Uitslagen eerste klasse B - seizoen 2023/2024

ABC 1 speelt in Eerbeek en is een combinatieteam van DCA te Apeldoorn en BDV te Eerbeek

Uitslagen/Programma




Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 1do 19 okt 2023






ABC Apeldoorn Brummen CT 1  (1031)
Hal, Hans van  (1145)
Westhof, Tom  (1056)
Molenaar, Tom  (855)
Beking, Dick  (1106)
Haijtink, Johan  (1097)
Starkenburg, Willem van  (929)
DCE Ederveen 1  (883)
Steenbergen, Andr? van  (674) *
Hendriksen sr., Michel  (932) *
Valkenburg, Nico  (1078)
Valkenburg, Gerrit  (974)
Kuijkhoven, Johan  (942)
Zuidland, Henk van  (695)
  8 - 4  
2 - 0
2 - 0
1 - 1
1 - 1
1 - 1
1 - 1

3
1
2
5
4
6
 1ma 23 okt 2023
Word gespeeld bij
Kroonschijf Ede






DCH Harderwijk 2  (947)
Foppen, Bert  (1097)
Mensink, Wout  (1026)
Smit, Eibert  (951)
Pluim, Jan  (943) *
Pol, Jan van der  (928)
Verloop, Bert  (737)
Zwart-Wit 86 Malden 1  (926)
Raa, Gerben te  (1131)
Janssen, Anton  (1006)
Bracht, Henk  (878)
Huijnk, Jan  (862)
peelen, willie  (0)
Janssen, Willy  (753) *
  4 - 8  
0 - 2
1 - 1
1 - 1
1 - 1
1 - 1
0 - 2

2
6
4
3
1
5
 1ma 23 okt 2023






Kroonschijf Ede 1  (977)
Hoeve, Florian  (1209)
Jochemsen, Erwin  (982) *
Elbertsen, Frans  (872)
Aalderink, Jan  (888) *
Jochemsen, Karel  (882) *
Jochemsen, Aart  (1031) *
DCG Groesbeek 1  (980)
Bruin, Erik de  (911)
Schoofs, Theo  (1118)
Eijkhout, Leo  (1055)
Langen, Tom  (981)
Peters, John  (953) *
Nillessen, Gerrit  (862)
  5 - 7  
2 - 0
0 - 2
1 - 1
0 - 2
0 - 2
2 - 0

1
3
5
4
6
2
 1di 24 okt 2023






PDC Putten 1  (996)
Veen, Jan van de  (1139) *
Koops, Peter Frans  (1129) *
Timmer, Henk  (1061) *
Kieft, Henry  (911) *
Visser, Serge  (833) *
Cousijnsen, Herman  (905) *
CTD Arnhem 2  (928)
Mossink, Arnout  (1005)
Bergsma, Rein  (1035)
Bholasingh, Aroen  (936)
Moerlie, Rommy  (1004)
Huijzer, Marco  (894) *
Hei, Lodewijk de  (692)
  8 - 4  
1 - 1
2 - 0
1 - 1
1 - 1
2 - 0
1 - 1

6
3
5
4
2
1
 1vr 27 okt 2023






DCL Lent 1  (1001)
Manen, Eep van  (1132)
Kosman, Gerold  (1137)
Degen Geurts, Marjoleine  (853)
Everts, Rob  (1011) *
Helmink, Jos  (872)
Kolff van Oosterwijk, Willem  (0)
WSDV Wageningen 2  (1030)
Linssen, Jozef  (1055)
Langeveld, Cor  (1103) *
Hoksbergen, Henk  (1045)
Deelen, Jos Van  (1002) *
Maliepaard, Kees  (946)
Beumer, Henk  (0) *
  4 - 8  
2 - 0
2 - 0
0 - 2
0 - 2
0 - 2
0 - 2

6
4
1
3
5
2
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 2di 07 nov 2023






DCE Ederveen 1  (873)
Valkenburg, Nico  (1078)
Hoekzema, Koos  (850)
Valkenburg, Gerrit  (974)
Lagemaat, Reinard van de  (769)
Zuidland, Henk van  (695)
Veldhuizen , Wim van  (0) *
PDC Putten 1  (950)
Koops, Peter Frans  (1129) *
Veen, Jan van de  (1139) *
Kieft, Henry  (911) *
Timmer, Henk  (1061) *
Visser, Serge  (833) *
Berg, Wim van de  (627) *
  2 - 10
0 - 2
0 - 2
1 - 1
0 - 2
0 - 2
1 - 1

