Persoonlijke wedstrijden - Overige


21e Hent Uut Zaand damtoernooi 2018

Matthias de Kruijf wint Hent Uut 't Zaand damtoernooi


Voor uitgebreid verslag en mooie foto’s zie http://www.edestad.nl

Groeten Jaap en Geurt


Hoofdklasse A

Stand

PlNaamRatingAW+=-PtSB
1Matthias de Kruijf13294400824
2Stijn Overeem12114121412
3Evert van de Pol1106420248
4Henk Kleinrensink1184402226
4Chris Versteegen1057402226

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
130-01-2018Matthias de KruijfChris Versteegen2 - 0
130-01-2018Evert van de PolHenk Kleinrensink2 - 0
130-01-2018DummyStijn Overeem   -   
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
230-01-2018Stijn OvereemEvert van de Pol2 - 0
230-01-2018Chris VersteegenHenk Kleinrensink1 - 1
230-01-2018Matthias de KruijfDummy   -   
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
330-01-2018Evert van de PolMatthias de Kruijf0 - 2
330-01-2018Henk KleinrensinkStijn Overeem1 - 1
330-01-2018DummyChris Versteegen   -   
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
430-01-2018Matthias de KruijfHenk Kleinrensink2 - 0
430-01-2018Chris VersteegenStijn Overeem1 - 1
430-01-2018DummyEvert van de Pol   -   
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
530-01-2018Evert van de PolChris Versteegen2 - 0
530-01-2018Stijn OvereemMatthias de Kruijf0 - 2
530-01-2018Henk KleinrensinkDummy   -   


Hoofdklasse B

Stand

PlNaamRatingAW+=-PtSB
1Johan Top9715320835
2Arie Janssen van Doorn11305131526
3Bram Cysouw8845212520
4Robert-Jan van Steenberge9995212519
5Jaap van Hierden sr10215122423
6Bert van Oosterom11275113313

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
130-01-2018Robert-Jan van SteenbergeBert van Oosterom2 - 0
130-01-2018Arie Janssen van DoornJohan Top1 - 1
130-01-2018Jaap van Hierden srBram Cysouw1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
230-01-2018Robert-Jan van SteenbergeArie Janssen van Doorn1 - 1
230-01-2018Johan TopJaap van Hierden sr1 - 1
230-01-2018Bert van OosteromBram Cysouw0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
330-01-2018Arie Janssen van DoornBert van Oosterom1 - 1
330-01-2018Jaap van Hierden srRobert-Jan van Steenberge0 - 2
330-01-2018Bram CysouwJohan Top0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
430-01-2018Robert-Jan van SteenbergeBram Cysouw0 - 2
430-01-2018Arie Janssen van DoornJaap van Hierden sr0 - 2
430-01-2018Bert van OosteromJohan Top0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
530-01-2018Jaap van Hierden srBert van Oosterom0 - 2
530-01-2018Bram CysouwArie Janssen van Doorn0 - 2
530-01-2018Johan TopRobert-Jan van Steenberge2 - 0


Eerste klasse A

Stand

PlNaamRatingAW+=-PtSB
1Erwin Jochemsen9064310724
2Gerrit Roeterdink8754301614
3Willem Stunnenberg1061411236
4Henk Hoksbergen1002410324
5Henk Brouwer8774022210

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
130-01-2018Willem StunnenbergGerrit Roeterdink0 - 2
130-01-2018Erwin JochemsenHenk Hoksbergen2 - 0
130-01-2018DummyHenk Brouwer   -   
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
230-01-2018Gerrit RoeterdinkErwin Jochemsen0 - 2
230-01-2018Henk BrouwerHenk Hoksbergen0 - 2
230-01-2018DummyWillem Stunnenberg   -   
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
330-01-2018Willem StunnenbergHenk Brouwer1 - 1
330-01-2018Henk HoksbergenGerrit Roeterdink0 - 2
330-01-2018Erwin JochemsenDummy   -   
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
430-01-2018Willem StunnenbergErwin Jochemsen0 - 2
430-01-2018Henk BrouwerGerrit Roeterdink0 - 2
430-01-2018DummyHenk Hoksbergen   -   
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
530-01-2018Erwin JochemsenHenk Brouwer1 - 1
530-01-2018Henk HoksbergenWillem Stunnenberg0 - 2
530-01-2018Gerrit RoeterdinkDummy   -   


