Persoonlijke wedstrijden - Jeugd


Kampioenschap van Gelderland voor Aspiranten

Stand

PlNaamVerenigingAW+=-PtWPSBOpmerking(en)
1Sara van LentheLaren7601125388
2Ákosh KardosWageningen7511115885
3Alijn KuijerCulemborg7502105976
4Marie GabbertBennekom7502105874
5Simon HarmsmaCulemborg741296475
6Luise GabbertBennekom741296071
7Morris KortenoevenHuissen741295261
8Cas AlevenHuissen741295259
9Rosannah van HalsemaWageningen740385450
10Qori van DixhoornWageningen740385044
11Hidde TerpstraDoetinchem731375949
12Lieke VreugdenhilCulemborg731375647
13Ivar SmijersWageningen731375541
14Jente TerpstraDoetinchem731374137
15Maurits BootBemmel730464830
16Vita KuijerCulemborg730464314
17Indy NielingHuissen730464030
18Tobi HermsenHuissen730464012
19Daniël VeldCulemborg730463112
20Thijs RossenHuissen721453711
21Sven HoldersDoetinchem720544620
22Stefanya BaliakinaArnhem720544112
23Roestam AvraamovaWageningen71062380

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
118-01-2014Vita KuijerThijs Rossen2 - 0
118-01-2014Maurits BootÁkosh Kardos0 - 2
118-01-2014Ivar SmijersJente Terpstra2 - 0
118-01-2014Simon HarmsmaMarie Gabbert2 - 0
118-01-2014Qori van DixhoornStefanya Baliakina2 - 0
118-01-2014Hidde TerpstraCas Aleven2 - 0
118-01-2014Alijn KuijerTobi Hermsen2 - 0
118-01-2014Luise GabbertSara van Lenthe2 - 0
118-01-2014Daniël VeldRosannah van Halsema0 - 2
118-01-2014Lieke VreugdenhilMorris Kortenoeven0 - 2
118-01-2014Sven HoldersIndy Nieling2 - 0
118-01-2014Roestam Avraamovadummy2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
218-01-2014Thijs RossenMaurits Boot0 - 2
218-01-2014Tobi HermsenCas Aleven0 - 2
218-01-2014Stefanya BaliakinaMarie Gabbert0 - 2
218-01-2014Indy NielingDaniël Veld2 - 0
218-01-2014Jente TerpstraLieke Vreugdenhil0 - 2
218-01-2014Roestam AvraamovaLuise Gabbert0 - 2
218-01-2014Qori van DixhoornSimon Harmsma0 - 2
218-01-2014Morris KortenoevenIvar Smijers2 - 0
218-01-2014Rosannah van HalsemaSven Holders2 - 0
218-01-2014Ákosh KardosVita Kuijer2 - 0
218-01-2014Alijn KuijerHidde Terpstra2 - 0
218-01-2014dummySara van Lenthe0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
318-01-2014Lieke VreugdenhilMaurits Boot2 - 0
318-01-2014Jente TerpstraThijs Rossen1 - 1
318-01-2014Daniël VeldStefanya Baliakina0 - 2
318-01-2014Marie GabbertQori van Dixhoorn2 - 0
318-01-2014Sara van LentheIvar Smijers2 - 0
318-01-2014Hidde TerpstraIndy Nieling2 - 0
318-01-2014Vita KuijerRoestam Avraamova2 - 0
318-01-2014Cas AlevenSven Holders2 - 0
318-01-2014Luise GabbertMorris Kortenoeven2 - 0
318-01-2014Simon HarmsmaAlijn Kuijer0 - 2
318-01-2014Rosannah van HalsemaÁkosh Kardos0 - 2
318-01-2014dummyTobi Hermsen0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
418-01-2014Jente TerpstraDaniël Veld2 - 0
418-01-2014Tobi HermsenRoestam Avraamova2 - 0
418-01-2014Indy NielingQori van Dixhoorn0 - 2
418-01-2014Ivar SmijersSven Holders2 - 0
418-01-2014Maurits BootStefanya Baliakina2 - 0
418-01-2014Marie GabbertVita Kuijer2 - 0
418-01-2014Sara van LentheHidde Terpstra2 - 0
418-01-2014Simon HarmsmaRosannah van Halsema2 - 0
418-01-2014Alijn KuijerLuise Gabbert2 - 0
418-01-2014Ákosh KardosLieke Vreugdenhil1 - 1
418-01-2014Morris KortenoevenCas Aleven1 - 1
418-01-2014Thijs Rossendummy2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
518-01-2014Qori van DixhoornVita Kuijer2 - 0
518-01-2014Sven HoldersStefanya Baliakina2 - 0
518-01-2014Roestam AvraamovaThijs Rossen0 - 2
518-01-2014Indy NielingJente Terpstra2 - 0
518-01-2014Ivar SmijersMaurits Boot2 - 0
518-01-2014Hidde TerpstraTobi Hermsen2 - 0
518-01-2014Cas AlevenLieke Vreugdenhil2 - 0
518-01-2014Rosannah van HalsemaMorris Kortenoeven2 - 0
518-01-2014Luise GabbertMarie Gabbert0 - 2
518-01-2014Sara van LentheSimon Harmsma2 - 0
518-01-2014Ákosh KardosAlijn Kuijer2 - 0
518-01-2014Daniël Velddummy2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
618-01-2014Morris KortenoevenThijs Rossen2 - 0
618-01-2014Roestam AvraamovaDaniël Veld0 - 2
618-01-2014Tobi HermsenSven Holders2 - 0
618-01-2014Maurits BootIndy Nieling2 - 0
618-01-2014Vita KuijerJente Terpstra0 - 2
618-01-2014Cas AlevenQori van Dixhoorn2 - 0
618-01-2014Luise GabbertRosannah van Halsema2 - 0
618-01-2014Lieke VreugdenhilSimon Harmsma0 - 2
618-01-2014Marie GabbertAlijn Kuijer2 - 0
618-01-2014Sara van LentheÁkosh Kardos2 - 0
618-01-2014Hidde TerpstraIvar Smijers1 - 1
618-01-2014Stefanya Baliakinadummy2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
718-01-2014Qori van DixhoornMaurits Boot2 - 0
718-01-2014Sven HoldersDaniël Veld0 - 2
718-01-2014Stefanya BaliakinaJente Terpstra0 - 2
718-01-2014Thijs RossenLieke Vreugdenhil0 - 2
718-01-2014Simon HarmsmaLuise Gabbert1 - 1
718-01-2014Rosannah van HalsemaTobi Hermsen2 - 0
718-01-2014Morris KortenoevenHidde Terpstra2 - 0
718-01-2014Alijn KuijerIvar Smijers2 - 0
718-01-2014Ákosh KardosCas Aleven2 - 0
718-01-2014Marie GabbertSara van Lenthe0 - 2
718-01-2014Indy NielingRoestam Avraamova2 - 0
718-01-2014dummyVita Kuijer0 - 2


Foto's


/






Standen en uitslagen in Toernooibase