Persoonlijk Sneldamkampioenschap van Gelderland 2009
Categorie A
Stand
Pl
Naam
Plaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
AW
+
=
-
Pt
WP
SB
1
Jeroen van der Akker
Amsterdam
1
2
1
1
2
0
1
2
.
.
.
.
2
.
.
2
.
2
.
11
6
4
1
16
130
181
2
Jochem Zweerink
Tilburg
1
0
1
1
1
2
2
2
.
2
.
.
1
2
.
.
.
.
.
11
5
5
1
15
136
176
3
Arjen Timmer
Lunteren
0
2
1
0
1
2
1
2
2
.
2
.
.
.
.
.
.
.
2
11
6
3
2
15
134
169
4
Bert Woolschot
Zelhem
1
1
1
2
1
1
.
.
1
.
1
2
.
2
.
.
1
.
.
11
3
8
0
14
133
166
5
Marcel Knipper
Aalten
1
1
2
0
.
.
2
.
.
0
2
2
1
.
.
2
1
.
.
11
5
4
2
14
128
158
6
Wouter Ludwig
Tilburg
0
1
1
1
.
2
.
0
2
.
.
2
0
.
2
.
2
.
.
11
5
3
3
13
130
144
7
Arjen de Mooij
Veghel
2
0
0
1
.
0
1
2
.
.
0
.
.
2
.
2
.
.
2
11
5
2
4
12
129
126
8
Henk Ruesink
Houten
1
0
1
.
0
.
1
0
.
.
2
.
2
.
2
1
2
.
.
11
4
4
3
12
127
123
9
Edgar Hartman
Oosterhout
0
0
0
.
.
2
0
2
0
1
.
2
2
2
.
.
.
.
.
11
5
1
5
11
133
117
10
Erwin van Hierden
Nijkerk
.
.
0
1
.
0
.
.
2
0
2
0
.
1
1
.
.
2
2
11
4
3
4
11
115
100
11
Aldert van Eck
Lunteren
.
0
.
.
2
.
.
.
1
2
0
.
0
2
0
1
.
1
2
11
4
3
4
11
109
106
12
Sander Spaans
Lent
.
.
0
1
0
.
2
0
.
0
2
.
.
0
2
.
1
2
.
11
4
2
5
10
122
100
13
Han Seinhorst
Heelweg
.
.
.
0
0
0
.
.
0
2
.
.
1
.
1
2
1
1
2
11
3
4
4
10
110
83
14
Pieter van Splunter
Zutphen
0
1
.
.
1
2
.
0
0
.
2
.
1
.
.
.
1
1
0
11
2
5
4
9
123
102
15
Henk Kleinrensink
Wageningen
.
0
.
0
.
.
0
.
0
1
0
2
.
.
2
0
.
2
2
11
4
1
6
9
114
75
16
Thijs Gerritsen
Bemmel
.
.
.
.
.
0
.
0
.
1
2
0
1
.
0
1
2
2
0
11
3
3
5
9
105
81
17
Arie Janssen van Doorn
Wageningen
0
.
.
.
0
.
0
1
.
.
1
.
0
.
2
1
1
2
0
11
2
4
5
8
114
72
18
Mario Daamen
Gendringen
.
.
.
1
1
0
.
0
.
.
.
1
1
1
.
0
1
0
2
11
1
6
4
8
112
77
19
Jo Weijman
Huissen
0
.
.
.
.
.
.
.
.
0
1
0
1
1
0
0
0
2
2
11
2
3
6
7
107
58
20
Kees de Jong
Harderwijk
.
.
0
.
.
.
0
.
.
0
0
.
0
2
0
2
2
0
0
11
3
0
8
6
109
52
De eerste 4 spelers naar het NK
Uitslagen
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
1
Jochem Zweerink
Bert Woolschot
1 - 1
1
Jeroen van der Akker
Marcel Knipper
1 - 1
1
Edgar Hartman
Wouter Ludwig
2 - 0
1
Erwin van Hierden
Aldert van Eck
0 - 2
1
Arjen Timmer
Kees de Jong
2 - 0
1
Arie Janssen van Doorn
Henk Kleinrensink
2 - 0
1
Han Seinhorst
Mario Daamen
1 - 1
1
Arjen de Mooij
Sander Spaans
0 - 2
1
Pieter van Splunter
Jo Weijman
1 - 1
1
Henk Ruesink
Thijs Gerritsen
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
2
Aldert van Eck
Edgar Hartman
1 - 1
2
Sander Spaans
Arjen Timmer
0 - 2
2
Arie Janssen van Doorn
Henk Ruesink
1 - 1
2
Marcel Knipper
Jochem Zweerink
1 - 1
2
Bert Woolschot
Jeroen van der Akker
1 - 1
2
Jo Weijman
Han Seinhorst
1 - 1
2
Mario Daamen
Pieter van Splunter
1 - 1
2
Wouter Ludwig
Erwin van Hierden
2 - 0
2
Kees de Jong
Arjen de Mooij
0 - 2
2
Henk Kleinrensink
Thijs Gerritsen
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
3
Arjen Timmer
Henk Ruesink
1 - 1
3
Arjen de Mooij
Edgar Hartman
2 - 0
3
Aldert van Eck
Arie Janssen van Doorn
1 - 1
3
Thijs Gerritsen
Sander Spaans
0 - 2
3
Jochem Zweerink
Henk Kleinrensink
2 - 0
3
Wouter Ludwig
Bert Woolschot
1 - 1
3
Jeroen van der Akker
Jo Weijman
2 - 0
3
Mario Daamen
Marcel Knipper
1 - 1
3
Pieter van Splunter
Han Seinhorst
1 - 1
3
Erwin van Hierden
Kees de Jong
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
4
Arjen de Mooij
Arjen Timmer
0 - 2
4
Arie Janssen van Doorn
Jeroen van der Akker
0 - 2
4
Jochem Zweerink
Aldert van Eck
2 - 0
4
Henk Ruesink
Sander Spaans
2 - 0
4
Bert Woolschot
Erwin van Hierden
1 - 1
4
Marcel Knipper
Pieter van Splunter
1 - 1
4
Han Seinhorst
Edgar Hartman
0 - 2
4
Mario Daamen
Wouter Ludwig
0 - 2
4
Jo Weijman
Henk Kleinrensink
0 - 2
4
Kees de Jong
Thijs Gerritsen
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
5
Arjen Timmer
Jeroen van der Akker
0 - 2
5
Henk Ruesink
Jochem Zweerink
0 - 2
5
Edgar Hartman
Henk Kleinrensink
2 - 0
5
Wouter Ludwig
Pieter van Splunter
0 - 2
5
Sander Spaans
Bert Woolschot
1 - 1
5
Arjen de Mooij
Arie Janssen van Doorn
2 - 0
5
Aldert van Eck
Marcel Knipper
2 - 0
5
Kees de Jong
Mario Daamen
0 - 2
5
Erwin van Hierden
Han Seinhorst
0 - 2
5
Thijs Gerritsen
Jo Weijman
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
6
Jeroen van der Akker
Jochem Zweerink
1 - 1
6
Edgar Hartman
Arjen Timmer
0 - 2
6
Pieter van Splunter
Aldert van Eck
2 - 0
6
Henk Ruesink
Arjen de Mooij
1 - 1
6
Henk Kleinrensink
Bert Woolschot
0 - 2
6
Han Seinhorst
Wouter Ludwig
0 - 2
6
Sander Spaans
Mario Daamen
1 - 1
6
Marcel Knipper
Arie Janssen van Doorn
2 - 0
6
Thijs Gerritsen
Erwin van Hierden
1 - 1
6
Jo Weijman
Kees de Jong
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
7
Arjen Timmer
Jochem Zweerink
2 - 0
7
Pieter van Splunter
Jeroen van der Akker
0 - 2
7
Bert Woolschot
Mario Daamen
1 - 1
7
Edgar Hartman
Henk Ruesink
2 - 0
7
Wouter Ludwig
Arjen de Mooij
2 - 0
7
Marcel Knipper
Han Seinhorst
2 - 0
7
Aldert van Eck
Sander Spaans
0 - 2
