-10-13 01:00:002021-10-12 08:39:122021-10-12 08:40:46
Tweede klasse A12021-10-14DCH 2 te HengeloDZW 2 te Warnsveld2021-10-16 01:00:002021-10-15 13:36:022021-10-15 13:36:02
Tweede klasse A22021-10-18DOG 1 te AlmenDSV 2 te Sinderen2021-10-20 01:00:002021-10-18 22:24:462021-10-18 22:24:46
Tweede klasse A22021-10-21DZW 2 te WarnsveldDSV 3 te Sinderen2021-10-23 01:00:002021-10-22 13:29:582021-10-22 13:29:58
Tweede klasse A32021-11-08DSV 3 te SinderenDOG 1 te Almen2021-11-10 01:00:002021-11-08 22:41:492021-11-08 22:41:49
Tweede klasse A32021-11-11DCH 2 te HengeloDSV 2 te Sinderen2021-11-13 01:00:002021-11-12 20:48:522021-11-12 20:48:52
Tweede klasse A62022-02-28DSV 3 te SinderenDSV 2 te Sinderen2022-03-02 01:00:002022-02-28 22:53:182022-02-28 22:53:18
Tweede klasse A62022-03-03DZW 2 te WarnsveldDCH 2 te Hengelo2022-03-05 01:00:002022-03-04 11:37:542022-03-04 11:51:56
Tweede klasse A52022-03-07DOG 1 te AlmenDCH 2 te Hengelo2022-03-09 01:00:002022-03-07 22:27:492022-03-07 22:27:49
Tweede klasse A102022-03-24DCH 2 te HengeloDOG 1 te Almen2022-03-26 01:00:002022-03-24 22:03:132022-03-24 22:03:13
Tweede klasse A72022-04-04DSV 2 te SinderenDOG 1 te Almen2022-04-06 01:00:002022-04-05 10:39:252022-04-05 10:39:25
Tweede klasse A72022-04-04DSV 3 te SinderenDZW 2 te Warnsveld2022-04-06 01:00:002022-04-05 09:41:182022-04-05 09:41:18
Tweede klasse A52022-04-14DZW 2 te WarnsveldDSV 2 te Sinderen2022-04-16 01:00:002022-04-14 23:26:182022-04-14 23:26:18
Tweede klasse A42022-04-21DCH 2 te HengeloDSV 3 te Sinderen2022-04-23 01:00:002022-04-24 20:56:542022-04-24 20:56:54
Tweede klasse A42022-04-21DZW 2 te WarnsveldDOG 1 te Almen2022-04-23 01:00:002022-04-21 22:38:382022-04-21 22:38:38
Tweede klasse A82022-05-02DSV 2 te SinderenDCH 2 te Hengelo2022-05-04 01:00:002022-05-03 09:51:152022-05-03 09:51:15
Tweede klasse A82022-05-02DOG 1 te AlmenDSV 3 te Sinderen2022-05-04 01:00:002022-05-02 22:21:092022-05-02 22:21:09
Tweede klasse A92022-05-09DOG 1 te AlmenDZW 2 te Warnsveld2022-05-11 01:00:002022-05-09 22:13:542022-05-09 22:13:54
Tweede klasse A92022-05-09DSV 3 te SinderenDCH 2 te Hengelo2022-05-11 01:00:002022-05-09 23:16:432022-05-09 23:16:43
Tweede klasse A102022-05-16DSV 2 te SinderenDZW 2 te Warnsveld2022-05-18 01:00:002022-05-17 11:00:492022-05-17 11:00:49
Tweede klasse B12021-10-08DCL 2 te LentVTD 1 te Tiel2021-10-10 01:00:002021-10-08 23:18:522021-10-08 23:18:52
Tweede klasse B22021-10-18VTD 1 te TielKroonschijf 2 te Ede2021-10-20 01:00:002021-10-19 00:02:582021-10-19 00:02:58
Tweede klasse B22021-10-21Zwart-Wit 86 2 te MaldenDCL 2 te Lent2021-10-23 01:00:002021-10-21 23:21:192021-10-21 23:21:19
Tweede klasse B32021-11-01Kroonschijf 2 te EdeZwart-Wit 86 2 te Malden2021-11-03 01:00:002021-11-02 00:12:352021-11-02 00:12:35
Tweede klasse B42021-11-12DCL 2 te LentKroonschijf 2 te Ede2021-11-14 01:00:002021-11-13 00:08:492021-11-13 00:08:49
Tweede klasse B52022-03-07VTD 1 te TielZwart-Wit 86 2 te Malden2022-03-09 01:00:002022-03-08 10:17:162022-03-08 10:17:16
Tweede klasse B62022-03-21VTD 1 te TielDCL 2 te Lent2022-03-23 01:00:002022-03-22 09:45:482022-03-22 09:45:48
Tweede klasse B72022-04-04Kroonschijf 2 te EdeVTD 1 te Tiel2022-04-06 01:00:002022-04-05 01:05:492022-04-05 01:05:49
Tweede klasse B102022-04-21Zwart-Wit 86 2 te MaldenVTD 1 te Tiel2022-04-23 01:00:002022-04-23 12:02:282022-04-23 12:02:28
Tweede klasse B92022-05-09Kroonschijf 2 te EdeDCL 2 te Lent2022-05-11 01:00:002022-05-09 23:53:052022-05-09 23:53:05
Tweede klasse B72022-05-13DCL 2 te LentZwart-Wit 86 2 te Malden2022-05-15 01:00:002022-05-13 23:34:552022-05-13 23:34:55
Tweede klasse B82022-05-19Zwart-Wit 86 2 te MaldenKroonschijf 2 te Ede2022-05-21 01:00:002022-05-19 23:47:442022-05-19 23:47:44