Persoonlijke wedstrijden - Overige


Snert Damtoernooi DES Lunteren 2014

Donderdag 27 november 2014 werd in Lunteren het derde snertdamtoernooi gehouden. Er deden 37 dammers mee aan dit gezellige damtoernooi georganiseerd door D.E.S. - Lunteren. Er werd gespeeld in groepen van 6 dammers. Bij de huisdammers werd er een dubbele ronde gespeeld omdat er vier spelers meededen. De dammers werden tussen de middag verwend met lekkere erwtensoep en broodjes door de organisatie. Na afloop van het gezellige damtoernooi konden de deelnemers een prijs uitzoeken varierend van een Krentenbrood en andere prijzen in natura. Damclub D.E.S. kan met deze activiteit voor senioren weer terugkijken op een geslaagde damdag.

Groeten Jaap


Groep A

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Anton JanssenSlagvaardig Wamel10104400824
2Jur van GinkelBDSV Barneveld9784301612
3Cor van SettenDAWO Woudenberg1010420244
4Wim SchaafsmaDES Lunteren1029401311
4Evert Jochemsen sr.Kroonschijf Ede1104401311

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
127-11-2014Wim SchaafsmaEvert Jochemsen sr.1 - 1
127-11-2014Anton JanssenCor van Setten2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
227-11-2014Evert Jochemsen sr.Jur van Ginkel0 - 2
227-11-2014Cor van SettenWim Schaafsma2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
327-11-2014Jur van GinkelAnton Janssen0 - 2
327-11-2014Cor van SettenEvert Jochemsen sr.2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
427-11-2014Evert Jochemsen sr.Anton Janssen0 - 2
427-11-2014Jur van GinkelWim Schaafsma2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
527-11-2014Anton JanssenWim Schaafsma2 - 0
527-11-2014Cor van SettenJur van Ginkel0 - 2

Groep B

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Gerrit RoeterdinkDEZ Laren8474211517
2Theo BuijsArnhem10214130516
3Leo SteyntjesCTD Arnhem9774211515
4Jaap van Hierden srDVV Voorthuizen10874121416
5Gijs DekkerBDSV Barneveld748401314

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
127-11-2014Leo SteyntjesJaap van Hierden sr2 - 0
127-11-2014Theo BuijsGijs Dekker2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
227-11-2014Gijs DekkerLeo Steyntjes0 - 2
227-11-2014Theo BuijsGerrit Roeterdink1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
327-11-2014Gerrit RoeterdinkGijs Dekker2 - 0
327-11-2014Jaap van Hierden srTheo Buijs1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
427-11-2014Gijs DekkerJaap van Hierden sr1 - 1
427-11-2014Leo SteyntjesGerrit Roeterdink0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
527-11-2014Jaap van Hierden srGerrit Roeterdink2 - 0
527-11-2014Theo BuijsLeo Steyntjes1 - 1

Groep C

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Wim van den BergDVV Voorthuizen6644211518
2Roelof van DrenthBDSV Barneveld7014121417
3Ries van EeDES Lunteren7434121416
4Ben van BeekDCE Ederveen7704121415
5Harry VredeveldtDC Austerlitz7794031312

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
127-11-2014Roelof van DrenthHarry Vredeveldt1 - 1
127-11-2014Ries van EeBen van Beek0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
227-11-2014Wim van den BergHarry Vredeveldt2 - 0
227-11-2014Ben van BeekRoelof van Drenth1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
327-11-2014Roelof van DrenthWim van den Berg2 - 0
327-11-2014Harry VredeveldtRies van Ee1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
427-11-2014Wim van den BergRies van Ee1 - 1
427-11-2014Ben van BeekHarry Vredeveldt1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
527-11-2014Ben van BeekWim van den Berg0 - 2
527-11-2014Ries van EeRoelof van Drenth2 - 0

Groep D

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Piet BouwBDSV Barneveld6935410937
2Steven VierwindenDCE Ederveen8265131527
3Hennie van LambalgenDAWO Woudenberg7955212518
4Arie van DiggeleADC Alphen a/d Rijn9085122416
5Harry VerploegenSlagvaardig Wamel8235122416
6Ben KuiphuisCTD Arnhem8725113314

