Team wedstrijden - Snel tempo


Sneldamkampioenschappen voor
Teams 2010-2011 Gelderland

Hoofdklasse

Stand

PlTeam12345678PtBP
1Dammers uit Oost 1 54786771344
2DV VBI Huissen 13 5858581242
3DES Lunteren 143 55377934
4WSDV Wageningen 1103 4566725
5WSDV Wageningen 20334 646626
6PDC Putten 120532 47523
7DCH Hengelo 1131244 8423
8VADAC Varsseveld 11012210 07

Uitslagen


Dammers uit Oost 1
Namen
Ronde 1
DV VBI-1
Ronde 2
DES-1
Ronde 3
PDC-1
Ronde 4
DCHe-1
Ronde 5
WSDV-1
Ronde 6
WSDV-2
Ronde 7
VADAC-1
Punten
Totaal
Wouter Ludwig (1395)122222213
Nina Hoekman (1327)112212211
Friso Fennema (1317)212122212
Bert Woolschot (1186)10022218
DV VBI Huissen 1
Namen
Ronde 1
DUO-1
Ronde 2
DCHe-1
Ronde 3
WSDV-1
Ronde 4
WSDV-2
Ronde 5
VADAC-1
Ronde 6
PDC-1
Ronde 7
DES-1
Punten
Totaal
Geert van Aalten (1439)102122210
Geert Berends (1322)112222111
Dirk Joosten (1122)022122110
Jan van Loenen (1227)122122111
DES Lunteren 1
Namen
Ronde 1
PDC-1
Ronde 2
DUO-1
Ronde 3
DCHe-1
Ronde 4
WSDV-1
Ronde 5
WSDV-2
Ronde 6
VADAC-1
Ronde 7
DV VBI-1
Punten
Totaal
Harmjan Lammers (1289)00211206
Arjen Timmer (1290)11212119
Arwin Lammers (1059)211222111
Sander Neutel (1173)02210218
WSDV Wageningen 1
Namen
Ronde 1
WSDV-2
Ronde 2
VADAC-1
Ronde 3
DV VBI-1
Ronde 4
DES-1
Ronde 5
DUO-1
Ronde 6
DCHe-1
Ronde 7
PDC-1
Punten
Totaal
Jesse van Beek (1126)22010005
Gerben van Steenbergen (1090)12011229
Denise van Dam (849) *00000213
Jannes Kromhout (995)12010228
WSDV Wageningen 2
Namen
Ronde 1
WSDV-1
Ronde 2
PDC-1
Ronde 3
VADAC-1
Ronde 4
DV VBI-1
Ronde 5
DES-1
Ronde 6
DUO-1
Ronde 7
DCHe-1
Punten
Totaal
Mark Sanders (1239)01211005
Arie Janssen van Doorn (1164)11200026
Henk Kleinrensink (1191)22110017
Erik van de Weerdhof (1214)12112018
PDC Putten 1
Namen
Ronde 1
DES-1
Ronde 2
WSDV-2
Ronde 3
DUO-1
Ronde 4
VADAC-1
Ronde 5
DCHe-1
Ronde 6
DV VBI-1
Ronde 7
WSDV-1
Punten
Totaal
René Alderliesten (1224)21012028
Jaap van de Werfhorst (1101)11020004
Henk Timmer (1039)00022015
Joras Ferwerda (1019)20220006
DCH Hengelo 1
Namen
Ronde 1
VADAC-1
Ronde 2
DV VBI-1
Ronde 3
DES-1
Ronde 4
DUO-1
Ronde 5
PDC-1
Ronde 6
WSDV-1
Ronde 7
WSDV-2
Punten
Totaal
Arnoud de Greef (1233)22000228
Eddy Hoebink (1121)21002005
Ben Okken (1113)20110015
Harry Vos (1082)20002015
VADAC Varsseveld 1
Namen
Ronde 1
DCHe-1
Ronde 2
WSDV-1
Ronde 3
WSDV-2
Ronde 4
PDC-1
Ronde 5
DV VBI-1
Ronde 6
DES-1
Ronde 7
DUO-1
Punten
Totaal
Han Seinhorst (1245)00010001
Gert Wisselink (1014)00000101
Han Bruggink (966)02100003
Jan Seinhorst (919)00100012
* Bord 3 bij WSDV-1 is de eerste ronde niet opgekomen. Hierna is deze speler vervangen door Denise van Dam.