3
2
5
6
1
4
 2do 09 nov 2023






Zwart-Wit 86 Malden 1  (926)
Raa, Gerben te  (1131)
Janssen, Anton  (1006)
Bracht, Henk  (878)
Huijnk, Jan  (862)
peelen, willie  (0)
Janssen, Willy  (753) *
DCG Groesbeek 1  (980)
Bruin, Erik de  (911)
Schoofs, Theo  (1118)
Peters, John  (953) *
Eijkhout, Leo  (1055)
Langen, Tom  (981)
Nillessen, Gerrit  (862)
  3 - 9  
1 - 1
0 - 2
1 - 1
0 - 2
0 - 2
1 - 1

5
6
4
3
1
2
 2vr 10 nov 2023






CTD Arnhem 2  (928)
Aliar, Leo  (1211) *
Bholasingh, Aroen  (936)
Bergsma, Rein  (1035)
Huijzer, Marco  (894) *
Hei, Lodewijk de  (692)
Balradj, Amriet  (798)
DCH Harderwijk 2  (936)
Foppen, Bert  (1097)
Vries, Jakob de  (958)
Pol, Jan van der  (928)
Smit, Eibert  (951)
Pluim, Jan  (943) *
Verloop, Bert  (737)
  5 - 7  
1 - 1
1 - 1
2 - 0
1 - 1
0 - 2
0 - 2

5
3
4
2
1
6
 2vr 10 nov 2023






DCL Lent 1  (949)
Helmink, Jos  (872)
Kosman, Gerold  (1137)
Manen, Eep van  (1132)
Spaans, Jorien  (861)
Vink, Peter  (836) *
Degen Geurts, Marjoleine  (853)
Kroonschijf Ede 1  (904)
Hoeve, Florian  (1209)
Jochemsen, Erwin  (982) *
Elbertsen, Frans  (872)
Harn, Arnold van  (762)
Teunissen, Arjen  (719) *
Jochemsen, Karel  (882) *
  8 - 4  
0 - 2
2 - 0
2 - 0
1 - 1
1 - 1
2 - 0

6
2
5
1
3
4
 2do 16 nov 2023






WSDV Wageningen 2  (918)
Gijsbers, Jeroen  (677)
Binato, Mickael  (826)
Maliepaard, Kees  (946)
Linssen, Jozef  (1055)
Veer, Frans van der  (996) *
Mourik, Wim van  (1008)
ABC Apeldoorn Brummen CT 1  (1006)
Amersfoort, Fred van  (1008) *
Haijtink, Johan  (1097)
Westhof, Tom  (1056)
Molenaar, Tom  (855)
Beking, Dick  (1106)
Luchies, Hans  (914) *
  2 - 10
0 - 2
0 - 2
0 - 2
1 - 1
0 - 2
1 - 1

1
3
4
2
5
6
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 3ma 13 nov 2023






Kroonschijf Ede 1  (929)
Hoeve, Florian  (1209)
Jochemsen, Erwin  (982) *
Elbertsen, Frans  (872)
Teunissen, Arjen  (719) *
Jochemsen, Aart  (1031) *
Harn, Arnold van  (762)
Zwart-Wit 86 Malden 1  (899)
Raa, Gerben te  (1131)
Janssen, Anton  (1006)
Huijnk, Jan  (862)
peelen, willie  (0)
Janssen, Willy  (753) *
Bank, Co  (745) *
  5 - 7  
2 - 0
0 - 2
2 - 0
0 - 2
1 - 1
0 - 2

4
5
3
1
2
6
 3do 23 nov 2023






ABC Apeldoorn Brummen CT 1  (983)
Hal, Hans van  (1145)
Molenaar, Tom  (855)
Amersfoort, Fred van  (1008) *
Haijtink, Johan  (1097)
Starkenburg, Willem van  (929)
Bruinsma, Marten  (862) *
DCL Lent 1  (1053)
Nas, Maarten  (1288) *
Manen, Eep van  (1132)
Kosman, Gerold  (1137)
Helmink, Jos  (872)
Vink, Peter  (836) *
{ --- Speler niet aanwezig --- }
  9 - 3  
1 - 1
1 - 1
1 - 1
2 - 0
2 - 0
2 - 0

