Uitslagen tweede klasse B - seizoen 2022/2023


Uitslagen/Programma




Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 1




DCL Lent 1  
Vrij  
nvt

 1do 22 sep 2022




DCA Apeldoorn 1  (844)
koedoot, adrie  (0) *
Grijs, Ferdinand de  (0)
Starkenburg, Willem van  (923)
Aartsen, Peter  (765) *
Kroonschijf Ede 2  (775)
Aalderink, Jan  (879)
Teunissen, Arjen  (663)
Jochemsen, Karel  (783)
Meijer, Hamke  (0)
  3 - 5  
1 - 1
0 - 2
0 - 2
2 - 0

4
3
2
1
 1do 22 sep 2022




Zwart-Wit 86 Malden 2  (760)
Holla, Ton  (752)
Ende, Jan van de  (778)
Bank, Co  (750)
Dekker, Andre  (0) *
CTD Arnhem 2  (853)
Bholasingh, Aroen  (917)
Moerlie, Rommy  (983)
Balradj, Amriet  (832)
Hei, Lodewijk de  (681)
  1 - 7  
0 - 2
0 - 2
1 - 1
0 - 2

4
2
3
1
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 2




Kroonschijf Ede 2  
Vrij  
nvt

 2do 06 okt 2022




DCA Apeldoorn 1  (861)
Starkenburg, Willem van  (923)
Grijs, Ferdinand de  (0)
Borreman, Albert  (777) *
Luchies, Hans  (883)
Zwart-Wit 86 Malden 2  (753)
Holla, Ton  (752)
Bank, Co  (750)
Ende, Jan van de  (778)
Haage, Jan  (730)
  7 - 1  
2 - 0
2 - 0
1 - 1
2 - 0

4
2
3
1
 2vr 07 okt 2022




CTD Arnhem 2  (853)
Moerlie, Rommy  (983)
Bholasingh, Aroen  (917)
Balradj, Amriet  (832)
Hei, Lodewijk de  (681)
DCL Lent 1  (896)
Geurts, Geert  (1124)
Helmink, Jos  (778)
Degen Geurts, Marjoleine  (875)
Vuuren, Cor van  (805) *
  3 - 5  
0 - 2
2 - 0
0 - 2
1 - 1

3
2
4
1
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 3




Vrij  
CTD Arnhem 2  
nvt

 3do 03 nov 2022




Zwart-Wit 86 Malden 2  (753)
Holla, Ton  (752)
Ende, Jan van de  (778)
Bank, Co  (750)
Haage, Jan  (730)
Kroonschijf Ede 2  (839)
Jochemsen, Erwin  (974)
Aalderink, Jan  (879)
Teunissen, Arjen  (663)
Meijer, Hamke  (0)
  2 - 6  
0 - 2
0 - 2
2 - 0
0 - 2

2
3
4
1
 3vr 04 nov 2022




DCL Lent 1  (979)
Helmink, Jos  (778)
Degen Geurts, Marjoleine  (875)
Kosman, Gerold  (1139) *
Geurts, Geert  (1124)
DCA Apeldoorn 1  (900)
Amersfoort, Fred van  (1017) *
Starkenburg, Willem van  (923)
Borreman, Albert  (777) *
Luchies, Hans  (883)
  3 - 5  
0 - 2
0 - 2
2 - 0
1 - 1

2
1
3
4
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 4




DCA Apeldoorn 1  
Vrij  
nvt

 4ma 21 nov 2022




Kroonschijf Ede 2  (667)
Jochemsen, Karel  (783)
Meijer, Hamke  (0)
Vogelezang, Rob  (556)
Teunissen, Arjen  (663)
CTD Arnhem 2  (853)
Bholasingh, Aroen  (917)
Moerlie, Rommy  (983)
Balradj, Amriet  (832)
Hei, Lodewijk de  (681)
  4 - 4  
2 - 0
0 - 2
1 - 1
1 - 1

3
2
4
1
 4do 24 nov 2022




Zwart-Wit 86 Malden 2  (753)
Holla, Ton  (752)
Ende, Jan van de  (778)
Bank, Co  (750)
Haage, Jan  (730)
DCL Lent 1  (979)
Degen Geurts, Marjoleine  (875)
Kosman, Gerold  (1139) *
Geurts, Geert  (1124)
Helmink, Jos  (778)
  1 - 7  
1 - 1
0 - 2
0 - 2
0 - 2

4
1
3
2
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 5




Vrij  
Zwart-Wit 86 Malden 2  
nvt

 5vr 02 dec 2022




CTD Arnhem 2  (853)
Bholasingh, Aroen  (917)
Moerlie, Rommy  (983)
Balradj, Amriet  (832)
Hei, Lodewijk de  (681)
DCA Apeldoorn 1  (950)
Proosdij, Michel van  (0)
Amersfoort, Fred van  (1017) *
Grijs, Ferdinand de  (0)
Luchies, Hans  (883)
  4 - 4  
2 - 0
1 - 1
0 - 2
1 - 1

1
4
2
3
 5vr 02 dec 2022




DCL Lent 1  (902)
Geurts, Geert  (1124)
Degen Geurts, Marjoleine  (875)
Vink, Peter  (832) *
Helmink, Jos  (778)
Kroonschijf Ede 2  (667)
Teunissen, Arjen  (663)
Jochemsen, Karel  (783)
Meijer, Hamke  (0)
Vogelezang, Rob  (556)
  5 - 3  
2 - 0
0 - 2
1 - 1
2 - 0