7
Arie Janssen van Doorn
Thijs Gerritsen
1 - 1
7
Henk Kleinrensink
Kees de Jong
2 - 0
7
Erwin van Hierden
Jo Weijman
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
8
Jeroen van der Akker
Edgar Hartman
2 - 0
8
Wouter Ludwig
Arjen Timmer
1 - 1
8
Jochem Zweerink
Pieter van Splunter
1 - 1
8
Bert Woolschot
Arjen de Mooij
1 - 1
8
Sander Spaans
Marcel Knipper
0 - 2
8
Mario Daamen
Henk Ruesink
0 - 2
8
Thijs Gerritsen
Aldert van Eck
2 - 0
8
Henk Kleinrensink
Erwin van Hierden
1 - 1
8
Kees de Jong
Han Seinhorst
0 - 2
8
Jo Weijman
Arie Janssen van Doorn
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
9
Jeroen van der Akker
Wouter Ludwig
2 - 0
9
Marcel Knipper
Arjen Timmer
2 - 0
9
Edgar Hartman
Jochem Zweerink
0 - 2
9
Han Seinhorst
Bert Woolschot
0 - 2
9
Pieter van Splunter
Henk Ruesink
0 - 2
9
Erwin van Hierden
Sander Spaans
2 - 0
9
Arjen de Mooij
Henk Kleinrensink
2 - 0
9
Mario Daamen
Thijs Gerritsen
0 - 2
9
Arie Janssen van Doorn
Kees de Jong
0 - 2
9
Aldert van Eck
Jo Weijman
1 - 1
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
10
Henk Ruesink
Jeroen van der Akker
1 - 1
10
Jochem Zweerink
Arjen de Mooij
2 - 0
10
Arjen Timmer
Erwin van Hierden
2 - 0
10
Bert Woolschot
Marcel Knipper
2 - 0
10
Thijs Gerritsen
Wouter Ludwig
0 - 2
10
Pieter van Splunter
Edgar Hartman
0 - 2
10
Sander Spaans
Henk Kleinrensink
0 - 2
10
Jo Weijman
Mario Daamen
2 - 0
10
Kees de Jong
Aldert van Eck
0 - 2
10
Han Seinhorst
Arie Janssen van Doorn
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
11
Arjen de Mooij
Jeroen van der Akker
2 - 0
11
Wouter Ludwig
Jochem Zweerink
1 - 1
11
Bert Woolschot
Arjen Timmer
1 - 1
11
Marcel Knipper
Henk Ruesink
2 - 0
11
Erwin van Hierden
Edgar Hartman
2 - 0
11
Kees de Jong
Pieter van Splunter
2 - 0
11
Henk Kleinrensink
Aldert van Eck
0 - 2
11
Thijs Gerritsen
Han Seinhorst
1 - 1
11
Jo Weijman
Sander Spaans
0 - 2
11
Arie Janssen van Doorn
Mario Daamen
1 - 1
Categorie B
Stand
Pl
Naam
Plaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
6
AW
+
=
-
Pt
1
Danny Dix
Almelo
1
2
2
1
2
1
2
1
2
2
2
2
2
2
1
15
10
5
0
25
2
Henri van Hierden
Nijkerk
1
0
1
1
2
1
1
1
2
2
2
2
2
2
2
15
8
6
1
22
3
Gerold Kosman
Elst
0
2
1
2
1
1
1
0
0
2
2
2
2
2
2
15
8
4
3
20
4
Wim Lammers
Ede
0
1
1
0
1
2
0
2
2
2
0
2
2
2
2
15
8
3
4
19
5
Jozef Linssen
Wageningen
1
1
0
2
2
2
0
2
1
0
2
0
1
2
2
15
7
4
4
18
6
Henk Hoksbergen
Heteren
0
0
1
1
0
1
2
2
2
2
2
1
1
2
1
15
6
6
3
18
7
Ingrid de Kok
Bennekom
1
1
1
0
0
1
0
1
2
1
2
2
1
2
2
15
5
7
3
17
8
Jan Jacobs
Nieuwegein
0
1
1
2
2
0
2
0
1
1
2
2
0
2
0
15
6
4
5
16
9
Henk Timmer
Putten
1
1
2
0
0
0
1
2
1
0
0
2
0
2
2
15
5
4
6
14
10
Gert Wisselink
Heelweg
0
0
2
0
1
0
0
1
1
1
1
2
2
0
2
15
4
5
6
13
11
Tonny Roeterdink
Laren
0
0
0
0
2
0
1
1
2
1
0
0
1
2
2
15
4
4
7
12
12
Johan Beltman
Lochem
0
0
0
2
0
0
0
0
2
1
2
1
2
0
1
15
4
3
8
11
13
Gerrit Klompenhouwer
Winterswijk
0
0
0
0
2
1
0
0
0
0
2
1
2
0
2
15
4
2
9
10
14
Jaap van Hierden sr.
Nijkerk
0
0
0
0
1
1
1
2
2
0
1
0
0
1
0
15
2
5
8
9
15
Erik Oonk
Winterswijk
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
2
2
1
1
15
3
2
10
8
16
Gert van Voorthuizen
Barneveld
1
0
0
0
0
1
0
2
0
0
0
1
0
2
1
15
2
4
9
8
De eerste 4 spelers naar het NK.
Uitslagen
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
1
Henk Timmer
Gert van Voorthuizen
2 - 0
1
Wim Lammers
Ingrid de Kok
2 - 0
1
Erik Oonk
Gert Wisselink
2 - 0
1
Henri van Hierden
Henk Hoksbergen
2 - 0
1
Gerold Kosman
Johan Beltman
2 - 0
1
Jozef Linssen
Tonny Roeterdink
0 - 2
1
Jan Jacobs
Gerrit Klompenhouwer
2 - 0
1
Jaap van Hierden sr.
Danny Dix
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
2
Henk Timmer
Wim Lammers
0 - 2
2
Gerrit Klompenhouwer
Jaap van Hierden sr.
2 - 0
2
Tonny Roeterdink
Jan Jacobs
1 - 1
2
Johan Beltman
Jozef Linssen
0 - 2
2
Henk Hoksbergen
Gerold Kosman
1 - 1
2
Gert Wisselink
Henri van Hierden
0 - 2
2
Ingrid de Kok
Erik Oonk
2 - 0
2
Gert van Voorthuizen
Danny Dix
1 - 1
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
3
Wim Lammers
Gert van Voorthuizen
2 - 0
3
Erik Oonk
Henk Timmer
0 - 2
3
Henri van Hierden
Ingrid de Kok
1 - 1
3
Gerold Kosman
Gert Wisselink
0 - 2
3
Jozef Linssen
Henk Hoksbergen
2 - 0
3
Jan Jacobs
Johan Beltman
2 - 0
3
Jaap van Hierden sr.
Tonny Roeterdink
1 - 1
3
Danny Dix
Gerrit Klompenhouwer
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
4
Henk Timmer
Henri van Hierden
1 - 1
4
Wim Lammers
Erik Oonk
2 - 0
4
Tonny Roeterdink
Danny Dix
0 - 2
4
Johan Beltman
Jaap van Hierden sr.
2 - 0
4
Henk Hoksbergen
Jan Jacobs
2 - 0
4
Gert Wisselink
Jozef Linssen
1 - 1
4
Ingrid de Kok
Gerold Kosman
1 - 1
4
Gert van Voorthuizen
Gerrit Klompenhouwer
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
5
Erik Oonk
Gert van Voorthuizen
1 - 1
5
Henri van Hierden
Wim Lammers
1 - 1
5
Gerold Kosman
Henk Timmer
0 - 2
5
Jozef Linssen
Ingrid de Kok
2 - 0
5
Jan Jacobs
Gert Wisselink
1 - 1
5
Jaap van Hierden sr.
