Persoonlijke wedstrijden - Overige


Hent uut ’t Zaand damtoernooi 2015

18e Hent Uut ’t zaand damtoernooi geslaagd.

Zaterdag 14 februari werd er door de damclubs De Kroonschijf uit Ede en D.E.S. uit Lunteren het 18e Hent Uut ’t Zaand damtoernooi georganiseerd. Er deden in Wekerom 56 dammers mee aan dit gezelligheidstoernooi. De deelnemers kwamen van 12 verschillende damclubs o.a. uit Ede, Voorthuizen, Lunteren, Barneveld, Ederveen, Amerongen, Hilversum, Brummen en Laren.

Er werd gespeeld in 8 groepen van 6 dammers en een huisdammersgroep met 8 deelnemers.

In alle groepen werd er fanatiek gestreden voor de punten. Er waren door sponsoring van een aantal bedrijven weer mooie prijzen te winnen in elke poule. In de hoofdklasse werd Henk Kleinrensink uit Wageningen eerste met een mooie score van 7 punten. Hij bleef hiermee Stijn Overeem uit Voorthuizen een punt voor. De winnaar van de wisselbeker werd het viertal van D.V.V. - Voorthuizen. De spelers die voor de beker zorgde waren: Alie Ruitenbeek, Stijn Overeem, Jelte Lokhorst en Rob Scholte.

De overige groepwinnaars waren:
Eerste Klasse ATom Knapen D.E.Z. - Laren 5-7
Eerste Klasse BPiet Davidse V.R.D. - Renkum 5-9
Eerste klasse CBart Wiggemansen  Uddel 5-7
Eerste klasse DBen van Beek D.C.E. - Ederveen 5-7
Tweede klasse A  Dick Nijman B.D.V. - Brummen 5-8
Tweede klasse BMark ten Hofte B.D.V. - Bennekom 5-7
Tweede klasse CJan v. Ee A.D.C. - Amerongen  5-8
Huisdammers Teun Teunissen Harskamp 7-12

Alle deelnemers kregen na afloop van de organisatie Jaap en Geurt een mooie prijs als beloning voor een mooie damdag in Wekerom. Ook werd er een grote verloting gehouden waarbij er mooie prijzen werden gewonnen door de dammers. Damclub D.E.S. en De Kroonschijf kunnen weer terugkijken op een geslaagd 18e Hent Uut ’t Zaand damtoernooi in Wekerom. Volgend jaar zal deze damdag opnieuw op de damkalender terecht komen.

met vriendelijke groeten,
Jaap Heij



Hoofdklasse A

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Henk KleinrensinkWSDV Wageningen11755311728
2Stijn OvereemDVV Voorthuizen11155221629
3Arie Janssen van DoornWSDV Wageningen11555221628
4Bert van OosteromDIOS Achterhoek11645221623
5Evert Jochemsen sr.De Kroonschijf Ede11045113310
6Evert van de PolBSDV Barneveld11055023212

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
114-02-2015Evert van de PolStijn Overeem1 - 1
114-02-2015Henk KleinrensinkEvert Jochemsen sr.2 - 0
114-02-2015Arie Janssen van DoornBert van Oosterom1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
214-02-2015Evert van de PolHenk Kleinrensink0 - 2
214-02-2015Evert Jochemsen sr.Arie Janssen van Doorn0 - 2
214-02-2015Stijn OvereemBert van Oosterom2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
314-02-2015Henk KleinrensinkStijn Overeem2 - 0
314-02-2015Arie Janssen van DoornEvert van de Pol1 - 1
314-02-2015Bert van OosteromEvert Jochemsen sr.2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
414-02-2015Evert van de PolBert van Oosterom0 - 2
414-02-2015Henk KleinrensinkArie Janssen van Doorn0 - 2
414-02-2015Stijn OvereemEvert Jochemsen sr.1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
514-02-2015Arie Janssen van DoornStijn Overeem0 - 2
514-02-2015Bert van OosteromHenk Kleinrensink1 - 1
514-02-2015Evert Jochemsen sr.Evert van de Pol2 - 0