Topscorer

NaamTeamPt
Wouter Ludwig (1395)Dammers uit Oost 113
Friso Fennema (1317)Dammers uit Oost 112
Arwin Lammers (1059)DES Lunteren 111
Jan van Loenen (1227)DV VBI Huissen 111
Geert Berends (1322)DV VBI Huissen 111
Nina Hoekman (1327)Dammers uit Oost 111
Dirk Joosten (1122)DV VBI Huissen 110
Geert van Aalten (1439)DV VBI Huissen 110
Gerben van Steenbergen (1090)WSDV Wageningen 19
Arjen Timmer (1290)DES Lunteren 19
Jannes Kromhout (995)WSDV Wageningen 18
Sander Neutel (1173)DES Lunteren 18
Bert Woolschot (1186)Dammers uit Oost 18
Erik van de Weerdhof (1214)WSDV Wageningen 28
René Alderliesten (1224)PDC Putten 18
Arnoud de Greef (1233)DCH Hengelo 18
Henk Kleinrensink (1191)WSDV Wageningen 27
Joras Ferwerda (1019)PDC Putten 16
Arie Janssen van Doorn (1164)WSDV Wageningen 26
Harmjan Lammers (1289)DES Lunteren 16
Henk Timmer (1039)PDC Putten 15
Harry Vos (1082)DCH Hengelo 15
Ben Okken (1113)DCH Hengelo 15
Eddy Hoebink (1121)DCH Hengelo 15
Jesse van Beek (1126)WSDV Wageningen 15
Mark Sanders (1239)WSDV Wageningen 25
Jaap van de Werfhorst (1101)PDC Putten 14
Denise van Dam (849)WSDV Wageningen 13
Han Bruggink (966)VADAC Varsseveld 13
Jan Seinhorst (919)VADAC Varsseveld 12
Gert Wisselink (1014)VADAC Varsseveld 11
Han Seinhorst (1245)VADAC Varsseveld 11

Eerste klasse

Stand

PlTeam1234567PtBP
1DCH Harderwijk 1 4658681137
2DEZ Laren 14 53656929
3DVT Terborg 123 4557726
4WSDV Wageningen 3354 444624
5DIOS Beltrum 30234 54418
6De Kroonschijf Ede 223343 6321
7DEZ Laren 2021442 213

Uitslagen


DCH Harderwijk 1
Namen
Ronde 1
KRS-2
Ronde 2
DVT-1
Ronde 3
Vrij
Ronde 4
DEZ-2
Ronde 5
WSDV-3
Ronde 6
DIOS-3
Ronde 7
DEZ-1
Punten
Totaal
Patrick Wielemout (1029)22-21209
Bert Foppen (1135)20-22208
Eibert Smit (966)02-222210
Hilco Aarten (1073)22-202210
DEZ Laren 1
Namen
Ronde 1
DEZ-2
Ronde 2
KRS-2
Ronde 3
WSDV-3
Ronde 4
DVT-1
Ronde 5
DIOS-3
Ronde 6
Vrij
Ronde 7
DCHa-1
Punten
Totaal
Egbert Harkink (981)11012-27
Tonny Roeterdink (1012)22122-211
Gerard Dimmendaal (849)12011-05
André Haijtink (759)20211-06
DVT Terborg 1
Namen
Ronde 1
DIOS-3
Ronde 2
DCHa-1
Ronde 3
KRS-2
Ronde 4
DEZ-1
Ronde 5
Vrij
Ronde 6
DEZ-2
Ronde 7
WSDV-3
Punten
Totaal
Jan Vesters (1038)2001-104
Pascal Slütter (982)0220-228
Jan Fokkink (902)2011-228
Wim Giesen (825)1021-206
WSDV Wageningen 3
Namen
Ronde 1
Vrij
Ronde 2
DEZ-2
Ronde 3
DEZ-1
Ronde 4
DIOS-3
Ronde 5
DCHa-1
Ronde 6
KRS-2
Ronde 7
DVT-1
Punten
Totaal
Derk Kleinrensink (1156)-12212210
Jan Hoeks (911)-1100103
Jan Dammingh (892)-0210104
Bas van Berkel (665)-2012027
DIOS Beltrum 3
Namen
Ronde 1
DVT-1
Ronde 2
Vrij
Ronde 3
DEZ-2
Ronde 4
WSDV-3
Ronde 5
DEZ-1
Ronde 6
DCHa-1
Ronde 7
KRS-2
Punten
Totaal
Gerard Korten (1104)0-000000
Toon Baks (864)2-020026
Stefan von Kann (782)0-211026
Pascal Boenders (836)1-211016
Kroonschijf Ede 2
Namen
Ronde 1
DCHa-1
Ronde 2
DEZ-1
Ronde 3
DVT-1
Ronde 4
Vrij
Ronde 5
DEZ-2
Ronde 6
WSDV-3
Ronde 7
DIOS-3
Punten
Totaal
Frans Elbertsen (906)012-2027
Johan Teunissen (773)000-2103
Geurt Hendriksen (784)201-0104
Jan Janssen (791)020-2217
DEZ Laren 2
Namen
Ronde 1
DEZ-1
Ronde 2
WSDV-3
Ronde 3
DIOS-3
Ronde 4
DCHa-1
Ronde 5
KRS-2
Ronde 6
DVT-1
Ronde 7
Vrij
Punten
Totaal
Dinand Stegeman (851)112001-5
Gerrit Roeterdink (797)012000-3
Gerrit Stegeman (702)120020-5
Derk Mombarg (496)000000-0

