Uitslagen Eerste klasse Noord - seizoen 2019/2020

Uitslagen/Programma



Gezamelijke slotronde te Lunteren
Er wordt een nacompetitie gespeeld van 3 wedstrijden.
(plaatsen 1 t/m 4 en plaatsen 5 t/m 8 tegen elkaar)
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 1di 08 okt 2019






DES Lunteren 2  (1033)
Bommel, Coen  (1234)
Stunnenberg, Gerrit  (1132)
Heij, Jaap  (1057) *
Stunnenberg, Annemieke  (981)
Haas, Johan de  (1013)
Hofte, Mark ter  (782)
DCE Ederveen 1  (937)
Valkenburg, Nico  (1082)
Hendriksen sr., Michel  (927)
Lagemaat, Reinard van de  (755)
{ --- Speler niet aanwezig --- }
Valkenburg, Gerrit  (978) *
Kuijkhoven, Johan  (944) *
10 - 2  
2 - 0
1 - 1
2 - 0
2 - 0
2 - 0
1 - 1

3
6
4
1
2
5
 1di 08 okt 2019






PDC Putten 1  (1027)
Koops, Peter Frans  (1166) *
Arissen, Herman  (1127)
Veen, Jan van de  (1172)
Kieft, Henry  (904)
Oost, Jan  (937) *
Visser, Serge  (854)
DCA Apeldoorn 1  (929)
Hal, Hans van  (1126)
Amersfoort, Fred van  (1021)
Borreman, Albert  (757)
Tongeren, Allard van  (899)
Luchies, Hans  (905)
Starkenburg, Willem van  (867) *
  7 - 5  
0 - 2
2 - 0
2 - 0
1 - 1
2 - 0
0 - 2

5
4
1
3
6
2
 1di 08 okt 2019






VRD Renkum 1  (874)
Berg, Wim van den  (1031)
Hoksbergen, Henk  (1033)
Deelen, Jos van  (994)
Gerritsen, Henk  (959)
Brink, Joop van den  (525) *
Rijswijk, Driekus van  (700) *
Kroonschijf Ede 1  (965)
Hoeve, Florian  (1193)
Jochemsen sr., Evert  (1035)
Jochemsen, Erwin  (944)
Elbertsen, Frans  (879)
Harn, Arnold van  (774)
{ --- Speler niet aanwezig --- }
  7 - 5  
2 - 0
1 - 1
1 - 1
1 - 1
0 - 2
2 - 0

2
5
6
4
3
1
 1vr 11 okt 2019






DES Lunteren 1  (1054)
Galen, Arjan van  (1249) *
Top, Johan  (1087)
Bos, Arno  (1132) *
Willemsen , Marinus  (0) *
Hendriksen jr., Michel  (752)
Versteegen, Chris  (1050)
DCH Harderwijk 2  (1012)
Foppen, Bert  (1101)
Dijkgraaf, Bennie  (976)
Vries, Jakob de  (979)
Aarten, Hilco  (1053) *
Verloop, Bert  (0)
Smit, Eibert  (951)
  8 - 4  
2 - 0
2 - 0
2 - 0
1 - 1
1 - 1
0 - 2

2
5
1
6
4
3
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 2ma 21 okt 2019






Kroonschijf Ede 1  (979)
Jochemsen sr., Evert  (1035)
Hoeve, Florian  (1193)
Jochemsen, Aart  (1050)
Jochemsen, Erwin  (944)
Harn, Arnold van  (774)
Elbertsen, Frans  (879)
DCE Ederveen 1  (882)
Hendriksen sr., Michel  (927)
Valkenburg, Nico  (1082)
Vierwinden, Steven  (846)
Klift, Jan van de  (842)
Hoekzema, Koos  (840)
Lagemaat, Reinard van de  (755)
  7 - 5  
2 - 0
1 - 1
1 - 1
2 - 0
1 - 1
0 - 2

