Team wedstrijden - Snel tempo


Kampioenschap van Gelderland
Sneldammen voor Teams 2017-2018

Hoofdklasse, eerste klasse en tweede klasse

Stand (Algemeen)

PlNaamKlasseAW+=-PtWPBP
1WSDV - Wageningen 1Hoofdklasse7610135643
2PDC - Putten 1Hoofdklasse7511115639
3WDV - Winterswijk 2Eerste klasse741294530
4WDV - Winterswijk 1Hoofdklasse740386432
5BDV - Brummen 1Eerste klasse732285431
6DEZ - Laren 1Eerste klasse740384826
7DZW - Warnsveld 1Eerste klasse732284529
8DES - Lunteren 1Eerste klasse731373934
9WSDV - Wageningen 2Hoofdklasse722366024
10DUO - Doetinchem 1Eerste klasse722365425
11DSV - Sinderen 1Eerste klasse722363830
12DEZ - Laren 2Tweede klasse720544220
13DSV - Sinderen 2Tweede klasse720543923
14DSV - Sinderen 3Tweede klasse70070466

Stand (Hoofdklasse)

PlNaamKlasseAW+=-PtWPBP
1WSDV - Wageningen 1Hoofdklasse7610135643
2PDC - Putten 1Hoofdklasse7511115639
3WDV - Winterswijk 1Hoofdklasse740386432
4WSDV - Wageningen 2Hoofdklasse722366024

Stand (Eerste klasse)

PlNaamKlasseAW+=-PtWPBP
1WDV - Winterswijk 2Eerste klasse741294530
2BDV - Brummen 1Eerste klasse732285431
3DEZ - Laren 1Eerste klasse740384826
4DZW - Warnsveld 1Eerste klasse732284529
5DES - Lunteren 1Eerste klasse731373934
6DUO - Doetinchem 1Eerste klasse722365425
7DSV - Sinderen 1Eerste klasse722363830

Stand (Tweede klasse)

PlNaamKlasseAW+=-PtWPBP
1DEZ - Laren 2Tweede klasse720544220
2DSV - Sinderen 2Tweede klasse720543923
3DSV - Sinderen 3Tweede klasse70070466


Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
106-04-2018PDC - Putten 1
René Alderliesten
Jan van der Veen
Herman Arissen
Henk Timmer
BDV - Brummen 1
Gerben te Raa
Tom Westhof
Johan Haijtink
Tom Molenaar
7 - 1
2 - 0
2 - 0
1 - 1
2 - 0
106-04-2018WSDV - Wageningen 1
Erik van de Weerdhof
Machiel Weistra
Wouter van Beek
Henk Kleinrensink
DEZ - Laren 1
Egbert Harkink
Johan Beltman
Dinand Stegeman
Gerrit Roeterdink
8 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
106-04-2018DSV - Sinderen 1
Han Seinhorst
Gert Wisselink
Michaël Westerveld
Jos Rave
DEZ - Laren 2
Herman Beuzel
Gerard Dimmendaal
Sarah Hanhart
Karsten Konniger
2 - 6
2 - 0
0 - 2
0 - 2
0 - 2
106-04-2018DUO - Doetinchem 1
Hans Rinner
Michiel Bibbe
Jaap de Vries
Jan Masselink
WSDV - Wageningen 2
Arie Janssen van Doorn
Jozef Linssen
Robert-Jan Steenbergen
Wim van Mourik
4 - 4
2 - 0
0 - 2
0 - 2
2 - 0
106-04-2018DSV - Sinderen 2
Jan Seinhorst
Johan Bruggink
Johan Lammers
Hennie Bruggink
DZW - Warnsveld 1
Bertus Bosch
Bennie Hiddink
Cees Groen
Simon Wiersma
3 - 5
2 - 0
0 - 2
0 - 2
1 - 1
106-04-2018WDV - Winterswijk 2
Gerard Korten
Frank ten Hagen
John van Laarhoven
Augustin Saouadogo
DSV - Sinderen 3
Ton Orriëns
Wim Hebbink
Bert Veldhuis
Marco ten Brake
6 - 2
1 - 1
2 - 0
2 - 0
1 - 1
106-04-2018DES - Lunteren 1
Arno Bos
Johan Top
Bram Cysouw
Gera Hol
WDV - Winterswijk 1
Henk Sonderen
Erik ten Hagen
Frits Zegelink
Erik Oonk
3 - 5
1 - 1
1 - 1
1 - 1
0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
206-04-2018DSV - Sinderen 2
Jan Seinhorst
Johan Bruggink
Johan Lammers
Hennie Bruggink
DUO - Doetinchem 1
Hans Rinner
Michiel Bibbe
Jaap de Vries
Jan Masselink
1 - 7
0 - 2
0 - 2
1 - 1
0 - 2
206-04-2018DEZ - Laren 1
Egbert Harkink
Johan Beltman
Dinand Stegeman
Gerrit Roeterdink
BDV - Brummen 1
Gerben te Raa
Tom Westhof
Johan Haijtink
Tom Molenaar
2 - 6
0 - 2
2 - 0
0 - 2
0 - 2
206-04-2018DSV - Sinderen 3
Ton Orriëns
Wim Hebbink
Bert Veldhuis
Marco ten Brake
DSV - Sinderen 1
Han Seinhorst
Gert Wisselink
Michaël Westerveld
Jos Rave
0 - 8
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2
206-04-2018WSDV - Wageningen 2
Arie Janssen van Doorn
Jozef Linssen
Robert-Jan Steenbergen
Wim van Mourik
DES - Lunteren 1
Arno Bos
Johan Top
Bram Cysouw
Gera Hol
5 - 3
1 - 1
0 - 2
2 - 0
2 - 0
206-04-2018DZW - Warnsveld 1
Bertus Bosch
Bennie Hiddink
Cees Groen
Simon Wiersma
WDV - Winterswijk 1
Henk Sonderen
Erik ten Hagen
Frits Zegelink
Erik Oonk
1 - 7
0 - 2
0 - 2
0 - 2
1 - 1
206-04-2018DEZ - Laren 2
Herman Beuzel
Gerard Dimmendaal
Sarah Hanhart
Karsten Konniger
WDV - Winterswijk 2
Gerard Korten
Frank ten Hagen
John van Laarhoven
Augustin Saouadogo
1 - 7
0 - 2
1 - 1
0 - 2
0 - 2
206-04-2018WSDV - Wageningen 1
Erik van de Weerdhof
Machiel Weistra
Wouter van Beek
Henk Kleinrensink
PDC - Putten 1
René Alderliesten
Jan van der Veen
Herman Arissen
Henk Timmer
5 - 3
1 - 1
2 - 0
1 - 1
1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
306-04-2018WSDV - Wageningen 2
Arie Janssen van Doorn
Jozef Linssen
Robert-Jan Steenbergen
Wim van Mourik
WSDV - Wageningen 1
Erik van de Weerdhof
Machiel Weistra
Wouter van Beek
Henk Kleinrensink
2 - 6
0 - 2
0 - 2
1 - 1
1 - 1
306-04-2018WDV - Winterswijk 1
Henk Sonderen
Erik ten Hagen
Frits Zegelink
Erik Oonk
WDV - Winterswijk 2
Gerard Korten
Frank ten Hagen
John van Laarhoven
Augustin Saouadogo
7 - 1
