Persoonlijke wedstrijden - Overige


Damnacht van Lunteren 2011

Rik Twilhaar winnaar Damnacht DES - Lunteren


Vrijdagavond om 22.15 werd het startschot gegeven voor de damnacht van DES - Lunteren. Er hadden zich 28 dammers aangemeldt voor deze damnacht georganisseerd door damclub DES. De spelers werden verdeeld over twee groepen. In de eerste groep speelde de dammers van de A en B categorie. (16 spelers) eerst voorrondes van 15 wedstrijden. In de tweede groep waren er 12 dammers die een dubbele ronde speelde. In de loop van de nacht kregen alle deelnemers een lunchpakket aangeboden door de damvereniging DES. De verloting met mooie prijzen werd om 4.45 gehouden. De finalewedstrijden van alle poules gingen om 5.00 van start. In de hoofdgroep ging de strijd om de bovenste plaatsen tussen Rik Twilhaar, Erwin van Hierden en Matthias de Kruijf. De onderlingen verschillen waren heel klein en in de loop van de damnacht ging de vermoeiheid een rol spelen. Matthias haakte als eerste af en Erwin van Hierden verloor verrassend voor de twee keer van de Arnhemmer Rik Twilhaar en moest nu met tweede plaats genoegen nemen. Rik Twilhaar maakte geen fout meer en wist de damnacht van Lunteren te winnen. De winnaar van de B-categorie werd de talentvolle damster Laura Timmerman uit IJsselstein. Laura wist met sterk spel de andere dammers in deze groep op grote afstand te houden. De nummer twee werd hier John Folkers uit Raalte. De derde plaats ging naar de Barnevelder Jur van Ginkel. In de categorie C was Willem Stunnenberg uit Bennekom goed op dreef en behaalde de eerste plaats met een mooie score van 38 punten door 16 keer te winnen en zes remise te spelen. De nummers twee en drie waren hier Gerrit Roeterink uit Laren en Bert Visbeen uit Melissant. De prijsuitreiking werd om 8.00 verricht door de voorzitter van DES Jaap Heij. Jaap bedankte iedereen voor de deelname aan het toernooi en hoopte dat er volgende jaar nog meer dammers meedoen uit de regio. De extra applaus was er voor de organisatie en barman van de damnacht Jan Heij die de dammers had voorzien van alle hapjes en drankjes. Iedereen ging hierna vermoeid maar met een tevreden gevoel naar huis.

Groeten Jaap Heij


Groep 1-2

Stand

PlNaamRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Rik Twilhaar128615122126359
2Erwin van Hierden136315113125320
3Matthias de Kruijf12281595123286
4Sander Neutel11701594222266
5Laura Timmermans9901585221266
6Gerben Steenbergen10901583419228
7Arno Bos10821564516196
8Jaap Heij10981546514166
8John Folkers9741554614144
10Evert van de Pol11021553713141
10Jaap van Hierden jr.11871553713121
12Jur van Ginkel9861544712118
13Sammy Brybokhum871152211688
13Ben Spoelder863151410660
13Rommy Moerlie969152211639
16Bruun van de Laar151212432

