Uitslagen eerste klasse B - seizoen 2021/2022

Speeltempo 45 min + 1 min per zet

Uitslagen/Programma




Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 1do 07 okt 2021






DCH 2 te Harderwijk  (944)
Foppen, Bert  (1087)
Steensma, Auke  (1160) *
Vries, Jakob de  (984)
Smit, Eibert  (976)
Verloop, Bert  (710)
Foppen, Marjan  (746) *
PDC 1 te Putten  (1015)
Arissen, Herman  (1134)
Werfhorst, Jaap van de  (1106) *
Koops, Peter Frans  (1136)
Kieft, Henry  (904)
Timmer, Henk  (1088)
Wall, René van de  (724)
  2 - 10
1 - 1
0 - 2
0 - 2
1 - 1
0 - 2
0 - 2

5
3
4
6
2
1
 1di 12 okt 2021






DCE 1 te Ederveen  (854)
Valkenburg, Nico  (1085)
Vierwinden, Steven  (846) *
Hendriksen sr., Michel  (913)
Hoekzema, Koos  (833)
Zuidland, Henk van  (688)
Lagemaat, Reinard van de  (757)
BDV 1 te Eerbeek  (916)
Westhof, Tom  (1008)
Haijtink, Johan  (1111)
Ooijen, Ab van  (925)
Bruinsma, Marten  (865)
Cijnssen, Hans  (739)
Roeterdink, Gerrit  (845)
  6 - 6  
1 - 1
0 - 2
0 - 2
1 - 1
2 - 0
2 - 0

4
5
3
6
1
2
 1vr 04 mrt 2022






Denk en Zet 1 te Culemborg  (930)
Ruesink, Henk  (1182)
Riesthuis, Jan  (1048)
Jong, Ebbo de  (966)
Kers, Peter  (829)
Helmond, Jiri  (992) *
Vries, Gregory de  (565)
Kroonschijf 1 te Ede  (944)
Jochemsen sr., Evert  (1051)
Jochemsen, Erwin  (966)
Elbertsen, Frans  (875)
Jochemsen, Aart  (1049)
Harn, Arnold van  (779)
Jochemsen, Karel  () *
  6 - 6  
2 - 0
1 - 1
2 - 0
0 - 2
1 - 1
0 - 2

4
3
1
6
5
2
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 2ma 18 okt 2021






Kroonschijf 1 te Ede  (933)
Jochemsen, Erwin  (966)
Jochemsen sr., Evert  (1051)
Elbertsen, Frans  (875)
Aalderink, Jan  (875) *
Harn, Arnold van  (779)
Jochemsen, Aart  (1049)
DES 1 te Lunteren  (1063)
Bommel, Coen  (1218)
Top, Johan  (1116)
Stunnenberg, Annemieke  (966)
Lamers, Frans  (952) *
Steenbergen, André van  (0) *
Boeder, Pieter  (0) *
  5 - 7  
1 - 1
0 - 2
1 - 1
0 - 2
2 - 0
1 - 1

4
3
5
6
2
1
 2di 19 okt 2021






BDSV 1 te Barneveld  (1055)
Kruijf, Matthias de  (1324)
Pol, Evert van de  (1141)
Ingen, Ap van  (1100)
Cysouw, Bram  (1028) *
Ginkel, Jur van  (961) *
Top, Gert van den  (773) *
DCE 1 te Ederveen  (845)
Valkenburg, Nico  (1085)
Lagemaat, Reinard van de  (757)
Hoekzema, Koos  (833)
Kuijkhoven, Johan  (944)
Zuidland, Henk van  (688)
Beek, Ab van  (760) *
  9 - 3  
2 - 0
2 - 0
1 - 1
1 - 1
1 - 1
2 - 0