Topscorer

NaamTeamPt
Tonny Roeterdink (1012)DEZ Laren 111
Eibert Smit (966)DCH Harderwijk 110
Hilco Aarten (1073)DCH Harderwijk 110
Derk Kleinrensink (1156)WSDV Wageningen 310
Patrick Wielemout (1029)DCH Harderwijk 19
Jan Fokkink (902)DVT Terborg 18
Pascal Slütter (982)DVT Terborg 18
Bert Foppen (1135)DCH Harderwijk 18
Bas van Berkel (665)WSDV Wageningen 37
Jan Janssen (791)Kroonschijf Ede 27
Frans Elbertsen (906)Kroonschijf Ede 27
Egbert Harkink (981)DEZ Laren 17
André Haijtink (759)DEZ Laren 16
Stefan von Kann (782)DIOS Beltrum 36
Wim Giesen (825)DVT Terborg 16
Pascal Boenders (836)DIOS Beltrum 36
Toon Baks (864)DIOS Beltrum 36
Gerrit Stegeman (702)DEZ Laren 25
Gerard Dimmendaal (849)DEZ Laren 15
Dinand Stegeman (851)DEZ Laren 25
Geurt Hendriksen (784)Kroonschijf Ede 24
Jan Dammingh (892)WSDV Wageningen 34
Jan Vesters (1038)DVT Terborg 14
Johan Teunissen (773)Kroonschijf Ede 23
Gerrit Roeterdink (797)DEZ Laren 23
Jan Hoeks (911)WSDV Wageningen 33
Derk Mombarg (496)DEZ Laren 20
Gerard Korten (1104)DIOS Beltrum 30

Tweede klasse

Stand

PlTeam123456Halve finaleFinalePtBP
1WDV Winterswijk 2 34786661140
2DES Lunteren 25 5877721241
3DCZ Zevenaar 243 54424626
4BDV Brummen 2103 6425521
5BDSV Barneveld 20142 464521
6BDV Bennekom 221444 13319
Halve finales: DES Lunteren 2 - BDV Bennekom 2, WDV Winterswijk 2 - DC Zevenaar 2, BDV Brummen 2 - BDSV Barneveld 2
Finales: DES Lunteren 2 - WDV Winterswijk 2, DC Zevenaar 2 - BDSV Barneveld 2, BDV Bennekom 2 - BDV Brummen 2