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
110-06-2011Evert van de PolSander Neutel0 - 2
110-06-2011Matthias de KruijfJur van Ginkel2 - 0
110-06-2011Jaap van Hierden jr.Laura Timmermans0 - 2
110-06-2011Arno BosBen Spoelder1 - 1
110-06-2011Erwin van HierdenRommy Moerlie2 - 0
110-06-2011Gerben SteenbergenSammy Brybokhum0 - 2
110-06-2011Jaap HeijBruun van de Laar1 - 1
110-06-2011Rik TwilhaarJohn Folkers2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
210-06-2011John FolkersGerben Steenbergen0 - 2
210-06-2011Sander NeutelLaura Timmermans0 - 2
210-06-2011Rommy MoerlieJaap Heij0 - 2
210-06-2011Bruun van de LaarRik Twilhaar0 - 2
210-06-2011Sammy BrybokhumMatthias de Kruijf0 - 2
210-06-2011Jur van GinkelArno Bos0 - 2
210-06-2011Ben SpoelderJaap van Hierden jr.0 - 2
210-06-2011Evert van de PolErwin van Hierden0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
310-06-2011Jaap HeijEvert van de Pol1 - 1
310-06-2011Rik TwilhaarRommy Moerlie2 - 0
310-06-2011Gerben SteenbergenBruun van de Laar2 - 0
310-06-2011Matthias de KruijfJohn Folkers1 - 1
310-06-2011Arno BosSammy Brybokhum0 - 2
310-06-2011Jaap van Hierden jr.Jur van Ginkel0 - 2
310-06-2011Laura TimmermansBen Spoelder2 - 0
310-06-2011Erwin van HierdenSander Neutel2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
410-06-2011John FolkersArno Bos0 - 2
410-06-2011Sander NeutelBen Spoelder2 - 0
410-06-2011Rommy MoerlieGerben Steenbergen0 - 2
410-06-2011Bruun van de LaarMatthias de Kruijf0 - 2
410-06-2011Sammy BrybokhumJaap van Hierden jr.0 - 2
410-06-2011Jur van GinkelLaura Timmermans1 - 1
410-06-2011Erwin van HierdenJaap Heij2 - 0
410-06-2011Evert van de PolRik Twilhaar2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
510-06-2011Jaap HeijSander Neutel0 - 2
510-06-2011Rik TwilhaarErwin van Hierden2 - 0
510-06-2011Gerben SteenbergenEvert van de Pol2 - 0
510-06-2011Matthias de KruijfRommy Moerlie2 - 0
510-06-2011Arno BosBruun van de Laar2 - 0
510-06-2011Jaap van Hierden jr.John Folkers2 - 0
510-06-2011Laura TimmermansSammy Brybokhum2 - 0
510-06-2011Ben SpoelderJur van Ginkel1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
610-06-2011Sander NeutelJur van Ginkel2 - 0
610-06-2011Rommy MoerlieArno Bos0 - 2
610-06-2011Bruun van de LaarJaap van Hierden jr.0 - 2
610-06-2011Sammy BrybokhumBen Spoelder0 - 2
610-06-2011John FolkersLaura Timmermans0 - 2
610-06-2011Jaap HeijRik Twilhaar0 - 2
610-06-2011Erwin van HierdenGerben Steenbergen2 - 0
610-06-2011Evert van de PolMatthias de Kruijf0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
710-06-2011Rik TwilhaarSander Neutel1 - 1
710-06-2011Gerben SteenbergenJaap Heij2 - 0
710-06-2011Matthias de KruijfErwin van Hierden1 - 1
710-06-2011Arno BosEvert van de Pol2 - 0
710-06-2011Jaap van Hierden jr.Rommy Moerlie2 - 0
710-06-2011Laura TimmermansBruun van de Laar2 - 0
710-06-2011Ben SpoelderJohn Folkers0 - 2
710-06-2011Jur van GinkelSammy Brybokhum2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
810-06-2011Sander NeutelSammy Brybokhum2 - 0
810-06-2011Rommy MoerlieLaura Timmermans0 - 2
810-06-2011Bruun van de LaarBen Spoelder2 - 0
810-06-2011John FolkersJur van Ginkel1 - 1
810-06-2011Rik TwilhaarGerben Steenbergen2 - 0
810-06-2011Evert van de PolJaap van Hierden jr.1 - 1
810-06-2011Jaap HeijMatthias de Kruijf0 - 2
810-06-2011Erwin van HierdenArno Bos2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
910-06-2011Matthias de KruijfRik Twilhaar0 - 2
910-06-2011Arno BosJaap Heij0 - 2
910-06-2011Jaap van Hierden jr.Erwin van Hierden0 - 2
910-06-2011Laura TimmermansEvert van de Pol2 - 0
910-06-2011Ben SpoelderRommy Moerlie1 - 1
910-06-2011Jur van GinkelBruun van de Laar2 - 0
910-06-2011Sammy BrybokhumJohn Folkers0 - 2
910-06-2011Gerben SteenbergenSander Neutel0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1010-06-2011Gerben SteenbergenMatthias de Kruijf1 - 1
1010-06-2011Sander NeutelJohn Folkers2 - 0
1010-06-2011Rommy MoerlieJur van Ginkel0 - 2
1010-06-2011Bruun van de LaarSammy Brybokhum1 - 1
1010-06-2011Jaap HeijJaap van Hierden jr.1 - 1
1010-06-2011Erwin van HierdenLaura Timmermans1 - 1
1010-06-2011Evert van de PolBen Spoelder2 - 0
1010-06-2011Rik TwilhaarArno Bos2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1110-06-2011Matthias de KruijfSander Neutel1 - 1
1110-06-2011Arno BosGerben Steenbergen0 - 2
1110-06-2011Jaap van Hierden jr.Rik Twilhaar0 - 2
1110-06-2011Laura TimmermansJaap Heij0 - 2
1110-06-2011Ben SpoelderErwin van Hierden0 - 2
1110-06-2011Jur van GinkelEvert van de Pol0 - 2
1110-06-2011Sammy BrybokhumRommy Moerlie0 - 2
1110-06-2011John FolkersBruun van de Laar2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1210-06-2011Matthias de KruijfArno Bos1 - 1
1210-06-2011Sander NeutelBruun van de Laar2 - 0
1210-06-2011Rommy MoerlieJohn Folkers0 - 2
1210-06-2011Jaap HeijBen Spoelder1 - 1
1210-06-2011Gerben SteenbergenJaap van Hierden jr.2 - 0
1210-06-2011Erwin van HierdenJur van Ginkel2 - 0
1210-06-2011Evert van de PolSammy Brybokhum2 - 0
1210-06-2011Rik TwilhaarLaura Timmermans1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1310-06-2011Arno BosSander Neutel1 - 1
1310-06-2011Jaap van Hierden jr.Matthias de Kruijf0 - 2
1310-06-2011Laura TimmermansGerben Steenbergen1 - 1
1310-06-2011Ben SpoelderRik Twilhaar0 - 2
1310-06-2011Jur van GinkelJaap Heij0 - 2
1310-06-2011Sammy BrybokhumErwin van Hierden0 - 2
1310-06-2011John FolkersEvert van de Pol2 - 0
1310-06-2011Bruun van de LaarRommy Moerlie0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1410-06-2011Matthias de KruijfLaura Timmermans2 - 0
1410-06-2011Sander NeutelRommy Moerlie2 - 0
1410-06-2011Arno BosJaap van Hierden jr.2 - 0
1410-06-2011Jaap HeijSammy Brybokhum1 - 1
1410-06-2011Gerben SteenbergenBen Spoelder2 - 0
1410-06-2011Rik TwilhaarJur van Ginkel2 - 0
1410-06-2011Erwin van HierdenJohn Folkers1 - 1
1410-06-2011Evert van de PolBruun van de Laar2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1510-06-2011Jaap van Hierden jr.Sander Neutel1 - 1
1510-06-2011Laura TimmermansArno Bos1 - 1
1510-06-2011Ben SpoelderMatthias de Kruijf0 - 2
1510-06-2011Jur van GinkelGerben Steenbergen1 - 1
1510-06-2011Sammy BrybokhumRik Twilhaar0 - 2
1510-06-2011John FolkersJaap Heij1 - 1
1510-06-2011Bruun van de LaarErwin van Hierden0 - 2
1510-06-2011Rommy MoerlieEvert van de Pol1 - 1