Henk Hoksbergen
1 - 1
5
Danny Dix
Johan Beltman
2 - 0
5
Gerrit Klompenhouwer
Tonny Roeterdink
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
6
Henk Timmer
Jozef Linssen
0 - 2
6
Wim Lammers
Gerold Kosman
1 - 1
6
Erik Oonk
Henri van Hierden
0 - 2
6
Johan Beltman
Gerrit Klompenhouwer
1 - 1
6
Henk Hoksbergen
Danny Dix
0 - 2
6
Gert Wisselink
Jaap van Hierden sr.
2 - 0
6
Ingrid de Kok
Jan Jacobs
0 - 2
6
Gert van Voorthuizen
Tonny Roeterdink
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
7
Henri van Hierden
Gert van Voorthuizen
2 - 0
7
Gerold Kosman
Erik Oonk
2 - 0
7
Jozef Linssen
Wim Lammers
2 - 0
7
Jan Jacobs
Henk Timmer
0 - 2
7
Jaap van Hierden sr.
Ingrid de Kok
1 - 1
7
Danny Dix
Gert Wisselink
2 - 0
7
Gerrit Klompenhouwer
Henk Hoksbergen
1 - 1
7
Tonny Roeterdink
Johan Beltman
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
8
Henk Timmer
Jaap van Hierden sr.
0 - 2
8
Wim Lammers
Jan Jacobs
0 - 2
8
Erik Oonk
Jozef Linssen
0 - 2
8
Henri van Hierden
Gerold Kosman
0 - 2
8
Henk Hoksbergen
Tonny Roeterdink
2 - 0
8
Gert Wisselink
Gerrit Klompenhouwer
2 - 0
8
Ingrid de Kok
Danny Dix
1 - 1
8
Gert van Voorthuizen
Johan Beltman
1 - 1
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
9
Gerold Kosman
Gert van Voorthuizen
2 - 0
9
Jozef Linssen
Henri van Hierden
1 - 1
9
Jan Jacobs
Erik Oonk
2 - 0
9
Jaap van Hierden sr.
Wim Lammers
0 - 2
9
Danny Dix
Henk Timmer
1 - 1
9
Gerrit Klompenhouwer
Ingrid de Kok
0 - 2
9
Tonny Roeterdink
Gert Wisselink
1 - 1
9
Johan Beltman
Henk Hoksbergen
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
10
Henk Timmer
Gerrit Klompenhouwer
2 - 0
10
Wim Lammers
Danny Dix
0 - 2
10
Erik Oonk
Jaap van Hierden sr.
1 - 1
10
Henri van Hierden
Jan Jacobs
1 - 1
10
Gerold Kosman
Jozef Linssen
2 - 0
10
Gert Wisselink
Johan Beltman
1 - 1
10
Ingrid de Kok
Tonny Roeterdink
1 - 1
10
Gert van Voorthuizen
Henk Hoksbergen
1 - 1
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
11
Jozef Linssen
Gert van Voorthuizen
2 - 0
11
Jan Jacobs
Gerold Kosman
1 - 1
11
Jaap van Hierden sr.
Henri van Hierden
0 - 2
11
Danny Dix
Erik Oonk
2 - 0
11
Gerrit Klompenhouwer
Wim Lammers
0 - 2
11
Tonny Roeterdink
Henk Timmer
2 - 0
11
Johan Beltman
Ingrid de Kok
0 - 2
11
Henk Hoksbergen
Gert Wisselink
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
12
Henk Timmer
Johan Beltman
0 - 2
12
Wim Lammers
Tonny Roeterdink
2 - 0
12
Erik Oonk
Gerrit Klompenhouwer
2 - 0
12
Henri van Hierden
Danny Dix
1 - 1
12
Gerold Kosman
Jaap van Hierden sr.
2 - 0
12
Jozef Linssen
Jan Jacobs
0 - 2
12
Ingrid de Kok
Henk Hoksbergen
1 - 1
12
Gert van Voorthuizen
Gert Wisselink
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
13
Jan Jacobs
Gert van Voorthuizen
0 - 2
13
Jaap van Hierden sr.
Jozef Linssen
1 - 1
13
Danny Dix
Gerold Kosman
2 - 0
13
Gerrit Klompenhouwer
Henri van Hierden
0 - 2
13
Tonny Roeterdink
Erik Oonk
2 - 0
13
Johan Beltman
Wim Lammers
2 - 0
13
Henk Hoksbergen
Henk Timmer
2 - 0
13
Gert Wisselink
Ingrid de Kok
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
14
Henk Timmer
Gert Wisselink
1 - 1
14
Wim Lammers
Henk Hoksbergen
1 - 1
14
Erik Oonk
Johan Beltman
2 - 0
14
Henri van Hierden
Tonny Roeterdink
2 - 0
14
Gerold Kosman
Gerrit Klompenhouwer
2 - 0
14
Jozef Linssen
Danny Dix
1 - 1
14
Jan Jacobs
Jaap van Hierden sr.
0 - 2
14
Gert van Voorthuizen
Ingrid de Kok
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
15
Jaap van Hierden sr.
Gert van Voorthuizen
0 - 2
15
Danny Dix
Jan Jacobs
2 - 0
15
Gerrit Klompenhouwer
Jozef Linssen
2 - 0
15
Tonny Roeterdink
Gerold Kosman
0 - 2
15
Johan Beltman
Henri van Hierden
0 - 2
15
Henk Hoksbergen
Erik Oonk
2 - 0
15
Gert Wisselink
Wim Lammers
0 - 2
15
Ingrid de Kok
Henk Timmer
1 - 1
Categorie C en Categorie D
Stand
Pl
Naam
Plaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
AW
+
=
-
Pt
1
Wim Zandbergen
Nijkerk
0
1
2
1
2
2
2
1
0
1
2
2
2
2
2
15
9
4
2
22
2
Bernard Renting
Gendringen
2
2
1
2
2
1
0
1
1
1
2
2
1
2
2
15
8
6
1
22
3
Berrian Lammers
Ede
1
0
2
0
2
0
2
2
2
2
2
2
0
2
2
15
10
1
4
21
4
Clemens Keurentjes
's-Heerenberg
0
1
0
0
2
1
2
2
2
2
2
2
2
1
2
15
9
3
3
21
5
Alie van de Ruitenbeek
Voorthuizen
1
0
2
2
1
0
1
2
1
1
2
2
2
2
2
15
8
5
2
21
6
Dinand Stegeman
Laren
0
0
0
0
1
1
1
2
2
2
2
2
2
2
2
15
8
3
4
19
7
Gerrit Roeterdink
Laren
0
1
2
1
2
1
0
2
0
2
0
2
2
2
1
15
7
4
4
18
8
Gerard Dimmendaal
Laren
0
2
0
0
1
1
2
2
2
2
1
0
1
1
0
15
5
5
5
15
9
Michel Hendriksen
Ede
1
1
0
0
0
0
0
0
1
1
2
2
2
2
2
15
5
4
6
14
10
Martijn Even
Sinderen
2
1
0
0
1
0
2
0
1
1
2
0
2
1
1
15
4
6
5
14
11
Gerrit Stegeman
Laren
1
1
0
0
1
0
0
0
1
1
1
1
2
2
2
15
3
7
5
13
12
Gerco Brummelman
Zutphen
0
0
0
0
0
0
2
1
0
0
1
2
2
2
2
15
5
2
8
12
13
Gerrit Maalderink
Harfsen
0
0
0
0
0
0
0
2
0
2
1
0
0
2
2
15
4
1
10
9
14
Henk Liebrand
Ulft
0
1
2
0
0
0
0
1
0
0
0
0
2
0
2
15
3
2
10
8
15
Berend Jan Schoneveld
Almen
0
0
0
1
0
0
0
1
0
1
0
0
0
2
2
15
2
3
10
7
16
Willem Hebbink
Halle
0
0
0
0
0
0
1
2
0
1
0
0
0
0
0
15
1
2
12
4
Uitslagen
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
1
Berrian Lammers
Gerrit Maalderink
2 - 0
1
Wim Zandbergen
Henk Liebrand
2 - 0
1
Gerard Dimmendaal
Gerrit Stegeman
2 - 0
1
Dinand Stegeman
Willem Hebbink
2 - 0
1
Michel Hendriksen
Berend Jan Schoneveld
2 - 0
1
Clemens Keurentjes
Gerco Brummelman
2 - 0
1
Bernard Renting
Gerrit Roeterdink
1 - 1
1
Alie van de Ruitenbeek
Martijn Even
1 - 1
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
2
Berrian Lammers
Wim Zandbergen
1 - 1
2
Gerrit Roeterdink
Alie van de Ruitenbeek
2 - 0
2
Gerco Brummelman
Bernard Renting
0 - 2
2
Berend Jan Schoneveld
Clemens Keurentjes
1 - 1
2
Willem Hebbink
Michel Hendriksen
0 - 2
2
Gerrit Stegeman
Dinand Stegeman
0 - 2
2
Henk Liebrand
Gerard Dimmendaal
1 - 1
2
Gerrit Maalderink
Martijn Even