4
2
6
5
3
1
 2di 19 okt 2021






PDC 1 te Putten  (970)
Arissen, Herman  (1134)
Veen, Jan van de  (1118)
Timmer, Henk  (1088)
Kieft, Henry  (904)
Visser, Serge  (853) *
Wall, René van de  (724)
Denk en Zet 1 te Culemborg  (856)
Ruesink, Henk  (1182)
Riesthuis, Jan  (1048)
Jong, Ebbo de  (966)
Kers, Peter  (829)
Jager, Hend de  (548)
Vries, Gregory de  (565)
  9 - 3  
1 - 1
1 - 1
2 - 0
1 - 1
2 - 0
2 - 0

6
2
3
5
4
1
 2do 28 okt 2021






BDV 1 te Eerbeek  (930)
Haijtink, Johan  (1111)
Westhof, Tom  (1008)
Ooijen, Ab van  (925)
{ --- Speler niet aanwezig --- }
Bruinsma, Marten  (865)
Cijnssen, Hans  (739)
DCH 2 te Harderwijk  (940)
Foppen, Bert  (1087)
Vries, Jakob de  (984)
Smit, Eibert  (976)
Dijkgraaf, Bennie  (968)
Pol, Jan van der  (915)
Verloop, Bert  (710)
  4 - 8  
1 - 1
1 - 1
0 - 2
0 - 2
0 - 2
2 - 0

3
6
5
1
2
4
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 3vr 05 nov 2021






Denk en Zet 1 te Culemborg  (856)
Riesthuis, Jan  (1048)
Ruesink, Henk  (1182)
Jong, Ebbo de  (966)
Kers, Peter  (829)
Jager, Hend de  (548)
Vries, Gregory de  (565)
BDV 1 te Eerbeek  (916)
Westhof, Tom  (1008)
Haijtink, Johan  (1111)
Bruinsma, Marten  (865)
Roeterdink, Gerrit  (845)
Ooijen, Ab van  (925)
Cijnssen, Hans  (739)
  5 - 7  
0 - 2
1 - 1
1 - 1
1 - 1
2 - 0
0 - 2

1
4
6
3
5
2
 3vr 05 nov 2021






DES 1 te Lunteren  (1095)
Top, Johan  (1116)
Bos, Arno  (1164) *
Bommel, Coen  (1218)
Stunnenberg, Annemieke  (966)
Boeder, Pieter  (0) *
Haas, Johan de  (1011) *
PDC 1 te Putten  (970)
Veen, Jan van de  (1118)
Kieft, Henry  (904)
Arissen, Herman  (1134)
Timmer, Henk  (1088)
Visser, Serge  (853) *
Wall, René van de  (724)
  9 - 3  
1 - 1
1 - 1
2 - 0
1 - 1
2 - 0
2 - 0

5
4
6
3
1
2
 3do 11 nov 2021






DCH 2 te Harderwijk  (972)
Foppen, Bert  (1087)
Steensma, Auke  (1160) *
Vries, Jakob de  (984)
Pol, Jan van der  (915)
Smit, Eibert  (976)
Verloop, Bert  (710)
BDSV 1 te Barneveld  (1007)
Kruijf, Matthias de  (1324)
Pol, Evert van de  (1141)
Ingen, Ap van  (1100)
Ginkel, Jur van  (961) *
Top, Gert van den  (773) *
Dekker, Gijs  (740) *
  6 - 6  
1 - 1
1 - 1
0 - 2
0 - 2
2 - 0
2 - 0

4
6
2
3
1
5
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 4di 08 mrt 2022






BDSV 1 te Barneveld  (1049)
Kruijf, Matthias de  (1324)
Pol, Evert van de  (1141)
Ingen, Ap van  (1100)
Cysouw, Bram  (1028) *
Ginkel, Jur van  (961) *
Dekker, Gijs  (740) *
Denk en Zet 1 te Culemborg  (1136)
Harmsma, Tjeerd  (1381) *
Ruesink, Henk  (1182)
Riesthuis, Jan  (1048)
Voogd, Dik de  (1386) *
Helmond, Jiri  (992) *
Kers, Peter  (829)
  3 - 9  
0 - 2
0 - 2
0 - 2
1 - 1
1 - 1
1 - 1