3
6
4
2
5
1
 2di 22 okt 2019






VRD Renkum 1  (1043)
Hoksbergen, Henk  (1033)
Loozen, Edwin  (1066)
Doomernik, Harry  (1173)
Berg, Wim van den  (1031)
Deelen, Jos van  (994)
Gerritsen, Henk  (959)
PDC Putten 1  (1006)
Arissen, Herman  (1127)
Veen, Jan van de  (1172)
Timmer, Henk  (1075)
Kieft, Henry  (904)
Visser, Serge  (854)
Cousijnsen, Herman  (905) *
  6 - 6  
0 - 2
0 - 2
1 - 1
2 - 0
2 - 0
1 - 1

3
1
5
6
4
2
 2do 24 okt 2019






DCA Apeldoorn 1  (981)
Hal, Hans van  (1126)
Amersfoort, Fred van  (1021)
Veneboer, Marco  (1097) *
Aartsen, Peter  (0)
Borreman, Albert  (757)
Luchies, Hans  (905)
DES Lunteren 1  (982)
Top, Johan  (1087)
Westerink, Robbert  (1107) *
Cysouw, Bram  (997) *
Hendriksen jr., Michel  (752)
Bosch, Cees Van den  (975)
Hol, Gera  (974)
  4 - 8  
1 - 1
0 - 2
1 - 1
1 - 1
1 - 1
0 - 2

4
5
1
2
6
3
 2do 24 okt 2019






DCH Harderwijk 2  (1004)
Foppen, Bert  (1101)
Vries, Jakob de  (979)
Berg, Wouter van den  (1012) *
Dijkgraaf, Bennie  (976)
Smit, Eibert  (951)
Verloop, Bert  (0)
DES Lunteren 2  (1000)
Stunnenberg, Gerrit  (1132)
Bommel, Coen  (1234)
Stunnenberg, Annemieke  (981)
Heij, Jaap  (1057) *
Cysouw, Jan  (843) *
Heij, Jan  (751)
  5 - 7  
1 - 1
0 - 2
0 - 2
1 - 1
2 - 0
1 - 1

4
1
5
6
2
3
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 3di 12 nov 2019






DCE Ederveen 1  (882)
Vierwinden, Steven  (846)
Hendriksen sr., Michel  (927)
Valkenburg, Nico  (1082)
Lagemaat, Reinard van de  (755)
Hoekzema, Koos  (840)
Klift, Jan van de  (842)
DCH Harderwijk 2  (988)
Foppen, Bert  (1101)
Vries, Jakob de  (979)
Pol, Jan van der  (932)
Dijkgraaf, Bennie  (976)
Smit, Eibert  (951)
Verloop, Bert  (0)
  5 - 7  
1 - 1
1 - 1
2 - 0
0 - 2
0 - 2
1 - 1

5
6
2
4
1
3
 3di 12 nov 2019






DES Lunteren 2  (1028)
Bommel, Coen  (1234)
Heij, Jaap  (1057) *
Stunnenberg, Gerrit  (1132)
Haas, Johan de  (1013)
Stunnenberg, Annemieke  (981)
Heij, Jan  (751)
DCA Apeldoorn 1  (1016)
Amersfoort, Fred van  (1021)
Luchies, Hans  (905)
Hal, Hans van  (1126)
Lammers, Jan  (1161) *
Jonge, Frans de  (0) *
Starkenburg, Willem van  (867) *
  7 - 5  
0 - 2
2 - 0
2 - 0
2 - 0
0 - 2
1 - 1

2
1
5
4
6
3
 3di 12 nov 2019






PDC Putten 1  (1041)
Veen, Jan van de  (1172)
Arissen, Herman  (1127)
Timmer, Henk  (1075)
Werfhorst, Jaap van de  (1116) *
Kieft, Henry  (904)
Visser, Serge  (854)
Kroonschijf Ede 1  (899)
Hoeve, Florian  (1193)
Jochemsen, Erwin  (944)
Jochemsen, Aart  (1050)
Elbertsen, Frans  (879)
Harn, Arnold van  (774)
Vogelezang, Rob  (553) *
  7 - 5  
1 - 1
1 - 1
1 - 1
2 - 0
1 - 1
1 - 1