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
3
Wim Zandbergen
Gerrit Maalderink
2 - 0
3
Gerard Dimmendaal
Berrian Lammers
0 - 2
3
Dinand Stegeman
Henk Liebrand
2 - 0
3
Michel Hendriksen
Gerrit Stegeman
1 - 1
3
Clemens Keurentjes
Willem Hebbink
2 - 0
3
Bernard Renting
Berend Jan Schoneveld
2 - 0
3
Alie van de Ruitenbeek
Gerco Brummelman
2 - 0
3
Martijn Even
Gerrit Roeterdink
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
4
Berrian Lammers
Dinand Stegeman
2 - 0
4
Wim Zandbergen
Gerard Dimmendaal
2 - 0
4
Gerco Brummelman
Martijn Even
0 - 2
4
Berend Jan Schoneveld
Alie van de Ruitenbeek
0 - 2
4
Willem Hebbink
Bernard Renting
0 - 2
4
Gerrit Stegeman
Clemens Keurentjes
0 - 2
4
Henk Liebrand
Michel Hendriksen
0 - 2
4
Gerrit Maalderink
Gerrit Roeterdink
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
5
Gerard Dimmendaal
Gerrit Maalderink
0 - 2
5
Dinand Stegeman
Wim Zandbergen
0 - 2
5
Michel Hendriksen
Berrian Lammers
0 - 2
5
Clemens Keurentjes
Henk Liebrand
2 - 0
5
Bernard Renting
Gerrit Stegeman
1 - 1
5
Alie van de Ruitenbeek
Willem Hebbink
2 - 0
5
Martijn Even
Berend Jan Schoneveld
1 - 1
5
Gerrit Roeterdink
Gerco Brummelman
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
6
Berrian Lammers
Clemens Keurentjes
2 - 0
6
Wim Zandbergen
Michel Hendriksen
1 - 1
6
Gerard Dimmendaal
Dinand Stegeman
1 - 1
6
Berend Jan Schoneveld
Gerrit Roeterdink
0 - 2
6
Willem Hebbink
Martijn Even
1 - 1
6
Gerrit Stegeman
Alie van de Ruitenbeek
1 - 1
6
Henk Liebrand
Bernard Renting
1 - 1
6
Gerrit Maalderink
Gerco Brummelman
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
7
Dinand Stegeman
Gerrit Maalderink
2 - 0
7
Michel Hendriksen
Gerard Dimmendaal
0 - 2
7
Clemens Keurentjes
Wim Zandbergen
0 - 2
7
Bernard Renting
Berrian Lammers
2 - 0
7
Alie van de Ruitenbeek
Henk Liebrand
2 - 0
7
Martijn Even
Gerrit Stegeman
1 - 1
7
Gerrit Roeterdink
Willem Hebbink
1 - 1
7
Gerco Brummelman
Berend Jan Schoneveld
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
8
Berrian Lammers
Alie van de Ruitenbeek
0 - 2
8
Wim Zandbergen
Bernard Renting
0 - 2
8
Gerard Dimmendaal
Clemens Keurentjes
0 - 2
8
Dinand Stegeman
Michel Hendriksen
2 - 0
8
Willem Hebbink
Gerco Brummelman
0 - 2
8
Gerrit Stegeman
Gerrit Roeterdink
0 - 2
8
Henk Liebrand
Martijn Even
0 - 2
8
Gerrit Maalderink
Berend Jan Schoneveld
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
9
Michel Hendriksen
Gerrit Maalderink
2 - 0
9
Clemens Keurentjes
Dinand Stegeman
2 - 0
9
Bernard Renting
Gerard Dimmendaal
0 - 2
9
Alie van de Ruitenbeek
Wim Zandbergen
1 - 1
9
Martijn Even
Berrian Lammers
0 - 2
9
Gerrit Roeterdink
Henk Liebrand
2 - 0
9
Gerco Brummelman
Gerrit Stegeman
1 - 1
9
Berend Jan Schoneveld
Willem Hebbink
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
10
Berrian Lammers
Gerrit Roeterdink
0 - 2
10
Wim Zandbergen
Martijn Even
0 - 2
10
Gerard Dimmendaal
Alie van de Ruitenbeek
1 - 1
10
Dinand Stegeman
Bernard Renting
0 - 2
10
Michel Hendriksen
Clemens Keurentjes
0 - 2
10
Gerrit Stegeman
Berend Jan Schoneveld
2 - 0
10
Henk Liebrand
Gerco Brummelman
0 - 2
10
Gerrit Maalderink
Willem Hebbink
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
11
Clemens Keurentjes
Gerrit Maalderink
2 - 0
11
Bernard Renting
Michel Hendriksen
1 - 1
11
Alie van de Ruitenbeek
Dinand Stegeman
1 - 1
11
Martijn Even
Gerard Dimmendaal
0 - 2
11
Gerrit Roeterdink
Wim Zandbergen
0 - 2
11
Gerco Brummelman
Berrian Lammers
0 - 2
11
Berend Jan Schoneveld
Henk Liebrand
2 - 0
11
Willem Hebbink
Gerrit Stegeman
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
12
Berrian Lammers
Berend Jan Schoneveld
2 - 0
12
Wim Zandbergen
Gerco Brummelman
2 - 0
12
Gerard Dimmendaal
Gerrit Roeterdink
2 - 0
12
Dinand Stegeman
Martijn Even
2 - 0
12
Michel Hendriksen
Alie van de Ruitenbeek
0 - 2
12
Clemens Keurentjes
Bernard Renting
1 - 1
12
Henk Liebrand
Willem Hebbink
2 - 0
12
Gerrit Maalderink
Gerrit Stegeman
1 - 1
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
13
Bernard Renting
Gerrit Maalderink
2 - 0
13
Alie van de Ruitenbeek
Clemens Keurentjes
2 - 0
13
Martijn Even
Michel Hendriksen
1 - 1
13
Gerrit Roeterdink
Dinand Stegeman
1 - 1
13
Gerco Brummelman
Gerard Dimmendaal
1 - 1
13
Berend Jan Schoneveld
Wim Zandbergen
0 - 2
13
Willem Hebbink
Berrian Lammers
0 - 2
13
Gerrit Stegeman
Henk Liebrand
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
14
Berrian Lammers
Gerrit Stegeman
2 - 0
14
Wim Zandbergen
Willem Hebbink
2 - 0
14
Gerard Dimmendaal
Berend Jan Schoneveld
1 - 1
14
Dinand Stegeman
Gerco Brummelman
2 - 0
14
Michel Hendriksen
Gerrit Roeterdink
0 - 2
14
Clemens Keurentjes
Martijn Even
2 - 0
14
Bernard Renting
Alie van de Ruitenbeek
2 - 0
14
Gerrit Maalderink
Henk Liebrand
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
15
Alie van de Ruitenbeek
Gerrit Maalderink
2 - 0
15
Martijn Even
Bernard Renting
1 - 1
15
Gerrit Roeterdink
Clemens Keurentjes
1 - 1
15
Gerco Brummelman
Michel Hendriksen
0 - 2
15
Berend Jan Schoneveld
Dinand Stegeman
0 - 2
15
Willem Hebbink
Gerard Dimmendaal
2 - 0
15
Gerrit Stegeman
Wim Zandbergen
1 - 1
15
Henk Liebrand
Berrian Lammers
2 - 0
Ranglijst Categorie C
Pl
Naam
Plaats
AW
+
=
-
Pt
1
Bernard Renting
Gendringen
15
8
6
1
22
2
Wim Zandbergen
Nijkerk
15
9
4
2
22
3
Clemens Keurentjes
's-Heerenberg
15
9
3
3
21
4
Berrian Lammers
Ede
15
10
1
4
21
5
Alie van de Ruitenbeek
Voorthuizen
15
8
5
2
21
6
Dinand Stegeman
Laren
15
8
3
4
19
7
Gerrit Roeterdink
Laren
15
7
4
4
18
8
Gerard Dimmendaal
Laren
15
5
5
5
15
9
Michel Hendriksen
Ede
15
5
4
6
14
10
Martijn Even
Sinderen
15
4
6
5
14
11
Gerco Brummelman
Zutphen
15
5
2
8
12
12
Berend Jan Schoneveld
Almen
15
2
3
10
7
De eerste 5 spelers naar het NK. Alie van de Ruitenbeek ziet af van deelname aan het NK.