3
4
5
6
2
1
 3vr 24 nov 2023






DCG Groesbeek 1  (969)
Bruin, Erik de  (911)
Schoofs, Theo  (1118)
Nillessen, Gerrit  (862)
Eijkhout, Leo  (1055)
Langen, Tom  (981)
Cillessen, André  (888)
CTD Arnhem 2  (933)
Wilrick, Wonnink  (1133) *
Bergsma, Rein  (1035)
Bholasingh, Aroen  (936)
Moerlie, Rommy  (1004)
Hei, Lodewijk de  (692)
Balradj, Amriet  (798)
  6 - 6  
0 - 2
1 - 1
0 - 2
1 - 1
2 - 0
2 - 0

1
4
2
5
6
3
 3di 28 nov 2023






PDC Putten 1  (996)
Kieft, Henry  (911) *
Koops, Peter Frans  (1129) *
Veen, Jan van de  (1139) *
Timmer, Henk  (1061) *
Cousijnsen, Herman  (905) *
Visser, Serge  (833) *
WSDV Wageningen 2  (919)
Maliepaard, Kees  (946)
Gijsbers, Jeroen  (677)
Linssen, Jozef  (1055)
Binato, Mickael  (826)
Deelen, Jos Van  (1002) *
Mourik, Wim van  (1008)
  7 - 5  
1 - 1
1 - 1
2 - 0
1 - 1
1 - 1
1 - 1

2
1
3
6
5
4
 3do 18 jan 2024






DCH Harderwijk 2  (950)
Foppen, Bert  (1097)
Mensink, Wout  (1026)
Vries, Jakob de  (958)
Smit, Eibert  (951)
Pol, Jan van der  (928)
Verloop, Bert  (737)
DCE Ederveen 1  (883)
Valkenburg, Nico  (1078)
Steenbergen, Andr? van  (674) *
Valkenburg, Gerrit  (974)
Kuijkhoven, Johan  (942)
Hendriksen sr., Michel  (932) *
Zuidland, Henk van  (695)
  6 - 6  
1 - 1
2 - 0
1 - 1
0 - 2
1 - 1
1 - 1

3
1
2
4
5
6
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 4do 07 dec 2023






ABC Apeldoorn Brummen CT 1  (1015)
Molenaar, Tom  (855)
Westhof, Tom  (1056)
Hal, Hans van  (1145)
Haijtink, Johan  (1097)
Amersfoort, Fred van  (1008) *
Starkenburg, Willem van  (929)
Kroonschijf Ede 1  (875)
Hoeve, Florian  (1209)
Jochemsen, Erwin  (982) *
Elbertsen, Frans  (872)
Harn, Arnold van  (762)
Teunissen, Arjen  (719) *
Meijer, Hamke  (707) *
  8 - 4  
0 - 2
2 - 0
1 - 1
2 - 0
2 - 0
1 - 1

3
4
2
6
1
5
 4vr 08 dec 2023






CTD Arnhem 2  (893)
Bergsma, Rein  (1035)
Bholasingh, Aroen  (936)
Huijzer, Marco  (894) *
Moerlie, Rommy  (1004)
Hei, Lodewijk de  (692)
Balradj, Amriet  (798)
Zwart-Wit 86 Malden 1  (926)
Raa, Gerben te  (1131)
Janssen, Anton  (1006)
Bracht, Henk  (878)
Huijnk, Jan  (862)
peelen, willie  (0)
Janssen, Willy  (753) *
  5 - 7  
1 - 1
1 - 1
0 - 2
2 - 0
0 - 2
1 - 1

3
4
6
5
1
2
 4vr 08 dec 2023






DCL Lent 1  (1007)
Bronswijk, Marco van  (1203) *
Kosman, Gerold  (1137)
Manen, Eep van  (1132)
Spaans, Jorien  (861)
Vink, Peter  (836) *
Helmink, Jos  (872)
PDC Putten 1  (954)
Kieft, Henry  (911) *
Arissen, Herman  (1093) *
Timmer, Henk  (1061) *
Visser, Serge  (833) *
Velde, Tristan van der  (871) *
Nap, Ben  (0) *
  8 - 4  
1 - 1
1 - 1
2 - 0
2 - 0
0 - 2
2 - 0

