Persoonlijke wedstrijden - Overige


Hent uut 't Zaand damtoernooi te Wekerom 2013

Hoofdklasse

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Arie Janssen van DoornWSDV Wageningen12175320833SB
2Evert van de PolBSDV Barneveld11315320830SB
3Bert van OosteromDIOS Achterhoek11535221621
4Henk KleinrensinkWSDV Wageningen11875032317SB
5Arwin LammersDES Lunteren1109511337SB
6Jaap van Hierden srDVV Voorthuizen1046510426

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
109-02-2013Arwin LammersJaap van Hierden sr2 - 0
109-02-2013Henk KleinrensinkEvert van de Pol0 - 2
109-02-2013Arie Janssen van DoornBert van Oosterom2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
209-02-2013Jaap van Hierden srEvert van de Pol0 - 2
209-02-2013Bert van OosteromHenk Kleinrensink1 - 1
209-02-2013Arie Janssen van DoornArwin Lammers2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
309-02-2013Arwin LammersBert van Oosterom0 - 2
309-02-2013Henk KleinrensinkJaap van Hierden sr0 - 2
309-02-2013Evert van de PolArie Janssen van Doorn1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
409-02-2013Jaap van Hierden srArie Janssen van Doorn0 - 2
409-02-2013Bert van OosteromEvert van de Pol1 - 1
409-02-2013Henk KleinrensinkArwin Lammers1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
509-02-2013Bert van OosteromJaap van Hierden sr2 - 0
509-02-2013Evert van de PolArwin Lammers2 - 0
509-02-2013Arie Janssen van DoornHenk Kleinrensink1 - 1


Eerste klasse A

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Jan BosDES Lunteren9585410933Na barrage
2Michel Hendriksen srDCE Ederveen8625410933Na barrage
3Saan BouwDAWO Woudenberg8545122411
4Jaap van LaarADC Amerongen928503239SB
5Arnold van HarnDe Kroonschijf Ede805511337SB
6Marten BruinsmaBDV Brummen871502327

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
109-02-2013Marten BruinsmaArnold van Harn0 - 2
109-02-2013Jan BosJaap van Laar2 - 0
109-02-2013Michel Hendriksen srSaan Bouw2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
209-02-2013Arnold van HarnJaap van Laar1 - 1
209-02-2013Saan BouwJan Bos0 - 2
209-02-2013Michel Hendriksen srMarten Bruinsma2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
309-02-2013Marten BruinsmaSaan Bouw1 - 1
309-02-2013Jan BosArnold van Harn2 - 0
309-02-2013Jaap van LaarMichel Hendriksen sr0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
409-02-2013Arnold van HarnMichel Hendriksen sr0 - 2
409-02-2013Saan BouwJaap van Laar1 - 1
409-02-2013Jan BosMarten Bruinsma2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
509-02-2013Saan BouwArnold van Harn2 - 0
509-02-2013Jaap van LaarMarten Bruinsma1 - 1
509-02-2013Michel Hendriksen srJan Bos1 - 1


Eerste klasse B

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Cees KentieBergambacht10315410934
2Jur van GinkelBSDV Barneveld9615320830
3Frans ElbertsenDe Kroonschijf Ede9075212514OR
4Gerrit RoeterdinkDEZ Laren8855212514OR
5Jan LamDCE Ederveen896502326
6Gijs DekkerBSDV Barneveld739501412

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
109-02-2013Jan LamFrans Elbertsen1 - 1
109-02-2013Gerrit RoeterdinkGijs Dekker2 - 0
109-02-2013Jur van GinkelCees Kentie1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
209-02-2013Frans ElbertsenGijs Dekker2 - 0
209-02-2013Cees KentieGerrit Roeterdink2 - 0
209-02-2013Jur van GinkelJan Lam2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
309-02-2013Jan LamCees Kentie0 - 2
309-02-2013Gerrit RoeterdinkFrans Elbertsen0 - 2
309-02-2013Gijs DekkerJur van Ginkel0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
409-02-2013Frans ElbertsenJur van Ginkel0 - 2
409-02-2013Cees KentieGijs Dekker2 - 0
409-02-2013Gerrit RoeterdinkJan Lam2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
509-02-2013Cees KentieFrans Elbertsen2 - 0
509-02-2013Gijs DekkerJan Lam1 - 1
509-02-2013Jur van GinkelGerrit Roeterdink1 - 1


Eerste klasse C

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Stijn OvereemDVV Voorthuizen8655320835
2Henk BrouwerDCE Ederveen8745311726
3Bob KerstenBDV Brummen10205221622
4Boike MathoeraAlmere9375122417
5Dennis BosDES Lunteren7275113316
6Erwin JochemsenDe Kroonschijf Ede510426