Barrage plaats 1 en 2:
Wim Zandbergen – Bernard Renting 0-2
Bernard Renting – Wim Zandbergen 2-0
Barrage plaats 3, 4 en 5:
Berrian Lammers – Clemens Keurentjes 0-2
Clemens Keurentjes – Alie van de Ruitenbeek 1-1
Alie van de Ruitenbeek – Berrian Lammers 0-2
Ranglijst Categorie D
Pl
Naam
Plaats
AW
+
=
-
Pt
1
Gerrit Stegeman
Laren
15
3
7
5
13
2
Gerrit Maalderink
Harfsen
15
4
1
10
9
3
Henk Liebrand
Ulft
15
3
2
10
8
4
Willem Hebbink
Halle
15
1
2
12
4
Geen NK in Categorie D.
Junioren en Vrouwen
Stand
Pl
Naam
Plaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
AW
+
=
-
Pt
1
Matthias de Kruijf
Barneveld
2
0
0
1
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
15
12
1
2
25
2
Niek Smeitink
Doetinchem
0
2
1
1
2
1
1
2
2
2
2
2
2
2
2
15
10
4
1
24
3
Harmjan Lammers
Ede
2
0
2
1
1
1
1
2
2
2
2
2
2
2
2
15
10
4
1
24
4
Jesse van Beek
Wageningen
2
1
0
1
1
2
1
2
2
2
2
2
2
2
2
15
10
4
1
24
5
Dirk Joosten
Gendt
1
1
1
1
1
2
1
1
2
2
2
2
2
2
2
15
8
7
0
23
6
Sjoerd ten Brinke
Culemborg
0
0
1
1
1
2
2
1
1
2
2
2
2
2
2
15
8
5
2
21
7
Erik ten Hagen
Winterswijk
0
1
1
0
0
0
2
1
2
2
2
2
0
2
2
15
7
3
5
17
8
Willem Stunnenberg
Bennekom
0
1
1
1
1
0
0
1
1
1
2
2
2
2
2
15
5
7
3
17
9
Brenda van Voorthuizen
Barneveld
0
0
0
0
1
1
1
1
0
1
2
2
2
2
2
15
5
5
5
15
10
Ester van Muijen
Wageningen
0
0
0
0
0
1
0
1
2
0
2
2
2
2
2
15
6
2
7
14
11
Astrid van der Stelt
Renkum
0
0
0
0
0
0
0
1
1
2
0
1
2
2
2
15
4
3
8
11
12
Jelte van Lokhorst
Nijkerk
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
2
2
1
2
15
4
1
10
9
13
Francis Huijsen
Harderwijk
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
2
2
2
15
3
1
11
7
14
Tom Westhof
Brummen
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
1
2
15
2
1
12
5
15
Wim Franken
Voorthuizen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
1
2
15
1
2
12
4
16
Dummy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
15
0
0
15
0
Uitslagen
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
1
Vrij
Francis Huijsen
0 - 2
1
Niek Smeitink
Brenda van Voorthuizen
2 - 0
1
Matthias de Kruijf
Astrid van der Stelt
2 - 0
1
Erik ten Hagen
Sjoerd ten Brinke
0 - 2
1
Jesse van Beek
Willem Stunnenberg
1 - 1
1
Jelte van Lokhorst
Ester van Muijen
0 - 2
1
Harmjan Lammers
Dirk Joosten
1 - 1
1
Wim Franken
Tom Westhof
1 - 1
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
2
Vrij
Niek Smeitink
0 - 2
2
Dirk Joosten
Wim Franken
2 - 0
2
Ester van Muijen
Harmjan Lammers
0 - 2
2
Willem Stunnenberg
Jelte van Lokhorst
2 - 0
2
Sjoerd ten Brinke
Jesse van Beek
1 - 1
2
Astrid van der Stelt
Erik ten Hagen
0 - 2
2
Brenda van Voorthuizen
Matthias de Kruijf
0 - 2
2
Francis Huijsen
Tom Westhof
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
3
Niek Smeitink
Francis Huijsen
2 - 0
3
Matthias de Kruijf
Vrij
2 - 0
3
Erik ten Hagen
Brenda van Voorthuizen
1 - 1
3
Jesse van Beek
Astrid van der Stelt
2 - 0
3
Jelte van Lokhorst
Sjoerd ten Brinke
0 - 2
3
Harmjan Lammers
Willem Stunnenberg
1 - 1
3
Wim Franken
Ester van Muijen
0 - 2
3
Tom Westhof
Dirk Joosten
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
4
Vrij
Erik ten Hagen
0 - 2
4
Niek Smeitink
Matthias de Kruijf
0 - 2
4
Ester van Muijen
Tom Westhof
2 - 0
4
Willem Stunnenberg
Wim Franken
2 - 0
4
Sjoerd ten Brinke
Harmjan Lammers
1 - 1
4
Astrid van der Stelt
Jelte van Lokhorst
0 - 2
4
Brenda van Voorthuizen
Jesse van Beek
0 - 2
4
Francis Huijsen
Dirk Joosten
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
5
Matthias de Kruijf
Francis Huijsen
2 - 0
5
Erik ten Hagen
Niek Smeitink
1 - 1
5
Jesse van Beek
Vrij
2 - 0
5
Jelte van Lokhorst
Brenda van Voorthuizen
0 - 2
5
Harmjan Lammers
Astrid van der Stelt
2 - 0
5
Wim Franken
Sjoerd ten Brinke
0 - 2
5
Tom Westhof
Willem Stunnenberg
0 - 2
5
Dirk Joosten
Ester van Muijen
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
6
Vrij
Jelte van Lokhorst
0 - 2
6
Niek Smeitink
Jesse van Beek
1 - 1
6
Matthias de Kruijf
Erik ten Hagen
2 - 0
6
Willem Stunnenberg
Dirk Joosten
1 - 1
6
Sjoerd ten Brinke
Tom Westhof
2 - 0
6
Astrid van der Stelt
Wim Franken
2 - 0
6
Brenda van Voorthuizen
Harmjan Lammers
0 - 2
6
Francis Huijsen
Ester van Muijen
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
7
Erik ten Hagen
Francis Huijsen
2 - 0
7
Jesse van Beek
Matthias de Kruijf
2 - 0
7
Jelte van Lokhorst
Niek Smeitink
0 - 2
7
Harmjan Lammers
Vrij
2 - 0
7
Wim Franken
