Team wedstrijden - Normaal tempo


Clubcompetities 2016-2017 - Overzicht uitslagen inleveren

CompetitieRondeDatumThuisUitInlevertermijnUitslag gemeldLaatste wijziging
Hoofdklasse51970-01-01WDV 1 te WinterswijkCTD 1 te Arnhem1970-01-03 01:00:00
Hoofdklasse61970-01-01WSDV 1 te WageningenDV VBI 1 te Huissen1970-01-03 01:00:00
Hoofdklasse41970-01-01CTD 1 te ArnhemDSV 1 te Sinderen1970-01-03 01:00:00
Hoofdklasse41970-01-01DCH 1 te HengeloDV VBI 1 te Huissen1970-01-03 01:00:00
Hoofdklasse41970-01-01DCL 1 te LentWDV 1 te Winterswijk1970-01-03 01:00:00
Hoofdklasse51970-01-01DCH 1 te HarderwijkDCL 1 te Lent1970-01-03 01:00:00
Hoofdklasse51970-01-01DSV 1 te SinderenDUO 1 te Doetinchem1970-01-03 01:00:00
Hoofdklasse51970-01-01DV VBI 1 te HuissenWSDV 2 te Wageningen1970-01-03 01:00:00
Hoofdklasse51970-01-01WSDV 1 te WageningenDCH 1 te Hengelo1970-01-03 01:00:00
Hoofdklasse61970-01-01CTD 1 te ArnhemDCH 1 te Harderwijk1970-01-03 01:00:00
Hoofdklasse61970-01-01DCH 1 te HengeloDSV 1 te Sinderen1970-01-03 01:00:00
Hoofdklasse61970-01-01DCL 1 te LentWSDV 2 te Wageningen1970-01-03 01:00:00
Hoofdklasse61970-01-01DUO 1 te DoetinchemWDV 1 te Winterswijk1970-01-03 01:00:00
Hoofdklasse12021-10-04DSV 1 te SinderenDCH 1 te Harderwijk2021-10-06 01:00:002021-10-05 08:11:112021-10-05 08:11:11
Hoofdklasse12021-10-07DV VBI 1 te HuissenWDV 1 te Winterswijk2021-10-09 01:00:002021-10-07 23:31:042021-10-07 23:31:04
Hoofdklasse12021-10-07WSDV 1 te WageningenWSDV 2 te Wageningen2021-10-09 01:00:002021-10-08 10:43:232021-10-08 10:43:23
Hoofdklasse12021-10-07DCH 1 te HengeloDCL 1 te Lent2021-10-09 01:00:002021-10-08 10:50:192021-10-08 10:50:19
Hoofdklasse12021-10-08DUO 1 te DoetinchemCTD 1 te Arnhem2021-10-10 01:00:002021-10-09 00:08:232021-10-09 00:08:23
Hoofdklasse22021-10-21DCH 1 te HarderwijkWDV 1 te Winterswijk2021-10-23 01:00:002021-10-22 20:44:192021-10-22 20:44:19
Hoofdklasse22021-10-21WSDV 2 te WageningenDSV 1 te Sinderen2021-10-23 01:00:002021-10-21 23:59:102021-10-21 23:59:10
Hoofdklasse22021-10-22CTD 1 te ArnhemDCH 1 te Hengelo2021-10-24 01:00:002021-10-22 23:21:092021-10-22 23:21:09
Hoofdklasse22021-10-22DCL 1 te LentWSDV 1 te Wageningen2021-10-24 01:00:002021-10-23 08:59:022021-10-23 08:59:02
Hoofdklasse22021-10-22DUO 1 te DoetinchemDV VBI 1 te Huissen2021-10-24 01:00:002021-10-22 23:56:422021-10-22 23:56:42
Hoofdklasse32021-11-01DSV 1 te SinderenDCL 1 te Lent2021-11-03 01:00:002021-11-02 00:15:342021-11-02 00:15:34
Hoofdklasse32021-11-04DCH 1 te HengeloDUO 1 te Doetinchem2021-11-06 01:00:002021-11-05 21:19:452021-11-05 21:19:45
Hoofdklasse32021-11-04DV VBI 1 te HuissenDCH 1 te Harderwijk2021-11-06 01:00:002021-11-05 07:42:482021-11-05 07:42:48
Hoofdklasse32021-11-04WSDV 1 te WageningenCTD 1 te Arnhem2021-11-06 01:00:002021-11-05 00:00:202021-11-05 00:00:20
Hoofdklasse32021-11-05WDV 1 te WinterswijkWSDV 2 te Wageningen2021-11-07 01:00:002021-11-05 23:44:122021-11-05 23:44:12
Hoofdklasse42021-11-18WSDV 2 te WageningenDCH 1 te Harderwijk2021-11-20 01:00:002021-11-19 08:50:362021-11-19 08:50:36