Eerste klasse B

Stand

PlNaamRatingAW+=-PtSB
1Johan Kuijkhoven9825401832
2Bert Roest10135401828
3Piet Davidse8945221625
4Bart Wiggemansen7155212512
5Harry Verploegen823502327
6Arnold van Harn763501412

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
130-01-2018Piet DavidseHarry Verploegen1 - 1
130-01-2018Bart WiggemansenArnold van Harn2 - 0
130-01-2018Johan KuijkhovenBert Roest2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
230-01-2018Piet DavidseBart Wiggemansen1 - 1
230-01-2018Arnold van HarnJohan Kuijkhoven0 - 2
230-01-2018Harry VerploegenBert Roest0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
330-01-2018Bart WiggemansenHarry Verploegen2 - 0
330-01-2018Johan KuijkhovenPiet Davidse0 - 2
330-01-2018Bert RoestArnold van Harn2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
430-01-2018Piet DavidseBert Roest0 - 2
430-01-2018Bart WiggemansenJohan Kuijkhoven0 - 2
430-01-2018Harry VerploegenArnold van Harn1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
530-01-2018Johan KuijkhovenHarry Verploegen2 - 0
530-01-2018Bert RoestBart Wiggemansen2 - 0
530-01-2018Arnold van HarnPiet Davidse0 - 2


Tweede klasse A

Stand

PlNaamRatingAW+=-PtSB
1Reinard van de Lagemaat7545230729
2Teus Klok7155221623
3Mark ter Hofte7695221624
4Eddy Weijman7315221623
5Johan Teunissen8165131519
6Theo Schimmel500500

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
131-01-2018Mark ter HofteTheo Schimmel2 - 0
131-01-2018Johan TeunissenTeus Klok1 - 1
131-01-2018Reinard van de LagemaatEddy Weijman1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
231-01-2018Mark ter HofteJohan Teunissen1 - 1
231-01-2018Teus KlokReinard van de Lagemaat0 - 2
231-01-2018Theo SchimmelEddy Weijman0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
331-01-2018Johan TeunissenTheo Schimmel2 - 0
331-01-2018Reinard van de LagemaatMark ter Hofte1 - 1
331-01-2018Eddy WeijmanTeus Klok1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
431-01-2018Mark ter HofteEddy Weijman2 - 0
431-01-2018Johan TeunissenReinard van de Lagemaat1 - 1
431-01-2018Theo SchimmelTeus Klok0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
531-01-2018Reinard van de LagemaatTheo Schimmel2 - 0
531-01-2018Eddy WeijmanJohan Teunissen2 - 0
531-01-2018Teus KlokMark ter Hofte2 - 0


Tweede klasse B

Stand

PlNaamRatingAW+=-PtSB
1Gijs Dekker7475320834
2Gerrit Vonk7085131526
3Evert van Grondelle7665131522
4René Runhaar8255212522
5Geurt Hendriksen6915122418
6Wim van den Berg6665032314

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
131-01-2018Gijs DekkerRené Runhaar1 - 1
131-01-2018Geurt HendriksenEvert van Grondelle1 - 1
131-01-2018Wim van den BergGerrit Vonk1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
231-01-2018Gijs DekkerGeurt Hendriksen2 - 0
231-01-2018Evert van GrondelleWim van den Berg1 - 1
231-01-2018René RunhaarGerrit Vonk0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
331-01-2018Geurt HendriksenRené Runhaar0 - 2
331-01-2018Wim van den BergGijs Dekker0 - 2
331-01-2018Gerrit VonkEvert van Grondelle1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
431-01-2018Gijs DekkerGerrit Vonk1 - 1
431-01-2018Geurt HendriksenWim van den Berg1 - 1
431-01-2018René RunhaarEvert van Grondelle0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
531-01-2018Wim van den BergRené Runhaar0 - 2
531-01-2018Gerrit VonkGeurt Hendriksen0 - 2
531-01-2018Evert van GrondelleGijs Dekker0 - 2


Tweede klasse C

Stand

PlNaamRatingAW+=-PtSB
1Henk van Donkelaar7494220616
2Bram Boer7804220616
3Roelof van Drenth6634220616
4Jan van de Koot737410320
5Evert Teunissen564400400