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
109-02-2013Bob KerstenBoike Mathoera1 - 1
109-02-2013Stijn OvereemDennis Bos1 - 1
109-02-2013Henk BrouwerErwin Jochemsen2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
209-02-2013Dennis BosHenk Brouwer0 - 2
209-02-2013Stijn OvereemBob Kersten1 - 1
209-02-2013Boike MathoeraErwin Jochemsen2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
309-02-2013Bob KerstenDennis Bos2 - 0
309-02-2013Henk BrouwerBoike Mathoera1 - 1
309-02-2013Erwin JochemsenStijn Overeem0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
409-02-2013Boike MathoeraStijn Overeem0 - 2
409-02-2013Henk BrouwerBob Kersten2 - 0
409-02-2013Dennis BosErwin Jochemsen0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
509-02-2013Dennis BosBoike Mathoera2 - 0
509-02-2013Stijn OvereemHenk Brouwer2 - 0
509-02-2013Erwin JochemsenBob Kersten0 - 2


Eerste klasse D

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Tom KnapenDEZ Laren7415320836
2Tom WesthofBDV Brummen7725302622
3Jelte LokhorstDVV Voorthuizen7725212525OR
4René RunhaarLoosdrecht8225212520OR
5Roelof van DrenthBSDV Barneveld7015032316SB
6Geurt HendriksenDe Kroonschijf7155113313SB

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
109-02-2013René RunhaarTom Westhof0 - 2
109-02-2013Geurt HendriksenJelte Lokhorst2 - 0
109-02-2013Tom KnapenRoelof van Drenth1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
209-02-2013Tom WesthofJelte Lokhorst0 - 2
209-02-2013Roelof van DrenthGeurt Hendriksen1 - 1
209-02-2013Tom KnapenRené Runhaar1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
309-02-2013René RunhaarRoelof van Drenth2 - 0
309-02-2013Geurt HendriksenTom Westhof0 - 2
309-02-2013Jelte LokhorstTom Knapen0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
409-02-2013Tom WesthofTom Knapen0 - 2
409-02-2013Roelof van DrenthJelte Lokhorst1 - 1
409-02-2013Geurt HendriksenRené Runhaar0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
509-02-2013Roelof van DrenthTom Westhof0 - 2
509-02-2013Jelte LokhorstRené Runhaar2 - 0
509-02-2013Tom KnapenGeurt Hendriksen2 - 0


Eerste klasse E

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Robby KoendjbiharieAlmere80655001040
2Wim ZandbergenDVV Voorthuizen8015311723
3Evert van GrondelleADC Amerongen8115212513
4Ad VreeswijkDAWO Woudenberg809520348
5Mark ter HofteBDV Bennekom7585032313
6Dick NijmanBDV Brummen726501413

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
109-02-2013Ad VreeswijkWim Zandbergen0 - 2
109-02-2013Dick NijmanEvert van Grondelle0 - 2
109-02-2013Robby KoendjbiharieMark ter Hofte2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
209-02-2013Wim ZandbergenEvert van Grondelle2 - 0
209-02-2013Mark ter HofteDick Nijman1 - 1
209-02-2013Robby KoendjbiharieAd Vreeswijk2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
309-02-2013Ad VreeswijkMark ter Hofte2 - 0
309-02-2013Dick NijmanWim Zandbergen0 - 2
309-02-2013Evert van GrondelleRobby Koendjbiharie0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
409-02-2013Wim ZandbergenRobby Koendjbiharie0 - 2
409-02-2013Mark ter HofteEvert van Grondelle1 - 1
409-02-2013Dick NijmanAd Vreeswijk0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
509-02-2013Mark ter HofteWim Zandbergen1 - 1
509-02-2013Evert van GrondelleAd Vreeswijk2 - 0
509-02-2013Robby KoendjbiharieDick Nijman2 - 0


Tweede klasse A

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Bram BoerADC Amerongen7625230733
2Johan TeunissenDe Kroonschijf Ede8105050525SB
2André van SteenbergenBDV Bennekom7735131525SB
4Teus KlokDVV Voorthuizen6175212521OR + SB
5Eewoud van den HeuvelBDSV Barneveld8015212521OR + SB
6Reinard van de LagemaatDCE Ederveen7555032317