Hoofdklasse42021-11-19DUO 1 te DoetinchemWSDV 1 te Wageningen2021-11-21 01:00:002021-11-20 13:01:242021-11-20 13:01:24
Hoofdklasse72022-01-10DSV 1 te SinderenWSDV 1 te Wageningen2022-01-12 01:00:00
Hoofdklasse72022-01-13WSDV 2 te WageningenCTD 1 te Arnhem2022-01-15 01:00:00
Hoofdklasse72022-01-13DCH 1 te HarderwijkDUO 1 te Doetinchem2022-01-15 01:00:00
Hoofdklasse72022-01-13DV VBI 1 te HuissenDCL 1 te Lent2022-01-15 01:00:00
Hoofdklasse72022-01-14WDV 1 te WinterswijkDCH 1 te Hengelo2022-01-16 01:00:00
Hoofdklasse82022-01-24DSV 1 te SinderenDV VBI 1 te Huissen2022-01-26 01:00:00
Hoofdklasse82022-01-27WSDV 1 te WageningenWDV 1 te Winterswijk2022-01-29 01:00:00
Hoofdklasse82022-01-27DCH 1 te HengeloDCH 1 te Harderwijk2022-01-29 01:00:00
Hoofdklasse82022-01-28DUO 1 te DoetinchemWSDV 2 te Wageningen2022-01-30 01:00:00
Hoofdklasse82022-01-28CTD 1 te ArnhemDCL 1 te Lent2022-01-30 01:00:00
Hoofdklasse92022-02-24DV VBI 1 te HuissenCTD 1 te Arnhem2022-02-26 01:00:00
Hoofdklasse92022-02-24DCH 1 te HarderwijkWSDV 1 te Wageningen2022-02-26 01:00:00
Hoofdklasse92022-02-24WSDV 2 te WageningenDCH 1 te Hengelo2022-02-26 01:00:00
Hoofdklasse92022-02-25DCL 1 te LentDUO 1 te Doetinchem2022-02-27 01:00:00
Hoofdklasse92022-02-25WDV 1 te WinterswijkDSV 1 te Sinderen2022-02-27 01:00:00
Eerste klasse A51970-01-01Zwart-Wit 86 1 te MaldenDCG 1 te Groesbeek1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse A41970-01-01DEZ 1 te LarenZwart-Wit 86 1 te Malden1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse A41970-01-01DEZ 2 te LarenWDV 2 te Winterswijk1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse A41970-01-01DIOS 5 te BeltrumDZW 1 te Warnsveld1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse A51970-01-01DIOS 5 te BeltrumDEZ 2 te Laren1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse A51970-01-01DZW 1 te WarnsveldDEZ 1 te Laren1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse A61970-01-01DEZ 2 te LarenDZW 1 te Warnsveld1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse A61970-01-01DCG 1 te GroesbeekDEZ 1 te Laren1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse A11970-01-01WDV 2 te WinterswijkVrij1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse A12021-10-08DCG 1 te GroesbeekDIOS 5 te Beltrum2021-10-10 01:00:002021-10-09 00:34:102021-10-09 00:34:10
Eerste klasse A12021-10-12DEZ 1 te LarenDEZ 2 te Laren2021-10-14 01:00:002021-10-12 23:57:572021-10-12 23:57:57
Eerste klasse A22021-10-19DIOS 5 te BeltrumVrij2021-10-21 01:00:00
Eerste klasse A22021-10-26DEZ 2 te LarenDCG 1 te Groesbeek2021-10-28 01:00:002021-10-27 01:14:032021-10-27 01:14:03
Eerste klasse A22021-10-28DZW 1 te WarnsveldWDV 2 te Winterswijk2021-10-30 01:00:002021-10-29 00:18:502021-10-29 00:18:50
Eerste klasse A32021-11-03WDV 2 te WinterswijkDIOS 5 te Beltrum2021-11-05 01:00:002021-11-04 00:35:502021-11-04 00:35:50
Eerste klasse A32021-11-04DZW 1 te WarnsveldZwart-Wit 86 1 te Malden2021-11-06 01:00:002021-11-05 00:21:112021-11-05 00:21:11
Eerste klasse A32021-11-05VrijDEZ 2 te Laren2021-11-07 01:00:00