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
131-01-2018Henk van DonkelaarJan van de Koot2 - 0
131-01-2018Bram BoerEvert Teunissen2 - 0
131-01-2018DummyRoelof van Drenth   -   
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
231-01-2018Roelof van DrenthBram Boer1 - 1
231-01-2018Jan van de KootEvert Teunissen2 - 0
231-01-2018Henk van DonkelaarDummy   -   
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
331-01-2018Bram BoerHenk van Donkelaar1 - 1
331-01-2018Evert TeunissenRoelof van Drenth0 - 2
331-01-2018DummyJan van de Koot   -   
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
431-01-2018Henk van DonkelaarEvert Teunissen2 - 0
431-01-2018Jan van de KootRoelof van Drenth0 - 2
431-01-2018DummyBram Boer   -   
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
531-01-2018Bram BoerJan van de Koot2 - 0
531-01-2018Roelof van DrenthHenk van Donkelaar1 - 1
531-01-2018Evert TeunissenDummy   -   


Tweede klasse D

Stand

PlNaamRatingAW+=-PtSB
1G. Beijer5320833
2Elco Blankenstijn7475230730
3Gerard van der Zande9115311723
4T. Swieringa5122413
5S. Chedlie511336
6J. van den Brink501417

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
131-01-2018Elco BlankenstijnS. Chedlie2 - 0
131-01-2018G. BeijerJ. van den Brink2 - 0
131-01-2018T. SwieringaGerard van der Zande0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
231-01-2018Elco BlankenstijnG. Beijer1 - 1
231-01-2018J. van den BrinkT. Swieringa0 - 2
231-01-2018S. ChedlieGerard van der Zande0 - 2
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
331-01-2018G. BeijerS. Chedlie2 - 0
331-01-2018T. SwieringaElco Blankenstijn0 - 2
331-01-2018Gerard van der ZandeJ. van den Brink2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
431-01-2018Elco BlankenstijnGerard van der Zande1 - 1
431-01-2018G. BeijerT. Swieringa1 - 1
431-01-2018S. ChedlieJ. van den Brink2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
531-01-2018T. SwieringaS. Chedlie1 - 1
531-01-2018Gerard van der ZandeG. Beijer0 - 2
531-01-2018J. van den BrinkElco Blankenstijn1 - 1


Tweede klasse E

Stand

PlNaamRatingAW+=-PtSB
1Ad Vreeswijk8045320834
2Piet Bouw6615221626
3Michel Hendriksen jr6935221624
4Ben van Beek7645122416
5Jelte Lokhorst7655122418
6Cees van Ee7065023210

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
131-01-2018Ben van BeekAd Vreeswijk0 - 2
131-01-2018Cees van EePiet Bouw1 - 1
131-01-2018Michel Hendriksen jrJelte Lokhorst2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
231-01-2018Ben van BeekCees van Ee1 - 1
231-01-2018Piet BouwMichel Hendriksen jr2 - 0
231-01-2018Ad VreeswijkJelte Lokhorst1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
331-01-2018Cees van EeAd Vreeswijk0 - 2
331-01-2018Michel Hendriksen jrBen van Beek1 - 1
331-01-2018Jelte LokhorstPiet Bouw1 - 1
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
431-01-2018Ben van BeekJelte Lokhorst2 - 0
431-01-2018Cees van EeMichel Hendriksen jr0 - 2
431-01-2018Ad VreeswijkPiet Bouw2 - 0
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
531-01-2018Michel Hendriksen jrAd Vreeswijk1 - 1
531-01-2018Jelte LokhorstCees van Ee2 - 0
531-01-2018Piet BouwBen van Beek2 - 0


Huisdammers

Stand

PlNaamRatingAW+=-PtSB
1T. Teunissen4400824
2E. Janssen4301612
3C. Blankenstijn900410324
4B. Bouw900410324
5J. Overeem900410324

Uitslagen


RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
131-01-2018T. TeunissenJ. Overeem2 - 0
131-01-2018E. JanssenB. Bouw2 - 0
131-01-2018C. BlankenstijnDummy   -   
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
231-01-2018C. BlankenstijnT. Teunissen0 - 2
231-01-2018J. OvereemE. Janssen0 - 2
231-01-2018DummyB. Bouw   -   
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
331-01-2018E. JanssenC. Blankenstijn2 - 0
331-01-2018B. BouwJ. Overeem2 - 0
331-01-2018T. TeunissenDummy   -   
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
431-01-2018C. BlankenstijnB. Bouw2 - 0
431-01-2018T. TeunissenE. Janssen2 - 0
431-01-2018DummyJ. Overeem   -   
RondeDatumNaamNaamUitslagOpm
531-01-2018B. BouwT. Teunissen0 - 2
531-01-2018J. OvereemC. Blankenstijn2 - 0
531-01-2018E. JanssenDummy   -   


Foto's


/