Groep 1

Stand

PlNaamRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Rik Twilhaar128675201274
1Erwin van Hierden136376011264
3Matthias de Kruijf12287241846
4Jaap van Hierden jr11877142640
5Arno Bos10827133525
5Gerben Steenbergen10907133522
5Evert van de Pol11027214521
8Sander Neutel11707115320

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
111-06-2011Arno BosRik Twilhaar0 - 2
111-06-2011Erwin van HierdenGerben Steenbergen2 - 0
111-06-2011Jaap van Hierden jrEvert van de Pol2 - 0
111-06-2011Matthias de KruijfSander Neutel1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
211-06-2011Arno BosErwin van Hierden0 - 2
211-06-2011Evert van de PolMatthias de Kruijf0 - 2
211-06-2011Gerben SteenbergenJaap van Hierden jr1 - 1
211-06-2011Rik TwilhaarSander Neutel2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
311-06-2011Erwin van HierdenRik Twilhaar0 - 2
311-06-2011Jaap van Hierden jrArno Bos1 - 1
311-06-2011Matthias de KruijfGerben Steenbergen2 - 0
311-06-2011Sander NeutelEvert van de Pol0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
411-06-2011Rik TwilhaarEvert van de Pol2 - 0
411-06-2011Gerben SteenbergenSander Neutel2 - 0
411-06-2011Erwin van HierdenJaap van Hierden jr2 - 0
411-06-2011Arno BosMatthias de Kruijf1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
511-06-2011Jaap van Hierden jrRik Twilhaar1 - 1
511-06-2011Matthias de KruijfErwin van Hierden0 - 2
511-06-2011Sander NeutelArno Bos0 - 2
511-06-2011Evert van de PolGerben Steenbergen1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
611-06-2011Arno BosEvert van de Pol0 - 2
611-06-2011Erwin van HierdenSander Neutel2 - 0
611-06-2011Jaap van Hierden jrMatthias de Kruijf1 - 1
611-06-2011Rik TwilhaarGerben Steenbergen2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
711-06-2011Matthias de KruijfRik Twilhaar1 - 1
711-06-2011Sander NeutelJaap van Hierden jr2 - 0
711-06-2011Evert van de PolErwin van Hierden0 - 2
711-06-2011Gerben SteenbergenArno Bos1 - 1