Eerste klasse A

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Tom KnapenDEZ Laren9565311727Na barrage
2Jur van GinkelBSDV Barneveld9785311727Na barrage
3Jaap van Hierden srDVV Voorthuizen10875302630
4Frans ElbertsenDe Kroonschijf Ede8895302622
5Adri TimpOns Genoegen Utrecht968510424OR
6Gert van de TopDCE Ederveen9515104212OR

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
114-02-2015Adri TimpFrans Elbertsen0 - 2
114-02-2015Jur van GinkelGert van de Top2 - 0
114-02-2015Tom KnapenJaap van Hierden sr0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
214-02-2015Adri TimpJur van Ginkel0 - 2
214-02-2015Gert van de TopTom Knapen0 - 2
214-02-2015Frans ElbertsenJaap van Hierden sr0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
314-02-2015Jur van GinkelFrans Elbertsen0 - 2
314-02-2015Tom KnapenAdri Timp2 - 0
314-02-2015Jaap van Hierden srGert van de Top0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
414-02-2015Adri TimpJaap van Hierden sr0 - 2
414-02-2015Jur van GinkelTom Knapen1 - 1
414-02-2015Frans ElbertsenGert van de Top2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
514-02-2015Tom KnapenFrans Elbertsen2 - 0
514-02-2015Jaap van Hierden srJur van Ginkel0 - 2
514-02-2015Gert van de TopAdri Timp0 - 2


Eerste klasse B

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Piet DavidseVRD Renkum9675410934
2Michel Hendriksen srDCE Ederveen9205320829
3Alie van de Ruitenbeek - van GulikDVV Voorthuizen8445221618
4Erwin JochemsenDe Kroonschijf Ede8365122410
5Gerrit RoeterdinkDEZ Laren847502325
6Jaap LangerakGooi & Eemland843501412

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
114-02-2015Gerrit RoeterdinkJaap Langerak1 - 1
114-02-2015Michel Hendriksen srAlie van de Ruitenbeek - van Gulik1 - 1
114-02-2015Erwin JochemsenPiet Davidse0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
214-02-2015Gerrit RoeterdinkMichel Hendriksen sr0 - 2
214-02-2015Alie van de Ruitenbeek - van GulikErwin Jochemsen1 - 1
214-02-2015Jaap LangerakPiet Davidse0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
314-02-2015Michel Hendriksen srJaap Langerak2 - 0
314-02-2015Erwin JochemsenGerrit Roeterdink1 - 1
314-02-2015Piet DavidseAlie van de Ruitenbeek - van Gulik2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
414-02-2015Gerrit RoeterdinkPiet Davidse0 - 2
414-02-2015Michel Hendriksen srErwin Jochemsen2 - 0
414-02-2015Jaap LangerakAlie van de Ruitenbeek - van Gulik0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
514-02-2015Erwin JochemsenJaap Langerak2 - 0
514-02-2015Piet DavidseMichel Hendriksen sr1 - 1
514-02-2015Alie van de Ruitenbeek - van GulikGerrit Roeterdink2 - 0


Eerste klasse C

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Bart Wiggemansengeen damclub7155230730
2Bram CysouwDES Lunteren6675230728
3Jelte LokhorstDVV Voorthuizen7945140626
4Arnold van HarnDe Kroonschijf Ede7965131520
5Roelof van DrenthBSDV Barneveld7015032318
6Evert van GrondelleADC Amerongen784510426

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
114-02-2015Roelof van DrenthJelte Lokhorst1 - 1
114-02-2015Evert van GrondelleBram Cysouw0 - 2
114-02-2015Bart WiggemansenArnold van Harn2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
214-02-2015Roelof van DrenthEvert van Grondelle0 - 2
214-02-2015Bram CysouwBart Wiggemansen1 - 1
214-02-2015Jelte LokhorstArnold van Harn1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
314-02-2015Evert van GrondelleJelte Lokhorst0 - 2
314-02-2015Bart WiggemansenRoelof van Drenth1 - 1
314-02-2015Arnold van HarnBram Cysouw1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
414-02-2015Roelof van DrenthArnold van Harn1 - 1
414-02-2015Evert van GrondelleBart Wiggemansen0 - 2
414-02-2015Jelte LokhorstBram Cysouw1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
514-02-2015Bart WiggemansenJelte Lokhorst1 - 1
514-02-2015Arnold van HarnEvert van Grondelle2 - 0
514-02-2015Bram CysouwRoelof van Drenth2 - 0