Brenda van Voorthuizen
0 - 2
7
Tom Westhof
Astrid van der Stelt
0 - 2
7
Dirk Joosten
Sjoerd ten Brinke
1 - 1
7
Ester van Muijen
Willem Stunnenberg
1 - 1
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
8
Vrij
Wim Franken
0 - 2
8
Niek Smeitink
Harmjan Lammers
2 - 0
8
Matthias de Kruijf
Jelte van Lokhorst
2 - 0
8
Erik ten Hagen
Jesse van Beek
0 - 2
8
Sjoerd ten Brinke
Ester van Muijen
1 - 1
8
Astrid van der Stelt
Dirk Joosten
0 - 2
8
Brenda van Voorthuizen
Tom Westhof
2 - 0
8
Francis Huijsen
Willem Stunnenberg
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
9
Jesse van Beek
Francis Huijsen
2 - 0
9
Jelte van Lokhorst
Erik ten Hagen
0 - 2
9
Harmjan Lammers
Matthias de Kruijf
2 - 0
9
Wim Franken
Niek Smeitink
0 - 2
9
Tom Westhof
Vrij
2 - 0
9
Dirk Joosten
Brenda van Voorthuizen
1 - 1
9
Ester van Muijen
Astrid van der Stelt
0 - 2
9
Willem Stunnenberg
Sjoerd ten Brinke
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
10
Vrij
Dirk Joosten
0 - 2
10
Niek Smeitink
Tom Westhof
2 - 0
10
Matthias de Kruijf
Wim Franken
2 - 0
10
Erik ten Hagen
Harmjan Lammers
1 - 1
10
Jesse van Beek
Jelte van Lokhorst
2 - 0
10
Astrid van der Stelt
Willem Stunnenberg
1 - 1
10
Brenda van Voorthuizen
Ester van Muijen
0 - 2
10
Francis Huijsen
Sjoerd ten Brinke
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
11
Jelte van Lokhorst
Francis Huijsen
2 - 0
11
Harmjan Lammers
Jesse van Beek
2 - 0
11
Wim Franken
Erik ten Hagen
0 - 2
11
Tom Westhof
Matthias de Kruijf
0 - 2
11
Dirk Joosten
Niek Smeitink
1 - 1
11
Ester van Muijen
Vrij
2 - 0
11
Willem Stunnenberg
Brenda van Voorthuizen
1 - 1
11
Sjoerd ten Brinke
Astrid van der Stelt
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
12
Vrij
Willem Stunnenberg
0 - 2
12
Niek Smeitink
Ester van Muijen
2 - 0
12
Matthias de Kruijf
Dirk Joosten
1 - 1
12
Erik ten Hagen
Tom Westhof
0 - 2
12
Jesse van Beek
Wim Franken
2 - 0
12
Jelte van Lokhorst
Harmjan Lammers
0 - 2
12
Brenda van Voorthuizen
Sjoerd ten Brinke
1 - 1
12
Francis Huijsen
Astrid van der Stelt
1 - 1
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
13
Harmjan Lammers
Francis Huijsen
2 - 0
13
Wim Franken
Jelte van Lokhorst
1 - 1
13
Tom Westhof
Jesse van Beek
0 - 2
13
Dirk Joosten
Erik ten Hagen
2 - 0
13
Ester van Muijen
Matthias de Kruijf
0 - 2
13
Willem Stunnenberg
Niek Smeitink
1 - 1
13
Sjoerd ten Brinke
Vrij
2 - 0
13
Astrid van der Stelt
Brenda van Voorthuizen
1 - 1
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
14
Vrij
Astrid van der Stelt
0 - 2
14
Niek Smeitink
Sjoerd ten Brinke
2 - 0
14
Matthias de Kruijf
Willem Stunnenberg
2 - 0
14
Erik ten Hagen
Ester van Muijen
2 - 0
14
Jesse van Beek
Dirk Joosten
1 - 1
14
Jelte van Lokhorst
Tom Westhof
2 - 0
14
Harmjan Lammers
Wim Franken
2 - 0
14
Francis Huijsen
Brenda van Voorthuizen
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
15
Wim Franken
Francis Huijsen
0 - 2
15
Tom Westhof
Harmjan Lammers
0 - 2
15
Dirk Joosten
Jelte van Lokhorst
2 - 0
15
Ester van Muijen
Jesse van Beek
0 - 2
15
Willem Stunnenberg
Erik ten Hagen
0 - 2
15
Sjoerd ten Brinke
Matthias de Kruijf
0 - 2
15
Astrid van der Stelt
Niek Smeitink
0 - 2
15
Brenda van Voorthuizen
Vrij
2 - 0
Ranglijst Junioren
Pl
Naam
Plaats
AW
+
=
-
Pt
1
Matthias de Kruijf
Barneveld
15
12
1
2
25
2
Niek Smeitink
Doetinchem
15
10
4
1
24
3
Jesse van Beek
Wageningen
15
10
4
1
24
4
Harmjan Lammers
Ede
15
10
4
1
24
5
Dirk Joosten
Gendt
15
8
7
0
23
6
Sjoerd ten Brinke
Culemborg
15
8
5
2
21
7
Erik ten Hagen
Winterswijk
15
7
3
5
17
8
Willem Stunnenberg
Bennekom
15
5
7
3
17
9
Astrid van der Stelt
Renkum
15
4
3
8
11
10
Jelte van Lokhorst
Nijkerk
15
4
1
10
9
11
Tom Westhof
Brummen
15
2
1
12
5
12
Wim Franken
Voorthuizen
15
1
2
12
4
De eerste 4 spelers naar het NK.
Barrage plaats 2, 3 en 4: 1e barrage:
Niek Smeitink – Harmjan Lammers 2-0
Harmjan Lammers – Jesse van Beek 2-0
Jesse van Beek – Niek Smeitink 2-0 2e barrage
Harmjan Lammers – Niek Smeitink 1-1
Jesse van Beek – Harmjan Lammers 1-1
Nieks Smeitink – Jesse van Bek 1-1 3e barrage:
Niek Smeitink – Harmjan Lammers 2-0
Harmjan Lammers – Jesse van Beek 1-1
Jesse van Beek – Niek Smeitink 1-1
Ranglijst vrouwen
Pl
Naam
Plaats
AW
+
=
-
Pt
1
Brenda van Voorthuizen
Barneveld
15
5
5
5
15
2
Ester van Muijen
Wageningen
15
6
2
7
14
3
Francis Huijsen
Harderwijk
15
3
1
11
7
Alle spelers naar het NK.