5
4
3
1
2
6
 4di 12 dec 2023






DCE Ederveen 1  (883)
Valkenburg, Nico  (1078)
Valkenburg, Gerrit  (974)
Hendriksen sr., Michel  (932) *
Zuidland, Henk van  (695)
Hoekzema, Koos  (850)
Lagemaat, Reinard van de  (769)
DCG Groesbeek 1  (980)
Bruin, Erik de  (911)
Schoofs, Theo  (1118)
Peters, John  (953) *
Eijkhout, Leo  (1055)
Langen, Tom  (981)
Nillessen, Gerrit  (862)
  7 - 5  
1 - 1
0 - 2
2 - 0
0 - 2
2 - 0
2 - 0

3
1
4
2
5
6
 4do 14 dec 2023






WSDV Wageningen 2  (905)
Linssen, Jozef  (1055)
Hoksbergen, Henk  (1045)
Binato, Mickael  (826)
Maliepaard, Kees  (946)
Mourik, Wim van  (1008)
Moene, Marlijn  (548) *
DCH Harderwijk 2  (950)
Mensink, Wout  (1026)
Vries, Jakob de  (958)
Foppen, Bert  (1097)
Pol, Jan van der  (928)
Smit, Eibert  (951)
Verloop, Bert  (737)
  7 - 5  
1 - 1
1 - 1
0 - 2
1 - 1
2 - 0
2 - 0

3
4
2
6
1
5
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 5di 09 jan 2024






PDC Putten 1  (953)
Veen, Jan van de  (1139) *
Kieft, Henry  (911) *
Timmer, Henk  (1061) *
Velde, Tristan van der  (871) *
Visser, Serge  (833) *
Cousijnsen, Herman  (905) *
ABC Apeldoorn Brummen CT 1  (968)
Westhof, Tom  (1056)
Amersfoort, Fred van  (1008) *
Molenaar, Tom  (855)
Haijtink, Johan  (1097)
Starkenburg, Willem van  (929)
Bruinsma, Marten  (862) *
  5 - 7  
1 - 1
0 - 2
1 - 1
1 - 1
0 - 2
2 - 0

3
6
2
4
1
5
 5do 11 jan 2024






DCH Harderwijk 2  (950)
Vries, Jakob de  (958)
Foppen, Bert  (1097)
Mensink, Wout  (1026)
Pol, Jan van der  (928)
Verloop, Bert  (737)
Smit, Eibert  (951)
DCL Lent 1  (1005)
Kosman, Gerold  (1137)
Geurts, Joop  (1177) *
Helmink, Jos  (872)
Spaans, Jorien  (861)
Degen Geurts, Marjoleine  (853)
Manen, Eep van  (1132)
  4 - 8  
0 - 2
1 - 1
2 - 0
1 - 1
0 - 2
0 - 2

2
5
4
1
3
6
 5do 11 jan 2024






Zwart-Wit 86 Malden 1  (926)
Raa, Gerben te  (1131)
Janssen, Anton  (1006)
Bracht, Henk  (878)
Huijnk, Jan  (862)
peelen, willie  (0)
Janssen, Willy  (753) *
DCE Ederveen 1  (883)
Hendriksen sr., Michel  (932) *
Valkenburg, Nico  (1078)
Valkenburg, Gerrit  (974)
Steenbergen, Andr? van  (674) *
Zuidland, Henk van  (695)
Kuijkhoven, Johan  (942)
  6 - 6  
1 - 1
2 - 0
0 - 2
2 - 0
0 - 2
1 - 1

5
3
4
2
1
6
 5vr 12 jan 2024






DCG Groesbeek 1  (969)
Bruin, Erik de  (911)
Schoofs, Theo  (1118)
Nillessen, Gerrit  (862)
Eijkhout, Leo  (1055)
Langen, Tom  (981)
Cillessen, André  (888)
WSDV Wageningen 2  (926)
Linssen, Jozef  (1055)
Maliepaard, Kees  (946)
Hoksbergen, Henk  (1045)
Gijsbers, Jeroen  (677)
Binato, Mickael  (826)
Mourik, Wim van  (1008)
  8 - 4  
1 - 1
2 - 0
1 - 1
2 - 0
0 - 2
2 - 0