1
4
5
6
2
3
 3vr 15 nov 2019






DES Lunteren 1  (991)
Westerink, Robbert  (1107) *
Top, Johan  (1087)
Bosch, Cees Van den  (975)
Hendriksen jr., Michel  (752)
Hol, Gera  (974)
Versteegen, Chris  (1050)
VRD Renkum 1  
{ --- Speler niet aanwezig --- }
{ --- Speler niet aanwezig --- }
{ --- Speler niet aanwezig --- }
{ --- Speler niet aanwezig --- }
{ --- Speler niet aanwezig --- }
{ --- Speler niet aanwezig --- }
12 - 0  
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0

1
2
3
4
5
6
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 4ma 25 nov 2019






Kroonschijf Ede 1  (965)
Hoeve, Florian  (1193)
Jochemsen sr., Evert  (1035)
Jochemsen, Erwin  (944)
Harn, Arnold van  (774)
Elbertsen, Frans  (879)
Teunissen, Arjen  (0) *
DCH Harderwijk 2  (988)
Foppen, Bert  (1101)
Vries, Jakob de  (979)
Pol, Jan van der  (932)
Dijkgraaf, Bennie  (976)
Smit, Eibert  (951)
Verloop, Bert  (0)
  5 - 7  
1 - 1
1 - 1
2 - 0
1 - 1
0 - 2
0 - 2

6
3
4
5
1
2
 4di 26 nov 2019






PDC Putten 1  (1055)
Arissen, Herman  (1127)
Werfhorst, Jaap van de  (1116) *
Timmer, Henk  (1075)
Veen, Jan van de  (1172)
Kieft, Henry  (904)
Oost, Jan  (937) *
DES Lunteren 1  (1020)
Bos, Arno  (1132) *
Lammers, Arwin  (1201)
Top, Johan  (1087)
Bosch, Cees Van den  (975)
Hol, Gera  (974)
Hendriksen jr., Michel  (752)
  5 - 7  
1 - 1
0 - 2
0 - 2
1 - 1
1 - 1
2 - 0

2
5
3
4
6
1
 4di 26 nov 2019






VRD Renkum 1  (1043)
Berg, Wim van den  (1031)
Hoksbergen, Henk  (1033)
Loozen, Edwin  (1066)
Deelen, Jos van  (994)
Gerritsen, Henk  (959)
Doomernik, Harry  (1173)
DES Lunteren 2  (1049)
Bommel, Coen  (1234)
Stunnenberg, Gerrit  (1132)
Westerink, Robbert  (1107) *
Stunnenberg, Annemieke  (981)
Heij, Jaap  (1057) *
Hofte, Mark ter  (782)
  4 - 8  
1 - 1
1 - 1
0 - 2
1 - 1
1 - 1
0 - 2

5
1
6
2
4
3
 4do 28 nov 2019






DCA Apeldoorn 1  (1002)
Hal, Hans van  (1126)
Veneboer, Marco  (1097) *
Lammers, Jan  (1161) *
Borreman, Albert  (757)
Aartsen, Peter  (0)
Starkenburg, Willem van  (867) *
DCE Ederveen 1  (876)
Hendriksen sr., Michel  (927)
Valkenburg, Nico  (1082)
Vierwinden, Steven  (846)
Lagemaat, Reinard van de  (755)
Kuijkhoven, Johan  (944) *
Zuidland, Henk van  (702) *
  8 - 4  
2 - 0
0 - 2
2 - 0
2 - 0
0 - 2
2 - 0

6
5
2
4
3
1
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 5di 10 dec 2019