1
6
5
4
2
3
 4di 08 mrt 2022






DCE 1 te Ederveen  (892)
Valkenburg, Nico  (1085)
Beek, Ab van  (760) *
Hendriksen sr., Michel  (913)
Brinkman, Peter  (nvt)
Lagemaat, Reinard van de  (757)
Kuijkhoven, Johan  (944)
DCH 2 te Harderwijk  (912)
Pol, Jan van der  (915)
Vries, Jakob de  (984)
Foppen, Bert  (1087)
Smit, Eibert  (976)
Verloop, Bert  (710)
Foppen, Wout  (800) *
  6 - 6  
2 - 0
0 - 2
0 - 2
0 - 2
2 - 0
2 - 0

4
3
6
2
5
1
 4do 10 mrt 2022






BDV 1 te Eerbeek  (916)
Haijtink, Johan  (1111)
Westhof, Tom  (1008)
Roeterdink, Gerrit  (845)
Cijnssen, Hans  (739)
Bruinsma, Marten  (865)
Ooijen, Ab van  (925)
DES 1 te Lunteren  (1064)
Stunnenberg, Willem  (1062) *
Evers, Evert  (1110) *
Top, Johan  (1116)
Stunnenberg, Annemieke  (966)
Steenbergen, André van  (0) *
Boeder, Pieter  (0) *
  3 - 9  
1 - 1
0 - 2
0 - 2
0 - 2
1 - 1
1 - 1

3
6
2
1
5
4
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 5ma 21 mrt 2022






Kroonschijf 1 te Ede  (910)
Hoeve, Florian  (1199)
Jochemsen sr., Evert  (1051)
Jochemsen, Aart  (1049)
Aalderink, Jan  (875) *
Teunissen, Arjen  (504) *
Harn, Arnold van  (779)
PDC 1 te Putten  (930)
Veen, Jan van de  (1118)
Kieft, Henry  (904)
Timmer, Henk  (1088)
Cousijnsen, Herman  (893) *
Visser, Serge  (853) *
Wall, René van de  (724)
  6 - 6  
2 - 0
1 - 1
1 - 1
0 - 2
2 - 0
0 - 2

2
6
3
5
4
1
 5vr 25 mrt 2022






Denk en Zet 1 te Culemborg  
DCE 1 te Ederveen  
12 - 0  R

 5vr 25 mrt 2022






DES 1 te Lunteren  (1081)
Bommel, Coen  (1218)
Top, Johan  (1116)
Stunnenberg, Willem  (1062) *
Stunnenberg, Annemieke  (966)
Heij, Jaap  (1041)
Boeder, Pieter  (0) *
BDSV 1 te Barneveld  (1129)
Kruijf, Matthias de  (1324)
Wijninga, Paul  (1221)
Pol, Evert van de  (1141)
Cysouw, Bram  (1028) *
Ingen, Ap van  (1100)
Ginkel, Jur van  (961) *
  4 - 8  
1 - 1
1 - 1
1 - 1
0 - 2
1 - 1
0 - 2

5
6
4
2
3
1
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 6di 19 apr 2022






DCE 1 te Ederveen  (821)
Valkenburg, Nico  (1085)
Hoekzema, Koos  (833)
Beek, Ab van  (760) *
Zuidland, Henk van  (688)
Lagemaat, Reinard van de  (757)
Lagerweij, Jan  (804) *
DES 1 te Lunteren  (1022)
Bommel, Coen  (1218)
Top, Johan  (1116)
Stunnenberg, Annemieke  (966)
Heij, Jaap  (1041)
Boeder, Pieter  (0) *
Hendriksen jr., Michel  (771)
  6 - 6  
2 - 0
2 - 0
0 - 2
0 - 2
1 - 1
1 - 1