3
5
6
2
1
4
 5ma 15 jan 2024






Kroonschijf Ede 1  (995)
Hoeve, Florian  (1209)
Elbertsen, Frans  (872)
Jochemsen, Aart  (1031) *
Jochemsen, Erwin  (982) *
Postema, Piet  (0) *
Jochemsen, Karel  (882) *
CTD Arnhem 2  (877)
Moerlie, Rommy  (1004)
Bergsma, Rein  (1035)
Bholasingh, Aroen  (936)
Hei, Lodewijk de  (692)
Balradj, Amriet  (798)
Brijobhokun, Sammy  (796) *
  5 - 7  
2 - 0
0 - 2
0 - 2
1 - 1
1 - 1
1 - 1

6
5
4
2
1
3
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 6di 23 jan 2024






PDC Putten 1  (985)
Kieft, Henry  (911) *
Timmer, Henk  (1061) *
Arissen, Herman  (1093) *
Veen, Jan van de  (1139) *
Velde, Tristan van der  (871) *
Visser, Serge  (833) *
Kroonschijf Ede 1  (851)
Jochemsen, Erwin  (982) *
Elbertsen, Frans  (872)
Jochemsen, Karel  (882) *
Aalderink, Jan  (888) *
Harn, Arnold van  (762)
Teunissen, Arjen  (719) *
11 - 1  
2 - 0
1 - 1
2 - 0
2 - 0
2 - 0
2 - 0

3
6
2
4
5
1
 6vr 26 jan 2024






DCL Lent 1  (949)
Kosman, Gerold  (1137)
Manen, Eep van  (1132)
Vink, Peter  (836) *
Degen Geurts, Marjoleine  (853)
Spaans, Jorien  (861)
Helmink, Jos  (872)
DCG Groesbeek 1  (980)
Schoofs, Theo  (1118)
Bruin, Erik de  (911)
Eijkhout, Leo  (1055)
Peters, John  (953) *
Langen, Tom  (981)
Nillessen, Gerrit  (862)
  8 - 4  
1 - 1
2 - 0
0 - 2
2 - 0
2 - 0
1 - 1

4
6
1
3
2
5
 6di 30 jan 2024






DCE Ederveen 1  (924)
Valkenburg, Nico  (1078)
Hendriksen sr., Michel  (932) *
Valkenburg, Gerrit  (974)
Lagemaat, Reinard van de  (769)
Hoekzema, Koos  (850)
Kuijkhoven, Johan  (942)
CTD Arnhem 2  (877)
Bergsma, Rein  (1035)
Bholasingh, Aroen  (936)
Mossink, Arnout  (1005)
Brijobhokun, Sammy  (796) *
Hei, Lodewijk de  (692)
Balradj, Amriet  (798)
  8 - 4  
2 - 0
2 - 0
1 - 1
0 - 2
1 - 1
2 - 0

5
4
6
3
1
2
 6do 01 feb 2024






ABC Apeldoorn Brummen CT 1  (1066)
Westhof, Tom  (1056)
Harder, Bertus de  (1214) *
Amersfoort, Fred van  (1008) *
Haijtink, Johan  (1097)
Beking, Dick  (1106)
Luchies, Hans  (914) *
DCH Harderwijk 2  (947)
Foppen, Bert  (1097)
Mensink, Wout  (1026)
Pluim, Jan  (943) *
Verloop, Bert  (737)
Smit, Eibert  (951)
Pol, Jan van der  (928)
  9 - 3  
2 - 0
2 - 0
1 - 1
2 - 0
2 - 0
0 - 2

5
2
6
4
1
3
 6do 01 feb 2024






WSDV Wageningen 2  (905)
Linssen, Jozef  (1055)
Hoksbergen, Henk  (1045)
Maliepaard, Kees  (946)
Mourik, Wim van  (1008)
Binato, Mickael  (826)
Moene, Marlijn  (548) *
Zwart-Wit 86 Malden 1  (926)
Raa, Gerben te  (1131)
Janssen, Anton  (1006)
Bracht, Henk  (878)
Huijnk, Jan  (862)
peelen, willie  (0)
Janssen, Willy  (753) *
  7 - 5  
1 - 1
1 - 1
1 - 1
2 - 0
2 - 0
0 - 2

4
3
5
2
1
6
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
7do 08 feb 2024