DCE Ederveen 1  (896)
Valkenburg, Nico  (1082)
Hendriksen sr., Michel  (927)
Vierwinden, Steven  (846)
Klift, Jan van de  (842)
Zuidland, Henk van  (702) *
Valkenburg, Gerrit  (978) *
VRD Renkum 1  (1043)
Hoksbergen, Henk  (1033)
Deelen, Jos van  (994)
Berg, Wim van den  (1031)
Loozen, Edwin  (1066)
Gerritsen, Henk  (959)
Doomernik, Harry  (1173)
  1 - 11
0 - 2
1 - 1
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2

3
5
2
1
4
6
 5di 10 dec 2019






DES Lunteren 2  (1058)
Bommel, Coen  (1234)
Bos, Arno  (1132) *
Stunnenberg, Gerrit  (1132)
Evers, Evert  (1115) *
Stunnenberg, Annemieke  (981)
Heij, Jan  (751)
PDC Putten 1  (1004)
Werfhorst, Jaap van de  (1116) *
Veen, Jan van de  (1172)
Kieft, Henry  (904)
Timmer, Henk  (1075)
Cousijnsen, Herman  (905) *
Visser, Serge  (854)
  7 - 5  
2 - 0
2 - 0
1 - 1
1 - 1
1 - 1
0 - 2

3
1
4
6
5
2
 5do 12 dec 2019






DCH Harderwijk 2  (988)
Vries, Jakob de  (979)
Foppen, Bert  (1101)
Dijkgraaf, Bennie  (976)
Pol, Jan van der  (932)
Verloop, Bert  (0)
Smit, Eibert  (951)
DCA Apeldoorn 1  (935)
Amersfoort, Fred van  (1021)
Hal, Hans van  (1126)
Jonge, Frans de  (0) *
Borreman, Albert  (757)
Starkenburg, Willem van  (867) *
Luchies, Hans  (905)
  5 - 7  
1 - 1
1 - 1
0 - 2
1 - 1
0 - 2
2 - 0

3
6
2
4
1
5
 5vr 10 jan 2020






DES Lunteren 1  (1039)
Westerink, Robbert  (1107) *
Willemsen , Marinus  (0) *
Bosch, Cees Van den  (975)
Top, Johan  (1087)
Hol, Gera  (974)
Versteegen, Chris  (1050)
Kroonschijf Ede 1  (965)
Jochemsen sr., Evert  (1035)
Hoeve, Florian  (1193)
Elbertsen, Frans  (879)
Jochemsen, Erwin  (944)
Harn, Arnold van  (774)
Teunissen, Arjen  (0) *
  6 - 6  
0 - 2
0 - 2
1 - 1
1 - 1
2 - 0
2 - 0

3
2
5
6
1
4
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 6vr 01 nov 2019






DES Lunteren 2  (1027)
Bommel, Coen  (1234)
Stunnenberg, Gerrit  (1132)
Evers, Evert  (1115) *
Stunnenberg, Annemieke  (981)
Lamers, Frans  (948) *
Heij, Jan  (751)
DES Lunteren 1  (1007)
Lammers, Arwin  (1201)
Top, Johan  (1087)
Versteegen, Chris  (1050)
Bosch, Cees Van den  (975)
Hol, Gera  (974)
Hendriksen jr., Michel  (752)
  4 - 8  
1 - 1
1 - 1
2 - 0
0 - 2
0 - 2
0 - 2

5
2
1
3
6
4
 6ma 16 dec 2019






Kroonschijf Ede 1  (896)
Hoeve, Florian  (1193)
Jochemsen sr., Evert  (1035)
Elbertsen, Frans  (879)
Jochemsen, Erwin  (944)
Harn, Arnold van  (774)
Vogelezang, Rob  (553) *
DCA Apeldoorn 1  (993)
Hal, Hans van  (1126)
Amersfoort, Fred van  (1021)
Lammers, Jan  (1161) *
Borreman, Albert  (757)
Tongeren, Allard van  (899) *
Aartsen, Peter  (0)
  5 - 7  
2 - 0
1 - 1
0 - 2
2 - 0
0 - 2
0 - 2