Eerste klasse A62021-12-10VrijZwart-Wit 86 1 te Malden2021-12-12 01:00:00
Eerste klasse A72022-01-11DEZ 1 te LarenVrij2022-01-13 01:00:00
Eerste klasse A72022-01-13Zwart-Wit 86 1 te MaldenWDV 2 te Winterswijk2022-01-15 01:00:00
Eerste klasse A72022-01-14DCG 1 te GroesbeekDZW 1 te Warnsveld2022-01-16 01:00:00
Eerste klasse A82022-01-26WDV 2 te WinterswijkDEZ 1 te Laren2022-01-28 01:00:00
Eerste klasse A82022-02-01DIOS 5 te BeltrumZwart-Wit 86 1 te Malden2022-02-03 01:00:00
Eerste klasse A82022-02-04VrijDCG 1 te Groesbeek2022-02-06 01:00:00
Eerste klasse A92022-02-15DEZ 1 te LarenDIOS 5 te Beltrum2022-02-17 01:00:00
Eerste klasse A92022-02-23WDV 2 te WinterswijkDCG 1 te Groesbeek2022-02-25 01:00:00
Eerste klasse A92022-02-24Zwart-Wit 86 1 te MaldenDEZ 2 te Laren2022-02-26 01:00:00
Eerste klasse A92022-02-25VrijDZW 1 te Warnsveld2022-02-27 01:00:00
Eerste klasse B51970-01-01Kroonschijf 1 te EdePDC 1 te Putten1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse B51970-01-01Denk en Zet 1 te CulemborgDCE 1 te Ederveen1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse B51970-01-01DVV 1 te VoorthuizenBDV 1 te Eerbeek1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse B51970-01-01DES 1 te LunterenBDSV 1 te Barneveld1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse B61970-01-01BDV 1 te EerbeekKroonschijf 1 te Ede1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse B41970-01-01PDC 1 te PuttenDVV 1 te Voorthuizen1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse B61970-01-01DCE 1 te EderveenDES 1 te Lunteren1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse B61970-01-01DCH 2 te HarderwijkDenk en Zet 1 te Culemborg1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse B41970-01-01DCE 1 te EderveenDCH 2 te Harderwijk1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse B41970-01-01BDV 1 te EerbeekDES 1 te Lunteren1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse B41970-01-01BDSV 1 te BarneveldDenk en Zet 1 te Culemborg1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse B61970-01-01BDSV 1 te BarneveldDVV 1 te Voorthuizen1970-01-03 01:00:00
Eerste klasse B12021-10-07DCH 2 te HarderwijkPDC 1 te Putten2021-10-09 01:00:002021-10-07 23:27:282021-10-07 23:27:28
Eerste klasse B12021-10-08DES 1 te LunterenDVV 1 te Voorthuizen2021-10-10 01:00:002021-10-08 23:42:272021-10-08 23:42:27
Eerste klasse B12021-10-12DCE 1 te EderveenBDV 1 te Eerbeek2021-10-14 01:00:002021-10-13 00:23:042021-10-13 00:23:04
Eerste klasse B22021-10-18Kroonschijf 1 te EdeDES 1 te Lunteren2021-10-20 01:00:002021-10-19 00:14:152021-10-19 00:14:15
Eerste klasse B22021-10-19BDSV 1 te BarneveldDCE 1 te Ederveen2021-10-21 01:00:002021-10-20 10:40:152021-10-20 10:40:15
Eerste klasse B22021-10-19PDC 1 te PuttenDenk en Zet 1 te Culemborg2021-10-21 01:00:002021-10-20 10:57:552021-10-20 10:57:55
Eerste klasse B22021-10-28BDV 1 te EerbeekDCH 2 te Harderwijk2021-10-30 01:00:002021-10-29 00:27:242021-10-29 00:27:24
Eerste klasse B32021-11-02DVV 1 te VoorthuizenKroonschijf 1 te Ede2021-11-04 01:00:002021-11-03 09:17:512021-11-03 09:17:51