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
127-11-2014Ben KuiphuisPiet Bouw0 - 2
127-11-2014Steven VierwindenHennie van Lambalgen2 - 0
127-11-2014Harry VerploegenArie van Diggele0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
227-11-2014Piet BouwHennie van Lambalgen2 - 0
227-11-2014Arie van DiggeleSteven Vierwinden1 - 1
227-11-2014Harry VerploegenBen Kuiphuis2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
327-11-2014Ben KuiphuisArie van Diggele1 - 1
327-11-2014Steven VierwindenPiet Bouw1 - 1
327-11-2014Hennie van LambalgenHarry Verploegen1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
427-11-2014Piet BouwHarry Verploegen2 - 0
427-11-2014Arie van DiggeleHennie van Lambalgen0 - 2
427-11-2014Steven VierwindenBen Kuiphuis0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
527-11-2014Arie van DiggelePiet Bouw0 - 2
527-11-2014Hennie van LambalgenBen Kuiphuis2 - 0
527-11-2014Harry VerploegenSteven Vierwinden1 - 1

Groep E

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Jaap LangerakGooi en Eemland8435311731
2Berend van de WeerdDES Lunteren8085302624
3Evert van GrondelleADC Amerongen7845212529
4Jan LagerweijDCE Ederveen7935212521
4Eddy WeijmanVRD Renkum7935212521
6Eeuwoud van den HeuvelBDSV Barneveld7715104210

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
127-11-2014Jan LagerweijEddy Weijman0 - 2
127-11-2014Evert van GrondelleEeuwoud van den Heuvel0 - 2
127-11-2014Jaap LangerakBerend van de Weerd2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
227-11-2014Eddy WeijmanEeuwoud van den Heuvel2 - 0
227-11-2014Berend van de WeerdEvert van Grondelle2 - 0
227-11-2014Jaap LangerakJan Lagerweij2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
327-11-2014Jan LagerweijBerend van de Weerd2 - 0
327-11-2014Evert van GrondelleEddy Weijman2 - 0
327-11-2014Eeuwoud van den HeuvelJaap Langerak0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
427-11-2014Eddy WeijmanJaap Langerak1 - 1
427-11-2014Berend van de WeerdEeuwoud van den Heuvel2 - 0
427-11-2014Evert van GrondelleJan Lagerweij1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
527-11-2014Berend van de WeerdEddy Weijman2 - 0
527-11-2014Eeuwoud van den HeuvelJan Lagerweij0 - 2
527-11-2014Jaap LangerakEvert van Grondelle0 - 2

Groep F

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Bram BoerADC Amerongen7635410938
2Geurt HendriksenKroonschijf Ede7145221621
3Evert TeunissenDCE Ederveen5955131518
4Wim BruntDCE Ederveen6285041420
5Anton van GinkelDAWO Woudenberg6735041417
6Fred van EeAusterlitz500502328

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
127-11-2014Wim BruntGeurt Hendriksen0 - 2
127-11-2014Anton van GinkelFred van Ee1 - 1
127-11-2014Evert TeunissenBram Boer0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
227-11-2014Geurt HendriksenFred van Ee2 - 0
227-11-2014Bram BoerAnton van Ginkel2 - 0
227-11-2014Evert TeunissenWim Brunt1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
327-11-2014Wim BruntBram Boer1 - 1
327-11-2014Anton van GinkelGeurt Hendriksen1 - 1
327-11-2014Fred van EeEvert Teunissen0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
427-11-2014Geurt HendriksenEvert Teunissen1 - 1
427-11-2014Bram BoerFred van Ee2 - 0
427-11-2014Anton van GinkelWim Brunt1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
527-11-2014Bram BoerGeurt Hendriksen2 - 0
527-11-2014Fred van EeWim Brunt1 - 1
527-11-2014Evert TeunissenAnton van Ginkel1 - 1

Huisdammers

Stand

PlNaamVereniging/PlaatsRatingAW+=-PtSBOpmerking(en)
1Teus BouwHuisdammer Lunteren65101143
2Jan van EeAusterlitz8086411927
3Hans StoopHuisdammer Bennekom620440
4Eip JanssenHuisdammer Ede600600

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
127-11-2014Teus BouwJan van Ee2 - 0
127-11-2014Hans StoopEip Janssen2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
227-11-2014Eip JanssenTeus Bouw0 - 2
227-11-2014Jan van EeHans Stoop2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
327-11-2014Teus BouwHans Stoop2 - 0
327-11-2014Jan van EeEip Janssen2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
427-11-2014Jan van EeTeus Bouw1 - 1
427-11-2014Eip JanssenHans Stoop0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
527-11-2014Teus BouwEip Janssen2 - 0
527-11-2014Hans StoopJan van Ee0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
627-11-2014Hans StoopTeus Bouw0 - 2
627-11-2014Eip JanssenJan van Ee0 - 2


Foto's


/