Groep 2

Stand

PlNaamRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Laura Timmerman99075111159
1John Folkers97474301159
3Jur van Ginkel98674211057
3Jaap Heij109874211053
5Rommy Moerlie9697223622
6Ben Spoelder8637124414
6Sammy Brybokhum8717124410
8Bruun van Laar700700

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
111-06-2011Sammy BrybokhumJaap Heij0 - 2
111-06-2011John FolkersLaura Timmerman1 - 1
111-06-2011Jur van GinkelBen Spoelder1 - 1
111-06-2011Bruun van LaarRommy Moerlie0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
211-06-2011Sammy BrybokhumJohn Folkers0 - 2
211-06-2011Ben SpoelderBruun van Laar2 - 0
211-06-2011Laura TimmermanJur van Ginkel0 - 2
211-06-2011Jaap HeijRommy Moerlie1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
311-06-2011John FolkersJaap Heij1 - 1
311-06-2011Jur van GinkelSammy Brybokhum2 - 0
311-06-2011Bruun van LaarLaura Timmerman0 - 2
311-06-2011Rommy MoerlieBen Spoelder2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
411-06-2011Jaap HeijBen Spoelder2 - 0
411-06-2011Laura TimmermanRommy Moerlie2 - 0
411-06-2011John FolkersJur van Ginkel1 - 1
411-06-2011Sammy BrybokhumBruun van Laar2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
511-06-2011Jur van GinkelJaap Heij0 - 2
511-06-2011Bruun van LaarJohn Folkers0 - 2
511-06-2011Rommy MoerlieSammy Brybokhum1 - 1
511-06-2011Ben SpoelderLaura Timmerman0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
611-06-2011Sammy BrybokhumBen Spoelder1 - 1
611-06-2011John FolkersRommy Moerlie2 - 0
611-06-2011Jur van GinkelBruun van Laar2 - 0
611-06-2011Jaap HeijLaura Timmerman0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
711-06-2011Bruun van LaarJaap Heij0 - 2
711-06-2011Rommy MoerlieJur van Ginkel0 - 2
711-06-2011Ben SpoelderJohn Folkers0 - 2
711-06-2011Laura TimmermanSammy Brybokhum2 - 0


Groep 3

Stand

PlNaamRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Willem Stunnenberg71922166038762
2Gerrit Roeterdink79722146234626
3Bert Visbeen22143531570
4Evert van Grondelle76822910328527
5Geurt Hendriksen7842289525429
6Andre Steenbergen7672279623405
7Bram Boer77822841020285
8Cees van Ee2267919342
9Mark ter Hofte6862258918256
10Pieter Boeder67622641216278
11Wil Voorthuizen22341510145
12Martin van Leussen220220247