Uitslagen


WDV Winterswijk 2
Namen
Ronde 1
BeDV-2
Ronde 2
BrDV-2
Ronde 3
DES-2
Ronde 4
DCZ-2
Ronde 5
BDSV-2
Halve finale
DCZ-2
Finale
DES-2
Punten
Totaal
Erik Oonk (943)120222110
Erik ten Hagen (939)11102117
Frank ten Hagen (874)22002129
Gerrit Klompenhouwer (912)222222214
DES Lunteren 2
Namen
Ronde 1
BrDV-2
Ronde 2
DCZ-2
Ronde 3
WDV-2
Ronde 4
BDSV-2
Ronde 5
BeDV-2
Halve finale
BeDV-2
Finale
WDV-2
Punten
Totaal
Arno Bos (1074)222222113
Berrian Lammers (953)211222111
Jan Bos (1036)222222012
Jan Heij (456)20011105
DCZ Zevenaar 2
Namen
Ronde 1
BDSV-2
Ronde 2
DES-2
Ronde 3
BeDV-2
Ronde 4
WDV-2
Ronde 5
BrDV-2
Halve finale
WDV-2
Finale
BDSV-2
Punten
Totaal
Coen Donders (1138)20001014
Peter van Ooijen (986)11220129
Jan Aalderink (983)10222108
Erik Essing (817)02002015
BDV Brummen 2
Namen
Ronde 1
DES-2
Ronde 2
WDV-2
Ronde 3
BDSV-2
Ronde 4
BeDV-2
Ronde 5
DCZ-2
Halve finale
BDSV-2
Finale
BeDV-2
Punten
Totaal
Ab van Ooijen (951)00211026
Marten Bruinsma (869)01112218
Herman Meenink (738)00100023
Dick Nijman (720)00220004
BDSV Barneveld 2
Namen
Ronde 1
DCZ-2
Ronde 2
BeDV-2
Ronde 3
BrDV-2
Ronde 4
DES-2
Ronde 5
WDV-2
Halve finale
BrDV-2
Finale
DCZ-2
Punten
Totaal
Piet Bouw (686)00000213
Eeuwoud van den Heuvel (777)11100003
Jan van de Koot (727)11100227
Roelof van Drenth (703)22010218
BDV Bennekom 2
Namen
Ronde 1
WDV-2
Ronde 2
BDSV-2
Ronde 3
DCZ-2
Ronde 4
BrDV-2
Ronde 5
DES-2
Halve finale
DES-2
Finale
BrDV-2
Punten
Totaal
Willem Stunnenberg (719)12210006
André van Steenbergen (769)11010014
Mark ter Hofte (686)01020126
Pieter Boeder (676)00201003
Met betrekking tot ronde zes en zeven de volgende opmerkingen:
- Van WDV Winterswijk 2 is de score en het bord van Gerrit Klompenhouwer bevestigd, de overige borden niet.
- DES Lunteren 2 heeft het hele toernooi in dezelfde opstelling gespeeld.
- DCZ Zevenaar 2 heeft het hele toernooi in dezelfde opstelling gespeeld. Individuele scores zijn bovendien bevestigd.
- BDSV Barneveld 2 heeft het hele toernooi in dezelfde opstelling gespeeld.
- Niet bekend is of BDV Brummen 2 ook in ronde zes en zeven in de bovenstaande opstelling heeft gespeeld.
- Bij BDV Bennekom 2 heeft in ronde 6 en 7 Pieter Boeder op bord 3 gezeten en Mark ter Hofte op bord 4.

Alle gepresenteerde teamuitslagen zijn correct. Of de persoonlijke scores volledig correct zijn is niet zeker.
In de ronden 6 en 7 mochten de teams in een afwijkende opstelling spelen, maar er is niet overal bekend of men
gebruik van deze mogelijkheid heeft gemaakt.

Topscorer

NaamTeamPt
Gerrit Klompenhouwer (912)WDV Winterswijk 214
Arno Bos (1074)DES Lunteren 213
Jan Bos (1036)DES Lunteren 212
Berrian Lammers (953)DES Lunteren 211
Erik Oonk (943)WDV Winterswijk 210
Frank ten Hagen (874)WDV Winterswijk 29
Peter van Ooijen (986)DCZ Zevenaar 29
Roelof van Drenth (703)BDSV Barneveld 28
Marten Bruinsma (869)BDV Brummen 28
Jan Aalderink (983)DCZ Zevenaar 28
Jan van de Koot (727)BDSV Barneveld 27
Erik ten Hagen (939)WDV Winterswijk 27
Mark ter Hofte (686)BDV Bennekom 26
Willem Stunnenberg (719)BDV Bennekom 26
Ab van Ooijen (951)BDV Brummen 26
Jan Heij (456)DES Lunteren 25
Erik Essing (817)DCZ Zevenaar 25
Dick Nijman (720)BDV Brummen 24
André van Steenbergen (769)BDV Bennekom 24
Coen Donders (1138)DCZ Zevenaar 24
Pieter Boeder (676)BDV Bennekom 23
Piet Bouw (686)BDSV Barneveld 23
Herman Meenink (738)BDV Brummen 23
Eeuwoud van den Heuvel (777)BDSV Barneveld 23