Eerste klasse D

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Ben van BeekDCE Ederveen7705311732
2Ries van EeDES Lunteren7435311726
3Johan TeunissenDe Kroonschijf Ede7995221628
4Piet BouwBDSV Barneveld6935212520
5Michel Hendriksen jrDe Kroonschijf Ede6115113310
6Gijs DekkerBDSV Barneveld7485023212

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
114-02-2015Ben van BeekRies van Ee2 - 0
114-02-2015Michel Hendriksen jrJohan Teunissen1 - 1
114-02-2015Piet BouwGijs Dekker1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
214-02-2015Ben van BeekMichel Hendriksen jr2 - 0
214-02-2015Johan TeunissenPiet Bouw0 - 2
214-02-2015Ries van EeGijs Dekker2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
314-02-2015Michel Hendriksen jrRies van Ee0 - 2
314-02-2015Piet BouwBen van Beek0 - 2
314-02-2015Gijs DekkerJohan Teunissen0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
414-02-2015Ben van BeekGijs Dekker1 - 1
414-02-2015Michel Hendriksen jrPiet Bouw0 - 2
414-02-2015Ries van EeJohan Teunissen1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
514-02-2015Piet BouwRies van Ee0 - 2
514-02-2015Gijs DekkerMichel Hendriksen jr0 - 2
514-02-2015Johan TeunissenBen van Beek2 - 0


Tweede klasse A

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Dick NijmanBDV Brummen7395320833
2Reinard van de LagemaatDCE Ederveen7595221622OR
3Johan TopDES Lunteren8355221623OR
4Teus KlokDVV Voorthuizen6605131519
5Jeroen van den BrinkDES Lunteren6265131517
6Eddy WeijmanVRD Renkum793500500

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
114-02-2015Reinard van de LagemaatJeroen van den Brink1 - 1
114-02-2015Johan TopTeus Klok2 - 0
114-02-2015Dick NijmanEddy Weijman2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
214-02-2015Reinard van de LagemaatJohan Top2 - 0
214-02-2015Teus KlokDick Nijman1 - 1
214-02-2015Jeroen van den BrinkEddy Weijman2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
314-02-2015Johan TopJeroen van den Brink1 - 1
314-02-2015Dick NijmanReinard van de Lagemaat2 - 0
314-02-2015Eddy WeijmanTeus Klok0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
414-02-2015Reinard van de LagemaatEddy Weijman2 - 0
414-02-2015Johan TopDick Nijman1 - 1
414-02-2015Jeroen van den BrinkTeus Klok1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
514-02-2015Dick NijmanJeroen van den Brink2 - 0
514-02-2015Eddy WeijmanJohan Top0 - 2
514-02-2015Teus KlokReinard van de Lagemaat1 - 1


Tweede klasse B

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Mark ter HofteBDV Bennekom7705230732
2Eeuwoud van den HeuvelBSDV Barneveld7715221629
3Bram BoerADC Amerongen7635221623
4Jan CysouwDES Lunteren8305221622
5Henk van DonkelaarDCE Ederveen7625113314
6Geurt HendriksenDe Kroonschijf Ede7145023210

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
114-02-2015Eeuwoud van den HeuvelBram Boer2 - 0
114-02-2015Jan CysouwMark ter Hofte0 - 2
114-02-2015Geurt HendriksenHenk van Donkelaar1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
214-02-2015Eeuwoud van den HeuvelJan Cysouw1 - 1
214-02-2015Mark ter HofteGeurt Hendriksen1 - 1
214-02-2015Bram BoerHenk van Donkelaar2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
314-02-2015Jan CysouwBram Boer1 - 1
314-02-2015Geurt HendriksenEeuwoud van den Heuvel0 - 2
314-02-2015Henk van DonkelaarMark ter Hofte0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
414-02-2015Eeuwoud van den HeuvelHenk van Donkelaar0 - 2
414-02-2015Jan CysouwGeurt Hendriksen2 - 0
414-02-2015Bram BoerMark ter Hofte1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
514-02-2015Geurt HendriksenBram Boer0 - 2
514-02-2015Henk van DonkelaarJan Cysouw0 - 2
514-02-2015Mark ter HofteEeuwoud van den Heuvel1 - 1