1 - 1
2 - 0
2 - 0
2 - 0
306-04-2018BDV - Brummen 1
Gerben te Raa
Tom Westhof
Johan Haijtink
Tom Molenaar
DUO - Doetinchem 1
Hans Rinner
Michiel Bibbe
Jaap de Vries
Jan Masselink
6 - 2
2 - 0
2 - 0
2 - 0
0 - 2
306-04-2018PDC - Putten 1
René Alderliesten
Jan van der Veen
Herman Arissen
Henk Timmer
DSV - Sinderen 1
Han Seinhorst
Gert Wisselink
Michaël Westerveld
Jos Rave
4 - 4
1 - 1
1 - 1
0 - 2
2 - 0
306-04-2018DEZ - Laren 2
Herman Beuzel
Gerard Dimmendaal
Sarah Hanhart
Karsten Konniger
DZW - Warnsveld 1
Bertus Bosch
Bennie Hiddink
Cees Groen
Simon Wiersma
1 - 7
0 - 2
1 - 1
0 - 2
0 - 2
306-04-2018DES - Lunteren 1
Arno Bos
Johan Top
Bram Cysouw
Gera Hol
DSV - Sinderen 2
Jan Seinhorst
Johan Bruggink
Johan Lammers
Hennie Bruggink
8 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
306-04-2018DEZ - Laren 1
Egbert Harkink
Johan Beltman
Dinand Stegeman
Gerrit Roeterdink
DSV - Sinderen 3
Ton Orriëns
Wim Hebbink
Bert Veldhuis
Marco ten Brake
7 - 1
2 - 0
1 - 1
2 - 0
2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
406-04-2018DSV - Sinderen 3
Ton Orriëns
Wim Hebbink
Bert Veldhuis
Marco ten Brake
DSV - Sinderen 2
Jan Seinhorst
Johan Bruggink
Johan Lammers
Hennie Bruggink
0 - 8
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2
406-04-2018DEZ - Laren 1
Egbert Harkink
Johan Beltman
Dinand Stegeman
Gerrit Roeterdink
DEZ - Laren 2
Herman Beuzel
Gerard Dimmendaal
Sarah Hanhart
Karsten Konniger
6 - 2
2 - 0
1 - 1
1 - 1
2 - 0
406-04-2018DSV - Sinderen 1
Han Seinhorst
Gert Wisselink
Michaël Westerveld
Jos Rave
WSDV - Wageningen 2
Arie Janssen van Doorn
Jozef Linssen
Robert-Jan Steenbergen
Wim van Mourik
3 - 5
1 - 1
1 - 1
1 - 1
0 - 2
406-04-2018PDC - Putten 1
René Alderliesten
Jan van der Veen
Herman Arissen
Henk Timmer
DES - Lunteren 1
Arno Bos
Johan Top
Bram Cysouw
Gera Hol
6 - 2
0 - 2
2 - 0
2 - 0
2 - 0
406-04-2018DZW - Warnsveld 1
Bertus Bosch
Bennie Hiddink
Cees Groen
Simon Wiersma
BDV - Brummen 1
Gerben te Raa
Tom Westhof
Johan Haijtink
Tom Molenaar
4 - 4
2 - 0
1 - 1
0 - 2
1 - 1
406-04-2018WDV - Winterswijk 1
Henk Sonderen
Erik ten Hagen
Frits Zegelink
Erik Oonk
WSDV - Wageningen 1
Erik van de Weerdhof
Machiel Weistra
Wouter van Beek
Henk Kleinrensink
2 - 6
0 - 2
0 - 2
1 - 1
1 - 1
406-04-2018WDV - Winterswijk 2
Gerard Korten
Frank ten Hagen
John van Laarhoven
Augustin Saouadogo
DUO - Doetinchem 1
Hans Rinner
Michiel Bibbe
Jaap de Vries
Jan Masselink
6 - 2
1 - 1
2 - 0
2 - 0
1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
506-04-2018WSDV - Wageningen 1
Erik van de Weerdhof
Machiel Weistra
Wouter van Beek
Henk Kleinrensink
WDV - Winterswijk 2
Gerard Korten
Frank ten Hagen
John van Laarhoven
Augustin Saouadogo
7 - 1
2 - 0
1 - 1
2 - 0
2 - 0
506-04-2018BDV - Brummen 1
Gerben te Raa
Tom Westhof
Johan Haijtink
Tom Molenaar
WDV - Winterswijk 1
Henk Sonderen
Erik ten Hagen
Frits Zegelink
Erik Oonk
3 - 5
1 - 1
0 - 2
1 - 1
1 - 1
506-04-2018DEZ - Laren 1
Egbert Harkink
Johan Beltman
Dinand Stegeman
Gerrit Roeterdink
PDC - Putten 1
René Alderliesten
Jan van der Veen
Herman Arissen
Henk Timmer
1 - 7
1 - 1
0 - 2
0 - 2
0 - 2
506-04-2018WSDV - Wageningen 2
Arie Janssen van Doorn
Jozef Linssen
Robert-Jan Steenbergen
Wim van Mourik
DZW - Warnsveld 1
Bertus Bosch
Bennie Hiddink
Cees Groen
Simon Wiersma
3 - 5
1 - 1
2 - 0
0 - 2
0 - 2
506-04-2018DUO - Doetinchem 1
Hans Rinner
Michiel Bibbe