Zwart-Wit 86 Malden 1  (890)
Raa, Gerben te  (1131)
Janssen, Anton  (1006)
Bracht, Henk  (878)
Huijnk, Jan  (862)
Bank, Co  (745) *
Holla, Ton  (720) *
DCL Lent 1  (1010)
Manen, Eep van  (1132)
Bronswijk, Marco van  (1203) *
Kosman, Gerold  (1137)
Spaans, Jorien  (861)
Helmink, Jos  (872)
Degen Geurts, Marjoleine  (853)
  4 - 8  
1 - 1
1 - 1
1 - 1
1 - 1
0 - 2
0 - 2

1
3
6
2
4
5
7vr 09 feb 2024






CTD Arnhem 2  (893)
Moerlie, Rommy  (1004)
Bergsma, Rein  (1035)
Bholasingh, Aroen  (936)
Huijzer, Marco  (894) *
Hei, Lodewijk de  (692)
Balradj, Amriet  (798)
WSDV Wageningen 2  (926)
Hoksbergen, Henk  (1045)
Mourik, Wim van  (1008)
Maliepaard, Kees  (946)
Linssen, Jozef  (1055)
Binato, Mickael  (826)
Gijsbers, Jeroen  (677)
  3 - 9  
0 - 2
1 - 1
0 - 2
1 - 1
0 - 2
1 - 1

1
2
3
4
5
6
7vr 09 feb 2024






DCG Groesbeek 1  (969)
Bruin, Erik de  (911)
Schoofs, Theo  (1118)
Nillessen, Gerrit  (862)
Langen, Tom  (981)
Eijkhout, Leo  (1055)
Cillessen, André  (888)
ABC Apeldoorn Brummen CT 1  (1009)
Amersfoort, Fred van  (1008) *
Beking, Dick  (1106)
Westhof, Tom  (1056)
Molenaar, Tom  (855)
Haijtink, Johan  (1097)
Starkenburg, Willem van  (929)
  5 - 7  
0 - 2
1 - 1
1 - 1
1 - 1
1 - 1
1 - 1

2
1
4
5
6
3
7do 15 feb 2024






DCH Harderwijk 2  (950)
Mensink, Wout  (1026)
Foppen, Bert  (1097)
Pol, Jan van der  (928)
Smit, Eibert  (951)
Vries, Jakob de  (958)
Verloop, Bert  (737)
PDC Putten 1  (1028)
Koops, Peter Frans  (1129) *
Veen, Jan van de  (1139) *
Kieft, Henry  (911) *
Arissen, Herman  (1093) *
Timmer, Henk  (1061) *
Visser, Serge  (833) *
  2 - 10
0 - 2
1 - 1
1 - 1
0 - 2
0 - 2
0 - 2

2
5
3
4
6
1
 7ma 11 mrt 2024






Kroonschijf Ede 1  
DCE Ederveen 1  


Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
8vr 23 feb 2024






DCL Lent 1  
CTD Arnhem 2  


 8do 29 feb 2024
Word gespeeld bij
WSDV Wageningen






ABC Apeldoorn Brummen CT 1  
Zwart-Wit 86 Malden 1  


 8do 29 feb 2024
Word gespeeld bij
WSDV Wageningen






DCH Harderwijk 2  
Kroonschijf Ede 1  


 8do 29 feb 2024
Word gespeeld bij
WSDV Wageningen






PDC Putten 1  
DCG Groesbeek 1  


 8do 29 feb 2024
Word gespeeld bij
WSDV Wageningen






WSDV Wageningen 2  
DCE Ederveen 1  


Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 9vr 08 mrt 2024
Word gespeeld bij
CTD Arnhem






CTD Arnhem 2  
ABC Apeldoorn Brummen CT 1  


 9vr 08 mrt 2024
Word gespeeld bij
CTD Arnhem






DCE Ederveen 1  
DCL Lent 1  


 9vr 08 mrt 2024
Word gespeeld bij
CTD Arnhem






DCG Groesbeek 1  
DCH Harderwijk 2  


 9vr 08 mrt 2024
Word gespeeld bij
CTD Arnhem






Kroonschijf Ede 1  
WSDV Wageningen 2  


 9vr 08 mrt 2024
Word gespeeld bij
CTD Arnhem






Zwart-Wit 86 Malden 1  
PDC Putten 1  


Let op, de uitslag dient uiterlijk 24 uur na het beëindigen van een wedstrijd hier ingevuld te zijn!
(bij de automatische controle wordt 01:00 uur gebruikt als tijdstip einde wedstrijd)