2
6
1
5
4
3
 6do 21 apr 2022






DCH 2 te Harderwijk  (912)
Foppen, Bert  (1087)
Pol, Jan van der  (915)
Vries, Jakob de  (984)
Smit, Eibert  (976)
Verloop, Bert  (710)
Foppen, Wout  (800) *
Denk en Zet 1 te Culemborg  (847)
Ruesink, Henk  (1182)
Jong, Ebbo de  (966)
Helmond, Jiri  (992) *
Jager, Hend de  (548)
Vries, Gregory de  (565)
Kers, Peter  (829)
  6 - 6  
0 - 2
1 - 1
2 - 0
2 - 0
1 - 1
0 - 2

6
5
4
1
2
3
 6do 19 mei 2022






BDV 1 te Eerbeek  (914)
Harder, Bertus de  (0) *
Haijtink, Johan  (1111)
Westhof, Tom  (1008)
Bruinsma, Marten  (865)
Cijnssen, Hans  (739)
Roeterdink, Gerrit  (845)
Kroonschijf 1 te Ede  (871)
Jochemsen, Erwin  (966)
Jochemsen sr., Evert  (1051)
Aalderink, Jan  (875) *
Jochemsen, Aart  (1049)
Harn, Arnold van  (779)
Teunissen, Arjen  (504) *
  7 - 5  
2 - 0
2 - 0
1 - 1
0 - 2
2 - 0
0 - 2

2
6
5
4
1
3
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 7ma 04 apr 2022






Kroonschijf 1 te Ede  (971)
Hoeve, Florian  (1199)
Jochemsen sr., Evert  (1051)
Aalderink, Jan  (875) *
Elbertsen, Frans  (875)
Harn, Arnold van  (779)
Jochemsen, Aart  (1049)
BDSV 1 te Barneveld  (1055)
Kruijf, Matthias de  (1324)
Cysouw, Bram  (1028) *
Pol, Evert van de  (1141)
Ingen, Ap van  (1100)
Ginkel, Jur van  (961) *
Top, Gert van den  (773) *
  5 - 7  
0 - 2
1 - 1
0 - 2
1 - 1
1 - 1
2 - 0

1
3
6
5
2
4
 7di 05 apr 2022






PDC 1 te Putten  (968)
Werfhorst, Jaap van de  (1106) *
Arissen, Herman  (1134)
Timmer, Henk  (1088)
Kieft, Henry  (904)
Visser, Serge  (853) *
Wall, René van de  (724)
BDV 1 te Eerbeek  (916)
Westhof, Tom  (1008)
Haijtink, Johan  (1111)
Ooijen, Ab van  (925)
Bruinsma, Marten  (865)
Roeterdink, Gerrit  (845)
Cijnssen, Hans  (739)
  5 - 7  
1 - 1
1 - 1
1 - 1
1 - 1
1 - 1
0 - 2

6
3
5
2
1
4
 7vr 29 apr 2022






DES 1 te Lunteren  (1041)
Top, Johan  (1116)
Willemsen , Marinus  (1114) *
Stunnenberg, Annemieke  (966)
Versteegen, Chris  (1031) *
Bosch, Cees Van den  (977)
Boeder, Pieter  (0) *
DCH 2 te Harderwijk  (973)
Steensma, Auke  (1160) *
Foppen, Bert  (1087)
Pluim, Jan  (883) *
Smit, Eibert  (976)
Berg, Wouter van den  (1023) *
Verloop, Bert  (710)
  6 - 6  
1 - 1
1 - 1
0 - 2
2 - 0
1 - 1
1 - 1

5
4
1
2
6
3
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 8di 03 mei 2022






BDSV 1 te Barneveld  (1129)
Cysouw, Bram  (1028) *
Wijninga, Paul  (1221)
Kruijf, Matthias de  (1324)
Pol, Evert van de  (1141)
Ingen, Ap van  (1100)
Ginkel, Jur van  (961) *
PDC 1 te Putten  (973)
Arissen, Herman  (1134)
Koops, Peter Frans  (1136)
Timmer, Henk  (1088)
Kieft, Henry  (904)
Visser, Serge  (853) *
Wall, René van de  (724)
  9 - 3  
1 - 1
1 - 1
2 - 0
1 - 1
2 - 0
2 - 0