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
109-02-2013Eewoud van den HeuvelAndré van Steenbergen2 - 0
109-02-2013Johan TeunissenTeus Klok1 - 1
109-02-2013Bram BoerReinard van de Lagemaat1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
209-02-2013André van SteenbergenTeus Klok2 - 0
209-02-2013Reinard van de LagemaatJohan Teunissen1 - 1
209-02-2013Bram BoerEewoud van den Heuvel2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
309-02-2013Eewoud van den HeuvelReinard van de Lagemaat2 - 0
309-02-2013Johan TeunissenAndré van Steenbergen1 - 1
309-02-2013Teus KlokBram Boer0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
409-02-2013André van SteenbergenBram Boer1 - 1
409-02-2013Reinard van de LagemaatTeus Klok0 - 2
409-02-2013Johan TeunissenEewoud van den Heuvel1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
509-02-2013Reinard van de LagemaatAndré van Steenbergen1 - 1
509-02-2013Teus KlokEewoud van den Heuvel2 - 0
509-02-2013Bram BoerJohan Teunissen1 - 1


Tweede klasse B

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Wim BruntDCE Ederveen6175320835
2Jan van EeAmerongen7315140627SB
3Berend van de WeerdDES Lunteren8455221623SB
4Gert VonkVRD Renkum7085122415
5Henk van DonkelaarDCE Ederveen8005113310OR
6Geert HendricksBDO Oss7355032320OR

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
109-02-2013Wim BruntGeert Hendricks1 - 1
109-02-2013Jan van EeHenk van Donkelaar2 - 0
109-02-2013Gert VonkBerend van de Weerd0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
209-02-2013Geert HendricksHenk van Donkelaar0 - 2
209-02-2013Berend van de WeerdJan van Ee1 - 1
209-02-2013Gert VonkWim Brunt0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
309-02-2013Wim BruntBerend van de Weerd2 - 0
309-02-2013Jan van EeGeert Hendricks1 - 1
309-02-2013Henk van DonkelaarGert Vonk1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
409-02-2013Geert HendricksGert Vonk0 - 2
409-02-2013Berend van de WeerdHenk van Donkelaar2 - 0
409-02-2013Jan van EeWim Brunt1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
509-02-2013Berend van de WeerdGeert Hendricks1 - 1
509-02-2013Henk van DonkelaarWim Brunt0 - 2
509-02-2013Gert VonkJan van Ee1 - 1


Tweede klasse C

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Michel Hendriksen jrDe Kroonschijf Ede6175320832
2Jan van de KootBDSV Barneveld7725311727OR
3Ben van BeekDCE Ederveen7915311724OR
4Elco BlankenstijnDES Lunteren7215212514
5Anton van GinkelDAWO Woudenberg511337
6Joop van den BrinkVRD Renkum466500500

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
109-02-2013Michel Hendriksen jrJan van de Koot2 - 0
109-02-2013Ben van BeekAnton van Ginkel2 - 0
109-02-2013Joop van den BrinkElco Blankenstijn0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
209-02-2013Jan van de KootAnton van Ginkel1 - 1
209-02-2013Elco BlankenstijnBen van Beek0 - 2
209-02-2013Joop van den BrinkMichel Hendriksen jr0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
309-02-2013Michel Hendriksen jrElco Blankenstijn1 - 1
309-02-2013Ben van BeekJan van de Koot0 - 2
309-02-2013Anton van GinkelJoop van den Brink2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
409-02-2013Jan van de KootJoop van den Brink2 - 0
409-02-2013Elco BlankenstijnAnton van Ginkel2 - 0
409-02-2013Ben van BeekMichel Hendriksen jr1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
509-02-2013Elco BlankenstijnJan van de Koot0 - 2
509-02-2013Anton van GinkelMichel Hendriksen jr0 - 2
509-02-2013Joop van den BrinkBen van Beek0 - 2


Huisdammers

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Maartje BosDES Lunteren5410934
2Jacco OvereemDCE Ederveen5320834
3Eip JanssenEde5203410Na loting
4Peter BrinkmanDCE Ederveen5203410Na loting
5Ben BakkerHarskamp5203410Na loting
6Kees BlankenstijnDES Lunteren501418

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
109-02-2013Kees BlankenstijnEip Janssen0 - 2
109-02-2013Jacco OvereemPeter Brinkman2 - 0
109-02-2013Ben BakkerMaartje Bos0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
209-02-2013Eip JanssenPeter Brinkman0 - 2
209-02-2013Maartje BosJacco Overeem1 - 1
209-02-2013Ben BakkerKees Blankenstijn2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
309-02-2013Kees BlankenstijnMaartje Bos0 - 2
309-02-2013Jacco OvereemEip Janssen2 - 0
309-02-2013Peter BrinkmanBen Bakker0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
409-02-2013Eip JanssenBen Bakker2 - 0
409-02-2013Maartje BosPeter Brinkman2 - 0
409-02-2013Jacco OvereemKees Blankenstijn1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
509-02-2013Maartje BosEip Janssen2 - 0
509-02-2013Peter BrinkmanKees Blankenstijn2 - 0
509-02-2013Ben BakkerJacco Overeem0 - 2


Foto's


/