Aspiranten
Stand
Pl
Naam
Plaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
AW
+
=
-
Pt
1
Gerben van Steenbergen
Bennekom
0
2
1
2
2
2
2
2
2
1
2
2
2
13
10
2
1
22
2
Marc den Hartog
Culemborg
2
1
1
1
1
2
2
2
2
2
2
2
2
13
9
4
0
22
3
Pepijn van den Brink
Huissen
0
1
2
2
0
2
2
2
2
2
2
2
2
13
10
1
2
21
4
Arwin Lammers
Ede
1
1
0
2
2
1
2
1
2
2
2
2
2
13
8
4
1
20
5
Henk Jongbloed
Lunteren
0
1
0
0
1
1
2
1
2
2
2
2
2
13
6
4
3
16
6
Kaspar Heijnen
Wageningen
0
1
2
0
1
0
2
2
1
0
0
2
2
13
5
3
5
13
7
Anoniem-001
Lunteren
0
0
0
1
1
2
1
0
2
1
0
2
2
13
4
4
5
12
8
Casey van Beek
Wageningen
0
0
0
0
0
0
1
2
2
2
2
0
2
13
5
1
7
11
9
Nick Hoksbergen
Heteren
0
0
0
1
1
0
2
0
0
2
1
2
2
13
4
3
6
11
10
Niek van Zoelen
Druten
0
0
0
0
0
1
0
0
2
2
1
2
2
13
4
2
7
10
11
Nico van Engelenhoven
Heteren
1
0
0
0
0
2
1
0
0
0
2
2
2
13
4
2
7
10
12
Denise van Dam
Wageningen
0
0
0
0
0
2
2
0
1
1
0
0
2
13
3
2
8
8
13
Richard Kempen
Huissen
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
2
2
13
3
0
10
6
14
Jelco Beijer
Ederveen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
13
0
0
13
0
De eerste 5 spelers naar het NK. Marc den Hartog niet naar het NK.
Uitslagen
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
1
Arwin Lammers
Jelco Beijer
2 - 0
1
Casey van Beek
Marc den Hartog
0 - 2
1
Anoniem-001
Richard Kempen
2 - 0
1
Denise van Dam
Pepijn van den Brink
0 - 2
1
Henk Jongbloed
Kaspar Heijnen
1 - 1
1
Gerben van Steenbergen
Nick Hoksbergen
2 - 0
1
Niek van Zoelen
Nico van Engelenhoven
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
2
Arwin Lammers
Casey van Beek
2 - 0
2
Nick Hoksbergen
Niek van Zoelen
0 - 2
2
Kaspar Heijnen
Gerben van Steenbergen
0 - 2
2
Pepijn van den Brink
Henk Jongbloed
2 - 0
2
Richard Kempen
Denise van Dam
2 - 0
2
Marc den Hartog
Anoniem-001
2 - 0
2
Jelco Beijer
Nico van Engelenhoven
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
3
Casey van Beek
Jelco Beijer
2 - 0
3
Anoniem-001
Arwin Lammers
1 - 1
3
Denise van Dam
Marc den Hartog
0 - 2
3
Henk Jongbloed
Richard Kempen
2 - 0
3
Gerben van Steenbergen
Pepijn van den Brink
2 - 0
3
Niek van Zoelen
Kaspar Heijnen
1 - 1
3
Nico van Engelenhoven
Nick Hoksbergen
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
4
Arwin Lammers
Denise van Dam
2 - 0
4
Casey van Beek
Anoniem-001
1 - 1
4
Kaspar Heijnen
Nico van Engelenhoven
0 - 2
4
Pepijn van den Brink
Niek van Zoelen
2 - 0
4
Richard Kempen
Gerben van Steenbergen
0 - 2
4
Marc den Hartog
Henk Jongbloed
1 - 1
4
Jelco Beijer
Nick Hoksbergen
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
5
Anoniem-001
Jelco Beijer
2 - 0
5
Denise van Dam
Casey van Beek
0 - 2
5
Henk Jongbloed
Arwin Lammers
0 - 2
5
Gerben van Steenbergen
Marc den Hartog
0 - 2
5
Niek van Zoelen
Richard Kempen
2 - 0
5
Nico van Engelenhoven
Pepijn van den Brink
0 - 2
5
Nick Hoksbergen
Kaspar Heijnen
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
6
Arwin Lammers
Gerben van Steenbergen
1 - 1
6
Casey van Beek
Henk Jongbloed
0 - 2
6
Anoniem-001
Denise van Dam
0 - 2
6
Pepijn van den Brink
Nick Hoksbergen
2 - 0
6
Richard Kempen
Nico van Engelenhoven
0 - 2
6
Marc den Hartog
Niek van Zoelen
2 - 0
6
Jelco Beijer
Kaspar Heijnen
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
7
Denise van Dam
Jelco Beijer
2 - 0
7
Henk Jongbloed
Anoniem-001
1 - 1
7
Gerben van Steenbergen
Casey van Beek
2 - 0
7
Niek van Zoelen
Arwin Lammers
0 - 2
7
Nico van Engelenhoven
Marc den Hartog
0 - 2
7
Nick Hoksbergen
Richard Kempen
2 - 0
7
Kaspar Heijnen
Pepijn van den Brink
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
8
Arwin Lammers
Nico van Engelenhoven
2 - 0
8
Casey van Beek
Niek van Zoelen
2 - 0
8
Anoniem-001
Gerben van Steenbergen
0 - 2
8
Denise van Dam
Henk Jongbloed
0 - 2
8
Richard Kempen
Kaspar Heijnen
0 - 2
8
Marc den Hartog
Nick Hoksbergen
2 - 0
8
Jelco Beijer
Pepijn van den Brink
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
9
Henk Jongbloed
Jelco Beijer
2 - 0
9
Gerben van Steenbergen
Denise van Dam
2 - 0
9
Niek van Zoelen
Anoniem-001
0 - 2
9
Nico van Engelenhoven
Casey van Beek
0 - 2
9
Nick Hoksbergen
Arwin Lammers
1 - 1
9
Kaspar Heijnen
Marc den Hartog
1 - 1
9
Pepijn van den Brink
Richard Kempen
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
10
Arwin Lammers
Kaspar Heijnen
2 - 0
10
Casey van Beek
Nick Hoksbergen
2 - 0
10
Anoniem-001
Nico van Engelenhoven
1 - 1
10
Denise van Dam
Niek van Zoelen
1 - 1
10
Henk Jongbloed
Gerben van Steenbergen
0 - 2
10
Marc den Hartog
Pepijn van den Brink
1 - 1
10
Jelco Beijer
Richard Kempen
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
11
Gerben van Steenbergen
Jelco Beijer
2 - 0
11
Niek van Zoelen
Henk Jongbloed
0 - 2
11
Nico van Engelenhoven
Denise van Dam
2 - 0
11
Nick Hoksbergen
Anoniem-001
2 - 0
11
Kaspar Heijnen
Casey van Beek
2 - 0
11
Pepijn van den Brink
Arwin Lammers
2 - 0
11
Richard Kempen
Marc den Hartog
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
12
Arwin Lammers
Richard Kempen
2 - 0
12
Casey van Beek
Pepijn van den Brink
0 - 2
12
Anoniem-001
Kaspar Heijnen
2 - 0
12
Denise van Dam
Nick Hoksbergen
1 - 1
12
Henk Jongbloed
Nico van Engelenhoven
2 - 0
12
Gerben van Steenbergen
Niek van Zoelen
2 - 0
12
Jelco Beijer
Marc den Hartog
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
13
Niek van Zoelen
Jelco Beijer
2 - 0
13
Nico van Engelenhoven
Gerben van Steenbergen
1 - 1
13
Nick Hoksbergen
Henk Jongbloed
1 - 1
13
Kaspar Heijnen
Denise van Dam
0 - 2
13
Pepijn van den Brink
Anoniem-001
2 - 0
13
Richard Kempen
Casey van Beek
2 - 0
13
Marc den Hartog
Arwin Lammers
1 - 1
Barrage plaats 1 en 2:
Marc den Hartog – Gerben van Steenbergen 0-2
Gerben van Steenbergen – Marc den Hartog 1-1
Pupillen
Stand
Pl
Naam
Plaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
AW
+
=
-
Pt
1
Jan Groenendijk
Wageningen
2
1
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
13
12
1
0
25
2
Jannes Kromhout
Bennekom
0
2
2
0
2
2
1
2
2
2
2
2
2
13
10
1
2
21
3
Mark Looman
Wamel
1
0
2
2
2
2
2
0
2
0
2
2
2
13
9
1
3
19
4
Tim Vermeulen
Barchem
0
0
0
2
2
2
1
1
2
2
2
2
2
13
8
2
3
18
5
Anoniem-002
Lunteren
0
2
0
0
1
2
2
2
0
2
2
1
2
13
7
2
4
16
6
Daymian van Sommeren
Angeren
0
0
0
0
1
0
2
2
1
2
2
2
2
13
6
2
5
14
7
Gerlinda Schaafsma
Lunteren
0
0
0
0
0
2
1
2
2
2
2
0
2
13
6
1
6
13
8
Luka Wissink
Huissen
0
1
0
1
0
0
1
2
0
2
2
2
2
13
5
3
5
13
9
Dennis Bos
Ederveen
0
0
2
1
0
0
0
0
2
2
2
1
2
13
5
2
6
12
10
Stijn Overeem
Voorthuizen
0
0
0
0
2
1
0
2
0
2
1
2
0
13
4
2
7
10
11
Jan Willem Jansen
Ederveen
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
1
2
2
13
3
1
9
7
12
Bram Cysouw
Barneveld
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
2
2
13
2
2
9
6
13
Otmar Wenzler
Eerbeek
0
0
0
0
1
0
2
0
1
0
0
0
2
13
2
2
9
6
14
Sam van Hal
Wageningen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
13
1
0
12
2
De eerste 6 spelers naar het NK. Jannes Kromhout al geplaatst voor het NK.