3
5
4
6
2
1
 8di 03 mei 2022






DCE 1 te Ederveen  (836)
Valkenburg, Nico  (1085)
Hendriksen sr., Michel  (913)
Lagemaat, Reinard van de  (757)
Kuijkhoven, Johan  (944)
Beek, Ab van  (760) *
Teunissen, Evert  (559) *
Kroonschijf 1 te Ede  (963)
Jochemsen sr., Evert  (1051)
Elbertsen, Frans  (875)
Jochemsen, Aart  (1049)
Jochemsen, Erwin  (966)
Aalderink, Jan  (875) *
Jochemsen, Karel  () *
  5 - 7  
2 - 0
2 - 0
0 - 2
1 - 1
0 - 2
0 - 2

2
4
5
6
3
1
 8vr 06 mei 2022






Denk en Zet 1 te Culemborg  (856)
Ruesink, Henk  (1182)
Riesthuis, Jan  (1048)
Jong, Ebbo de  (966)
Kers, Peter  (829)
Jager, Hend de  (548)
Vries, Gregory de  (565)
DES 1 te Lunteren  (1147)
Bommel, Coen  (1218)
Galen, Arjan van  (1260) *
Top, Johan  (1116)
Bos, Arno  (1164) *
Bosch, Cees Van den  (977)
Boeder, Pieter  (0) *
  4 - 8  
1 - 1
0 - 2
1 - 1
0 - 2
0 - 2
2 - 0

3
4
5
6
2
1
Invoeren / WijzigenRondeDatumThuisUitUitslagVolgorde
 9ma 09 mei 2022






Kroonschijf 1 te Ede  (933)
Jochemsen sr., Evert  (1051)
Jochemsen, Erwin  (966)
Jochemsen, Aart  (1049)
Aalderink, Jan  (875) *
Elbertsen, Frans  (875)
Harn, Arnold van  (779)
DCH 2 te Harderwijk  (975)
Hoeve, Jan Willem  (1176) *
Foppen, Bert  (1087)
Vries, Jakob de  (984)
Pol, Jan van der  (915)
Smit, Eibert  (976)
Verloop, Bert  (710)
  4 - 8  
0 - 2
1 - 1
0 - 2
2 - 0
1 - 1
0 - 2

4
3
1
5
2
6
 9di 10 mei 2022






PDC 1 te Putten  (943)
Arissen, Herman  (1134)
Kieft, Henry  (904)
Timmer, Henk  (1088)
Oost, Jan  (956) *
Visser, Serge  (853) *
Wall, René van de  (724)
DCE 1 te Ederveen  (918)
Valkenburg, Nico  (1085)
Hendriksen sr., Michel  (913)
Hoekzema, Koos  (833)
Lagemaat, Reinard van de  (757)
Kuijkhoven, Johan  (944)
Valkenburg, Gerrit  (978) *
  7 - 5  
2 - 0
1 - 1
2 - 0
1 - 1
1 - 1
0 - 2

5
4
3
2
6
1
 9do 12 mei 2022






BDV 1 te Eerbeek  (916)
Haijtink, Johan  (1111)
Westhof, Tom  (1008)
Ooijen, Ab van  (925)
Bruinsma, Marten  (865)
Roeterdink, Gerrit  (845)
Cijnssen, Hans  (739)
BDSV 1 te Barneveld  (1129)
Kruijf, Matthias de  (1324)
Wijninga, Paul  (1221)
Cysouw, Bram  (1028) *
Pol, Evert van de  (1141)
Ingen, Ap van  (1100)
Ginkel, Jur van  (961) *
  5 - 7  
1 - 1
2 - 0
0 - 2
1 - 1
0 - 2
1 - 1

5
1
3
6
2
4
Let op, de uitslag dient uiterlijk 24 uur na het beëindigen van een wedstrijd hier ingevuld te zijn!
(bij de automatische controle wordt 01:00 uur gebruikt als tijdstip einde wedstrijd)

