Persoonlijke wedstrijden - Jeugd


Jan Crum jeugddamtoernooi Lunteren 2012

De eindstanden per klasse:

Aspiranten:
PlNaamAWPtVereniging
1Tom Knapen712DEZ - Laren
2Melanie Voskuil711DES - Lunteren
3Jorne Huiting79DUO - Doetinchem
4Nick Jansen78DUO - Doetinchem
5Stijn Overeem78DVV - Voorthuizen
6Bram Cysouw75DES - Lunteren
7Albert Middelkoop72DEZ - Culemborg
8Peter Pasterkamp71DES - Lunteren
Pupillen groep 1:
PlNaamAWPtVereniging
1Jeroen van der Brink713DES - Lunteren
2Johan Top79DES - Lunteren
3Paul Grootscholten78DEZ - Reeuwijk
4Arjan Don76BDV - Bennekom
5Alex van der Bosch76DES - Lunteren
6Hans Rinner76DUO - Doetinchem
7Niels Wilbrink75BDV - Bennekom
8Willem Wagteveld74DCE - Ederveen
Pupillen groep 2:
PlNaamAWPtVereniging
1Christian van der Broek712DES - Lunteren
2Jan Cysouw712DES - Lunteren
3Martine Teunissen710DES - Lunteren
4Jan Blankespoor78BDV - Bennekom
5Evert-Jan Bos78DCE - Ederveen
6Jonas Loenen77DEZ - Reeuwijk
7Sil Veldhuizen76DCH - Heteren
8Yannick Vlastuin74DES - Lunteren
9Davey Visser73DEZ - Reeuwijk
10Jurrian Kleijer70PDC - Putten
Welpen groep 1:
PlNaamAWPtVereniging
1Tristan van der Velde714PDC - Putten
2Tomas van de Lagemaat711DES - Lunteren
3Machiel Weistra710DCH - Heteren
4Daan van Elteren76DEZ - Culemborg
5Arjanne Diessen76BDV - Bennekom
6Menno Hendriksen76BDV - Bennkom
7Ouinten Zondervan75WSDV - Wageningen
Welpen groep 2:
PlNaamAWPtVereniging
1Nathan van Galen711DES - Lunteren
2Rick Blankespoor710BDV - Bennekom
3Sam Rietveld78WSDV - Wageningen
4Tom Rinner77DUO - Doetinchem
5Talha Turfananda77DEZ - Reeuwijk
6Nathalie Voskuil76DES - Lunteren
7Chau Valkenburg74DEZ - Culemborg
8Ilan Veldhuizen72DCH - Heteren
Welpen groep 3:
PlNaamAWPtVereniging
1Qori van Dixhoorn713WSDV - Wageningen
2Alexandra Knikker711DEZ - Reeuwijk
3Merel van der Heijden78DCH - Heteren
4Alijn Kuijer78DEZ - Culemborg
5Willem Snetselaar77DCE - Ederveen
6Martijn Hardeman76DCE - Ederveen
7Rowin van der Velde74PDC - Putten
6Janita Voskuil71DES - Lunteren


Verslag en foto's staan op de website van Ede Stad