Jaap de Vries
Jan Masselink
DSV - Sinderen 1
Han Seinhorst
Gert Wisselink
Michaël Westerveld
Jos Rave
5 - 3
0 - 2
2 - 0
2 - 0
1 - 1
506-04-2018DES - Lunteren 1
Arno Bos
Johan Top
Bram Cysouw
Gera Hol
DSV - Sinderen 3
Ton Orriëns
Wim Hebbink
Bert Veldhuis
Marco ten Brake
8 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
506-04-2018DEZ - Laren 2
Herman Beuzel
Gerard Dimmendaal
Sarah Hanhart
Karsten Konniger
DSV - Sinderen 2
Jan Seinhorst
Johan Bruggink
Johan Lammers
Hennie Bruggink
2 - 6
2 - 0
0 - 2
0 - 2
0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
606-04-2018DSV - Sinderen 1
Han Seinhorst
Gert Wisselink
Michaël Westerveld
Jos Rave
DES - Lunteren 1
Arno Bos
Johan Top
Bram Cysouw
Gera Hol
4 - 4
0 - 2
2 - 0
0 - 2
2 - 0
606-04-2018DSV - Sinderen 3
Ton Orriëns
Wim Hebbink
Bert Veldhuis
Marco ten Brake
DEZ - Laren 2
Herman Beuzel
Gerard Dimmendaal
Sarah Hanhart
Karsten Konniger
2 - 6
1 - 1
0 - 2
1 - 1
0 - 2
606-04-2018DSV - Sinderen 2
Jan Seinhorst
Johan Bruggink
Johan Lammers
Hennie Bruggink
DEZ - Laren 1
Egbert Harkink
Johan Beltman
Dinand Stegeman
Gerrit Roeterdink
3 - 5
0 - 2
1 - 1
2 - 0
0 - 2
606-04-2018WDV - Winterswijk 2
Gerard Korten
Frank ten Hagen
John van Laarhoven
Augustin Saouadogo
WSDV - Wageningen 2
Arie Janssen van Doorn
Jozef Linssen
Robert-Jan Steenbergen
Wim van Mourik
4 - 4
2 - 0
0 - 2
2 - 0
0 - 2
606-04-2018DZW - Warnsveld 1
Bertus Bosch
Bennie Hiddink
Cees Groen
Simon Wiersma
DUO - Doetinchem 1
Hans Rinner
Michiel Bibbe
Jaap de Vries
Jan Masselink
4 - 4
1 - 1
2 - 0
1 - 1
0 - 2
606-04-2018WDV - Winterswijk 1
Henk Sonderen
Erik ten Hagen
Frits Zegelink
Erik Oonk
PDC - Putten 1
René Alderliesten
Jan van der Veen
Herman Arissen
Henk Timmer
3 - 5
1 - 1
0 - 2
2 - 0
0 - 2
606-04-2018BDV - Brummen 1
Gerben te Raa
Tom Westhof
Johan Haijtink
Tom Molenaar
WSDV - Wageningen 1
Erik van de Weerdhof
Machiel Weistra
Wouter van Beek
Henk Kleinrensink
4 - 4
1 - 1
2 - 0
1 - 1
0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
706-04-2018DUO - Doetinchem 1
Hans Rinner
Michiel Bibbe
Jaap de Vries
Jan Masselink
WSDV - Wageningen 1
Erik van de Weerdhof
Machiel Weistra
Wouter van Beek
Henk Kleinrensink
1 - 7
0 - 2
0 - 2
0 - 2
1 - 1
706-04-2018PDC - Putten 1
René Alderliesten
Jan van der Veen
Herman Arissen
Henk Timmer
WSDV - Wageningen 2
Arie Janssen van Doorn
Jozef Linssen
Robert-Jan Steenbergen
Wim van Mourik
7 - 1
2 - 0
1 - 1
2 - 0
2 - 0
706-04-2018WDV - Winterswijk 1
Henk Sonderen
Erik ten Hagen
Frits Zegelink
Erik Oonk
DEZ - Laren 1
Egbert Harkink
Johan Beltman
Dinand Stegeman
Gerrit Roeterdink
3 - 5
0 - 2
0 - 2
2 - 0
1 - 1
706-04-2018DZW - Warnsveld 1
Bertus Bosch
Bennie Hiddink
Cees Groen
Simon Wiersma
WDV - Winterswijk 2
Gerard Korten
Frank ten Hagen
John van Laarhoven
Augustin Saouadogo
3 - 5
0 - 2
0 - 2
1 - 1
2 - 0
706-04-2018BDV - Brummen 1
Gerben te Raa
Tom Westhof
Johan Haijtink
Tom Molenaar
DSV - Sinderen 3
Ton Orriëns
Wim Hebbink
Bert Veldhuis
Marco ten Brake
7 - 1
2 - 0
2 - 0
2 - 0
1 - 1
706-04-2018DEZ - Laren 2
Herman Beuzel
Gerard Dimmendaal
Sarah Hanhart
Karsten Konniger
DES - Lunteren 1
Arno Bos
Johan Top
Bram Cysouw
Gera Hol
2 - 6
0 - 2
0 - 2
0 - 2
2 - 0
706-04-2018DSV - Sinderen 1
Han Seinhorst
Gert Wisselink
Michaël Westerveld
Jos Rave
DSV - Sinderen 2
Jan Seinhorst
Johan Bruggink
Johan Lammers
Hennie Bruggink
6 - 2
2 - 0
2 - 0
2 - 0
0 - 2