4
6
1
5
2
3
 6di 17 dec 2019






PDC Putten 1  (1012)
Arissen, Herman  (1127)
Veen, Jan van de  (1172)
Kieft, Henry  (904)
Timmer, Henk  (1075)
Oost, Jan  (937) *
Visser, Serge  (854)
DCE Ederveen 1  (836)
Hendriksen sr., Michel  (927)
Vierwinden, Steven  (846)
Klift, Jan van de  (842)
Lagemaat, Reinard van de  (755)
Kuijkhoven, Johan  (944) *
Zuidland, Henk van  (702) *
11 - 1  
2 - 0
2 - 0
1 - 1
2 - 0
2 - 0
2 - 0

6
5
3
2
4
1
 6di 17 dec 2019






VRD Renkum 1  (946)
Berg, Wim van den  (1031)
Gerritsen, Henk  (959)
Deelen, Jos van  (994)
Bouman, Dies  (487) *
Doomernik, Harry  (1173)
Hoksbergen, Henk  (1033)
DCH Harderwijk 2  (1019)
Meer, Gerwin van der  (1178) *
Aarten, Hilco  (1053) *
Vries, Jakob de  (979)
Smit, Eibert  (951)
Pol, Jan van der  (932)
Verloop, Bert  (0)
  6 - 6  
1 - 1
0 - 2
1 - 1
0 - 2
2 - 0
2 - 0

6
5
4
3
2
1
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 7di 07 jan 2020






DCE Ederveen 1  (913)
Valkenburg, Nico  (1082)
Vierwinden, Steven  (846)
Hendriksen sr., Michel  (927)
Valkenburg, Gerrit  (978) *
Kuijkhoven, Johan  (944) *
Zuidland, Henk van  (702) *
DES Lunteren 1  (984)
Top, Johan  (1087)
Bos, Arno  (1132) *
Willemsen , Marinus  (0) *
Bosch, Cees Van den  (975)
Hendriksen jr., Michel  (752)
Hol, Gera  (974)
  5 - 7  
0 - 2
0 - 2
1 - 1
1 - 1
2 - 0
1 - 1

1
2
5
6
4
3
 7di 07 jan 2020






DES Lunteren 2  (953)
Stunnenberg, Gerrit  (1132)
Heij, Jaap  (1057) *
Stunnenberg, Annemieke  (981)
Haas, Johan de  (1013)
Hofte, Mark ter  (782)
Heij, Jan  (751)
Kroonschijf Ede 1  (896)
Hoeve, Florian  (1193)
Jochemsen sr., Evert  (1035)
Elbertsen, Frans  (879)
Jochemsen, Erwin  (944)
Harn, Arnold van  (774)
Vogelezang, Rob  (553) *
  4 - 8  
0 - 2
1 - 1
0 - 2
0 - 2
1 - 1
2 - 0

2
4
5
3
1
6
 7do 09 jan 2020






DCA Apeldoorn 1  (1032)
Hal, Hans van  (1126)
Amersfoort, Fred van  (1021)
Lammers, Jan  (1161) *
Jonge, Frans de  (0) *
Veneboer, Marco  (1097) *
Borreman, Albert  (757)
VRD Renkum 1  (989)
Berg, Wim van den  (1031)
Gerritsen, Henk  (959)
Loozen, Edwin  (1066)
Hoksbergen, Henk  (1033)
Deelen, Jos van  (994)
Brugmans, Wim  (848) *
  9 - 3  
2 - 0
1 - 1
1 - 1
1 - 1
2 - 0
2 - 0