Uitslagen
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
1
Jannes Kromhout
Tim Vermeulen
2 - 0
1
Mark Looman
Luka Wissink
2 - 0
1
Bram Cysouw
Daymian van Sommeren
0 - 2
1
Stijn Overeem
Jan Groenendijk
0 - 2
1
Otmar Wenzler
Gerlinda Schaafsma
2 - 0
1
Sam van Hal
Anoniem-002
0 - 2
1
Jan Willem Jansen
Dennis Bos
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
2
Jannes Kromhout
Mark Looman
2 - 0
2
Anoniem-002
Jan Willem Jansen
2 - 0
2
Gerlinda Schaafsma
Sam van Hal
2 - 0
2
Jan Groenendijk
Otmar Wenzler
2 - 0
2
Daymian van Sommeren
Stijn Overeem
1 - 1
2
Luka Wissink
Bram Cysouw
2 - 0
2
Tim Vermeulen
Dennis Bos
1 - 1
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
3
Mark Looman
Tim Vermeulen
2 - 0
3
Bram Cysouw
Jannes Kromhout
0 - 2
3
Stijn Overeem
Luka Wissink
2 - 0
3
Otmar Wenzler
Daymian van Sommeren
0 - 2
3
Sam van Hal
Jan Groenendijk
0 - 2
3
Jan Willem Jansen
Gerlinda Schaafsma
0 - 2
3
Dennis Bos
Anoniem-002
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
4
Jannes Kromhout
Stijn Overeem
2 - 0
4
Mark Looman
Bram Cysouw
2 - 0
4
Gerlinda Schaafsma
Dennis Bos
2 - 0
4
Jan Groenendijk
Jan Willem Jansen
2 - 0
4
Daymian van Sommeren
Sam van Hal
2 - 0
4
Luka Wissink
Otmar Wenzler
2 - 0
4
Tim Vermeulen
Anoniem-002
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
5
Bram Cysouw
Tim Vermeulen
0 - 2
5
Stijn Overeem
Mark Looman
0 - 2
5
Otmar Wenzler
Jannes Kromhout
0 - 2
5
Sam van Hal
Luka Wissink
0 - 2
5
Jan Willem Jansen
Daymian van Sommeren
0 - 2
5
Dennis Bos
Jan Groenendijk
0 - 2
5
Anoniem-002
Gerlinda Schaafsma
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
6
Jannes Kromhout
Sam van Hal
2 - 0
6
Mark Looman
Otmar Wenzler
2 - 0
6
Bram Cysouw
Stijn Overeem
1 - 1
6
Jan Groenendijk
Anoniem-002
2 - 0
6
Daymian van Sommeren
Dennis Bos
2 - 0
6
Luka Wissink
Jan Willem Jansen
2 - 0
6
Tim Vermeulen
Gerlinda Schaafsma
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
7
Stijn Overeem
Tim Vermeulen
0 - 2
7
Otmar Wenzler
Bram Cysouw
0 - 2
7
Sam van Hal
Mark Looman
0 - 2
7
Jan Willem Jansen
Jannes Kromhout
0 - 2
7
Dennis Bos
Luka Wissink
0 - 2
7
Anoniem-002
Daymian van Sommeren
1 - 1
7
Gerlinda Schaafsma
Jan Groenendijk
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
8
Jannes Kromhout
Dennis Bos
2 - 0
8
Mark Looman
Jan Willem Jansen
0 - 2
8
Bram Cysouw
Sam van Hal
2 - 0
8
Stijn Overeem
Otmar Wenzler
2 - 0
8
Daymian van Sommeren
Gerlinda Schaafsma
0 - 2
8
Luka Wissink
Anoniem-002
0 - 2
8
Tim Vermeulen
Jan Groenendijk
0 - 2
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
9
Otmar Wenzler
Tim Vermeulen
0 - 2
9
Sam van Hal
Stijn Overeem
2 - 0
9
Jan Willem Jansen
Bram Cysouw
1 - 1
9
Dennis Bos
Mark Looman
2 - 0
9
Anoniem-002
Jannes Kromhout
2 - 0
9
Gerlinda Schaafsma
Luka Wissink
1 - 1
9
Jan Groenendijk
Daymian van Sommeren
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
10
Jannes Kromhout
Gerlinda Schaafsma
2 - 0
10
Mark Looman
Anoniem-002
2 - 0
10
Bram Cysouw
Dennis Bos
0 - 2
10
Stijn Overeem
Jan Willem Jansen
2 - 0
10
Otmar Wenzler
Sam van Hal
2 - 0
10
Luka Wissink
Jan Groenendijk
0 - 2
10
Tim Vermeulen
Daymian van Sommeren
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
11
Sam van Hal
Tim Vermeulen
0 - 2
11
Jan Willem Jansen
Otmar Wenzler
2 - 0
11
Dennis Bos
Stijn Overeem
2 - 0
11
Anoniem-002
Bram Cysouw
2 - 0
11
Gerlinda Schaafsma
Mark Looman
0 - 2
11
Jan Groenendijk
Jannes Kromhout
2 - 0
11
Daymian van Sommeren
Luka Wissink
2 - 0
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
12
Jannes Kromhout
Daymian van Sommeren
2 - 0
12
Mark Looman
Jan Groenendijk
1 - 1
12
Bram Cysouw
Gerlinda Schaafsma
0 - 2
12
Stijn Overeem
Anoniem-002
2 - 0
12
Otmar Wenzler
Dennis Bos
1 - 1
12
Sam van Hal
Jan Willem Jansen
0 - 2
12
Tim Vermeulen
Luka Wissink
1 - 1
Ronde
Naam
Naam
Uitslag
13
Jan Willem Jansen
Tim Vermeulen
0 - 2
13
Dennis Bos
Sam van Hal
2 - 0
13
Anoniem-002
Otmar Wenzler
1 - 1
13
Gerlinda Schaafsma
Stijn Overeem
2 - 0
13
Jan Groenendijk
Bram Cysouw
2 - 0
13
Daymian van Sommeren
Mark Looman
0 - 2
13
Luka Wissink
Jannes Kromhout
1 - 1
Barrage laatste plaatsbewijs:
Luka Wissink – Gerlinda Schaafsma 0-2
Gerlinda Schaafsma – Luka Wissink 2-0