Tussenstand wedstrijd(en) tonen/verbergen

Stand

PlTeamNaamX12345678910AWPtBPBs
1ABC Apeldoorn Brummen CT 11  7
 9
 10
 7
  8
  9
 8
7145832
2PDC Putten 12 5
  4
 7
   10
 8
 10
 11
7105526
3DCL Lent 13 3
 8
  4
 8
 8
   8
 8
7104710
4WSDV Wageningen 24 2
 5
 8
  4
 7
  9
 7
 78420
5DCG Groesbeek 15 5
  4
 8
  9
 5
 6
  7
77444
6Zwart-Wit 86 Malden 16   4
 5
 3
  6
 7
 8
 7
7740-4
7DCE Ederveen 17 4
 2
   7
 6
  8
 6
 6633-6
8CTD Arnhem 28  4
  3
 6
 5
 4
  5
 7
7334-16
9DCH Harderwijk 29 3
 2
 4
 5
  4
 6
 7
  7331-22
10Kroonschijf Ede 110 4
 1
 4
  5
 5
  5
  6024-24

Topscorer

PlaatsNaamRatingTeamnaamWedstrPuntentRatingBordGem
1Manen, Eep van1132DCL Lent 1712976,62,5714
2Schoofs, Theo1118DCG Groesbeek 17111026,61,8571
3Haijtink, Johan1097ABC Apeldoorn Brummen CT 1711866,44,0000
4Eijkhout, Leo1055DCG Groesbeek 1711863,33,8571
5Hoeve, Florian1209Kroonschijf Ede 1510954,61,0000
6Westhof, Tom1056ABC Apeldoorn Brummen CT 1610993,02,0000
7Amersfoort, Fred van *1008ABC Apeldoorn Brummen CT 1610883,02,5000
8Kosman, Gerold1137DCL Lent 17101020,02,0000
9Veen, Jan van de *1139PDC Putten 169991,82,1667
10Visser, Serge *833PDC Putten 179834,75,2857
11Degen Geurts, Marjoleine853DCL Lent 158867,44,8000
12Janssen, Willy *753Zwart-Wit 86 Malden 168819,75,8333
13Janssen, Anton1006Zwart-Wit 86 Malden 1781055,42,0000
14Timmer, Henk *1061PDC Putten 178906,93,4286
15Koops, Peter Frans *1129PDC Putten 147954,01,5000
16Hoksbergen, Henk1045WSDV Wageningen 257936,62,2000
17Spaans, Jorien861DCL Lent 157873,24,2000
18Starkenburg, Willem van929ABC Apeldoorn Brummen CT 157791,85,6000
19Binato, Mickael826WSDV Wageningen 267985,64,0000
20Mourik, Wim van1008WSDV Wageningen 267913,84,8333
21Raa, Gerben te1131Zwart-Wit 86 Malden 1771053,01,0000
22Bergsma, Rein1035CTD Arnhem 2771037,71,8571
23Kieft, Henry *911PDC Putten 1771006,42,1429
24Bholasingh, Aroen936CTD Arnhem 277970,92,5714
25Maliepaard, Kees946WSDV Wageningen 277957,03,0000
26Pol, Jan van der928DCH Harderwijk 277933,24,2857
27Langen, Tom981DCG Groesbeek 177828,74,7143
28Beking, Dick1106ABC Apeldoorn Brummen CT 1461009,84,0000
29Kuijkhoven, Johan942DCE Ederveen 146899,85,2500
30Hendriksen sr., Michel *932DCE Ederveen 1561000,82,6000
31Valkenburg, Gerrit974DCE Ederveen 166996,03,0000
32Mensink, Wout1026DCH Harderwijk 266991,71,8333
33Bracht, Henk878Zwart-Wit 86 Malden 166975,83,0000
34Foppen, Bert1097DCH Harderwijk 2761088,31,5714
35Arissen, Herman *1093PDC Putten 135990,03,0000
36Cillessen, André888DCG Groesbeek 135911,76,0000
37Velde, Tristan van der *871PDC Putten 135898,34,6667
38Molenaar, Tom855ABC Apeldoorn Brummen CT 1651086,02,8333
39Elbertsen, Frans872Kroonschijf Ede 1651048,32,6667
40Valkenburg, Nico1078DCE Ederveen 1651005,51,5000