Tussenstand wedstrijd(en) tonen/verbergen

Stand

PlTeamNaamX12345678AWPtBPBs
1BDSV 1 te Barneveld1  8
 6
 9
 7
 3
 7
 9
7114914
2DES 1 te Lunteren2 4
  6
 9
 9
 8
 7
 6
7104914
3DCH 2 te Harderwijk3 6
 6
  2
 8
 6
 8
 6
78420
4PDC 1 te Putten4 3
 3
 10
  5
 9
 6
 7
77432
5BDV 1 te Eerbeek5 5
 3
 4
 7
  7
 7
 6
7739-6
6Denk en Zet 1 te Culemborg6 9
 4
 6
 3
 5
  6
 12
76456
7Kroonschijf 1 te Ede7 5
 5
 4
 6
 5
 6
  7
7438-8
8DCE 1 te Ederveen8 3
 6
 6
 5
 6
 0
 5
 7331-22

Topscorer

PlaatsNaamRatingTeamnaamWedstrPuntentRatingBordGem
1Jochemsen, Aart1049Kroonschijf 1 te Ede710882,74,1429
2Smit, Eibert976DCH 2 te Harderwijk710842,74,1429
3Ginkel, Jur van *961BDSV 1 te Barneveld710806,25,2857
4Ruesink, Henk1182Denk en Zet 1 te Culemborg691123,71,3333
5Kruijf, Matthias de1324BDSV 1 te Barneveld791167,01,2857
6Haijtink, Johan1111BDV 1 te Eerbeek791098,01,5714
7Timmer, Henk1088PDC 1 te Putten79967,63,4286
8Ingen, Ap van1100BDSV 1 te Barneveld79925,64,0000
9Cijnssen, Hans739BDV 1 te Eerbeek79770,45,4286
10Cysouw, Bram *1028BDSV 1 te Barneveld681067,73,0000
11Westhof, Tom1008BDV 1 te Eerbeek781061,31,7143
12Top, Johan1116DES 1 te Lunteren781027,72,0000
13Pol, Evert van de1141BDSV 1 te Barneveld78972,12,8571
14Valkenburg, Nico1085DCE 1 te Ederveen671108,31,0000
15Vries, Jakob de984DCH 2 te Harderwijk671007,52,6667
16Foppen, Bert1087DCH 2 te Harderwijk771106,31,5714
17Kieft, Henry904PDC 1 te Putten77991,33,1429
18Arissen, Herman1134PDC 1 te Putten661118,51,5000
19Lagemaat, Reinard van de757DCE 1 te Ederveen66940,24,1667
20Stunnenberg, Annemieke966DES 1 te Lunteren66895,53,5000
21Boeder, Pieter *0DES 1 te Lunteren76831,45,7143
22Wall, René van de724PDC 1 te Putten76825,66,0000
23Verloop, Bert710DCH 2 te Harderwijk76778,05,5714
24Kuijkhoven, Johan944DCE 1 te Ederveen45911,84,7500
25Bommel, Coen1218DES 1 te Lunteren551138,21,4000
26Jong, Ebbo de966Denk en Zet 1 te Culemborg55971,82,8000
27Aalderink, Jan *875Kroonschijf 1 te Ede65944,83,8333
28Kers, Peter829Denk en Zet 1 te Culemborg65917,04,6667
29Bruinsma, Marten865BDV 1 te Eerbeek75968,04,1429
30Teunissen, Arjen *504Kroonschijf 1 te Ede24849,05,5000
31Jochemsen, Karel *Kroonschijf 1 te Ede24562,06,0000
32Hoekzema, Koos833DCE 1 te Ederveen441042,33,0000
33Riesthuis, Jan1048Denk en Zet 1 te Culemborg541090,42,0000
34Jochemsen, Erwin966Kroonschijf 1 te Ede541074,32,0000
35Ooijen, Ab van925BDV 1 te Eerbeek64910,63,8333
36Harn, Arnold van779Kroonschijf 1 te Ede64825,25,3333
37Visser, Serge *853PDC 1 te Putten64788,25,0000