3
2
1
4
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 6




Vrij  
DCL Lent 1  
nvt

 6ma 12 dec 2022




Kroonschijf Ede 2  (775)
Aalderink, Jan  (879)
Teunissen, Arjen  (663)
Jochemsen, Karel  (783)
Meijer, Hamke  (0)
DCA Apeldoorn 1  (900)
Amersfoort, Fred van  (1017) *
Starkenburg, Willem van  (923)
Borreman, Albert  (777) *
Luchies, Hans  (883)
  2 - 6  
1 - 1
1 - 1
0 - 2
0 - 2

4
1
3
2
 6vr 16 dec 2022




CTD Arnhem 2  (853)
Bholasingh, Aroen  (917)
Moerlie, Rommy  (983)
Balradj, Amriet  (832)
Hei, Lodewijk de  (681)
Zwart-Wit 86 Malden 2  (753)
Holla, Ton  (752)
Bank, Co  (750)
Ende, Jan van de  (778)
Haage, Jan  (730)
  7 - 1  
2 - 0
2 - 0
1 - 1
2 - 0

4
3
2
1
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 7




Vrij  
Kroonschijf Ede 2  
nvt

 7do 19 jan 2023




Zwart-Wit 86 Malden 2  (753)
Ende, Jan van de  (778)
Holla, Ton  (752)
Bank, Co  (750)
Haage, Jan  (730)
DCA Apeldoorn 1  (900)
Starkenburg, Willem van  (923)
Amersfoort, Fred van  (1017) *
Borreman, Albert  (777) *
Luchies, Hans  (883)
  2 - 6  
0 - 2
0 - 2
1 - 1
1 - 1

2
1
4
3
 7vr 20 jan 2023




DCL Lent 1  (902)
Geurts, Geert  (1124)
Helmink, Jos  (778)
Vink, Peter  (832) *
Degen Geurts, Marjoleine  (875)
CTD Arnhem 2  (853)
Bholasingh, Aroen  (917)
Moerlie, Rommy  (983)
Balradj, Amriet  (832)
Hei, Lodewijk de  (681)
  6 - 2  
2 - 0
2 - 0
2 - 0
0 - 2

3
4
1
2
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 8




CTD Arnhem 2  
Vrij  
nvt

 8ma 30 jan 2023




Kroonschijf Ede 2  
Zwart-Wit 86 Malden 2  


 8do 02 feb 2023




DCA Apeldoorn 1  
DCL Lent 1  


Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 9




Vrij  
DCA Apeldoorn 1  
nvt

 9vr 17 feb 2023




CTD Arnhem 2  
Kroonschijf Ede 2  


 9vr 17 feb 2023




DCL Lent 1  
Zwart-Wit 86 Malden 2  


Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 10




Zwart-Wit 86 Malden 2  
Vrij  
nvt

 10do 02 mrt 2023




DCA Apeldoorn 1  
CTD Arnhem 2  


 10ma 06 mrt 2023




Kroonschijf Ede 2  
DCL Lent 1  


Let op, de uitslag dient uiterlijk 24 uur na het beëindigen van een wedstrijd hier ingevuld te zijn!
(bij de automatische controle wordt 01:00 uur gebruikt als tijdstip einde wedstrijd)

Tussenstand wedstrijd(en) tonen/verbergen

Stand

PlTeamNaamX12345AWPtBPBs
1DCA Apeldoorn 11  5
 4
 3
6
 7
6
693114
2DCL Lent 12 3
  5
6
 5
 7
582612
3CTD Arnhem 23 4
 3
2
  4
 7
7
66276
4Kroonschijf Ede 24 5
2
 3
 4
  6
55200
5Zwart-Wit 86 Malden 25 1
2
 1
 1
1
 2
 608-32

Topscorer

PlaatsNaamRatingTeamnaamWedstrPuntentRatingBordGem
1Geurts, Geert1124DCL Lent 159839,22,0000
2Hei, Lodewijk de681CTD Arnhem 269791,24,0000
3Bholasingh, Aroen917CTD Arnhem 268837,81,1667
4Luchies, Hans883DCA Apeldoorn 157816,34,0000
5Starkenburg, Willem van923DCA Apeldoorn 157770,21,8000
6Moerlie, Rommy983CTD Arnhem 267889,41,8333
7Jochemsen, Karel783Kroonschijf Ede 246873,02,2500
8Amersfoort, Fred van *1017DCA Apeldoorn 146848,01,5000
9Helmink, Jos778DCL Lent 156840,62,6000
10Kosman, Gerold *1139DCL Lent 124777,52,5000
11Aalderink, Jan879Kroonschijf Ede 234897,51,3333
12Grijs, Ferdinand de0DCA Apeldoorn 134748,32,3333
13Borreman, Albert *777DCA Apeldoorn 144862,53,0000
14Teunissen, Arjen663Kroonschijf Ede 254869,52,4000
15Bank, Co750Zwart-Wit 86 Malden 264875,82,6667
16Vink, Peter *832DCL Lent 123832,03,0000
17Meijer, Hamke0Kroonschijf Ede 253838,63,4000
18Degen Geurts, Marjoleine875DCL Lent 153794,22,4000
19Balradj, Amriet832CTD Arnhem 263758,23,0000
20Jochemsen, Erwin974Kroonschijf Ede 212752,01,0000
21Aartsen, Peter *765DCA Apeldoorn 1120,04,0000
22Ende, Jan van de778Zwart-Wit 86 Malden 262922,22,1667
23koedoot, adrie *0DCA Apeldoorn 111879,01,0000
24Vuuren, Cor van *805DCL Lent 111681,04,0000
25Vogelezang, Rob556Kroonschijf Ede 221805,03,5000
26Haage, Jan730Zwart-Wit 86 Malden 251806,34,0000
27Holla, Ton752Zwart-Wit 86 Malden 261937,21,1667
28Proosdij, Michel van0DCA Apeldoorn 110917,01,0000
29Dekker, Andre *0Zwart-Wit 86 Malden 210681,04,0000