Eerste klasse B32021-11-05Denk en Zet 1 te CulemborgBDV 1 te Eerbeek2021-11-07 01:00:002021-11-07 10:56:132021-11-07 10:56:13
Eerste klasse B32021-11-05DES 1 te LunterenPDC 1 te Putten2021-11-07 01:00:002021-11-05 23:33:322021-11-05 23:33:32
Eerste klasse B32021-11-11DCH 2 te HarderwijkBDSV 1 te Barneveld2021-11-13 01:00:002021-11-11 23:54:042021-11-11 23:54:04
Eerste klasse B72022-01-10Kroonschijf 1 te EdeBDSV 1 te Barneveld2022-01-12 01:00:00
Eerste klasse B72022-01-11PDC 1 te PuttenBDV 1 te Eerbeek2022-01-13 01:00:00
Eerste klasse B72022-01-11DVV 1 te VoorthuizenDCE 1 te Ederveen2022-01-13 01:00:00
Eerste klasse B12022-01-14Denk en Zet 1 te CulemborgKroonschijf 1 te Ede2022-01-16 01:00:00
Eerste klasse B72022-01-14DES 1 te LunterenDCH 2 te Harderwijk2022-01-16 01:00:00
Eerste klasse B82022-01-25BDSV 1 te BarneveldPDC 1 te Putten2022-01-27 01:00:00
Eerste klasse B82022-01-25DCE 1 te EderveenKroonschijf 1 te Ede2022-01-27 01:00:00
Eerste klasse B82022-01-28Denk en Zet 1 te CulemborgDES 1 te Lunteren2022-01-30 01:00:00
Eerste klasse B82022-02-03DCH 2 te HarderwijkDVV 1 te Voorthuizen2022-02-05 01:00:00
Eerste klasse B92022-02-21Kroonschijf 1 te EdeDCH 2 te Harderwijk2022-02-23 01:00:00
Eerste klasse B92022-02-22DVV 1 te VoorthuizenDenk en Zet 1 te Culemborg2022-02-24 01:00:00
Eerste klasse B92022-02-22PDC 1 te PuttenDCE 1 te Ederveen2022-02-24 01:00:00
Eerste klasse B92022-02-24BDV 1 te EerbeekBDSV 1 te Barneveld2022-02-26 01:00:00
Tweede klasse A41970-01-01DCH 2 te HengeloDSV 3 te Sinderen1970-01-03 01:00:00
Tweede klasse A41970-01-01DIOS 6 te BeltrumDSV 2 te Sinderen1970-01-03 01:00:00
Tweede klasse A61970-01-01DZW 2 te WarnsveldDCH 2 te Hengelo1970-01-03 01:00:00
Tweede klasse A61970-01-01DSV 3 te SinderenDSV 2 te Sinderen1970-01-03 01:00:00
Tweede klasse A61970-01-01DIOS 6 te BeltrumDOG 1 te Almen1970-01-03 01:00:00
Tweede klasse A51970-01-01DZW 2 te WarnsveldDSV 2 te Sinderen1970-01-03 01:00:00
Tweede klasse A51970-01-01DSV 3 te SinderenDIOS 6 te Beltrum1970-01-03 01:00:00
Tweede klasse A51970-01-01DOG 1 te AlmenDCH 2 te Hengelo1970-01-03 01:00:00
Tweede klasse A41970-01-01DZW 2 te WarnsveldDOG 1 te Almen1970-01-03 01:00:00
Tweede klasse A12021-10-04DOG 1 te AlmenDIOS 6 te Beltrum2021-10-06 01:00:002021-10-04 22:12:502021-10-04 22:12:50
Tweede klasse A12021-10-11DSV 2 te SinderenDSV 3 te Sinderen2021-10-13 01:00:002021-10-12 08:39:122021-10-12 08:40:46
Tweede klasse A12021-10-14DCH 2 te HengeloDZW 2 te Warnsveld2021-10-16 01:00:002021-10-15 13:36:022021-10-15 13:36:02
Tweede klasse A22021-10-18DOG 1 te AlmenDSV 2 te Sinderen2021-10-20 01:00:002021-10-18 22:24:462021-10-18 22:24:46
Tweede klasse A22021-10-21DZW 2 te WarnsveldDSV 3 te Sinderen2021-10-23 01:00:002021-10-22 13:29:582021-10-22 13:29:58
Tweede klasse A22021-10-21DCH 2 te HengeloDIOS 6 te Beltrum2021-10-23 01:00:002021-10-22 14:11:542021-10-22 14:11:54
Tweede klasse A32021-11-08DSV 3 te SinderenDOG 1 te Almen2021-11-10 01:00:002021-11-08 22:41:492021-11-08 22:41:49