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
110-06-2011Geurt HendriksenBert Visbeen0 - 2
110-06-2011Evert van GrondelleGerrit Roeterdink0 - 2
110-06-2011Andre SteenbergenWil Voorthuizen2 - 0
110-06-2011Willem StunnenbergMartin van Leussen2 - 0
110-06-2011Mark ter HoftePieter Boeder2 - 0
110-06-2011Bram BoerCees van Ee2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
210-06-2011Geurt HendriksenBram Boer2 - 0
210-06-2011Martin van LeussenMark ter Hofte0 - 2
210-06-2011Wil VoorthuizenWillem Stunnenberg1 - 1
210-06-2011Gerrit RoeterdinkAndre Steenbergen1 - 1
210-06-2011Cees van EeEvert van Grondelle0 - 2
210-06-2011Bert VisbeenPieter Boeder2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
310-06-2011Willem StunnenbergGerrit Roeterdink2 - 0
310-06-2011Pieter BoederMartin van Leussen2 - 0
310-06-2011Mark ter HofteWil Voorthuizen2 - 0
310-06-2011Andre SteenbergenCees van Ee2 - 0
310-06-2011Evert van GrondelleGeurt Hendriksen1 - 1
310-06-2011Bram BoerBert Visbeen0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
410-06-2011Gerrit RoeterdinkMark ter Hofte2 - 0
410-06-2011Cees van EeWillem Stunnenberg0 - 2
410-06-2011Bert VisbeenMartin van Leussen2 - 0
410-06-2011Wil VoorthuizenPieter Boeder0 - 2
410-06-2011Bram BoerEvert van Grondelle1 - 1
410-06-2011Geurt HendriksenAndre Steenbergen2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
510-06-2011Evert van GrondelleBert Visbeen1 - 1
510-06-2011Andre SteenbergenBram Boer2 - 0
510-06-2011Willem StunnenbergGeurt Hendriksen2 - 0
510-06-2011Mark ter HofteCees van Ee0 - 2
510-06-2011Pieter BoederGerrit Roeterdink1 - 1
510-06-2011Martin van LeussenWil Voorthuizen0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
610-06-2011Gerrit RoeterdinkMartin van Leussen2 - 0
610-06-2011Bert VisbeenWil Voorthuizen2 - 0
610-06-2011Cees van EePieter Boeder0 - 2
610-06-2011Evert van GrondelleAndre Steenbergen1 - 1
610-06-2011Bram BoerWillem Stunnenberg0 - 2
610-06-2011Geurt HendriksenMark ter Hofte1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
710-06-2011Pieter BoederGeurt Hendriksen0 - 2
710-06-2011Martin van LeussenCees van Ee0 - 2
710-06-2011Wil VoorthuizenGerrit Roeterdink0 - 2
710-06-2011Mark ter HofteBram Boer1 - 1
710-06-2011Willem StunnenbergEvert van Grondelle1 - 1
710-06-2011Andre SteenbergenBert Visbeen0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
810-06-2011Geurt HendriksenMartin van Leussen2 - 0
810-06-2011Bram BoerPieter Boeder2 - 0
810-06-2011Evert van GrondelleMark ter Hofte2 - 0
810-06-2011Andre SteenbergenWillem Stunnenberg1 - 1
810-06-2011Cees van EeWil Voorthuizen1 - 1
810-06-2011Bert VisbeenGerrit Roeterdink2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
910-06-2011Wil VoorthuizenGeurt Hendriksen0 - 2
910-06-2011Gerrit RoeterdinkCees van Ee2 - 0
910-06-2011Pieter BoederEvert van Grondelle2 - 0
910-06-2011Martin van LeussenBram Boer0 - 2
910-06-2011Mark ter HofteAndre Steenbergen0 - 2
910-06-2011Willem StunnenbergBert Visbeen2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1010-06-2011Andre SteenbergenPieter Boeder2 - 0
1010-06-2011Willem StunnenbergMark ter Hofte2 - 0
1010-06-2011Bert VisbeenCees van Ee2 - 0
1010-06-2011Evert van GrondelleMartin van Leussen2 - 0
1010-06-2011Bram BoerWil Voorthuizen2 - 0
1010-06-2011Geurt HendriksenGerrit Roeterdink0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1110-06-2011Mark ter HofteBert Visbeen0 - 2
1110-06-2011Pieter BoederWillem Stunnenberg0 - 2
1110-06-2011Martin van LeussenAndre Steenbergen0 - 2
1110-06-2011Wil VoorthuizenEvert van Grondelle0 - 2
1110-06-2011Gerrit RoeterdinkBram Boer2 - 0