Tweede klasse C

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Jan van EeDC Austerlitz6825401830
2Gerrit VonkVRD Renkum7085311731
3Rob VogelezangDe Kroonschijf Ede5655311723
4Evert TeunissenDCE Ederveen5955122418
5Joop van de BrinkVRD Renkum435511336
6Elco BlankenstijnDES Lunteren744501414

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
114-02-2015Gerrit VonkRob Vogelezang1 - 1
114-02-2015Elco BlankenstijnEvert Teunissen1 - 1
114-02-2015Jan van EeJoop van de Brink2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
214-02-2015Gerrit VonkElco Blankenstijn2 - 0
214-02-2015Evert TeunissenJan van Ee0 - 2
214-02-2015Rob VogelezangJoop van de Brink2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
314-02-2015Elco BlankenstijnRob Vogelezang0 - 2
314-02-2015Jan van EeGerrit Vonk0 - 2
314-02-2015Joop van de BrinkEvert Teunissen1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
414-02-2015Gerrit VonkJoop van de Brink2 - 0
414-02-2015Elco BlankenstijnJan van Ee0 - 2
414-02-2015Rob VogelezangEvert Teunissen2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
514-02-2015Jan van EeRob Vogelezang2 - 0
514-02-2015Joop van de BrinkElco Blankenstijn2 - 0
514-02-2015Evert TeunissenGerrit Vonk2 - 0


Huisdammers

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Teun TeunissenDCE Ederveen75201278
2Gerco BeijerDCE Ederveen75111161
3Willem AchterbergDCE Ederveen75021046
4Rob ScholteDVV Voorthuizen7322837
5Eip Janssengeen damclub7214525
6Jacco Overeemgeen damclub7214518
7Kees BlankenstijnDES Lunteren7115312
8Berry BouwDCE Ederveen7025215

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
114-02-2015Kees BlankenstijnBerry Bouw1 - 1
114-02-2015Teun TeunissenRob Scholte1 - 1
114-02-2015Willem AchterbergGerco Beijer0 - 2
114-02-2015Jacco OvereemEip Janssen0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
214-02-2015Kees BlankenstijnTeun Teunissen0 - 2
214-02-2015Gerco BeijerJacco Overeem2 - 0
214-02-2015Rob ScholteWillem Achterberg0 - 2
214-02-2015Berry BouwEip Janssen0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
314-02-2015Teun TeunissenBerry Bouw1 - 1
314-02-2015Willem AchterbergKees Blankenstijn2 - 0
314-02-2015Jacco OvereemRob Scholte1 - 1
314-02-2015Eip JanssenGerco Beijer1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
414-02-2015Berry BouwGerco Beijer0 - 2
414-02-2015Rob ScholteEip Janssen2 - 0
414-02-2015Teun TeunissenWillem Achterberg2 - 0
414-02-2015Kees BlankenstijnJacco Overeem0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
514-02-2015Willem AchterbergBerry Bouw2 - 0
514-02-2015Jacco OvereemTeun Teunissen0 - 2
514-02-2015Eip JanssenKees Blankenstijn0 - 2
514-02-2015Gerco BeijerRob Scholte2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
614-02-2015Kees BlankenstijnGerco Beijer0 - 2
614-02-2015Teun TeunissenEip Janssen2 - 0
614-02-2015Willem AchterbergJacco Overeem2 - 0
614-02-2015Berry BouwRob Scholte0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
714-02-2015Jacco OvereemBerry Bouw2 - 0
714-02-2015Eip JanssenWillem Achterberg0 - 2
714-02-2015Gerco BeijerTeun Teunissen0 - 2
714-02-2015Rob ScholteKees Blankenstijn2 - 0


Foto's


/





Meer foto's zijn te vinden op de website van de Kroonschijf