Tweede klasse A32021-11-11DZW 2 te WarnsveldDIOS 6 te Beltrum2021-11-13 01:00:002021-11-12 13:08:222021-11-12 13:08:22
Tweede klasse A32021-11-11DCH 2 te HengeloDSV 2 te Sinderen2021-11-13 01:00:002021-11-12 20:48:522021-11-12 20:48:52
Tweede klasse A72022-01-03DSV 2 te SinderenDOG 1 te Almen2022-01-05 01:00:00
Tweede klasse A72022-01-11DIOS 6 te BeltrumDCH 2 te Hengelo2022-01-13 01:00:00
Tweede klasse A72022-01-17DSV 3 te SinderenDZW 2 te Warnsveld2022-01-19 01:00:00
Tweede klasse A82022-01-24DOG 1 te AlmenDSV 3 te Sinderen2022-01-26 01:00:00
Tweede klasse A82022-01-25DIOS 6 te BeltrumDZW 2 te Warnsveld2022-01-27 01:00:00
Tweede klasse A82022-01-31DSV 2 te SinderenDCH 2 te Hengelo2022-02-02 01:00:00
Tweede klasse A92022-02-07DOG 1 te AlmenDZW 2 te Warnsveld2022-02-09 01:00:00
Tweede klasse A92022-02-07DSV 3 te SinderenDCH 2 te Hengelo2022-02-09 01:00:00
Tweede klasse A92022-02-14DSV 2 te SinderenDIOS 6 te Beltrum2022-02-16 01:00:00
Tweede klasse A102022-02-17DCH 2 te HengeloDOG 1 te Almen2022-02-19 01:00:00
Tweede klasse A102022-02-21DSV 2 te SinderenDZW 2 te Warnsveld2022-02-23 01:00:00
Tweede klasse A102022-02-22DIOS 6 te BeltrumDSV 3 te Sinderen2022-02-24 01:00:00
Tweede klasse B61970-01-01VTD 1 te TielDCL 2 te Lent1970-01-03 01:00:00
Tweede klasse B61970-01-01BDSV 2 te BarneveldKroonschijf 2 te Ede1970-01-03 01:00:00
Tweede klasse B51970-01-01VTD 1 te TielZwart-Wit 86 2 te Malden1970-01-03 01:00:00
Tweede klasse B41970-01-01Zwart-Wit 86 2 te MaldenBDSV 2 te Barneveld1970-01-03 01:00:00
Tweede klasse B51970-01-01BDSV 2 te BarneveldDCL 2 te Lent1970-01-03 01:00:00
Tweede klasse B12021-10-08DCL 2 te LentVTD 1 te Tiel2021-10-10 01:00:002021-10-08 23:18:522021-10-08 23:18:52
Tweede klasse B12021-10-11Kroonschijf 2 te EdeBDSV 2 te Barneveld2021-10-13 01:00:002021-10-12 00:04:312021-10-12 00:04:31
Tweede klasse B22021-10-18VTD 1 te TielKroonschijf 2 te Ede2021-10-20 01:00:002021-10-19 00:02:582021-10-19 00:02:58
Tweede klasse B22021-10-21Zwart-Wit 86 2 te MaldenDCL 2 te Lent2021-10-23 01:00:002021-10-21 23:21:192021-10-21 23:21:19
Tweede klasse B32021-11-01Kroonschijf 2 te EdeZwart-Wit 86 2 te Malden2021-11-03 01:00:002021-11-02 00:12:352021-11-02 00:12:35
Tweede klasse B32021-11-02BDSV 2 te BarneveldVTD 1 te Tiel2021-11-04 01:00:002021-11-03 14:05:032021-11-03 14:05:03
Tweede klasse B42021-11-12DCL 2 te LentKroonschijf 2 te Ede2021-11-14 01:00:002021-11-13 00:08:492021-11-13 00:08:49
Tweede klasse B72022-01-14DCL 2 te LentZwart-Wit 86 2 te Malden2022-01-16 01:00:00
Tweede klasse B72022-01-17Kroonschijf 2 te EdeVTD 1 te Tiel2022-01-19 01:00:00
Tweede klasse B82022-01-24VTD 1 te TielBDSV 2 te Barneveld2022-01-26 01:00:00
Tweede klasse B82022-02-03Zwart-Wit 86 2 te MaldenKroonschijf 2 te Ede2022-02-05 01:00:00
Tweede klasse B92022-02-07Kroonschijf 2 te EdeDCL 2 te Lent2022-02-09 01:00:00
Tweede klasse B92022-02-08BDSV 2 te BarneveldZwart-Wit 86 2 te Malden2022-02-10 01:00:00
Tweede klasse B102022-02-17Zwart-Wit 86 2 te MaldenVTD 1 te Tiel2022-02-19 01:00:00
Tweede klasse B102022-02-18DCL 2 te LentBDSV 2 te Barneveld2022-02-20 01:00:00