1110-06-2011Cees van EeGeurt Hendriksen1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1211-06-2011Martin van LeussenWillem Stunnenberg0 - 2
1211-06-2011Pieter BoederMark ter Hofte1 - 1
1211-06-2011Bert VisbeenGeurt Hendriksen0 - 2
1211-06-2011Wil VoorthuizenAndre Steenbergen1 - 1
1211-06-2011Gerrit RoeterdinkEvert van Grondelle2 - 0
1211-06-2011Cees van EeBram Boer2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1311-06-2011Mark ter HofteMartin van Leussen2 - 0
1311-06-2011Willem StunnenbergWil Voorthuizen2 - 0
1311-06-2011Andre SteenbergenGerrit Roeterdink1 - 1
1311-06-2011Evert van GrondelleCees van Ee2 - 0
1311-06-2011Pieter BoederBert Visbeen2 - 0
1311-06-2011Bram BoerGeurt Hendriksen1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1411-06-2011Gerrit RoeterdinkWillem Stunnenberg1 - 1
1411-06-2011Wil VoorthuizenMark ter Hofte0 - 2
1411-06-2011Martin van LeussenPieter Boeder0 - 2
1411-06-2011Cees van EeAndre Steenbergen2 - 0
1411-06-2011Geurt HendriksenEvert van Grondelle0 - 2
1411-06-2011Bert VisbeenBram Boer2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1511-06-2011Mark ter HofteGerrit Roeterdink0 - 2
1511-06-2011Willem StunnenbergCees van Ee1 - 1
1511-06-2011Martin van LeussenBert Visbeen0 - 2
1511-06-2011Pieter BoederWil Voorthuizen0 - 2
1511-06-2011Evert van GrondelleBram Boer2 - 0
1511-06-2011Andre SteenbergenGeurt Hendriksen1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1611-06-2011Bert VisbeenEvert van Grondelle1 - 1
1611-06-2011Bram BoerAndre Steenbergen2 - 0
1611-06-2011Geurt HendriksenWillem Stunnenberg0 - 2
1611-06-2011Cees van EeMark ter Hofte1 - 1
1611-06-2011Gerrit RoeterdinkPieter Boeder2 - 0
1611-06-2011Wil VoorthuizenMartin van Leussen2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1711-06-2011Martin van LeussenGerrit Roeterdink0 - 2
1711-06-2011Wil VoorthuizenBert Visbeen0 - 2
1711-06-2011Pieter BoederCees van Ee1 - 1
1711-06-2011Andre SteenbergenEvert van Grondelle1 - 1
1711-06-2011Willem StunnenbergBram Boer2 - 0
1711-06-2011Mark ter HofteGeurt Hendriksen1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1811-06-2011Bert VisbeenAndre Steenbergen2 - 0
1811-06-2011Evert van GrondelleWillem Stunnenberg1 - 1
1811-06-2011Bram BoerMark ter Hofte1 - 1
1811-06-2011Geurt HendriksenPieter Boeder2 - 0
1811-06-2011Cees van EeMartin van Leussen1 - 1
1811-06-2011Gerrit RoeterdinkWil Voorthuizen2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
1911-06-2011Martin van LeussenGeurt Hendriksen0 - 2
1911-06-2011Pieter BoederBram Boer0 - 2
1911-06-2011Mark ter HofteEvert van Grondelle1 - 1
1911-06-2011Willem StunnenbergAndre Steenbergen2 - 0
1911-06-2011Wil VoorthuizenCees van Ee0 - 2
1911-06-2011Gerrit RoeterdinkBert Visbeen1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
2011-06-2011Geurt HendriksenWil Voorthuizen1 - 1
2011-06-2011Cees van EeGerrit Roeterdink0 - 2
2011-06-2011Andre SteenbergenMark ter Hofte1 - 1
2011-06-2011Bram BoerMartin van Leussen2 - 0
2011-06-2011Evert van GrondellePieter Boeder2 - 0
2011-06-2011Bert VisbeenWillem Stunnenberg0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
2111-06-2011Gerrit RoeterdinkGeurt Hendriksen1 - 1
2111-06-2011Wil VoorthuizenBram Boer0 - 2
2111-06-2011Martin van LeussenEvert van Grondelle1 - 1
2111-06-2011Pieter BoederAndre Steenbergen1 - 1
2111-06-2011Mark ter HofteWillem Stunnenberg0 - 2
2111-06-2011Cees van EeBert Visbeen2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
2211-06-2011Bert VisbeenMark ter Hofte2 - 0
2211-06-2011Willem StunnenbergPieter Boeder2 - 0
2211-06-2011Andre SteenbergenMartin van Leussen2 - 0
2211-06-2011Evert van GrondelleWil Voorthuizen2 - 0
2211-06-2011Bram BoerGerrit Roeterdink0 - 2
2211-06-2011Geurt HendriksenCees van Ee1 - 1