Topscorer (Algemeen)

PlNaamTeamKlasseBordAWPt
1Henk TimmerPDC - Putten 1Hoofdklasse4713
2Arno BosDES - Lunteren 1Eerste klasse1712
2Erik van de WeerdhofWSDV - Wageningen 1Hoofdklasse1712
4Machiel WeistraWSDV - Wageningen 1Hoofdklasse2711
4Frits ZegelinkWDV - Winterswijk 1Hoofdklasse3711
4Johan HaijtinkBDV - Brummen 1Eerste klasse3711
4Jan MasselinkDUO - Doetinchem 1Eerste klasse4711
8Han SeinhorstDSV - Sinderen 1Eerste klasse1710
8Jan van der VeenPDC - Putten 1Hoofdklasse2710
8Wouter van BeekWSDV - Wageningen 1Hoofdklasse3710
8Henk KleinrensinkWSDV - Wageningen 1Hoofdklasse4710
12Egbert HarkinkDEZ - Laren 1Eerste klasse179
12Gerard KortenWDV - Winterswijk 2Eerste klasse179
12Johan TopDES - Lunteren 1Eerste klasse279
12Bram CysouwDES - Lunteren 1Eerste klasse379
12John van LaarhovenWDV - Winterswijk 2Eerste klasse379
12Simon WiersmaDZW - Warnsveld 1Eerste klasse479
18Gerben te RaaBDV - Brummen 1Eerste klasse178
18René AlderliestenPDC - Putten 1Hoofdklasse178
18Frank ten HagenWDV - Winterswijk 2Eerste klasse278
18Gert WisselinkDSV - Sinderen 1Eerste klasse278
18Jozef LinssenWSDV - Wageningen 2Hoofdklasse278
18Cees GroenDZW - Warnsveld 1Eerste klasse378
18Herman ArissenPDC - Putten 1Hoofdklasse378
18Erik OonkWDV - Winterswijk 1Hoofdklasse478
26Erik ten HagenWDV - Winterswijk 1Hoofdklasse277
26Gerard DimmendaalDEZ - Laren 2Tweede klasse277
26Johan BeltmanDEZ - Laren 1Eerste klasse277
26Tom WesthofBDV - Brummen 1Eerste klasse277
26Johan LammersDSV - Sinderen 2Tweede klasse377
26Michaël WesterveldDSV - Sinderen 1Eerste klasse377
26Gerrit RoeterdinkDEZ - Laren 1Eerste klasse477
26Hennie BrugginkDSV - Sinderen 2Tweede klasse477
26Wim van MourikWSDV - Wageningen 2Hoofdklasse477
35Bertus BoschDZW - Warnsveld 1Eerste klasse176
35Hans RinnerDUO - Doetinchem 1Eerste klasse176
35Henk SonderenWDV - Winterswijk 1Hoofdklasse176
35Bennie HiddinkDZW - Warnsveld 1Eerste klasse276
35Robert-Jan SteenbergenWSDV - Wageningen 2Hoofdklasse376
35Karsten KonnigerDEZ - Laren 2Tweede klasse476
41Johan BrugginkDSV - Sinderen 2Tweede klasse275
41Jos RaveDSV - Sinderen 1Eerste klasse475
41Tom MolenaarBDV - Brummen 1Eerste klasse475
44Jan SeinhorstDSV - Sinderen 2Tweede klasse174
44Michiel BibbeDUO - Doetinchem 1Eerste klasse274
44Jaap de VriesDUO - Doetinchem 1Eerste klasse374
44Sarah HanhartDEZ - Laren 2Tweede klasse374
44Augustin SaouadogoWDV - Winterswijk 2Eerste klasse474
44Gera HolDES - Lunteren 1Eerste klasse474
50Arie Janssen van DoornWSDV - Wageningen 2Hoofdklasse173
50Herman BeuzelDEZ - Laren 2Tweede klasse173
50Dinand StegemanDEZ - Laren 1Eerste klasse373
53Ton OrriënsDSV - Sinderen 3Tweede klasse172
53Marco ten BrakeDSV - Sinderen 3Tweede klasse472
55Wim HebbinkDSV - Sinderen 3Tweede klasse271
55Bert VeldhuisDSV - Sinderen 3Tweede klasse371