1
4
6
2
5
3
 7do 09 jan 2020






DCH Harderwijk 2  (988)
Foppen, Bert  (1101)
Smit, Eibert  (951)
Vries, Jakob de  (979)
Dijkgraaf, Bennie  (976)
Pol, Jan van der  (932)
Verloop, Bert  (0)
PDC Putten 1  (944)
Veen, Jan van de  (1172)
Kieft, Henry  (904)
Timmer, Henk  (1075)
Oost, Jan  (937) *
Visser, Serge  (854)
Wall, René van de  (724)
  8 - 4  
2 - 0
2 - 0
1 - 1
1 - 1
1 - 1
1 - 1

1
6
2
5
3
4
Let op, de uitslag dient uiterlijk 24 uur na het beëindigen van een wedstrijd hier ingevuld te zijn!
(bij de automatische controle wordt 01:00 uur gebruikt als tijdstip einde wedstrijd)

Tussenstand wedstrijd(en) tonen/verbergen

Stand

PlTeamNaamX12345678AWPtBPBs
1DES Lunteren 11  8
 8
 7
 8
 12
 6
 7
7135628
2DES Lunteren 22 4
  7
 7
 7
 8
 4
 10
7104710
3DCA Apeldoorn 13 4
 5
  5
 7
 9
 7
 8
78456
4PDC Putten 14 5
 5
 7
  4
 6
 7
 11
77456
5DCH Harderwijk 25 4
 5
 5
 8
  6
 7
 7
77420
6VRD Renkum 16 0
 4
 3
 6
 6
  7
 11
7637-10
7Kroonschijf Ede 17 6
 8
 5
 5
 5
 5
  7
7541-2
8DCE Ederveen 18 5
 2
 4
 1
 5
 1
 5
 7023-38