41peelen, willie0Zwart-Wit 86 Malden 165806,84,8333
42Linssen, Jozef1055WSDV Wageningen 2751012,62,1429
43Helmink, Jos872DCL Lent 175980,84,2857
44Hal, Hans van1145ABC Apeldoorn Brummen CT 134944,71,6667
45Pluim, Jan *943DCH Harderwijk 234854,04,0000
46Cousijnsen, Herman *905PDC Putten 134852,05,6667
47Moerlie, Rommy1004CTD Arnhem 2541016,42,8000
48Zuidland, Henk van695DCE Ederveen 154888,55,2000
49Nillessen, Gerrit862DCG Groesbeek 174923,14,7143
50Huijnk, Jan862Zwart-Wit 86 Malden 174916,73,8571
51Deelen, Jos Van *1002WSDV Wageningen 223958,04,5000
52Brijobhokun, Sammy *796CTD Arnhem 223825,55,0000
53Hoekzema, Koos850DCE Ederveen 133937,34,0000
54Jochemsen, Aart *1031Kroonschijf Ede 133850,34,6667
55Peters, John *953DCG Groesbeek 143886,33,7500
56Vries, Jakob de958DCH Harderwijk 2531030,62,6000
57Balradj, Amriet798CTD Arnhem 263799,45,8333
58Bruin, Erik de911DCG Groesbeek 1731106,61,1429
59Hei, Lodewijk de692CTD Arnhem 273914,55,0000
60Verloop, Bert737DCH Harderwijk 273796,75,5714
61Harder, Bertus de *1214ABC Apeldoorn Brummen CT 1121026,02,0000
62Wilrick, Wonnink *1133CTD Arnhem 212911,01,0000
63Beumer, Henk *0WSDV Wageningen 2120,06,0000
64Mossink, Arnout1005CTD Arnhem 2221056,52,0000
65Huijzer, Marco *894CTD Arnhem 2221003,04,0000
66Bronswijk, Marco van *1203DCL Lent 122958,51,5000
67Bruinsma, Marten *862ABC Apeldoorn Brummen CT 122905,06,0000
68Bank, Co *745Zwart-Wit 86 Malden 122817,05,5000
69Moene, Marlijn *548WSDV Wageningen 222745,06,0000
70Lagemaat, Reinard van de769DCE Ederveen 132906,34,6667
71Gijsbers, Jeroen677WSDV Wageningen 242997,53,2500
72Smit, Eibert951DCH Harderwijk 2721007,64,4286
73Nas, Maarten *1288DCL Lent 1111145,01,0000
74Aliar, Leo *1211CTD Arnhem 2111097,01,0000
75Geurts, Joop *1177DCL Lent 1111097,02,0000
76Meijer, Hamke *707Kroonschijf Ede 111929,06,0000
77Postema, Piet *0Kroonschijf Ede 111798,05,0000
78Veldhuizen , Wim van *0DCE Ederveen 111627,06,0000
79Berg, Wim van de *627PDC Putten 1110,06,0000
80Luchies, Hans *914ABC Apeldoorn Brummen CT 121968,06,0000
81Jochemsen, Karel *882Kroonschijf Ede 141923,85,0000
82Vink, Peter *836DCL Lent 141893,54,5000
83Harn, Arnold van762Kroonschijf Ede 141893,54,7500
84Teunissen, Arjen *719Kroonschijf Ede 141892,35,0000
85Jochemsen, Erwin *982Kroonschijf Ede 161986,72,1667
86Langeveld, Cor *1103WSDV Wageningen 2101137,02,0000
87Veer, Frans van der *996WSDV Wageningen 2101106,05,0000
88Everts, Rob *1011DCL Lent 1101002,04,0000
89Nap, Ben *0PDC Putten 110872,06,0000
90Holla, Ton *720Zwart-Wit 86 Malden 110853,06,0000
91Kolff van Oosterwijk, Willem0DCL Lent 1100,06,0000
92Aalderink, Jan *888Kroonschijf Ede 1201060,04,0000
93Huijzer, Marco *894CTD Arnhem 220855,54,0000
94Steenbergen, Andr? van *674DCE Ederveen 1301011,02,3333