Topscorer (Hoofdklasse)

PlNaamTeamBordAWPt
1Henk TimmerPDC - Putten 14713
2Erik van de WeerdhofWSDV - Wageningen 11712
3Machiel WeistraWSDV - Wageningen 12711
3Frits ZegelinkWDV - Winterswijk 13711
5Jan van der VeenPDC - Putten 12710
5Wouter van BeekWSDV - Wageningen 13710
5Henk KleinrensinkWSDV - Wageningen 14710
8René AlderliestenPDC - Putten 1178
8Jozef LinssenWSDV - Wageningen 2278
8Herman ArissenPDC - Putten 1378
8Erik OonkWDV - Winterswijk 1478
12Erik ten HagenWDV - Winterswijk 1277
12Wim van MourikWSDV - Wageningen 2477
14Henk SonderenWDV - Winterswijk 1176
14Robert-Jan SteenbergenWSDV - Wageningen 2376
16Arie Janssen van DoornWSDV - Wageningen 2173

Topscorer (Eerste klasse)

PlNaamTeamBordAWPt
1Arno BosDES - Lunteren 11712
2Johan HaijtinkBDV - Brummen 13711
2Jan MasselinkDUO - Doetinchem 14711
4Han SeinhorstDSV - Sinderen 11710
5Egbert HarkinkDEZ - Laren 1179
5Gerard KortenWDV - Winterswijk 2179
5Johan TopDES - Lunteren 1279
5Bram CysouwDES - Lunteren 1379
5John van LaarhovenWDV - Winterswijk 2379
5Simon WiersmaDZW - Warnsveld 1479
11Gerben te RaaBDV - Brummen 1178
11Frank ten HagenWDV - Winterswijk 2278
11Gert WisselinkDSV - Sinderen 1278
11Cees GroenDZW - Warnsveld 1378
15Johan BeltmanDEZ - Laren 1277
15Tom WesthofBDV - Brummen 1277
15Michaël WesterveldDSV - Sinderen 1377
15Gerrit RoeterdinkDEZ - Laren 1477
19Bertus BoschDZW - Warnsveld 1176
19Hans RinnerDUO - Doetinchem 1176
19Bennie HiddinkDZW - Warnsveld 1276
22Jos RaveDSV - Sinderen 1475
22Tom MolenaarBDV - Brummen 1475
24Michiel BibbeDUO - Doetinchem 1274
24Jaap de VriesDUO - Doetinchem 1374
24Augustin SaouadogoWDV - Winterswijk 2474
24Gera HolDES - Lunteren 1474
28Dinand StegemanDEZ - Laren 1373

Topscorer (Tweede klasse)

PlNaamTeamBordAWPt
1Gerard DimmendaalDEZ - Laren 2277
1Johan LammersDSV - Sinderen 2377
1Hennie BrugginkDSV - Sinderen 2477
4Karsten KonnigerDEZ - Laren 2476
5Johan BrugginkDSV - Sinderen 2275
6Jan SeinhorstDSV - Sinderen 2174
6Sarah HanhartDEZ - Laren 2374
8Herman BeuzelDEZ - Laren 2173
9Ton OrriënsDSV - Sinderen 3172
9Marco ten BrakeDSV - Sinderen 3472
11Wim HebbinkDSV - Sinderen 3271
11Bert VeldhuisDSV - Sinderen 3371


Foto's


/