Topscorer

PlaatsNaamRatingTeamnaamWedstrPuntentRatingBordGem
1Smit, Eibert951DCH Harderwijk 2714844,04,7143
2Top, Johan1087DES Lunteren 17111055,82,1429
3Jochemsen, Erwin944Kroonschijf Ede 1711964,63,4286
4Hol, Gera974DES Lunteren 1610846,65,3333
5Hoeve, Florian1193Kroonschijf Ede 1791107,31,2857
6Arissen, Herman1127PDC Putten 1581011,41,4000
7Berg, Wim van den1031VRD Renkum 1681080,21,8333
8Bommel, Coen1234DES Lunteren 2681071,71,1667
9Jochemsen sr., Evert1035Kroonschijf Ede 1681020,71,6667
10Bosch, Cees Van den975DES Lunteren 168953,43,8333
11Hal, Hans van1126DCA Apeldoorn 1781091,01,4286
12Veen, Jan van de1172PDC Putten 1781010,02,1429
13Oost, Jan *937PDC Putten 147894,35,0000
14Starkenburg, Willem van *867DCA Apeldoorn 147769,05,7500
15Heij, Jaap *1057DES Lunteren 257926,03,2000
16Hoksbergen, Henk1033VRD Renkum 1671094,02,6667
17Stunnenberg, Gerrit1132DES Lunteren 2771053,02,0000
18Foppen, Bert1101DCH Harderwijk 2661119,71,1667
19Timmer, Henk1075PDC Putten 1661026,53,3333
20Deelen, Jos van994VRD Renkum 166963,73,6667
21Borreman, Albert757DCA Apeldoorn 166937,74,3333
22Gerritsen, Henk959VRD Renkum 166936,24,0000
23Hendriksen jr., Michel752DES Lunteren 166877,35,0000
24Visser, Serge854PDC Putten 166799,85,6667
25Stunnenberg, Annemieke981DES Lunteren 276953,04,0000
26Harn, Arnold van774Kroonschijf Ede 176842,94,8571
27Verloop, Bert0DCH Harderwijk 276828,25,7143
28Jonge, Frans de *0DCA Apeldoorn 135996,74,0000
29Bos, Arno *1132DES Lunteren 135984,02,0000
30Lammers, Jan *1161DCA Apeldoorn 145951,03,2500
31Doomernik, Harry1173VRD Renkum 145941,85,0000
32Kuijkhoven, Johan *944DCE Ederveen 145823,75,2500
33Valkenburg, Nico1082DCE Ederveen 1651096,01,6667
34Amersfoort, Fred van1021DCA Apeldoorn 1651073,51,6667
35Dijkgraaf, Bennie976DCH Harderwijk 265922,03,5000
36Vries, Jakob de979DCH Harderwijk 2751059,72,2857
37Kieft, Henry904PDC Putten 175943,33,7143
38Westerink, Robbert *1107DES Lunteren 1341028,01,3333
39Haas, Johan de1013DES Lunteren 2341027,74,3333
40Hofte, Mark ter782DES Lunteren 234963,75,6667
41Versteegen, Chris1050DES Lunteren 1441033,05,2500
42Heij, Jan751DES Lunteren 254756,56,0000
43Hendriksen sr., Michel927DCE Ederveen 1741065,51,7143
44Elbertsen, Frans879Kroonschijf Ede 174985,44,0000
45Lammers, Arwin1201DES Lunteren 1231175,01,5000
46Evers, Evert *1115DES Lunteren 2231062,53,5000
47Aarten, Hilco *1053DCH Harderwijk 223959,03,0000
48Veneboer, Marco *1097DCA Apeldoorn 1331024,33,3333
49Aartsen, Peter0DCA Apeldoorn 133749,75,0000
50Loozen, Edwin1066VRD Renkum 1431070,53,0000
51Bos, Arno *1132DES Lunteren 2121172,02,0000
52Galen, Arjan van *1249DES Lunteren 1121101,01,0000
53Westerink, Robbert *1107DES Lunteren 2121066,03,0000
54Tongeren, Allard van *899DCA Apeldoorn 112774,05,0000
55Rijswijk, Driekus van *700VRD Renkum 1120,06,0000
56Cousijnsen, Herman *905PDC Putten 122970,05,5000
57Jochemsen, Aart1050Kroonschijf Ede 122960,53,0000
58Werfhorst, Jaap van de *1116PDC Putten 1321104,72,3333
59Willemsen , Marinus *0DES Lunteren 1321057,73,0000
60Klift, Jan van de842DCE Ederveen 142971,34,2500
61Pol, Jan van der932DCH Harderwijk 252962,04,0000
62Lagemaat, Reinard van de755DCE Ederveen 152948,84,2000
63Vierwinden, Steven846DCE Ederveen 1621107,82,3333
64Cysouw, Bram *997DES Lunteren 1111097,03,0000
65Meer, Gerwin van der *1178DCH Harderwijk 2111031,01,0000
66Tongeren, Allard van899DCA Apeldoorn 111904,04,0000
67Wall, René van de724PDC Putten 1110,06,0000
68Hoekzema, Koos840DCE Ederveen 121862,55,0000
69Valkenburg, Gerrit *978DCE Ederveen 1311053,75,0000
70Vogelezang, Rob *553Kroonschijf Ede 131802,56,0000
71Zuidland, Henk van *702DCE Ederveen 141913,55,7500
72Koops, Peter Frans *1166PDC Putten 1101126,01,0000
73Berg, Wouter van den *1012DCH Harderwijk 210981,03,0000
74Lamers, Frans *948DES Lunteren 210974,05,0000
75Bouman, Dies *487VRD Renkum 110951,04,0000
76Cysouw, Jan *843DES Lunteren 210951,05,0000
77Brink, Joop van den *525VRD Renkum 110774,05,0000
78Brugmans, Wim *848VRD Renkum 110757,06,0000
79Teunissen, Arjen *0Kroonschijf Ede 1201050,06,0000
80Luchies, Hans905DCA Apeldoorn 140979,84,7500