38Koops, Peter Frans1136PDC 1 te Putten231102,52,5000
39Werfhorst, Jaap van de *1106PDC 1 te Putten231084,01,5000
40Heij, Jaap1041DES 1 te Lunteren23894,04,5000
41Bos, Arno *1164DES 1 te Lunteren23866,53,0000
42Bosch, Cees Van den977DES 1 te Lunteren23785,55,0000
43Zuidland, Henk van688DCE 1 te Ederveen33913,74,6667
44Hendriksen sr., Michel913DCE 1 te Ederveen43947,82,5000
45Elbertsen, Frans875Kroonschijf 1 te Ede53984,23,4000
46Pol, Jan van der915DCH 2 te Harderwijk53950,43,2000
47Vries, Gregory de565Denk en Zet 1 te Culemborg53724,35,8000
48Harmsma, Tjeerd *1381Denk en Zet 1 te Culemborg121324,01,0000
49Hoeve, Jan Willem *1176DCH 2 te Harderwijk121051,01,0000
50Galen, Arjan van *1260DES 1 te Lunteren121048,02,0000
51Evers, Evert *1110DES 1 te Lunteren121008,02,0000
52Versteegen, Chris *1031DES 1 te Lunteren12976,04,0000
53Harder, Bertus de *0BDV 1 te Eerbeek12966,01,0000
54Pluim, Jan *883DCH 2 te Harderwijk12966,03,0000
55Cousijnsen, Herman *893PDC 1 te Putten12875,04,0000
55Lamers, Frans *952DES 1 te Lunteren12875,04,0000
57Haas, Johan de *1011DES 1 te Lunteren12724,06,0000
57Valkenburg, Gerrit *978DCE 1 te Ederveen12724,06,0000
59Dijkgraaf, Bennie968DCH 2 te Harderwijk120,04,0000
60Hoeve, Florian1199Kroonschijf 1 te Ede221221,01,0000
61Stunnenberg, Willem *1062DES 1 te Lunteren221126,02,0000
62Veen, Jan van de1118PDC 1 te Putten321121,01,3333
63Steensma, Auke *1160DCH 2 te Harderwijk321121,01,6667
64Wijninga, Paul1221BDSV 1 te Barneveld321086,72,0000
65Top, Gert van den *773BDSV 1 te Barneveld32928,35,6667
66Helmond, Jiri *992Denk en Zet 1 te Culemborg32908,04,3333
67Jager, Hend de548Denk en Zet 1 te Culemborg42932,84,7500
68Roeterdink, Gerrit845BDV 1 te Eerbeek62859,84,8333
69Jochemsen sr., Evert1051Kroonschijf 1 te Ede721086,01,5714
70Willemsen , Marinus *1114DES 1 te Lunteren111087,02,0000
71Voogd, Dik de *1386Denk en Zet 1 te Culemborg111028,04,0000
72Berg, Wouter van den *1023DCH 2 te Harderwijk11977,05,0000
73Hendriksen jr., Michel771DES 1 te Lunteren11804,06,0000
74Lagerweij, Jan *804DCE 1 te Ederveen11771,06,0000
75Oost, Jan *956PDC 1 te Putten11757,04,0000
76Steenbergen, André van *0DES 1 te Lunteren21822,05,0000
77Dekker, Gijs *740BDSV 1 te Barneveld21769,56,0000
78Vierwinden, Steven *846DCE 1 te Ederveen101111,02,0000
79Brinkman, PeternvtDCE 1 te Ederveen10976,04,0000
80Foppen, Marjan *746DCH 2 te Harderwijk10724,06,0000
81Teunissen, Evert *559DCE 1 te Ederveen100,06,0000
82Foppen, Wout *800DCH 2 te Harderwijk20886,56,0000
83Beek, Ab van *760DCE 1 te Ederveen40899,54,0000